آموزش آنلاین بازی کردن Pro Evolution Soccer 2016 - نسخه کرک شده

با سلام و درود؛
دوستان عزیز چند روز هست که کرک آنلاین بازی عرضه شده بود ، اما مشکلات و کرش داشت ، کرک ورژن 2 آنلاین عرضه شد و تست شد ، بدون هیچ مشکلی بنده چند دست بازی کردم ، و هیچ گونه کرش و مشکل مواجه نشدم.

maz2_a.png

آموزش :
کرک را از لینک زیر دانلود کرده :
دانلود
سپس محتویات پوشه را در فولدر اصلی بازی کپی و جایگزین نمایید.
سپس بازی را از طریق فایل اجرایی SmartSteamLoader اجرا نمایید.
ابتدا Username خود را انتخاب نمایید و از طریق بخش مربوطه به عنوان مثال Online Lobby میتوانید یا به دوستان و یوزر های مختلف Join شوید یا خودتان یک لابی Create کنید و منتظر بمانید.
دوستان میتوانند برای هماهنگی برای بازی در پروفایل همدیگر اطلاع رسانی کنند، همچنین یوزرنیم هاتون رو میتونید در تاپیک قرار بدید.
در صورت استقبال دوستان ، میتونیم در مناسبت هایی مسابقات هم برگزار کنیم @};-

ویرایش 1 : خوب آپدیت بازی منتشر شده چند وقت و اینکه کرک اولی از کار افتاد اما دوست عزیز کرک جدید رو معرفی کردند ، آپلود میکنم براتون : دانلود و آموزش

آخرین ویرایش:

Royal Boy

کاربر سایت
Dec 27, 2012
29
نام
Ali
خب خدمت اون دسته از عزیزانی که باخبر نیستن باید بگم که امروز ظهر تونستم با استفاده دیتاپک ورژن 2 و کرک ورژن 1.03.02 وارد بخش آنلاین بشم

اما بعد از اون دیگه نتونستم وارد بشم. احتمالا مشکل از اینترنت خودم باشه. یا شایدم از شانس بدم باز از کار افتاده !

شما یه تست کنین ببینین جواب میده یا نه ؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,034
نام
شایان
خب خدمت اون دسته از عزیزانی که باخبر نیستن باید بگم که امروز ظهر تونستم با استفاده دیتاپک ورژن 2 و کرک ورژن 1.03.02 وارد بخش آنلاین بشم

اما بعد از اون دیگه نتونستم وارد بشم. احتمالا مشکل از اینترنت خودم باشه. یا شایدم از شانس بدم باز از کار افتاده !

شما یه تست کنین ببینین جواب میده یا نه ؟
مشکلی نداره برای من عزیز احتمالا برای اینترنت شماست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر