بازي سنتر، يك دهه در اوج

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
خاطرات خوبی طی این ده سال تو بازی سنتر داشتم و امیدوارم که داشته باشم به همراه همه دوستایی عزیزی که با هاشون آشنا شدم. به امید موفقیت همه دوستان و کسایی که برای این سایت زحمت میکشن.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
یادمه اولین بار واسه راهنمای بازی Silent Hill Ps1 توی سایت ثبت نام کردم :) زیاد فعالیت نکردم این مدت ولی همیشه به سایت سر میزنم

تبریک به همه دوستان :-*

the sorvinho

کاربر سایت
Jul 29, 2014
746
نام
سروش
منتظر تغييرات جديد باشيد كه تغيير ذات زندگي و نگاه بازي سنتر است.

کاش این تغییرات جدید شامل برخورد درست مدیرای انجمن با کاربرا بشه و به مدیراتون(و بعضی ناظم ها) یه پی ام یه خطی بزنید و بگید با این "همچنان چشم اميدمان شما كاربران و همراهان دوست داشتني هست" درست برخورد کنید و فک نکنید واقعا مدیر و رییسه کاربرایید،پستی پاک میکنید برخوردی میکنید یا هرچی،محترمانه و با توضیح باشه...به ما چه که شما وقت ندارید و کارو زندگی دارید و حال ندارید واسه حتی "بن دائم" کردن هم بعضا دلیل بنویسید! چه برسه علت پاک شدن پست(که میشه خیلی راحت از طریق گزینه های از پیش تعیین شده یه پی ام اوتوماتیک به کاربری که پستش پاک شده ارسال شه) رو بخوان بگن! وقت ندارید،استعفا بدید (مثل یکی از مدیرا که همین کارو کردن) و بذارید کسی بیاد که وقت و حوصلشو داره!البته واقعا از زحمتتون تشکر میکنم حتی با این بی حوصلگیتون بازم زحمت میکشید به هر حال و نظم سایت رو نگه می دارید.
این بود درد دل من در ده سالگی بازی سنتر :d مبارک باشه.ببخشید کمی اوقات تلخی شد;)
پ.ن

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
یه خوبی که اینجا داره اینه که تعداد افرادی در ضمینه بازی ها/موضوع بحث اطلاعات دارن زیاده، بقیه رو هم که اطلاعات ندارن مجبور می کنن که اطلاعات دار شن:D من خودم اگه مثلا به جای بازیسنتر میرفتم جای دیگه شاید 1/8 الانم چیزی حالیم نبود(الانم نیست البته:))). خلاصه از سال 2010 اینجا بودم فکر کنم، حال داده تا الان و بقیشم همین طوره>:d

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
بازیسنتر برای من و خیلی از کاربرهای اینجا ، زنده ترین و پویا ترین انجمن در بین تمام سایت های ایرانیِ .
اینجا فقط از روی لوگو به دنیای بازی محدود میشه ولی واقعا وقتی ازش استفاده کنی میفهمی که گیم فقط دریچه ای از تمام چیزهایی هست که بازیسنتر با خودش داره . من از طریق اینجا کلی اطلاعات خارج از دنیای گیم بدست آوردم که گقتنش اینجا از این پست هم فراتر میره .
نکته ی دیگه برای من ، فضا و جو خوبی هست که اینجا داره . آدم توخالی کمتر اینجا هست و از سراسر ایران آدمای باحالی اینجا وجود داره که کلی اطلاعات دارند برای گفتن .
کارتون درسته ، طبیعتا نقص هایی هم داره ، اما قوی تر ادامه بدید . ;)

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
938
نام
هادی
تبریک .
به تیم مدیریت محترم سایت بابت تمام زحماتی که در این چند سال کشیدند خسته نباشید عرض میکنم و آرزوی توفیق و سعادت روزافزون برای آنها دارم.
سپاسگذارم.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من یادمه دقیقا ابتدای سال 2007 عضو سایت شدم قبلش میهمان بودم اوج نسل جدید بود کل کل زیادی می شد. من در همین حین بود که این سایت هم به دوستم کسری 619 معرفی کردم. می شه گفت دیوانه ی این سایت شد تا جایی که شد مدیر انجمن منم ID قدیمم بن دائم شد:d

این سایت باعث شد دوستای خیلی خوبی پیدا کنم از مدیر تا کاربر معمولی سایت هر چند به خاطر صراحت صحبتم خیلی ها هم ناراحت شدن اما جا داره بگم گیمر جماعت همیشه دوست داشتنیه منم همتون رو دوست دارم

همیشه انتقاد سازنده باعث پیشرفت می شه برای همینم به جای تعریف 1 پیشنهاد دارم تا ناظر یا ناظرانی بر ناظمان انجمن تعیین کنید که کاملا بی طرف باشن تا سایت حالتی صمیمی تر پیدا کنه و چنانچه کسی شکایتی داره به همین ناظر یا ناظران اعلام کنه تا بهش رسیدگی بشه

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,517
نام
امیر
10 سال شد !!!
زندگی چقدر سریع میگذره 10 سال از عمرمون رو با بازی سنتر بودیم.
خوشختانه زمان مفیدی بود و همیشه تغییرات لازم رو انجام داده تا در اوج باشه.

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,757
نام
محمد امین
آقا تبریک

وقتی رفاقت بین همه بچه ها میبینم آدم دلش نمیاد از این جا بره رسما هر رو باید بیام سر بزنم هر نیم ساعت یک بار چه قدر رفیق پیدا کردیم اینجا :x

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,074
نام
محمد علی
بعد از مهاجرت از اون مرحوم حدود 10 سالی میشه که اینجام. هیچ وقت اثر خاصی روی BC نداشتم اما BC روی من زیاد اثر داشته:D

کلی لحظات خوب اینجا داشتم. خیلی ممنون بابت این لحظات و امیدوارم سال های سال این روند ادامه پیدا کنه.:x

toomaj

کاربر سایت
May 20, 2006
163
نام
توماج
خوب منم بعد از این همه سال اولین پستم رو می ذارم.
به عنوان کسی که کمترین فعالیت رو تو این سایت داشته می خوام از همه ی زحمت کش های سایت (چه مدیرها و ناظم ها و اعضای تحریریه ها و چه کاربران عادی و فعال) تشکر کنم. البته منظورم از کمترین فعالیت، صرفا پست گذاشتن هست. 10 ساله که هر روز به سایت سر میزنم و تک تک اون بحث های جالب که تو تاپیک ها به وجود میاد رو می خونم. همونطور که دوستان گفتن خاطرات زیادی تو این سایت داشتیم و با زندگیمون ادغام شده.
یه کم دیر شده ولی منم سعی می کنم فعالیت مفیدم رو بیشتر کنم از این به بعد.
با تشکر از همه و تبریک به همه.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
4 سالی میشه که اینجام(بن های زیاد:d) ولی اصلا نمیتونم دل بکنم.هر چند ساعت میام چک میکنم پستا رو:d
دوستان خوبی هم اینجا پیدا کردم که بعضا از فضای مجازی هم فراتر رفته.
پایدار باد بازیسنتر

آخرین ویرایش:

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
برای من تو این 6 سال سایت همیشه انتخاب اولم تو جستجو بوده و روزی نبوده که مرورگر رو باز کنم و صفحه سایت رو نیارم.
یک محیط پویا و زنده که همه رو مشتاق میکنه دوباره برگردن و به نظرم همین زنده بودن و فعالیت مستمر هست که باعث میشه هم اعضای سابق اشتیاق به فعالیت داشته باشن هم اعضای جدید بعد خو گرفتن با سایت بخوان جا پای افراد باسابقه قبلی بذارن.
ده سالگی سایت رو هم به مدیریت و تمام اونهایی که برای سایت زحمت کشیدن و میکشن تبریک میگم.

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
من اولین بار که عضو شدم فقط و فقط بخاطر این بود که یکی ا دوستان یه عکس جالبی از restroom خونش (!) تو گالری فکر کنم آپ کرده بود! هیچی دیگه عکسه قبل عضویتم پاک شد!

این یوزرم هم میبینید V2 داره داستانش اینه که اینجا بار اول 2 بار عضو شدم! دفعه اول ایمیل یه بنده خدا رو داده بودم و همون روز دفعه دوم ایمیل خودم... این شد که شدم _V2 بعله... :V

ولی خوبه میای اینجا کاربرای خوبی دارین باید قدرشونو بدونید. تاپیک مشکلات یعنی زمین نمی‌خوابه به لطف کاربرای خوبتون.
میشه گفت فقط و فقط بخاطر کاربراتون میام. صفحه اول رو یه 2 سالی هست ندیدم الان یادم افتاد برم ببینم.

یادمه یه تبلیغ هم داشتین باهاش با یه انجمن انیمه آشنا شدم (الان اون انجمنه هست ولی دیگه متروکه شده!)

قدیم ولی یادمه مدیرا بهتر بودن. من اگه اشتباهاتی که اون اوایل کردم رو الان میکردم، 2 باری بن شده بودم! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر