Far Cry Primal

Xbox One & PS4
February 23 2016

نسخه ی جدید از سری فار کرای تحت عنوان Primal توسط یوبی سافت معرفی شد. بازی در دوران ماقبل تاریخ است و February سال آینده برای Xbox One و PS4 عرضه خواهد شد. با استفاده از قابلیت جدید بازی به نام Beast Master می توانید از حیوانات علیه دشمنان استفاده کنید.

Ubisoft Montreal’s next Far Cry game is a Stone Age-era open world game called Far Cry Primal, and it launches for PS4 and Xbox One on February 23, 2016. A PC release will follow in March, 2016.

Set in 10,000 BC, Far Cry Primal follows Takkar, "a seasoned hunter and the last surviving member of his hunting group." As players survive in the land of Oros, "they will have to craft weapons and tools partly from the bones of slain beasts, hunt for food, master fire, fend off fierce predators and face off against other tribes to conquer Oros."

آخرین ویرایش:

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
دوستانی که بازی تمام تروفی گرفتن این دو تا تروفی چه جوری میشه گرفت؟Tears Of Shame: یک هیولای مهار شده را بکشید و پوستش را بکنید !وKanda Of Faith : از بالاترین نقطه چشم انداز ( Lookout ) خود را پرتاب کنید !

برای Tears of Shame یکی از حیوونایی که رام کردی رو خودت بکش و بعد پوستشو بکن.

اینم لوکیشن Pardaku Lookout:

far_cry_primal_pardaku_lookout_location.jpg

برو محل اون مربع سفیده یه صخره بلنده، باید از نوکش بیفتی تو آبایی که زیرشه. فقط نپر چون با مخ فرود میای رو خشکی :grin:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
نمیدونم چرا انقدر استقبال از این بازی کم شده ؟ :|
من نسخه PS4 رو دارم بازی میکنم
تنها ضعفش از نظر من گرافیک بازیه اللخصوص view distance
(شاید این به خاطر اینه که نسخه های قبلی رو روی یه PC High End بازی کردم)

ولی بازی تغییرات جالبی داشته تا اینجای کار
من هر دو نسخه 3 و 4 رو بازی کردم که خیلی شبیه هم بودن اما به نظرم نسخه Primal به عنوان یه بازی سالانه تغییرات قابل قبولی داشته.
سیستم رام کردن حیوانات یا سیستم ووگ (به قول گیم آو ترونزیا :D)‌ با جغد واقعا لذت بخشه

دیگه مثل قدیم خبر از اسلحه هم نیست و سلاح های ابتدایی و سیستم آپدیتشون با اینکه بسیار بسیار ساده هستن ولی حس خوبی به آدم میدن
اللخصوص وقتی یه نیزه رو ول میدی تو صورت دشمن

• Like
Reactions: END_BOY and Ezio96

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
(شاید این به خاطر اینه که نسخه های قبلی رو روی یه PC High End بازی کردم)

این هم تأثیر داره در دید شما، اما کلاً گرافیک کاهش پیدا کرده نسبت به 4 در همین ps4
نمی دونم چرا کم کاری کردند
(فکر کنم حتماً میخوان برای ps4.5 یک گرافیک باحال بدن که بگن قدرت رو تماشا کنید :| )
حجم هم این رو ثابت می کنه فقط 12 گیگ!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
این هم تأثیر داره در دید شما، اما کلاً گرافیک کاهش پیدا کرده نسبت به 4 در همین ps4
نمی دونم چرا کم کاری کردند
(فکر کنم حتماً میخوان برای ps4.5 یک گرافیک باحال بدن که بگن قدرت رو تماشا کنید :| )
حجم هم این رو ثابت می کنه فقط 12 گیگ

جالبه
ولی در مورد PS4.5 یا PS4K اگرم حقیقت داشته باشه نمیتونه ربطی به این بازی داشته باشه
آخه کنسول جدید سونی چه ارتباطی به یوبیسافت داره
اگه واقعا گرافیک بازی نسبت به FarCry 4 پسرفت کرده قطعا دلیل خاصی داره
یه تکنیک ، یه عنصر گرافیکی جدید یا حتی خود گیم پلی باعث سنگین تر شدن پردازش شده و در نهایت مجبور شدن برای ثابت نگه داشتن فریم بازی بیان از گرافیک بزنن !

• Like
Reactions: Ezio96

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
جالبه
ولی در مورد PS4.5 یا PS4K اگرم حقیقت داشته باشه نمیتونه ربطی به این بازی داشته باشه
آخه کنسول جدید سونی چه ارتباطی به یوبیسافت داره
اگه واقعا گرافیک بازی نسبت به FarCry 4 پسرفت کرده قطعا دلیل خاصی داره
یه تکنیک ، یه عنصر گرافیکی جدید یا حتی خود گیم پلی باعث سنگین تر شدن پردازش شده و در نهایت مجبور شدن برای ثابت نگه داشتن فریم بازی بیان از گرافیک بزنن !

طبق تجربه و گفته ی دوستان وقتی قراره یک بازی برای کنسول قوی تر بیاد روی کنسول و PC ضعیف تر خوب کار نمی کنند از نظر پایداری و گرافیک، مثل دوتا cod آخر که برای کنسول های نسل 7 اومد
به دو علت یکی اینکه خودشون حوصله ندارن وقت بذارن، دوم هم انگیزه و نیاز رو برای خرید محصول جدید در کاربران ایجاد کنند، و اتفاقاً یوبی سافت در این زمینه سابقه داره ، اساسین کرید بلک فلگ یکی از این نمونه ها بود با وجود اینکه از یک موتور مشترک گرافیکی با 3 ساخته شده بود اما خیلی از PC هایی که 3 رو راحت اجرا می کردند در بلک فلگ به مشکل خوردند و اصلاً هم ربطی به گیم پلی و جزئیات جدید بلک فلگ نداشت چرا که وقتی سال بعد روگ فقط برای کنسول های نسل 7 اومد روی همون PC ها راحت اجرا شد

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
طبق تجربه و گفته ی دوستان وقتی قراره یک بازی برای کنسول قوی تر بیاد روی کنسول و PC ضعیف تر خوب کار نمی کنند از نظر پایداری و گرافیک، مثل دوتا cod آخر که برای کنسول های نسل 7 اومد
به دو علت یکی اینکه خودشون حوصله ندارن وقت بذارن، دوم هم انگیزه و نیاز رو برای خرید محصول جدید در کاربران ایجاد کنند، و اتفاقاً یوبی سافت در این زمینه سابقه داره ، اساسین کرید بلک فلگ یکی از این نمونه ها بود با وجود اینکه از یک موتور مشترک گرافیکی با 3 ساخته شده بود اما خیلی از PC هایی که 3 رو راحت اجرا می کردند در بلک فلگ به مشکل خوردند و اصلاً هم ربطی به گیم پلی و جزئیات جدید بلک فلگ نداشت چرا که وقتی سال بعد روگ فقط برای کنسول های نسل 7 اومد روی همون PC ها راحت اجرا شد

خیلی جالبه شاید حق با شما باشه ولی من رو AC3 خیلی اذیت شدم
افت فریم و لگ خیلی زیاد داشتم اما AC Black Flag رو مثل بنز اجرا کردم
حالا ولش کن این تاپیک مردست از شانس ما یه ناظم یدفعه میاد اینجا پوستمون رو میکنه داریم در مورد این چیزا حرف میزنیم :))

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دوستانی که قصد خرید این بازی رو ندارن میخوام پیشنهاد کنم تو تصمیمشون تجدید نظر کنند، چون این بازی واقعا یک تجریه ناب از زندگی تو دوران بدون امکانات و خطر حیوانات و خالی بودن دست بشر از مقاومت در برابر درنگی اونها و چه بسا انسانهایی که انسانهای دیگه رو برای غذا شکار میکنند
یک زندگی فوق العاده نزدیک به دنیای وحش
استفاده از ابزارهای اولیه
و از همه جالبتر انسانهای بی تجریه که برای یادگیری جونشون رو از دست میدن

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
اقا من همه ماموریتها رو رفتم دیگه رو نقشه ماموریت نیست چه کار کنم بهم ماموریت جدید بده کمپها هم اپدیتدکردم بازم نداد لطفا راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر