PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
ی

یعنی nioh بگیرم دیگه قشنگه ؟

این دیگه به خود شما بستگی داره که از سبک سامورایی خوشت میاد نه. شباهت نیو با دارک و بلاد فقط درجه سختی و این چیزاست. وگرنه کاملا متفاوت هستن. پیشهاد میکنم چنتا گیم پلی ازش ببینی بعد خرید کنی. به شخصه از هر 3 این بازی خوشم اومد.

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
بالاخره منم این بازی رو گرفتم و ۱۴ گیگ اپدیت داره می خواستم ببینم اپدیتاش برای چیه ؟ و dlc برای بازی چند تا اومده و چند ساعت گیمپلی dlc هست ؟

• Like
Reactions: s_silent

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
بالاخره منم این بازی رو گرفتم و ۱۴ گیگ اپدیت داره می خواستم ببینم اپدیتاش برای چیه ؟ و dlc برای بازی چند تا اومده و چند ساعت گیمپلی dlc هست ؟
احسان جان بالاخره تونستی از بلود دل بکنی؟
واسه من که خیلی سخت بود بریدن از بلود. الان دوباره همین مشکلو با نیوح پیدا کردم. منتها نیوح یه بازیه که ته نداره. جزییات فوق العاده زیادی داره. نیوح مسلما به پای بلود نمیرسه اما به خاطر جزییات زیادش هر دفه میشه تجربه جدیدی رو باهاش کسب کرد. گرفتن انواع سلاحها لباسها تلسمها ایتمها و بعد چیدن و استفاده اینها کنار هم خودش کلی داستانه. تو این بازی داشتن یه بیلد خوب باعث میشه لذه بردن از بازی چند برابر بشه.با ویدئوهایی که تو یوتیوپ میبینم کف بر میشم اینا چجوری تونستن به همچین بیلدهایی برسن طرف لولش هنوز به 200 نرسیده بیلدش 80k دمیج میده اونوقت من با لول 450 و کلی دنگ و فنگ به زور به 20k دمیج رسیدم.
خلاصه اینکه خوب بازی رو به عنوان جانشین بلود انتخاب کردی. آخرین اپدیتشم فکر کنم 1.20 باشه که پیشنهاد میکنم حتما دانلودش کنی. کلا 3 تا DLC هم داره که من دوتای اولو بازی کردم دی ال سی هاش گیم پلی چندانی ندارن ولی سلاحهای خوبی به بازی اضافه میکنن که خالی از لطف نیست مخصوصا TONFA که محشره. جاییم گیر کردی ای دی منو که داری.

Sent from my C6603 using Tapatalk

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,799
احسان جان بالاخره تونستی از بلود دل بکنی؟
واسه من که خیلی سخت بود بریدن از بلود. الان دوباره همین مشکلو با نیوح پیدا کردم. منتها نیوح یه بازیه که ته نداره. جزییات فوق العاده زیادی داره. نیوح مسلما به پای بلود نمیرسه اما به خاطر جزییات زیادش هر دفه میشه تجربه جدیدی رو باهاش کسب کرد. گرفتن انواع سلاحها لباسها تلسمها ایتمها و بعد چیدن و استفاده اینها کنار هم خودش کلی داستانه. تو این بازی داشتن یه بیلد خوب باعث میشه لذه بردن از بازی چند برابر بشه.با ویدئوهایی که تو یوتیوپ میبینم کف بر میشم اینا چجوری تونستن به همچین بیلدهایی برسن طرف لولش هنوز به 200 نرسیده بیلدش 80k دمیج میده اونوقت من با لول 450 و کلی دنگ و فنگ به زور به 20k دمیج رسیدم.
خلاصه اینکه خوب بازی رو به عنوان جانشین بلود انتخاب کردی. آخرین اپدیتشم فکر کنم 1.20 باشه که پیشنهاد میکنم حتما دانلودش کنی. کلا 3 تا DLC هم داره که من دوتای اولو بازی کردم دی ال سی هاش گیم پلی چندانی ندارن ولی سلاحهای خوبی به بازی اضافه میکنن که خالی از لطف نیست مخصوصا TONFA که محشره. جاییم گیر کردی ای دی منو که داری.

داداش ازت ممنونم توضحات خیلی مفیدی بود .و اینکه گفتی ته نداره یعنی چی یعنی باس اخر بازی رو بزنی بازی تمام نمیشه ؟ مگه مثل بازی های دیگه نیست که اخرش یه دمو پخش کنه و بعد اسامیه سازندگان بیاد ؟

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
بازی خیلی خوبی هست حالا که قیمت پایین اومده حتما بگیرید تو اینجا کم لطفی شده بهش در مورد پایان داشتن که پایان داره ولی هرچی بری بالا چیزهای جالب تر میبینی شاید بعضی ها بگند بعد از 50 ساعت یکم تکراری بشه ولی دشمنها در لول های بالا حرکتشون عوض میشه یا هر چی فرار کنی دنبالت میان هوش مصنوعیشون بهتر میشه به نظر من جدیدا هم ابیس بهش اضافه شده که مراحل رندوم و باس ها را رندوم تو مراحل مختلف میندازه چالشش جالبه

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
من way of the wise رو تموم کردم اما way of the nioh برام باز نشد. تمام سایتهای خارجی رو هم زیر و رو کردم هیچ اطلاعاتی در مورد پیش نیازهای این درجه سختی پیدا نکردم. من احتمال میدم DLC آخر رو باید داشته باشیم تا این درجه سختی باز بشه. حتی آخرین اپدیت بازی رو هم که 1.21 هست رو گرفتم اما نشد. دوستان کسی اطلاعاتی در این زمینه نداره. موندم واسه لول اپ چه کنم الان تو لول 460 هر لول اپ یه میلیارد و صد امریتا میخواد.

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
من way of the wise رو تموم کردم اما way of the nioh برام باز نشد. تمام سایتهای خارجی رو هم زیر و رو کردم هیچ اطلاعاتی در مورد پیش نیازهای این درجه سختی پیدا نکردم. من احتمال میدم DLC آخر رو باید داشته باشیم تا این درجه سختی باز بشه. حتی آخرین اپدیت بازی رو هم که 1.21 هست رو گرفتم اما نشد. دوستان کسی اطلاعاتی در این زمینه نداره. موندم واسه لول اپ چه کنم الان تو لول 460 هر لول اپ یه میلیارد و صد امریتا میخواد.

من دی ال سی ها را دارم نمیتونم بگم میخواد یا نه ولی اگر مرحله 100 چشم را برید باز می کنه فقط اون پیش نیازه که مرجله اخر و رسمی هستش برای لول های اخر بالای 9 میلیارد میخواد

آخرین ویرایش:

s_silent

کاربر سایت
Sep 28, 2012
139
من دی ال سی ها را دارم نمیتونم بگم میخواد یا نه ولی اگر مرحله 100 چشم را برید باز می کنه فقط اون پیش نیازه که مرجله اخر و رسمی هستش برای لول های اخر بالای 9 میلیارد میخواد
متوجه منظورتون نشدم
من NG+4 رو که همون way of the wise هست تموم کردم مرحله Queen Eyes رو هم که لولش 820 هست رو تموم کردم. ولی NG+5 باز نشد.

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
برای من با همون مرحله باز شدش پس احتمالا دی ال سی هم میخواد البته خیلی سخت میشه بازی ولی لذت بخشه یعنی تازه بازی معنی سخت را پیدا میکنه ممکنه یک سرباز هم بکشه ادم را. اگه دی ال سی های قبل را گرفتید سومی را هم بگیرید ارزشش را داره حتما 750 تا لول را هم پر کنید تازه یک سطح لول جدید هم باز میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر