FIFA 16 Online

سلام به همه
چند روزی میشه بازی منتشر شده و دیدم کسی تاپیک آنلاین نزده.. خودم دس به کار شدم. تیتر تاپیک گویاس. بحث ها راجع به قسمت آنلاین فیفا 16
دوستانی که بازی رو به صورت ارجینال تهیه کردن اسم اکانتشون رو بگن تا به پست اول اضافه کنم.
واسه اطلاع دوستانی که بار اولشونه، نحوه آنلاین بازی کردن فیفا 16 به این صورته که اول Cd Key رو از یه سایت میخرید، (قیمت حدود 150 درحال حاضر)
بعد نرم افزار شرکت Ea ینی Origin رو دانلود و کد رو redeem میکنید. بازی به قسمت My Games اضافه میشه و میتونید دانلود کنید. همینطور میشه نسخه
کامل بازی رو از سایتهای وطنی دانلود کنید و جایگزین پوشه دانلودی بازی توی اریجین کنید، از اریجین خارج شید و دوباره اجرا و ادامه دانلود بزنید. اینطوری
فایل بازی رو تا حد زیادی میپذیره و شاید فقط نیاز به دانلود چند مگ توسط اریجین باشه.
ضمنا شنیدم امسال نسخه ی روسی برعکس سالهای پیش که بی مشکل بود، دیگه ریجن فری نیست و فقط تو روسیه کار میکنه. مطمئن نیستم. اما
این نکته رو مد نظر داشته باشید

یه گروه تلگرام میسازم هرکی مایله عضو بشه شماره شو برام پ.خ کنه .. راحت تر در ارتباط باشیم.
ViiiVA-IRAN
aminjavdan
alidishdang
Masoud908
M-Balakhan
Valar_401
FC-Noob-R
emad721721
Protiar
hosseintk
MohsenPunisher83
shahab_iran63

آخرین ویرایش:

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
دوستان شما با بازی مشکل ندارید؟ به نظرم افتضاح شده!!! دمو خوب بود!! اینو داغونش کردن!! اصن نمیشه درست پاس داد.. انگار اپشن pass error رو
به طور پیشفرض گذاشتن رو 100..! با چندتا از دوستان هم که صحبت میکردم شاکی بودن.. امیدوارم هرچه زودتر اپدیت بدن این مشکل حل بشه.. و حتما
میشه.. چون تو دمو همچین مشکلی نبود..

آره منم یه همچین حسی رو دارم، تنظیمات پاس رو هم تغییر دادم ولی بعضی وقتا سوتی میده!!!

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
دوستان یه سوال؟
من اولین باری هست بازی آنلاین می کنم، چطوری میشه آی دی اد کرد؟
یه سوال دیگه توی قسمت بازی دوستانه آنلاین، چه آی دی ها رو انتخاب می کنه، منظورم اینه که منطقه ای هستش یا محدودیت کشوری نداره؟

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
با این آپدیتی که دادن کسی مشکل پیدا کردن حریف داره هنوز ؟

کلا کسی اون فرمی که داده EA واسه بر طرف شدن مشکل کسی پر کرده بفرسته ؟

یکی انجام بده ببینیم مشکلش حل میسه ، خودم بنا به دلایلی نمیتونم فعلا .

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
با این آپدیتی که دادن کسی مشکل پیدا کردن حریف داره هنوز ؟

کلا کسی اون فرمی که داده EA واسه بر طرف شدن مشکل کسی پر کرده بفرسته ؟

یکی انجام بده ببینیم مشکلش حل میسه ، خودم بنا به دلایلی نمیتونم فعلا .

کلا از همون فیفا 15 هم واسه من از اروپا حریف نمیومد (محل اصلی فروش بازی) از روسیه و ترکیه و ایزرایل میومد زیاد.. همینطور از کشورا افریقایی
اینجا هم همینه فک کنم.. و اینکه حریف پیدا نمیشه بخاطر اینه که فیفا باز های این مناطق هنوز زیاد نشدن .. حالا اون فرم چیه.. لینکشو داری؟

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
کلا از همون فیفا 15 هم واسه من از اروپا حریف نمیومد (محل اصلی فروش بازی) از روسیه و ترکیه و ایزرایل میومد زیاد.. همینطور از کشورا افریقایی
اینجا هم همینه فک کنم.. و اینکه حریف پیدا نمیشه بخاطر اینه که فیفا باز های این مناطق هنوز زیاد نشدن .. حالا اون فرم چیه.. لینکشو داری؟

این فرم رو پر کن :

http://answers.ea.com/t5/Technical-...A-16-Cannot-find-online-opponent/td-p/4824887

اینم پورت هایی که گفته باز کنید ببین جواب میده با باز کردن پورت :

https://help.ea.com/en/article/online-ports-for-fifa-16/

protiar

کاربر سایت
Dec 16, 2006
153
نام
Protiar
دوستان این مشکل پیدا نکردن حریف تو جام آنلاین رو چطوری میشه حل کرد، دو ساعت هنوز یه حریفم پیدا نکرده!!!؛

MohsenPunisher

کاربر سایت
Jul 5, 2014
2
دوستان این مشکل پیدا نکردن حریف تو جام آنلاین رو چطوری میشه حل کرد، دو ساعت هنوز یه حریفم پیدا نکرده!!!؛
عزیز پیدا کردن حریف بستگی به چند تا چیز داره یکیش تعداد نفراتی آنلاین هست ، کیفیت اینترنت شما هم دخیل هست اما هر از چند گاهی باگ میشه بیاین تویه منو دوباره برید و سرچ کنید از این گذشته بعد از این آپدیت 250 مگی آخری باگ داوری و پنالت گرفتن های مفت زیاد شده

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,541

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر