بازي سنتر، يك دهه در اوج

گفتگو در 'اخبار و اعلاميه های سايت' ایجاد شده توسط Ali, ‏Sep 23, 2015.

1. Ali

Ali On The Day The Wall Came Down
    Administrator

نام:
    علی
    ده سال است كه با شماييم. همراه و هم داستان با شما در گسترش و اشاعه ي فرهنگ بازي هاي رايانه اي در ايران. ده سال تلاش كرده ايم، با مشكلات كوچك و بزرگ، دشواري ها و ناكامي ها مبارزه كرده ايم تا جامعه اي كه به لطف شما و به لطف تلاش ها و كوشش هاي خستگي نا پذير همه ي همراهان و دوستان پايه گذارده ايم را، هميشه آنلاين نگاه داريم. اينجا خانه ي كوچك تمامي آنهايي ست كه بدون شك، بي توجه به سن و سال و جايگاه شان، عاشقانه گشت و گذار در دنياي بازي ها را انتخاب كرده اند و براي عشق خود ارزش قائلند. به احترام اين همراهان هميشگي ِبازي سنتر، كلاه از سر بر ميداريم.

در آستانه ي دومين دهه ي راه اندازي بازي سنتر همچنان چشم اميدمان شما كاربران و همراهان دوست داشتني هستيد تا با همراهيتان، داستان پيشرفت خود را بنويسيم و در كنار هم و دست در دست هم، در جامعه ي بازي بازان و ديگر علاقمندان به بازي در سراسر دنيا، نام ايران را درخشان نماييم.

در آستانه ي دومين دهه، بازي سنتر به يك برند قابل اعتماد و مطمئن در دنياي سرگرمي هاي آنلاين تبديل شده و همينك داراي مجموعه اي از وب سايت هاي مرتبط با دنياي سرگرمي ها ميباشد ميباشد تا به همه ي نيازهاي مخاطبان خود در اين زمينه جامه ي عمل بپوشاند.هرچه بيشتر به تلاش و همكاري شما كاربران و دوستان بازي سنتر نياز داريم تا همچنان در اوج بمانيم.

منتظر تغييرات جديد باشيد كه تغيير ذات زندگي و نگاه بازي سنتر است.

YAKUZA_2 و KRATUS این نوشته را Like کرده اند.
  2. pandora tomorrow

pandora tomorrow True Blue
    مدیر انجمن

نام:
    امین
    سایت حداقل واسه من یه کتاب مصور از زندگیم شده :D کنکور قبول شدنم تموم شدنش سربازی رفتن ارشد رفتن و.... که همه تو سایت ثبت شدن! به هر حال 10 سال کم نیست :D
    تبریک میگم....

3. Super Friend

کاربر سایت

نام:
    چوبک
    من زمانی که اینجا اومدم 14 سالم بود و الان که 22 سالمه لازم نیست از خودم بپرسم چرا هنوز برمیگردم این سایت، علی رغم همه چی اینجا خونه ی من شده.

4. sajadkh

کاربر سایت

نام:
    Sajjad
    به جرات میگم بازیسنتر یه عضو جدانشدنی از زندگی همه ماست از گیم بگیر تا زندگی شخصیمون
    بچه های اینجا خاطراتش خود سایت همیشه وقتایی حوصله نداشتم یه جایی بود بشه رفت اونجا مهم نیست سن و سال ادم چنده مهم اینه
    همه ی ما گیم و بازیسنتر رو به عنوان قسمتی از زندگیمون انتخاب کردیم..افتخار میکنم عضوی از بازیسنتر و صد البته یه گیمر هستم همه بچه های اینجا و
    خود سایت گوشه قلب همه ما جا دارن.به امید روزای بهتر

5. .:Pouria:.

کاربر سایت

نام:
    -_-
    با اینکه دو سالی کلا سمت گیم نبودم حتی در حد یک تریلر ولی بازی سنتر از homepage ام نرفت و هر روز بهش سر می زدم ... تبریک :rose:

6. Red Ѵ

کاربر سایت

نام:
    وحید
    اگه یه روز بهم بگن خونه دومت کجاست بدون کوچکترین فکری میگم بازیسنتر. از زمانی که 15 سالم بوده اینجا هستم و 6 سال هم گذشته و هنوزم اینجا هستم و خواهم بود :D به دفعات و به دلایل مختلف، گاهی خودم مقصر بودم و گاهی هم طرف مقابل، اینجا بن شدم اما کشش بازیسنتر و سطح جاذبه‌ای که داره عمرا بزاره کسی بخاطر این چیز های کوچیک ازش جدا بشه.
    بازیسنتر یه مکانی هست که تو اینترنت واقعا بی نمونه هست. به جرات میگم هیچجا نمونه‌اش رو نمیتونید پیدا کنید حتی نمونه های خارجی.

تولدت مبارک رفیق...

#6 Red Ѵ, ‏Sep 23, 2015
    آخرین ویرایش: ‏Sep 23, 2015
  7. LazaR AngeloV

کاربر سایت

نام:
    محمد مهدی
    کامنت هارو :| ..

ما هم تبریک میگیم .. گرچه سایت قبلا خیلی بهتر بود .. ولی باز هم بازی سنتره ..

خسته نباشید .

8. Grey Warden

Grey Warden Dragon Age Scholar
    ناظم انجمن

نام:
    مجتبی
    من که یه سال دیر اومدم تو سایت و همیشه هم حسرت این یه سالی که دیر ثبت نام کرد رو میخورم اما خوشحال که حداقل نه سالش رو با بازیسنتر همراه بودم!

9. Lord Stark

کاربر سایت

نام:
    معراج
    اولین باری که این سایت رو دیدم داشتم در مورد خرید PS2 تحقیق می کردم...مدت زیادی گذشته از اون زمان تقریبا میتونم بگم هر روز به اینجا سر میزنم و عاشقانه این جامعه مجازی رو دوست دارم خاطرات زیادی دارم اینجا...خوشحال شدم ناراحت شدم و از همه مهم تر یاد گرفتم همونطور که یک سایت رو کاربرانش زنده نگه میدارن و سایت برای جایگاهش به کاربرانش مدیونه کاربران هم به خاطر فضایی که سایت در اختیارشون گذاشته تا بتونن داشته هاشون رو باهم به اشتراک بگذارن به این سایت مدیونن. به همه مدیران و پایه گذاران این سایت تبریک و خسته نباشید میگم امیدوارم این سایت همچنان برقرار باشه و محفلی برای عاشقانه گیم. با آرزوی توفق روز افزون بازیسنتر.

10. teznade

کاربر سایت

نام:
    محمد رضا
    اشک حلق زد تو چشام من الان خیلی رمانتیک از سال 2009 اینجام سه بار بن شدم ولی هنوز میام ممنون برای خاطرات خوب

11. jeenas

کاربر سایت

نام:
    مصطفی
    منم از 2010 میام اینجا و بدون شک بازیسنتر "بهترین"سایت مربوط به بازی در ایرانه و من 90% از اطلاعات صحیحمو از این سایت دریافت کردم و با خیلی از دوستان آشنا شدم. جوری شده که هر یه ساعت سر میزنم به سایت سر میزنم. از تمام مدیران و اعزای تحریریه هم سپاسگذارم.
    ده سالگیت مبارک بازیسنتر.

12. amirone

کاربر سایت

میخوام یک اعترافی بکنم ، من از 2005 اینجام ! و بنا به دلایلی بن موقت میشدم ولی از اونجایی که طاقت نمیاوردم با یوزر فرعیم وارد میشدم و باعث میشد بعضی وقتا یوزر اصلیم بن دائم بشه :d ولی همچنان استوار در خدمتتونم . تبریک .

13. Navid

Navid ?Can I Play Daddy
    مدیر انجمن

نام:
    نوید
    10 سال
    آذر 1384 تا حالا
    لحظه های شاد و ناراحت داشتیم و سالهای سال هم خواهیم داشت
    از همه ممنون بابت این همه خاطرات خوب

14. hhhh4736

کاربر سایت

من از 2012 اینجام و هیچ سایتی فارسی در رابطه با گیم به خوبی و با کشش بازی سنتر ندیدم :x

15. محمدرضا79

کاربر سایت

نام:
    محمدرضا آ
    اولین سایتی که توش عضو شدم...
    بازیسنتر اگه گیمرم گیمریم رو به تو مدیونم...