1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

فراخوان عضویت در تحریریه (آبان 94)

گفتگو در 'اخبار و اعلاميه های سايت' ایجاد شده توسط Victarion, ‏Sep 17, 2015.

وضعیت:
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
  1. Mane of Chaos مدیر انجمن

نام:
    کیوان
    با توجه به نزدیک شدن به فصل جدیدی از فعالیت های سایت بازیسنتر و به طبع نیاز به گسترش تحریریه سایت، تصمیم بر این گرفتیم از دوستانی که علاقمند به فعالیت در بخش پیش نمایش، مقاله یا اخبار هستند، دعوت به همکاری به عمل بیاوریم.

پیش شرط ها:

• مدت یک سال از عضویت فرد در فروم گذشته باشد.
    • تعداد پست های کاربر بیشتر از 300 عدد باشد.
    • به طور کلی در سایت شناخته شده باشد.

نحوه عضو گیری:

در ابتدا علاقه مندان به عضویت در این بخش ها می توانند با فرستادن یک پیام خصوصی به دبیر مربوطه آن بخش (پیش نمایش: Dinosaur) (مقاله: SMM9) (خبر: TCSCELL) درخواست خود را برای عضویت اعلام کنند. در صورت دارا بودن پیش شرط ها، دبیران تحریریه به دلخواه، تهیه مطلبی را به عهده متقاضی می گذارد و متقاضی مدت 4 الی 7 روز برای بخش های پیش نمایش و مقاله و مدت 2 ساعت برای بخش اخبار فرصت دارد تا مطلب کامل را برای دبیر مربوطه ارسال کند. در نهایت نویسنده هایی که بهترین کیفیت کاری را ارائه دهند به عضویت تحریریه در خواهند آمد.

قبل از هر چیز به نکات زیر توجه داشته باشید:

1. لطفا دقت کنید که در صورت عضویت در هر کدام از این بخش ها، فعالیت اصلی فرد به صورت مستمر باید در همان بخش صورت گیرد و فعالیت در بخش های دیگر تنها به صلاح دید سردبیر امکان پذیر است.
    2. لطفا تنها برای یک بخش اعلام آمادگی کنید.

2. into the Dark city عضو تحریریه

نام:
    Armin
    شخصا علاقه بافری به نوشتن مقالات در زمینه بازی ها دارم.:)
    یه سوالی که دارم اینه :در هر ماه چند مقاله باید تحویل داده بشه؟

3. کاربر سایت

نام:
    مرتضی
    حداقل درخواست ما هر دو ماه یک مقاله هست حالا بسته به شرایط شاید کمی متفاوت باشه ولی بطور نرمال هر فرد هر دو ماه یک مقاله باید کار کنه

4. سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك کاربر سایت

دور قبلي با سنجيدن قدرت ترجمه بچه ها يه سري رو عضو تحريريه كرديد و بعد چهار نفر رو گذاشتيد داخل رزرو ها كه من هم جزوشون بودم و بعد اين نكته رو هم گفتيد كه در صورت خارج شدن عده ايي از تحريريه اين افراد جايگزين ميشن

حالا چي شد ؟ اون ديگه ول شد يا اين دوره كلاً فرق داره ؟
    الان با اين كه من اون دوره جزو چند نفر پاياني بودم اخرش رفتم رزرو هيچ فايده ايي براي من نداشته

آخرین ویرایش: ‏Sep 17, 2015
  5. Run Baby Run کاربر سایت

نام:
    محمد امین
    یعنی "خبر نگارا" هم جزو اعضای تحریریه حساب میشن از این ببعد؟

6. Mane of Chaos مدیر انجمن

نام:
    کیوان
    اون فراخوان برای بخش موبایل بود، دوست عزیز. این فراخوان برای بخش های دیگست. اگر مایل هستید میتونید دوباره برای این بخش ها درخواست بدید.

اگه دقت کرده باشید خیلی وقته دیگه تگی به اسم خبرنگار نداریم و همه عضو تحریریه هستند.

7. سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك کاربر سایت

نه اقا كيوان ! اون رو نمي گم متوجه هستم كدوم تاپيك رو مي گيد و من منظورم اون نيست بلكه منظورم اين تاپيك هست

http://forum.bazicenter.com/thread93512/

والا اين مدلي در حق يكي مثل من و اون سه تا دوست ديگه مون اجحاف ميشه چون يك بار شايستگي خودمون رو ثابت كرديم و ازموده را ازمودن خطاست
    حالا يكي ديگه بياد يه متني بهش بخوره كه براي ترجمه كه نسبت به مال من اسونتر باشه و لغات و اصطلاحات پيچيده كمتر داشته باشه و اون انتخاب بشه ، در حق من ناحقي ميشه

دقيقا"ً پست 35 ام نتايج رو اقا سينا گذاشتن ! خوب حالا اون چي شد و اين جا چي ميشه ؟

8. Mane of Chaos مدیر انجمن

نام:
    کیوان
    شما به سینا پیام خصوصی بفرستید، بررسی میشه.

9. کاربر سایت

نام:
    علی
    سلام.
    ميشه يك مطلب يا همون سابقه كاري از سايتهاي ديگه رو ارائه بديم؟؟ ( در زمينه مقاله) يا حتما بايد در زمينه كه خودتون مي گين دوباره مطلب بنويسيم؟؟
    با تشكر

10. دبیر تحریریه

نام:
    آریا
    دوستانی که برای بخش پیش نمایش درخواست داده بودن، حداکثر تا جمعه فرصت دارن پیش نمایش مورد نظر رو برای من ارسال کنن.

11. کاربر سایت

نام:
    مرتضی
    میتونید از سابقه تون بگید ولی حتما باید مطلبی که ما بهتون میدیم رو بنویسید.

12. 8 کاربر سایت

نام:
    سینا
    یک نکته رو به شرکت کنندگان اشاره کنم که سعی نکنین متنی که براتون ارسال میشه تا ترجمه کنین رو مو به مو ترجمه کنین و بفرستین. برای بخش مقاله درخواست ندادین، برای بخش خبر درخواست دادین. از اینکه چیزی به متن خبرتون اضافه کنین تا متن رو بهتر و روون تر کنه (به نقل قول ها نه) نترسین. شما میتونین متنی که براتون ارسال شده رو فقط نقل قول هاش رو ترجمه کنین و بقیه متن شامل مقدمه و پایان بندیش رو خودتون با خلاقیت خودتون بنویسین. اتفاقا من اینجور خبرها رو بیشتر میپسندم تا یه ترجمه مستقیم، هرچقدر هم ترجمه اش عالی باشه.
    مورد بعدی هم اینکه، اصول نگارشی و املایی و علامت گذاری صحیح رو حتما رعایت کنین. یه ترجمه عالی با علامت گذاری ضعیف از ارزش کارتون کم میکنه.

فعلا همین.
    موفق باشید.

13. Winds Howling کاربر سایت

نام:
    David
    خسته نباشید .
    نتایج کی اعلام میشه ؟

خیلی قانع کننده بود . :d
    بی شوخی نمیتونید تاریخی اعلام کنید ؟
    من واقعا استرس دارم ، دیشب خواب دیدم در این رابطه . :d

آخرین ویرایش: ‏Sep 27, 2015
  14. دبیر تحریریه

نام:
    آریا
    به زودی! :D

اسامی اعضای بخش پیش نمایش رو حداکثر تا سه شنبه اعلام می کنیم.

آخرین ویرایش: ‏Sep 27, 2015
  15. Mane of Chaos مدیر انجمن

نام:
    کیوان
    دوستان ما به چند نفر داوطلب جهت اداره کردن پروفایل بازی سنتر در شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک و تویتر هم نیاز داریم. کسانی که مایل به همکاری هستند برای من پیام بفرستند.

وضعیت:
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

این صفحه را به اشتراک بگذارید