PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
ممنون ، بازی تا NG چند سختیش میره بالا؟ و اینکه داستان هم ادامه داره یا بازی از اول شروع میشه؟
درواقع NG نیستن چون NG+ برای وقتی به کار میره که بازی کامل از اول شروع میشه یه سری اسم مثل way of the samurai و way of the strong دارن با یک بار تموم کردن بازی هم میتونید بینشون سوییچ کنید دقیقا یادم نمیاد چندتا بودن ولی فکر کنم ۵-۶ تا هستن تو هر کدوم هم یه سری آیتم و قابلیتای جدید به بازی اضافه میشه
داستان تا جایی که میدونم ادامه نداره ولی بازی کاملا از اول شروع نمیشه فکر کنم سه تا ریجن اولی براتون باز هست میتونید دلخواه مراحل اصلی اون ریجنارو برید پایین صفحه هم یه نوار اضافه میشه که با پر کردنش بقیه ریجنا باز میشن و در نهایت هم مرحله آخر رو میرید که درجه سختی جدید رو براتون باز میکنه
درکل بازی محتوای زیادی داره و خیلی سخت‌تر از بلاد و دارک سولز هست
یه نکته هم اضافه کنم برای پلات بازی باید تمام ماموریتای اصلی و جانبی یک بار کامل بشن این وسط یه سری ماموریت جانبی هست که باید با دوتا باس همزمان مبارزه کنید و با یه گلیچ میشه آسون‌ترش کرد
نکته‌ای که هست اینه که همراه آپدیتا یه سری ماموریت جانبی دیگه هم به بازی اضافه شدن که فوق العاده سخت‌ هستن (با آیتمایی که بعد از یک بار تموم کردن دارید تقریبا غیرممکنه بتونید اینارو برید). این ماموریتارو لازم نیست برای پلات بازی تکمیل کنید لیست ماموریتایی که با آپدیت اضافه شدن هم فکر کنم بتونید تو wiki پیدا کنید

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
من هم بعد از تموم کردن رفتم سراغشون چون خیلی راحت‌تر هست و برعکس بلاد و دارک اینجا تمام چیزا به NG+ منتقل میشه و ازونجایی که یه سری تروفیا گرفتنشون تو NG+ راحت‌تره اونجا میتونید شروع کنید به جمع کردن kodama ها یه چیز دیگه هم هست اونم اینه که میتونید بین NG های مختلف سوییچ کنید مثلا از NG+ برگردید رو درجه سختی قبلی
سعی کنید برا جمع کردن kodama ها یه پلیر دیگه رو احضار کنید خیلی وقتا کسایی که چند صد ساعت بازی کردن و انقدر آیتمای قوی دارن که باس هم تک میکنن میان و جای اینارو حفظ هستن بهتون نشون میدن. دیگه نیاز نیست با ویدئو بگردید جاشونو پیدا کنید

جسارتا چا اصلا برا کودومو ها ویدئو ببینید؟

لباس یا اکسسوری هایی هستن که کودومو سنس دارن و تو مپ بهت نشون میدن

شاید اینجا جاش نباشه که بگم ببخشید .

ولی کسی کمک خواست تا جایی که بتونم در خدمتم چون از بازی من سیر بشو نیستم:D:D

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: sinart7

saeid_7m

کاربر سایت
Feb 16, 2017
3
شاید اینجا جاش نباشه که بگم ببخشید .

ولی کسی کمک خواست تا جایی که بتونم در خدمتم چون از بازی من سیر بشو نیستم:D:D

دوستان کسی میدونه چطور میشه از یه مرحله فرعی خارج شد دوباره اومد رو نقشه مرحله اصلی رو انتخاب کرد ادامه داد؟

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
دوستان کسی میدونه چطور میشه از یه مرحله فرعی خارج شد دوباره اومد رو نقشه مرحله اصلی رو انتخاب کرد ادامه داد؟

داداش یه ایتم داری به اسمhimorogi branch اینو که هر جا باشی یوز کنی میبرتت به مپ اصلی تمام امریتا هایی هم که جمع کردی محفوظ میمونه
فقط در نظر داشته باش این ایتم شبیه برگه یه ایتم دیگه داری اونم شبیه برگه که اونو یوز کنی همین کارو میکنه فقط با این تفاوت که امریتا و هرچی که توی بازی جمع کرده باشی صفر میشه

یه ایتمی هم هست به اسم sharakiri اینو که یوز کنی هر جای از بازی بازی میبرتت جای اخرین شراین

یه ایتمی هم هست به اسم summoners اینو که یوز کنی اگه جایی از بازی بمیری دیگه نیاز نیس بری گاردینتو یا همون روح محافظ رو برداری اینو یوز کنی امریتا و گاردینتو برمیگردونه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: saeid_7m

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
درواقع NG نیستن چون NG+ برای وقتی به کار میره که بازی کامل از اول شروع میشه یه سری اسم مثل way of the samurai و way of the strong دارن با یک بار تموم کردن بازی هم میتونید بینشون سوییچ کنید دقیقا یادم نمیاد چندتا بودن ولی فکر کنم ۵-۶ تا هستن تو هر کدوم هم یه سری آیتم و قابلیتای جدید به بازی اضافه میشه
داستان تا جایی که میدونم ادامه نداره ولی بازی کاملا از اول شروع نمیشه فکر کنم سه تا ریجن اولی براتون باز هست میتونید دلخواه مراحل اصلی اون ریجنارو برید پایین صفحه هم یه نوار اضافه میشه که با پر کردنش بقیه ریجنا باز میشن و در نهایت هم مرحله آخر رو میرید که درجه سختی جدید رو براتون باز میکنه
درکل بازی محتوای زیادی داره و خیلی سخت‌تر از بلاد و دارک سولز هست
یه نکته هم اضافه کنم برای پلات بازی باید تمام ماموریتای اصلی و جانبی یک بار کامل بشن این وسط یه سری ماموریت جانبی هست که باید با دوتا باس همزمان مبارزه کنید و با یه گلیچ میشه آسون‌ترش کرد
نکته‌ای که هست اینه که همراه آپدیتا یه سری ماموریت جانبی دیگه هم به بازی اضافه شدن که فوق العاده سخت‌ هستن (با آیتمایی که بعد از یک بار تموم کردن دارید تقریبا غیرممکنه بتونید اینارو برید). این ماموریتارو لازم نیست برای پلات بازی تکمیل کنید لیست ماموریتایی که با آپدیت اضافه شدن هم فکر کنم بتونید تو wiki پیدا کنید

سلام من بازی رو تموم کردم و الان اون مراحل که بین لول 145 تا 155 هستن برام باز شدن ولی خیلی سختن! برای تروفی
b5c.jpg
Samurai of Legend
trophy_gold.png
کدومشون لازمه؟چون همه مراحل رو رفتم و فقط اینا مونده ،واقعا سخت هستن! داخل یکیشون تو 4مین باس کم آوردم! و اینکه Dragon of the North هم باز شد ، الان موندم درجه سختی way of the strong رو برم یا DLCرو شروع کنم هر چند جفتشونم عذاب آوره :D
کلا بنظرم باید یکم بشینم فارم کنم قویتر بشم ! هر چند اون مراحل سلاح بهتری میخواد تا اینکه لول رو بالا ببری !
راستی کدوم Guardian Sprit خوبه؟منکه اکثرا با سوزوکا میرم
ممنون :D

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
جسارتا چا اصلا برا کودومو ها ویدئو ببینید؟

لباس یا اکسسوری هایی هستن که کودومو سنس دارن و تو مپ بهت نشون میدن
بله ولی هرکسی علاقه‌ای به اینکار نداره چون خیلی وقت‌گیر تر هست معمولا کسایی که بیشتر دنبال خود پلات هستن ویدئو رو ترجیح میدن من خودم تمام دی ال سی هارو دارم ولی چون به پلات کاری ندارن هنوز حوصله نکردم دی ال سی هارو برم
سلام من بازی رو تموم کردم و الان اون مراحل که بین لول 145 تا 155 هستن برام باز شدن ولی خیلی سختن! برای تروفی
b5c.jpg
Samurai of Legend
trophy_gold.png
کدومشون لازمه؟چون همه مراحل رو رفتم و فقط اینا مونده ،واقعا سخت هستن! داخل یکیشون تو 4مین باس کم آوردم! و اینکه Dragon of the North هم باز شد ، الان موندم درجه سختی way of the strong رو برم یا DLCرو شروع کنم هر چند جفتشونم عذاب آوره :D
کلا بنظرم باید یکم بشینم فارم کنم قویتر بشم ! هر چند اون مراحل سلاح بهتری میخواد تا اینکه لول رو بالا ببری !
راستی کدوم Guardian Sprit خوبه؟منکه اکثرا با سوزوکا میرم
ممنون :D
اینجارو چک کنید Sub Missions | Nioh Wiki
تمام اونایی که توی قسمت giver شون زده ۱.۰۶ با آپدیت اضافه شدن و برای پلات لازم نیستن حتما اینارو چک کنید چون اکثر این ماموریتا فوق العاده سختن. فکر کنم تو ماموریتای فرعی که باید برید فقط دوتاشون سخت هستن و باید به تنهایی دوتا باس رو شکست بدید که اونارو هم میتونید با یه گلیچ رد کنید. آموزشش تو تروفی گایدا هست و با اون روش راحت میتونید بزنیدشون
درمورد سوال بعدی هم بهتره با درجه سختی جدید چند تا مرحله رو برید تا آیتمای بهتر بگیرید از یه جایی به بعد دیگه بیشترین تاثیر رو آیتما دارن تا لول . دی ال سی ها خیلی سخت هستن همینجوری بخواید بعد از یک بار تموم کردن برید سراغشون عذاب آورن
Guardian spirit ها هم اصلا یادم نمیاد کدومارو داشتم ولی فکر کنم اونایی که باعث میشدن amrita ی بیشتری به دست بیارید رو استفاده میکردم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بله ولی هرکسی علاقه‌ای به اینکار نداره چون خیلی وقت‌گیر تر هست معمولا کسایی که بیشتر دنبال خود پلات هستن ویدئو رو ترجیح میدن من خودم تمام دی ال سی هارو دارم ولی چون به پلات کاری ندارن هنوز حوصله نکردم دی ال سی هارو برم

اینجارو چک کنید Sub Missions | Nioh Wiki
تمام اونایی که توی قسمت giver شون زده ۱.۰۶ با آپدیت اضافه شدن و برای پلات لازم نیستن حتما اینارو چک کنید چون اکثر این ماموریتا فوق العاده سختن. فکر کنم تو ماموریتای فرعی که باید برید فقط دوتاشون سخت هستن و باید به تنهایی دوتا باس رو شکست بدید که اونارو هم میتونید با یه گلیچ رد کنید. آموزشش تو تروفی گایدا هست و با اون روش راحت میتونید بزنیدشون
درمورد سوال بعدی هم بهتره با درجه سختی جدید چند تا مرحله رو برید تا آیتمای بهتر بگیرید از یه جایی به بعد دیگه بیشترین تاثیر رو آیتما دارن تا لول . دی ال سی ها خیلی سخت هستن همینجوری بخواید بعد از یک بار تموم کردن برید سراغشون عذاب آورن
Guardian spirit ها هم اصلا یادم نمیاد کدومارو داشتم ولی فکر کنم اونایی که باعث میشدن amrita ی بیشتری به دست بیارید رو استفاده میکردم
ممنون بابت توضیحات ، البته اون گلیچ فکر کنم پچ شده دیگه ، بازی من آپدیت ۱.۱۰ رو داره
اابته بنظرم بشه با استفاذه کردن چند تا SoulStone این مراحل رو رد کرد

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
ممنون بابت توضیحات ، البته اون گلیچ فکر کنم پچ شده دیگه ، بازی من آپدیت ۱.۱۰ رو داره
اابته بنظرم بشه با استفاذه کردن چند تا SoulStone این مراحل رو رد کرد
نرف شده و یه سری تغییرات توش ایجاد شده ولی همچنان میشه ازش استفاده کرد و راحت باس‌هارو زد

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من بازیو پلات کردم و Dragon Of The North رو هم تموم کردم ولی اون دوتا DLC دیگه برام فعال نشده و مناطقش باز نشدن ! کار خاصی باید انجام بدم؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
تا جایی که اطلاع دارم یک بار بازیو تمام کنید چندتا ریجن جدید باز میشه که هرکدوم مربوط به یه دی ال سی هستن
بنظرم من اون دوتا DLC دیگه رو ندارم چون منوی مشخصاتشون هم تو Record نیست ! ولی Dragon Of The North هست
من بازیم آپدیت ۱.۱۰ هست و فکر کنم باید آپدیت ۱.۲۳ رو نصب کنم تا اونا فعال بشن ، چون Fix شون رو نصب کردمو اسمشون تو قسمت Add One های نصب شده هست ولی احتمالا دیتای کلی DLC هارو ندارم ! :D
و اینکه بازی دیگه تو Way Of Demon سخت شده و نمیتونم زیاد دووم بیارم ! من لولم ۱۹۰ هستش در حالیکه لول مراحل بالای ۴۰۰ !! یعنی باید بشینم فارم کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر