PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من الفا را بازی کردم بتا را هم دارم بازی میکنم اولین چیزی که به نظرم رسید گرافیک بازی بود نسبت به الفا پیشرفت چشمگیری داشته دیگه خبری از خراب شدن شمشیر و .... نیست که عالیه .اولش به نظرم بازی اسون شده بود اما الان که به باس مرحله اول رسیدم نمیتونم بزنمش به نظرم سخت تر شده.تو الفا راحت تکی زدمش . کواپش خوب کار نمیکنه خیلی باید منتظر بمونی یکی بیاد باهات بازی کنه تو الفا راحت تر نفر پیدا میشد.تفنگ هم تو بتا بهت میده باحاله.کلا سخت ترین بازی هست که این چند ساله بازی کردم واقعا سخته .سری دارک بورنو از نظر سختی قورت میده همین چند ماه پیش بود دارک سولز ۳ را به راحتی تموم کردم اما این واقعا اشکتو در میاره.ولی در کل از بازی راضیم فوق العاده حال میده

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
خوب بتای این بازی بازی شد....
بر خلاف اینکه نتونستم آلفا رو بازی کنم و بسیار ضدحال بود... :D:D

منم که سولز/بورن پلیرم فعلا روی باس اول بازی احساس کم آوردن پیدا کردم....
راستی بعد از چندین ساعت این نکته ی KI PULSE رو درک کردم...
به به - کلا اون ساعت ها داشتم اشتب اجرا میکردم...
خخخخخ...
x_xx_x

بسیار بازی می چسبد...
دارک...
نمیچه ترسناک...
و واقعا سخت.....
:D:D:D:D:D:D

من فعلا برم توی عمق بازی فرو برم....

بچه ها ادامه بدید....

پ.ن : Dual-Katana واقعا خفنه توی این بازی .

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
امروز بلاخره باس اول رو زدم دیگه حس میکنم سخترین باس دارک 3 مثل دشمن معمولیه برام در مقایسه با باس هایه این بازی:D...
اما یه چیزه جالب بعد از زدن باس اول یه مرحله فرعی براتون باز میشه که وقتی برین داخلش دیگه حتما باید تا تحش برین مثله دارک 3 نمیشه برین تو یه بون فایر و برگردی.خلاصه این مرحله فرعی شما رو مسخره میکنه:|...چرا؟ چون اینقدر سخته که باس اول در مقابلش هیچه:|:D
البته خب این بازی مثل سری سولز جوریه که ممکنه یه باس برا شما خیلی راحت باشه زدنش و برایه بقیه خلی سخت...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: BARDI YA

Greenliserd

کاربر سایت
Jan 22, 2016
66
امروز beta شروع کردم. به نظرم تو باس فایت از سولز ها سختره. هنوز رو باس اولاx-(
دمو مشکل خاصی نداشت. گرافیک بازی بد نبود ولی جای کار داره البته از لحاظ فنی هنری که خوبه. اما به نظرم بزرگ ترین مشکل بازی که (البته مشکل هم نیستش) شباهت ظاهریِ که به سولز ها داره. زیاد هم مهم نیست، مهم باطنه.

• Like

Greenliserd

کاربر سایت
Jan 22, 2016
66
یکم در مورد Ki Pulse سرچ کردم فهمیدم چقدر من پرت بودم.
فکر می کردم هر موقع که نوار Stamina سفید میشه باید سریع R1 زد اما این طوری Staminaی کمی دوباره پر میشه. باید بعد کامبو ۱ ثانیه یا کمی بیشتر صبر کرد تا اون مقدار Staminaیی که مصرف شده بیشتر سفید بشه بعد R1 زد. این طوری تقریبا هیچوقت Stamina تموم نمیشه. لینک
برم بزنم دهن باسه رو سرویس کنم.:D

• Like

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
یکم در مورد Ki Pulse سرچ کردم فهمیدم چقدر من پرت بودم.
فکر می کردم هر موقع که نوار Stamina سفید میشه باید سریع R1 زد اما این طوری Staminaی کمی دوباره پر میشه. باید بعد کامبو ۱ ثانیه یا کمی بیشتر صبر کرد تا اون مقدار Staminaیی که مصرف شده بیشتر سفید بشه بعد R1 زد. این طوری تقریبا هیچوقت Stamina تموم نمیشه. لینک
برم بزنم دهن باسه رو سرویس کنم.:D

دقیقا منم همینو گفتم....
منم همین اشتباه رو میکردم...

یکم اگ بازی بهتر توضیح بده - مشکلی نیست....
خخخخخ....

^___^

• Like
Reactions: Greenliserd

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خب باس اولو به تنهایی زدم اخرش یه کات سین نشون داد که تو الفا نبود .مرحله دوم بتا جدیده توی کوه و غارو و اینجور جاهاست باحاله .مرحله دوم الفا فرق میکرد.blacksmith هم تو بتا باز شده میشه شمشیرها را قوی تر کرد .sub mission هم به نظرم از ماموریت های اصلی سختره.حالا فعلا برم مرحله دوم را بازی کنم که خیلی حال میده.خداییش بازی با روح و روانت بازی میکنه تا مرز دیوونگی میبرتت

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
اقا این باس دوم خیلی نازه:D نسبت به باس اول راحت تره البته فکر کنم من خودمو خیلی لول اپ کردم:D
حالا که دارم فکر میکنم زمانیکه بازی اصلی اومد دوباره این همه زحمت کشیدیم صفر میشه:| کاشکی میشد سیو بتا رو به نسخه اصلی انتقال داد:D

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
607
نام
احمد رضا
دوستان اون باس داخل کشتی باس چندمه? خیلیم سخته !! با انلاین دو نفره حدود پنج بار زدم نشد ! بیخیالش شدم کلا

Falcone

کاربر سایت
Jun 16, 2015
16
دقیقا منم همینو گفتم....
منم همین اشتباه رو میکردم...

یکم اگ بازی بهتر توضیح بده - مشکلی نیست....
خخخخخ....

^___^

توی بتا یه بخش آموزشی داره که تمام نکات از جمله همین نحوه ی رسیدن به حداکثر ki pulse رو یاد میده

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
عجب کمو لیستی داره
برا هر سلاحی سه نوع کمبو لیست جداگانه وجود داره که مربوط به میزان فاصله ما از دشمن هست
مثلا اگه کمبویی که مربوط به فاصله دور هست رو در حالی که نزدیک دشمن هستید اجرا کنید ممکنه باعث مرگ شما بشه

• Like

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
خب شبی بعد از سه ساعت مشغول پلی کردن تایتان فال 2 بودن گفتم برم ادامه این بازی شاید باس دوم رو زدیم:D...خب بعد از 15 دقیقه زدمش واقعا باس اسونی بود اصلا با باس اول قابل مقایسه نبود ولی دوستان حتما برا زدن این باس قبلش لول اپ کنین قبل از باس دشمنای زیادی تو محیط هستن که زدشون امتیاز خیلی بالایی بهتون میده سری نرین سراغش:D...الانم فقط یه مرحله جانبی برام باز شده که کپیه مرحله فرعی قبلی هست ولی با این تفاوت که حداقل لول برا رفتن تو این مرحله باید 30 باشه:|...

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من امروز یک چیزه عجیب دیدم
داشتم بازی میکردم به طور اتفاقی در طی مسیر برگشتم به نقطه اول دیدم اونی که چند دقیقه قبل کشتم باز همونجا ایستاده و زنده شده (نمرده بودم)

• Like

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
من امروز یک چیزه عجیب دیدم
داشتم بازی میکردم به طور اتفاقی در طی مسیر برگشتم به نقطه اول دیدم اونی که چند دقیقه قبل کشتم باز همونجا ایستاده و زنده شده (نمرده بودم)

فک کنم وقتی یکی از اون اونی بزرگ هارو میکشی....
اولش که دیدی یک هاله ی خاکستری هست یجا و میری نزدیکش اونی از توش در میاد....
وقتی میمیره هم اونی های قوی اون حاله رو از خودشون باقی میگذران...
البته فک کنم این باشه و اصلا مطمعن نیستم...

وقتی اونی قوی کشتی و اون حاله خاسکتری موند برو وسط حاله خاکتسری و Ki Puise بزن و اون حاله خاکستری از بین میره....

• Like
Reactions: NINJѦ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر