کمک در بازی Davinci Code

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
samanwqv جان اگر رمزو درست بزنی حتما یه دمو نشون می ده

اگر هم رمز رو بلد نیستی بگو بعداً برات بزارمش
OUTDOORS THE
GRACEFUL WATER
YOU WILL SEE
THROUGH
DEDICATION YOU
MUST FIND THE
KEY
رمز اينه ولي هر چي ميزنم اتفاقي نمي افته.:(

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
samanwqv جان كد كاملا درست هستش
شايد اشكال از خود بازي باشه چون وقتي كه داشتم با ps2 بازي مي كردم يه بار مرحله يكي مانده به آخرش گير كرد و مجبور شدم از اول بازي كنم

mehran_cry2004

کاربر سایت
Jul 31, 2006
36
سلام بچه ها ، من الان در مرحله ی سوم بازی Da Vinci Code هستم به نام Normandy Mansion ، تازه وارد این مرحله شدم و در این قسمت گیر کردم . این مرحله از اونجا شروع میشه که دختره از طریق دیوار وارد عمارت میشه ، دو قلاده سگ سفید در دو طرف عمارت قرار دارن و مانع از اون میشن که دختره بتونه به اصطلاح اون دوار رو بچرخونه و پل ( Da Vinci Bridge Winch ) رو روی هم قرار بده تا بتونه به داخل ساختمان عمارت راه پیدا کنه چون زیر پل یه دریاچه قرار داره ، رو همین حساب درب انباری رو که در سمت چپ عمارت قرار داره و خیلی هم شل و ول و فکستنی هست رو می شکنه . از یه چیزی که نمی دونم شبیه صندوقه ، چند تکه گوشت بر می داره و داخل ظرف سگها قرار میده ، دختره زنگ رو به صدا در میاره و سگها میدون و شروع به خوردن گوشت ها می کنن . دختره هم با چرخوندن طناب قرقره ، پل رو روی هم قرار میده . سگ ها زودتر از دختره از روی پل عبور می کنن و در سمت راست عمارت وا میستن . دختره طرف درب عمارت میره تا در رو باز کنه ، ولی در قفله ، از همین جا گیر من در این مرحله شروع میشه ، تقریبا نیم ساعت اطراف محوطه ی ساختمان و دیوار ها چرخ زدم ولی هیج راهی برای ورود به ساختمان پیدا نکردم . اگه شما این مرحله رو گذروندین لطفا راهنمایی کنید . ممنون .

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
عزیز همون اول مرحله سمت راست رو که نگاه کنی می بینی یه اتاق تکی هست اگه پست سر اتاق بری می بینی که یه پنجره اونجا هست که می تونی از اون جا بری تو اتاق اونجا به معما هست که وقتی حلش می کنی بهت کلید درو می ده

mehran_cry2004

کاربر سایت
Jul 31, 2006
36
عزیز همون اول مرحله سمت راست رو که نگاه کنی می بینی یه اتاق تکی هست اگه پست سر اتاق بری می بینی که یه پنجره اونجا هست که می تونی از اون جا بری تو اتاق اونجا به معما هست که وقتی حلش می کنی بهت کلید درو می ده
دوست عزیز ، اگه منظور شما درب سمت راسته که مشکی رنگه اون قفله ، اگه سمت چپه که اونجا به جز صندوق غذای سگ ها و چند تا صندوق چوبی شکسته و چند تا قلاده چیز دیگه ای نیست .

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
نه جیگر دقیقا منظور من همون در سمت راستیه که قفله اگر همون اتاق رو دور بزنی پشتش یه پنجره ی کوچیکی هست که از راه اون می ری تو اتاق که اون تو یه کیف رمزی هست که رمزش
132134 هست

موفق باشی:cool:

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
عجب عجب
من به اين راحتي كد را پيدا نكردم. من نشستم از آخر به اول جمع كردم بعد به دست اومد
(آخه يكي بهم گفته بود اين كارو بكنم نمي دونم چرا كدو بهم نداد):confused:

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
نه جیگر دقیقا منظور من همون در سمت راستیه که قفله اگر همون اتاق رو دور بزنی پشتش یه پنجره ی کوچیکی هست که از راه اون می ری تو اتاق که اون تو یه کیف رمزی هست که رمزش
132134 هست

موفق باشی:cool:
عجب عجب
من به اين راحتي كد را پيدا نكردم. من نشستم از آخر به اول جمع كردم بعد به دست اومد
(آخه يكي بهم گفته بود اين كارو بكنم نمي دونم چرا كدو بهم نداد):confused:

Leon S.Kennedy

کاربر سایت
Sep 19, 2006
61
mehran_cry2004 جان همین طور که قبلاً گفتم و الان هم می گم این بازی رو بنداز سطل زباله
چون خودم دو هفته از عمر گران بهام رو سر این بازی حروم کردم و در این دو هفته مغز عزیزم رو تلیت کردم و تمام فکر و انژی روزانمو در راه این بازی تلف کردم ودر آخر...
و در آخر تنها چیزی که نسیبم شد اینا بودن :
1- مغز درد
2- سردرد ( با بالایی فرق می کنه:p )
3- افسردگی شدید به مدت دو ماه ( اثر دمو آخرش )
4- بی زاری از باری به مدت دو ماه ( اثر دمو آخرش )
شنیدین که می گن مار از پونه خوشش نمی یاد وارث یه پونه پروری می شه:eek:
حلا حکایت ما من شماره تلفن خونمون رو هم به زور حفظ کردم ( باور کنین راست می گم ) ولی به طور معجزه آسایی تمام معما ها و مخصوصاً دمو آخر این بازی رو کاملا حفظ هستم حلا بیا و درستش کن:p ظاهراً ما باید تاآخر عمر عذاب بکشیم:((
برای همین می گم تا وقتی که دیر نشده این بازی رو سر به نیست کن:cool:

موفق باشی

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
mehran_cry2004 جان همین طور که قبلاً گفتم و الان هم می گم این بازی رو بنداز سطل زباله
چون خودم دو هفته از عمر گران بهام رو سر این بازی حروم کردم و در این دو هفته مغز عزیزم رو تلیت کردم و تمام فکر و انژی روزانمو در راه این بازی تلف کردم ودر آخر...
و در آخر تنها چیزی که نسیبم شد اینا بودن :
1- مغز درد
2- سردرد ( با بالایی فرق می کنه:p )
3- افسردگی شدید به مدت دو ماه ( اثر دمو آخرش )
4- بی زاری از باری به مدت دو ماه ( اثر دمو آخرش )
شنیدین که می گن مار از پونه خوشش نمی یاد وارث یه پونه پروری می شه:eek:
حلا حکایت ما من شماره تلفن خونمون رو هم به زور حفظ کردم ( باور کنین راست می گم ) ولی به طور معجزه آسایی تمام معما ها و مخصوصاً دمو آخر این بازی رو کاملا حفظ هستم حلا بیا و درستش کن:p ظاهراً ما باید تاآخر عمر عذاب بکشیم:((
برای همین می گم تا وقتی که دیر نشده این بازی رو سر به نیست کن:cool:

موفق باشی
منم هفته ي قبل تمومش كردم لئون جان. منم مثل تو فكر مي كنم. حيف اون 2 تومني كه ما سر اين بازي داديم. مي تونستم اين همه بازي خوب بگيرم...
ولي افسوس :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر