FIFA 16 Online

سلام به همه
چند روزی میشه بازی منتشر شده و دیدم کسی تاپیک آنلاین نزده.. خودم دس به کار شدم. تیتر تاپیک گویاس. بحث ها راجع به قسمت آنلاین فیفا 16
دوستانی که بازی رو به صورت ارجینال تهیه کردن اسم اکانتشون رو بگن تا به پست اول اضافه کنم.
واسه اطلاع دوستانی که بار اولشونه، نحوه آنلاین بازی کردن فیفا 16 به این صورته که اول Cd Key رو از یه سایت میخرید، (قیمت حدود 150 درحال حاضر)
بعد نرم افزار شرکت Ea ینی Origin رو دانلود و کد رو redeem میکنید. بازی به قسمت My Games اضافه میشه و میتونید دانلود کنید. همینطور میشه نسخه
کامل بازی رو از سایتهای وطنی دانلود کنید و جایگزین پوشه دانلودی بازی توی اریجین کنید، از اریجین خارج شید و دوباره اجرا و ادامه دانلود بزنید. اینطوری
فایل بازی رو تا حد زیادی میپذیره و شاید فقط نیاز به دانلود چند مگ توسط اریجین باشه.
ضمنا شنیدم امسال نسخه ی روسی برعکس سالهای پیش که بی مشکل بود، دیگه ریجن فری نیست و فقط تو روسیه کار میکنه. مطمئن نیستم. اما
این نکته رو مد نظر داشته باشید

یه گروه تلگرام میسازم هرکی مایله عضو بشه شماره شو برام پ.خ کنه .. راحت تر در ارتباط باشیم.
ViiiVA-IRAN
aminjavdan
alidishdang
Masoud908
M-Balakhan
Valar_401
FC-Noob-R
emad721721
Protiar
hosseintk
MohsenPunisher83
shahab_iran63

آخرین ویرایش:

nascent

کاربر سایت
Feb 21, 2012
187
فوق العاده ممنون
وجود همچین تاپیکی نیاز بود .
امیدوارم تمام دوستان شرکت کنن و بتونیم تاپیک پر باری داشته باشیم .
آی دی بنده که البته سه چهار روز دیگه دانلود بازی تموم میشه و بعد در خدمتم
aminjavdan

masoud908_v3

کاربر سایت
Oct 24, 2014
128
Masoud908

======

فقط از اونجایی که فریند لیست اریجین ظرفیت بیشتر از 100 نفر رو نداره اساتیدی :D که کلا نمیخوان فریندلی بازی کنن با کسی و هر موقع هم اریجین باز میکنن به صورت اینویز میان بالا بیخودی کسی رو ادد نکنن ، لیست خودشون و بقیه رو هم الکی شلوغ نکنن :D چون این موارد کم نداشتیم تو هم فیفا14 و هم 15 که میدیدیم طرف تو ادد لیستت هست ولی یه بارم ندیدی این انلاین شه یا با کسی فریندلی بازی کرده باشه ولی امار التیمیت تیمش یا سیزن چک میکنی میبینی مثلا 500 تا بازی کرده :| :D

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
دوستان شما با بازی مشکل ندارید؟ به نظرم افتضاح شده!!! دمو خوب بود!! اینو داغونش کردن!! اصن نمیشه درست پاس داد.. انگار اپشن pass error رو
به طور پیشفرض گذاشتن رو 100..! با چندتا از دوستان هم که صحبت میکردم شاکی بودن.. امیدوارم هرچه زودتر اپدیت بدن این مشکل حل بشه.. و حتما
میشه.. چون تو دمو همچین مشکلی نبود..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر