FIFA 16 Online

سلام به همه
چند روزی میشه بازی منتشر شده و دیدم کسی تاپیک آنلاین نزده.. خودم دس به کار شدم. تیتر تاپیک گویاس. بحث ها راجع به قسمت آنلاین فیفا 16
دوستانی که بازی رو به صورت ارجینال تهیه کردن اسم اکانتشون رو بگن تا به پست اول اضافه کنم.
واسه اطلاع دوستانی که بار اولشونه، نحوه آنلاین بازی کردن فیفا 16 به این صورته که اول Cd Key رو از یه سایت میخرید، (قیمت حدود 150 درحال حاضر)
بعد نرم افزار شرکت Ea ینی Origin رو دانلود و کد رو redeem میکنید. بازی به قسمت My Games اضافه میشه و میتونید دانلود کنید. همینطور میشه نسخه
کامل بازی رو از سایتهای وطنی دانلود کنید و جایگزین پوشه دانلودی بازی توی اریجین کنید، از اریجین خارج شید و دوباره اجرا و ادامه دانلود بزنید. اینطوری
فایل بازی رو تا حد زیادی میپذیره و شاید فقط نیاز به دانلود چند مگ توسط اریجین باشه.
ضمنا شنیدم امسال نسخه ی روسی برعکس سالهای پیش که بی مشکل بود، دیگه ریجن فری نیست و فقط تو روسیه کار میکنه. مطمئن نیستم. اما
این نکته رو مد نظر داشته باشید

یه گروه تلگرام میسازم هرکی مایله عضو بشه شماره شو برام پ.خ کنه .. راحت تر در ارتباط باشیم.
ViiiVA-IRAN
aminjavdan
alidishdang
Masoud908
M-Balakhan
Valar_401
FC-Noob-R
emad721721
Protiar
hosseintk
MohsenPunisher83
shahab_iran63

آخرین ویرایش:

amingh

کاربر سایت
Oct 16, 2011
127
فایل دیتای این بازی رو میشه کپی زد و بعد ادامه دانلود رو استارت زد ( مثل بتلفیلد ؟) یا حتما باید از خود اورجین کامل دانلود کرد ؟؟؟

mostafa333

کاربر سایت
Apr 15, 2016
1
سلام
من فیفا 16 رو خرید کردم برای pc
چطور باید انلاین بازی کنم بلد نیستم
یا چطور کسی رو ادد کنم ممنون میشم برام توضیح بدید
ای دی من mostafa-20162016 هستش برای fifa16
cd key بازی هم خریداری کردم کلان فعاله توی اورجین

آخرین ویرایش:

AliShp

کاربر سایت
Nov 22, 2009
1,175
نام
alishp
سلام بر همه

بچه ها برای وصل شدن به سرور ea باید کوه شکنی چیزی ید ؟

چون برای من وصل نمیشه کانکت که میشه میزنه ارتباط برقرار نشد....

منم ادد کنید

KingAliShp

falah20

کاربر سایت
Dec 11, 2007
197
سلام...اقا چرا همه واسه من افلاینن...واسه هرکی هم درخواست میفرستم نمیرسه دستش...واسه منم میفرستن نمیاد واسم...این ایدیمه:

falahpmi

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر