PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این بازی نسبت به بلاد خیلی سختره از خیرش گذشتم میزارمش برای فروش
اتفاقا برعکس به نظرم این بازی به شدت آسونه و ذره ای سختی سری سولزبورن رو نداره. قبل از بازی کردنش ملت میگفتن سخت از سولزبورنه ولی الان که خودم میرمش داره خنده-م میگیره از آسونی بازی. خیلی سریع تر و سبک تر بلادبورن و تنوع دشمنا داغونه. چیزی که باید برای این بازی یاد گرفت، مدیریت صحیح Ki و استفاده از تکنیک ها و نینجوتسو هست که خب کسی به خودش زحمت یادگیری اینارو نمیده.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
اتفاقا برعکس به نظرم این بازی به شدت آسونه و ذره ای سختی سری سولزبورن رو نداره. قبل از بازی کردنش ملت میگفتن سخت از سولزبورنه ولی الان که خودم میرمش داره خنده-م میگیره از آسونی بازی. خیلی سریع تر و سبک تر بلادبورن و تنوع دشمنا داغونه. چیزی که باید برای این بازی یاد گرفت، مدیریت صحیح Ki و استفاده از تکنیک ها و نینجوتسو هست که خب کسی به خودش زحمت یادگیری اینارو نمیده.
خوب این ki و بقیه که گفتی چی هست چطور باید پیداشون کرد ؟

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
اگر بازی را دوست دارید در مراتب بیشتر که بازی کردید و به وی اف نیو که برسید سختی را کاملا مشهود حس میکنید بطوریکه بعضی از این دشمنان در حد باس اذیت میکنند دی ال سی بازی هم نسبتا سخت هست و دشمنان اضافه شده چالش بر انگیز هستند و گاها حرکتهای جدید هم انجام میدهند در درجه سختی بالاتر

خوب این ki و بقیه که گفتی چی هست چطور باید پیداشون کرد ؟
ببین دوست عزیز بازی بزن برو نیست هر دشمن حرکت خاصی داره با زمان شناسی میتونی لحظه ای فاصله بگیری و بعد اتک بزنی هر چه بیشتر بری و اپگرید کنی کمی راحت تر میشه بازی کرد مثلا طلسم اهسته کردن دشمن یا طلسم قوی کردن ضربه یا دفاع لباس و دهها طلسم که میتونی استفاده ازش بکنی بازیت را راحتر کنی یا اصلا نکنی کی هم میزان استامینا یا علامت ابی زیر خونت هست قویتر که شدی سلاح وزره بهتر گیرت میاد راحت تر میشه

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ehsan M

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اگر بازی را دوست دارید در مراتب بیشتر که بازی کردید و به وی اف نیو که برسید سختی را کاملا مشهود حس میکنید بطوریکه بعضی از این دشمنان در حد باس اذیت میکنند دی ال سی بازی هم نسبتا سخت هست و دشمنان اضافه شده چالش بر انگیز هستند و گاها حرکتهای جدید هم انجام میدهند در درجه سختی بالاتر
بازی که عالیه و به شدت دارم باهاش حال میکنم ولی خب منکر یه سری چیزاش نمیشم. تنوع محیطی تا الان خیلی کم بوده و اونقدر گسترده نیست. تنوع دشمنا هم کمه انتظار میرفتن توی هر لوکیشن دشمنای جدید ببینیم ولی معمولا یکی دوتا اونم به زور دیده میشن و بیشترشون رو همون Oni های اول بازی و Yokai های معدنچی تشکیل میدن:D
باس های هم تا الان چالش خاصی نداشتن به جز Yuki Onna که یه خورده چالش داشت که اونم قلقش دستت میومد به طرز افتضاحی آسون میشد. به نظرم توی این بازی چالش بیشتر توی دشمن ها هست تا توی باس ها.
فکر کنم چون من سری سولز رو جویدم (تو فکر کن من فقط 13بار سولز 1 رو تموم کردم) این یکی زیاد برای سخت نیست چون با اصول این سبک آشنا هستم و همینجور کشکی بازی نمیکنم و خیلی حساب شده و صبورانه میرم جلو و لول آپ ها رو دقیق انجام میدم و حوصله به خرج میدم.
ولی به طور کلی بازی جذابیه خصوصا سیستم لوت کردنش. در حد سولزبورن نیست و یه چیز جداست برای خودش و توی این وضعیت داغون صنعت بازی واقعا یه بازی با ارزشه.

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
دوستان محتویات دی ال سی در چه حد هست و چند ساعت گیم پلی داره در کل ارزش داره 25 دلار واسه دی ال سی بدم؟ خیلی وقته منتظرم دی ال سی هاش تخفیف بخوره

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
دوستان محتویات دی ال سی در چه حد هست و چند ساعت گیم پلی داره در کل ارزش داره 25 دلار واسه دی ال سی بدم؟ خیلی وقته منتظرم دی ال سی هاش تخفیف بخوره
بستگی داره چقدر از بازی خوشت اومده باشه به نظر من ارزشش راداشت دی ال سی دو تا اسلحه جدید دشمنان جدید و درجه سختی بالاتری را ازاد میکنه که خوب هستش چند ساعت گیم پلی به خودت بستگی داره چون از حالت معمولی بازی کمی سختر هستش

• Like
Reactions: MMDMO

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
بازیت اپدیت هست اگه نیست اپدیتش کن حتما
بازيم اپديته ، ظاهرا بايد DLC هارو بگيرم .
چون تو حالت عادي بازي دو تا جورني داره ،
Way of samurai
Way of strong
كه با خريد دي ال سي ها
Way of wise
Way of nioh
باز ميشه كه تو يه جورني تا ٥٥٠ ميره و در جورني ديگر تا ٧٥٠
و در اخر هم بين اسكيل هاي محدود ميتوني تا ١٧٥٠ بري .
اين كل دانسته هاي من بود

• Like
Reactions: farzad_angel

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
بچه ها ارزش خرید داره از سبکش خوشم میاد بلادبورن سخت بود برام ولی تا اخرش رفتم البته پلات نشده 100% ولی خوب در کل ببخشید ها بلانسب ادم پاره میشه:)

فیزیکیش شنیدم نیس اره؟

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
بچه ها ارزش خرید داره از سبکش خوشم میاد بلادبورن سخت بود برام ولی تا اخرش رفتم البته پلات نشده 100% ولی خوب در کل ببخشید ها بلانسب ادم پاره میشه:)

فیزیکیش شنیدم نیس اره؟
بازیش خیلی خوبه و کلی هم سرگرم کننده و در گیر کننده فیزیکیش هم هست ولی نسخه سالش فکر کنم فیزیکی نیومده باشه

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا

فیزیکیش شنیدم نیس اره؟
دوست عزیز بلاد بورن خداس چون همه چیش بالانسه.......نیو از نظر سختی هم از بلاد و هم دارک سولز آسونتره و فقط سرعتی هست نسبت به اونا و همین سرعتی بودن بازی یجورایی معتادت میکنه.

بنظرم خیلی خوب بود نسخه سال رو بصورت فیزیکی میدادن بیرون ولی یه جورایی حس میکنم در حال آماده کردن نسخه دوم بازی هستن بخاطر همین و به همین دلیل نخواستن هزینه برای انتشار نسخه فیزیکی سال بکنن.
نسخه دومش میتونه رقیب جدی برای پادشاهی این سبک باشه چون تا اونجا که شنیدم سازنده بلاد بورن و دارک سولز گفته تو این سبک دیگه بازی نمیسازم.

• Like
Reactions: INCENT∇

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
اساتید محترم و Pro NioHبازای عزیز، چجوری و کجا فارم کنم که بتونم از لول ۲۲۰ برم بالاتر ؟ :D
الان پلی‌ترو دوم یا همون Way of the Strongهم تموم شده و فقط مونده Queen's Eye که لول میشن ۳۳۰ هستش و هنوز تستش نکردم ببینم چقدر سخته واسم
اگه راهی، راهنمایی چیزی هستش بگید :D
Dlc هم تموم کردم و چندتا سایدکوعست مونده از بلادشد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اساتید محترم و Pro NioHبازای عزیز، چجوری و کجا فارم کنم که بتونم از لول ۲۲۰ برم بالاتر ؟ :D
الان پلی‌ترو دوم یا همون Way of the Strongهم تموم شده و فقط مونده Queen's Eye که لول میشن ۳۳۰ هستش و هنوز تستش نکردم ببینم چقدر سخته واسم
اگه راهی، راهنمایی چیزی هستش بگید :D
Dlc هم تموم کردم و چندتا سایدکوعست مونده از بلادشد
ببین نوید کلا اگر بخوای سریع لول آپ کنی، چندتا ماموریت برای فارم کردن پیشنهاد میشه اما قبلش پیشنهاد میشه سریعا خودت رو به سختی های بالاتر برسونی یعنی Way of The Demon, Way of The Wise و در نهایت Way of The Nioh. برای این کار فقط کافیه یه چندتا مرحله آسون رو کامل کنی تا توی منوی انتخاب درجه سختی، اون پایین سمت راست که نوشته Achievement Rate، اون خونه های کوچک کامل بشن و نقشه های بعد برات باز بشه تا سریعا بتونی Queen's Eye رو تموم کنی. دقت کن الان تنها اولویتت این باشه که فقط مراحل آسون رو تموم کنی ----> Queen's Eye رو باز کنی و تمومش کنی تا درجه سختی بعدی برات باز بشه. اصلا هم نیازی نیست تمام مرحله ها رو بری. فقط چندتا اونم آسون ها. این کار رو برای این میگم چون میخواییم سریعتر آمریتا فارم کنیم و از NPC ها استفاده کنیم و دشمن ها در حد 20 میلیون بهت آمریتا بدن. پس اصلا وقتت رو بیخود سر تموم کردن تک تک ماموریت ها روی درجه های سختی پایین صرف نکن. نگران Queen's Eye هم نباش چون کلا آسونه و راحت میتونی بزنیش روی هر درجه سختی که باشه.

حالا میریم سراغ اینکه کدوم مرحله رو انتخاب کنیم. از اونجایی که توی درجه سختی های بالاتر، لولت خیلی پایینه و اصلا نمیتونی کاری از پیش ببری، در نتیجه ما به مراحلی نیاز داریم که یه NPC کله گنده همراهت باشه. در نتیجه ماموریت A Request from Ginchiyo توی نقشه اول برای وقتی که لولت پایین پیشنهاد میشه. تو فقط برو نزدیک دشمن ها و اجازه بده اون دختره با دو سه ضربه همه رو بکشه و هر وقت هم که کتلت شد، برو Reviveـش کن. توی این ماموریت توی لول های بالا خیلی میتونی آمریتا فارم کنی و وقتی به اندازه کافی قوی شدی، میری نقشه آخر (اصلا کاری به DLC ها نداریم) و مرحله The Demon King Revealed. این ماموریت عالیه، چرا؟ چون 2تا NPC کله گنده همراهت هستن که راحت همه رو میکشن و کلی آمریتا میتونی فارم کنی. من یادمه خیلی راحت با 15 دقیقه بازی کردن چیزی حدود 10 میلیارد آمریتا گیرم اومد.
البته اصلی ترین ماموریت Marobashi هست که همه اینو برای فارم کردن انتخاب میکنن ولی چون لولت پایینه، نمیتونی فعلا سراغش بری.

موضوع بعدی اینه که از چه Guardian و چه زره با چه خصوصیاتی استفاده کنی. باید ترکیبی انتخاب کنی که درصد به دست آوردن آمریتا رو برات به شدت ببره بالا. مثلا خود من ترکیبی به کار برده بودم که علاوه بر آمریتایی که خود دشمن ها میدن، 70% هم به صورت اضافه، 20% از دشمن های انسان و 10% از شیاطین گیرم میومد.
ترکیب از این قراره که به عنوان Guardian اصلیت، Mizuchi رو انتخاب کنی و کاملا لول آپش کنی. چون از مزایای این گاردین اینه که تا سقف 27% (فکر کنم) آمریتای بیشتری با کشتن دشمن ها بهت میده. نیازی هم نیست برای این مزیت، اکتیوش کنی. نه. کلا گاردین ها 2 سری مزایا بهت میدن که یه سری فقط با انتخابشون بهت داده میشه و یه سری دیگه هم با فعال کردنشون توی مبارزات.
برای گاردین دوم هم Saoirse رو بر میداری که اینم مثل بالایی عمل میکنه منتها چون به عنوان دومین گاردین ازش استفاده میکنی، مزایاش تا حدی پایین میاد ولی خب چاره ای نیست. اینم بگم توی بازی Mizuchi اون بالا کنار خط سلامتیت باشه تا بتونی از مزایاش استفاده کنی (هر گاردینی که در اون لحظه کنار خط سلامتیت باشه، مزایاش رو میتونی استفاده کنی و دومی که اکتیو نیست، خیلی درصدش میاد پایین)
مورد بعد استفاده از آیتمی به اسم Kodama Bow هست که Blessing های Kodama ها رو توی Shrine ها تا سقف 30% افزایش میده. در نتیجه علاوه بر اینکه این آیتم رو پیدا کردی (توی ماموریت The Seven Good Tidings بعد از تموم کردنش یکی گیرت میاد)، باید تمام Kodama های توی تمام نقشه های رو هم پیدا کرده باشی و توی Shrine، اون Blessing مربوطه رو یعنی Oracle Blessing رو انتخاب کرده باشی تا با ترکیب این 2تا، درصد فارم آمریتا بیشتر بشه.

اما تنها موضوع این نیست:D هنوزم کار داریم. مورد بعد اینه که برای زره هات چه ویژگی هایی بذاری تا از بابت اون ها هم آمریتا گیرت بیاد. کاری که باید بکنی اینه که میری پیش آهنگر و گزینه Reforge رو انتخاب میکنی و هر کدوم از قطعات زره رو انتخاب میکنی برای تغییر دادن ویژگی هاشون و اینقدر اون گزینه ها رو عوض میکنی تا گزینه ای به اسم Amrita Gained بهشون اضافه بشه. مثلا توی کلاهخودت نوشته Amrita Gained 5.4%. توی شلوارت نوشته Amrita Gained From People 6.1%. توی لباست نوشته Amrita Gained From Yokai 4.9%. هر کدوم از این 3تا باشن مهم نیست. فقط گزینه Amrita Gained توی تمام قطعات لباست بیاد.

مورد بعد هم استفاده از Accessory های دسته Magamata هست. توی بازی 5 دسته Accessory داریم که دسته Magamata درصد پیدا کردن آمریتا رو بالا میبرن.

آخرین مورد هم که ازش نمیگذریم چون هنوز آمریتا میخواییم، خرید اسکیل Vital Spirit از زیر شاخه اسکیل های Onmyo Magic هست که 3% افزایش آمریتا هم از اینور داریم. چون این اسکیل توی شاخه اسکیل های Passive قرار میگیره، در نتیجه نیازی به استفاده از جادو و اینا پیدا نمیکنه. فقط مجبوری قبلش چندتا جادوی دیگه هم بخری تا این باز بشه.

این بود کل ماجرا :D حالا برو و فله ای آمریتا فارم کن تا حدی که ارقامی رو که میبینی، باورت نشه. یادمه آخرین بار 100 میلیارد آمریتا جمع کردم و برای هر لول 1 میلیارد آمریتا میدادم :D

من خودم بعد از 175 ساعت بازی و لول 460، بازی رو ول کردم چون دیگه چیزی جدیدی برام نداشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر