QUANTUM BREAK یا UNCHARTED 4 ؟؟؟

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
درسته ولی مثل مقایسه ی doom میمونه با bf :d
هر دو fps هستن

درسته ولی نه دیگه تا اون حد :d

بنظر من بیشتر روند داستانیشون با هم متفاوته.(کاور گیری-تیر اندازی و صحنه ی اکشن).
احتمال اینکه حل معما هم داخل کوانتم بریک وجود داشته باشه زیاده.

MOHSEN 007

کاربر سایت
May 4, 2015
302
نام
Mohsen
سلام دوست عزیز.کوانتوم بریک تمرکزش روی کاور گیری و تیراندازی هستش ولی انچارتد یک بازی سوم شخص اکشن ماجراجویی هستش.(سکو بازی وحل معما وغیره)فرقشون در اینه

هر دوشون تمرکز زیادی روی کاور گیری و تیراندازی دارن.حتی بیشتر روند مراحل بازی انچارتد بر روی تیر اندازی. و کاور گیری طی میشه.(حدود 30 درصدش هم حل معما.از دو تا تریلر گیمپلیی که ازش اومده هم میشه متوجه شد.)
احتمال وجود معما داخل کوانتوم بریک هم زیاده(پتانسیلش رو داره).
در مورد سکو بازی هم موافقم.

farsham

کاربر سایت
Sep 12, 2014
378
خب تاریخ عرضه شون هم یه هم نزدیک شد
حالا مقایسه شون جالبتر میشه
ببینید وقتی این بحث پیش میاد،جبهه روشنفکری نگیرید
کوانتوم واقعا بازی شده که میشه روش فکر کرد،بنظر من اگه بازی باشه که بخاد xbox one رو باهاش تو سال 2016 به کسی معرفی کنی برای خرید،همین بازیه
انچارتد هم که جای خود دارد

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
اگه بخوام فقط این دوتا بازی ر مقایسه کنم باید بگم uc4 یه برتری واضحی که داره داشتن قسمت آنلاین هست که بازی ر طولانی تر میکنه

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
انچارتد 4

هر چند داستان فوق العاده ای نداشت.از همون اول هم سری انچارتد داستان خفنی نداشت ولی در بقیه زمینه ها کامل هست

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
من خودم عاشق عناوین رمدی هستم، به نظرم تمام عناوینشون بی نهایت زیبا و عالین، qb هم برای من دلچسب ترین بازیشون از زمان مکس پین تا حالا بوده و به شدت معتقدم که نقدها و امتیازات بازی غیر منصفانس. بازی همه چیزش PROFESSIONAL و زبانزده و جز یکی دو مورد نقص هیچ ایرادی نداره اما...
قیاس اون با UC 4 اشتباهه، ببینید سطحی و لول ساختی که امروز ناتی داگ داره به جرات و جدیت نظیرش پیدا نمیشه توی صنعت ویدئو گیم. سونی سرمایه کلانی رو توی این استودیو ریخته و شاید بشه گفت که بهترین های تاریخ صنعت بازی سازی الان اونجا مشغول به فعالیت هستن. سطح کیفی عناوین این استودیو در حال حاضر قابل قیاس نیست با بقیه ی سازنده ها، چرا که عناوینی که میسازن توی تمام سطوح توی بالاترین کیفیت ساخت قرار دارن و همینه که اونارو دست نیافتنی کرده.
با تمام علاقم و احترام خاصی که برای استودیوی خاطره انگیز دوران نوجوانی و جوانیم یعنی remedy قائلم ولی باید با قطعیت گفت که آنچارتد 4 خوشبختانه یا متاسفانه(:D) بازیه خیلی بهتریه، در تمام سطوح بازیسازی.

• Like
Reactions: only sony

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
من خودم عاشق عناوین رمدی هستم، به نظرم تمام عناوینشون بی نهایت زیبا و عالین، qb هم برای من دلچسب ترین بازیشون از زمان مکس پین تا حالا بوده و به شدت معتقدم که نقدها و امتیازات بازی غیر منصفانس. بازی همه چیزش PROFESSIONAL و زبانزده و جز یکی دو مورد نقص هیچ ایرادی نداره اما...
قیاس اون با UC 4 اشتباهه، ببینید سطحی و لول ساختی که امروز ناتی داگ داره به جرات و جدیت نظیرش پیدا نمیشه توی صنعت ویدئو گیم. سونی سرمایه کلانی رو توی این استودیو ریخته و شاید بشه گفت که بهترین های تاریخ صنعت بازی سازی الان اونجا مشغول به فعالیت هستن. سطح کیفی عناوین این استودیو در حال حاضر قابل قیاس نیست با بقیه ی سازنده ها، چرا که عناوینی که میسازن توی تمام سطوح توی بالاترین کیفیت ساخت قرار دارن و همینه که اونارو دست نیافتنی کرده.
با تمام علاقم و احترام خاصی که برای استودیوی خاطره انگیز دوران نوجوانی و جوانیم یعنی remedy قائلم ولی باید با قطعیت گفت که آنچارتد 4 خوشبختانه یا متاسفانه(:D) بازیه خیلی بهتریه، در تمام سطوح بازیسازی.

قبول داری کوانتوم بریک از نظر داستان یک سر گردن بالاتر از انچارتد 4 هست؟;)

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
نه اشتباه میکنید، یه نیم تنه بالاتره دوست عزیز
اصلا آنچارتد چیزی به اسم داستان نداره با این تفاسیر

ای بابا! داره ولی انصافا من با داستان انچارتد رابطه برقرار نکردم! داستان بکر و دست نخورده ای (هنگام عرضه) نداشته:p

در ضمن از طرفداران پرپا قرص ناتی داگ هستم.اما انچارتد تو هر قسمت نمره کامل بگیره از نظر داستان نمیتونه بگیره

البته روایت و شخصیت پردازی نیتن خوب کار شده8->

نکته دیگه اینکه به نظر من انچارتد شخصیت منفی درست حسابی نداره! تو تمام قسمت های بازی یک سری شخصیت های منفی کلیشه ای هستند!:D

چون به شخص شخصیت منفی برام خیلی مهمه.;))

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
قبول داری کوانتوم بریک از نظر داستان یک سر گردن بالاتر از انچارتد 4 هست؟;)
آنچارتد 4 داستان خیلی خوبی برای مجموعه آنچارتد و بازی های سبک اکشن ادونچر ارائه میده، ولی QB یه شاهکار داستانیه به نظرم. چون مثل این میمونه که یه واقعیت علمی رو گرد تخیل روش بپاشی، من وقتی بازیش میکردم خیلی یاد ذره بوزون هیگز و dark matter میفتادم که جزو واقعیت های تاپ علمی هستن در حال حاضر. سم لیک اومده بود یه چیزی مثل بوزون هیگز رو در قالب زمان بیان کرده بود. از لحاظ بار داستانی منم بازی ای مثل QB رو ترجیح میدم ولی مسئله ی مهم چیزه دیگس، اینکه یه بازی چقدر میتونه بار داستانی قدرتمندی داشته باشه خیلی مهمه ولی از اون مهمتر اینه که داستانی رو که در چهارچوب و قالب اون سری بازی تعریف شده رو بتونی به بهترین شکل ممکن پردازش کنی و از آب در بیاری، مثل کاری که آنچارتد 4 کرد. از لحاظ لول داستانی QB لول بالاتری داره ولی از لحاظ پردازش و ریزه کاری و زیبایی داستانی هر دو در یه سطح قرار میگیرن از نظر من و این هنر ناتی داگ رو میرسونه که بازی ای که داستان آنچنان پخته ای مثل QB رو هم نداره رو چنان با زیبایی و ریزه کاری از آب در میاره که من مخاطب کاملا تحت تاثیر قرار میگیرم و عاشق دونه دونه از کرکترها و موقعیت هاشون و چالش های داستانیشون قرار میگیرم. اینه که میگم معجزه ناتی داگ قابل بیان نیست، اینه که لقب فوران استعداد و نبوغ رو بهشون نسبت میدم. اگه به عمق و بار داستان باشه، بله، QB برای منم ارزش بیشتری داره، ولی اگه به میزان لذت بردن و ارتباط گرفتن با داستان و شخصیت ها باشه اگه نگم از آنچارتد بیشتر لذت بردم ولی حداقال میتونم بگم کاملا پایاپا و برابر بودن برام.

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
آنچارتد 4 داستان خیلی خوبی برای مجموعه آنچارتد و بازی های سبک اکشن ادونچر ارائه میده، ولی QB یه شاهکار داستانیه به نظرم. چون مثل این میمونه که یه واقعیت علمی رو گرد تخیل روش بپاشی، من وقتی بازیش میکردم خیلی یاد ذره بوزون هیگز و dark matter میفتادم که جزو واقعیت های تاپ علمی هستن در حال حاضر. سم لیک اومده بود یه چیزی مثل بوزون هیگز رو در قالب زمان بیان کرده بود. از لحاظ بار داستانی منم بازی ای مثل QB رو ترجیح میدم ولی مسئله ی مهم چیزه دیگس، اینکه یه بازی چقدر میتونه بار داستانی قدرتمندی داشته باشه خیلی مهمه ولی از اون مهمتر اینه که داستانی رو که در چهارچوب و قالب اون سری بازی تعریف شده رو بتونی به بهترین شکل ممکن پردازش کنی و از آب در بیاری، مثل کاری که آنچارتد 4 کرد. از لحاظ لول داستانی QB لول بالاتری داره ولی از لحاظ پردازش و ریزه کاری و زیبایی داستانی هر دو در یه سطح قرار میگیرن از نظر من و این هنر ناتی داگ رو میرسونه که بازی ای که داستان آنچنان پخته ای مثل QB رو هم نداره رو چنان با زیبایی و ریزه کاری از آب در میاره که من مخاطب کاملا تحت تاثیر قرار میگیرم و عاشق دونه دونه از کرکترها و موقعیت هاشون و چالش های داستانیشون قرار میگیرم. اینه که میگم معجزه ناتی داگ قابل بیان نیست، اینه که لقب فوران استعداد و نبوغ رو بهشون نسبت میدم. اگه به عمق و بار داستان باشه، بله، QB برای منم ارزش بیشتری داره، ولی اگه به میزان لذت بردن و ارتباط گرفتن با داستان و شخصیت ها باشه اگه نگم از آنچارتد بیشتر لذت بردم ولی حداقال میتونم بگم کاملا پایاپا و برابر بودن برام.

موافق هستم;)

• Like
Reactions: uriel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر