PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

-_-BIGBOSS

کاربر سایت
Apr 15, 2016
43
بابا من ک دموی اول و گرفتن نتونستم ب باسش برسم همش همون محیط اولش برا خودم میچرخیدمو میمردم B-)B-)B-) ناموسن دست دارک سولزو از پشت بسته این بازی خیــــــــلی خسته:|:|

• Like
Reactions: sadegh93

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
بابا من ک دموی اول و گرفتن نتونستم ب باسش برسم همش همون محیط اولش برا خودم میچرخیدمو میمردم B-)B-)B-) ناموسن دست دارک سولزو از پشت بسته این بازی خیــــــــلی خسته:|:|

اینم یه قلق داره دستت بیاد حله
اما حس میکنم خیلی بد قلق هستش :D

-_-BIGBOSS

کاربر سایت
Apr 15, 2016
43
اما حس میکنم خیلی بد قلق هستش :D

کللن بعضی از npcهاشو نمیتونستم راحت بکشم .مثلن اون دشمنای اسکلتی و ی دشمن دیدم ک وسط جنگلش بود و میشه گفت نیمچه باس بود با اون سلاح دارازش دهنمنو سرویس میکرد:|:|:|

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
من از بازی هایی که توش خون و قطع عضو داره خیلی خوشم میاد>:) مثل خود نینجا گایدن اصلا خود تکمو اول قطع عضو رو تو بازی های شمشیری استفاده کرده درسته:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستانی که میخوان بازی رو تست کنند دوباره یادشون نره دانلود رو بزارن برای روزای آخر ( سرفه ماکان @Cloud Strife سرفه :D )

بازی از دیروز ۲۳ آگوست تا ۶ سپتامبر بتاش فعاله. با تمام کردن مراحلش هم دوتا DLC برای بازی اصلی براتون باز میشه.
بتا به پلاس نیاز داره گویا
برای بازی کردن به صورت تک نفره پلاس نمیخواد. خودم همین الان داشتم بازیش می‌کردم. چند نفره رو هنوز امتحان نکردم.
===
تقریبا یه یک ساعتی بازیش کردم و توی همون محیط اولیم. تغییرات بازی زیاد و قابل مشاهده است ولی بیشترین چیزی که به چشم میومد توی این یک ساعتی که باهاش ور رفتم، بیش از اندازه آسون شدنش بود :| خصوصا سر KI بازی شدیدا بخشنده شده و اصلا دیگه لازم نیست خیلی نگران KI Pulse باشید و سریع KIـتون پر میشه :| یه جورایی اینطوری بیشتر شبیه Souls شده ولی خب باز ساده‌تر :| در صورتی که دموی آلفا بخاطر همین سختیش که مجبورت می‌کرد خودت رو با سیستمای جدید بازی تطبیق بدی خیلی خاص و جالب بود.

KI Pulse یکی از بهترین و خاص‌ترین ویژگی‌های دموی آلفا بود خیلی حیفه اگه واقعا توی نسخه نهایی اینطوری آسون و بی استفاده کرده باشنش. نمیدونم شاید چون فعلا توی همون محیط‌های آلفام و دشمنا رو میشناسم بازی به نظرم آسون میاد و جلوتر سختیش باز خودش رو نشون بده ولی خب چیزی که مشخصه اینه که فیدبک‌ها مطمئنا خیلی روی ساده‌تر کردن بازی برای اینکه بقیه هم بتونند راحت تجربه‌اش کنند تاثیر گذاشته.

باقی بچه‌های که آلفا رو رفتن مثل فردین @FaRd!N نوید @NaViiDii آریا @Dinosaur و باقی دوستانی که الان اسمشون خاطرم نیست، هم بعد از اینکه بتا رو تست کردن بیان یکم در موردش نظر بدن ببینیم نظر اونا در مورد درجه سختی بازی چیه.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
شرمنده دوستان یک سوال :D
کسی مثل من که دموی قبلی رو داره دموی جدید روش میاد و باید آپدیتش کنم یا نه کلا باید دوباره اددش کنم و دانلودش کنم؟
حجمش هم چقدره؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
شرمنده دوستان یک سوال :D
کسی مثل من که دموی قبلی رو داره دموی جدید روش میاد و باید آپدیتش کنم یا نه کلا باید دوباره اددش کنم و دانلودش کنم؟
حجمش هم چقدره؟
باید دوباره بازی رو دانلود کنی اون نسخه الفا بود این بتا با هم فرق دارن حجمش 6.17 گیگه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
مهم ترین تغییری که تو بازی ایجاد کردن اینه که دیگه سلاحت خراب نمیشه تو نسخه قبل ما که همش دنبال این بودیم که سلاحمون رو تعمیر کنیم:|...الان واقعا خوب شده
اما من همچنان میگم این بازی سخترین بازی عمرمه من دارک سولز 3 رو 3 بار رفتم تا اخر بلادم پلات کردم اما هنوز تو باس اول این بازی موندم:D:|:|

• Like
Reactions: sadegh93

DonYagami

کاربر سایت
Jul 2, 2016
111
خب منم چند ساعتی بازی کردم. من بتای قبلی رو نرسیدم بازی کنم ولی بنظرم بازی تونسته روش های جدیدی رو برای Punish کردن گیمر بوجود بیاره.مشکل اصلی اینه که بازی شدیدا شبیه سری سولز هست که بنظرم نمیتونه زیاد از نظر منتقدین موفق شه. بازی بر خلاف چیزی که میگن زیاد سخت نیست فقط وقتی بیش از حد سخت میشه که شما بخوای هم زمان با سه نفر یا بیشتر بجنگی چون سرعت دشمنا بالاست و مسافت زیادی هم شما رو تعقیب میکنن اگه فرار کنید. باید خیلی با حوصله و یکی یکی دشمنا رو بکشونین سمت خودتون و سر به نیستشون کنین.
من هیچ کسی رو نتونستم پیدا کنم که جوین من شه جوین کسی هم نتونستم بشم احساس میکنم نت کد بازی مشکل داره از این نظر که امیدوارم درست شه. نکته ی بعدی اینه که گیمرهای نوب و کم حوصله اصلا نمیتونن این بازی رو بازی کنن چون مکانیسم گیم پلی جوری هست که شما باید حوصله زیادی به خرج بدی کسی که فقط به فکر دکمه زنی باشه این بازی به دردش نمیخوره.
ولی به نظرم بدترین چیزه بازی اینه که شما وقتی ضربه میخوری هیچ کاری نمیتونی بکنی دیگه و طرف انقدر میزنتت تا خسته شه چون وقتی ضربه بخوری نمیشه جا خالی داد این شدیدا رو اعصابه. این سیستم Ki هم بنظرم اذیت کنندس. شما باید حواست کاملا جمع میبارزه باشه یه حرکت اشتباه باعث میشه بمیری و این سیستم خودش کمک میکنه به حواس پرتی گیمر به نظرم
در اخر باید بگم من که از بازی بدم نیومده به احتمال زیاد میخرمش.
اگرم کسی برای Coop هست بگه تا با هم بازی کنیم و ببینیم سیستم Coop چجوریه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر