طریقه اتصال به XBox Live به 4 روش

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
می خواستم به لایو وصل شم با 1 ماه رایگان روس کنسول ولی اطلاعات master card یا paypal می خواد که ندارم
راهی هست که وصل بشم با این 1 ماه رایگان ؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
می خواستم به لایو وصل شم با 1 ماه رایگان روس کنسول ولی اطلاعات master card یا paypal می خواد که ندارم
راهی هست که وصل بشم با این 1 ماه رایگان ؟
مثل اینکه چند نفر تو سایت از طریق ساختن اکانت هند تونسته بودن از اون گلد مجانی استفاده کنن.

King.s

کاربر سایت
Nov 22, 2013
122
نام
siavash
سلام من وقتی join xbox live میزنم یه صفه میاد نوشته cant connect بعد گذینه test connection میزنم یعد صفحه networrk settings باز میشه test xbox live انتخاب کردم وقتی داره تست میکنه رو internet علامت قرمز میزنه خواهشن کمک کنید
راستی آپدیت که نمیشه؟بعد او آدرسی که اوایل گفتین چی هست؟چجوری گلد رایگان بگیرم؟
ببخشید اگه سوال زیاد بود چون میخوام یه راهنمایی کامل بکنید
اینم شاید لازم بشه http://www.speedtest.net/result/3294976059.png

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
کسی نمیدونه ارور DNS که تو خط دوم اتصال(اتصال نتوورک به اینترنت) رخ میده برای چی هست؟!

هرکاری میکنم این ارور dns میده!.. dns رو از isp هم پرسیدم وارد کردم ولی نشد!... زدم رو بریج مود خودش dns رو زد ولی اون بالا تو تنظیمات آی پی؛ IP ADRESS رو که میزنه اولش با 5 شروع میشه! و قسمت دو قسمت بعدی یعنی gataway و اون یکی رو خالی میزاره!... ولی دستی هم وارد میکنم باز ارور dns میده...
مودمم هم مدلش TP link - tdw8951 هست و اینترنت مخابرات هم دارم...
اگه کسی میدونه و راهنمایی کنه ممنون میشم.. ثواب داره والا :|

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
داداش منم مخابرات دارم , تا همین دیروز اوکی بود و هیچ نیازی به dns و اینچیزا نبود و راحت وصل میشد به لایو و بازیمو میکردم . امروز نت احتمالا مشکل داره . من فکر کردم نت من ایراد داره , حالا که شما میگی پس واسه مخابرات هست ایراد . واسه اتصال از نتوورک به اینترنت ضربدر قرمز میاد .

کلا برخی سایت ها هم باز نمیشن واسه من .

احتمالا از طرف مخابراته . خیالت راحت

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
داداش منم مخابرات دارم , تا همین دیروز اوکی بود و هیچ نیازی به dns و اینچیزا نبود و راحت وصل میشد به لایو و بازیمو میکردم . امروز نت احتمالا مشکل داره . من فکر کردم نت من ایراد داره , حالا که شما میگی پس واسه مخابرات هست ایراد . واسه اتصال از نتوورک به اینترنت ضربدر قرمز میاد .

کلا برخی سایت ها هم باز نمیشن واسه من .

احتمالا از طرف مخابراته . خیالت راحت

نه عزیز من کلا تا حالا وصل نشدم.... روزای قبل هم امتحان میکردم نمیشد..... فکر کنم از تنظیمات مودمم باشه.... شما هیچ گزینه اضافی و یا تنظیم اضافی رو روی مودمت برای لایو بازی کردن انجا ندادی؟

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
نه منم تازگیا واسه اولین بار وصل کردم . 1 ما هم نمیشه . تقریبا 2 هفته هست . کابل رو زدم به ایکس باکس ، بعد تو ستینگ > نتوورک > تست کانکشن رو زدم همه پشت سر عم تست شدن و اوکی . بدون هیچ تنظیمی , عدد یا dns هم که تو سایتا آموزش گفتن نمیخواست .

اما امروز کلا نت هنگ کرده ( البته یکی از دوستام هم مخابرات داره این مشکل دیروز واسش پیش اومد و اون ارور رو واسه لایو میداد و نتش مشکل داشت که باز هم واسه مخابرات بود . )

الانم زنگ بزنی پشتیبانی به خاطر همین میگه به علت شلوغی خطوط پاسخگو نیستیم .

بزار یه چچند روز دیگه که درست شد نت مخابرات امتحان بکن ببین چی میشه .

Hidden-Sparda

کاربر سایت
Aug 8, 2013
2
دوستان خسته نباشید . من دارم دیوانه می شم هر کار می کنم این xbox به live وصل نمیشه ... یه کار بگین من انجام بدم ...
DSC_0296.jpg.htm
اینم از تصویر جایی که ارور میده . شرکتی هم که ازش می گیرم پارس آنلاین هست

mehrdad_s_m

کاربر سایت
Jan 21, 2012
4
باسلام.ایکس باکس من جسپر هست.و اینترنت من مخابراته.وقتی میخوام به اینترنت لایو وصل بشم روی قسمت نتوورک ضربدر قرمز میاد و وصل نمیشه.مودم هم تی پی لینکه.لطفا راهنمایی کنید.

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
سلام...دوستان اون ای پی های که صفحه اول گفته شدرو تو تنظیمات ایکس باکس حتما باید وارد کنم؟؟؟یعنی اگه واردش نکنم نمیتونم کانکت شم؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر