PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
یکی از دوستان nikibambi هم لولش 700 هست که تو صفحه قبل پیام داده ببین تو او سطح باید امریتا میلیاردی جمع کنی لولت بره بالا واسه همین هست که اون خیلی امریتا میگیره مطمنی 10 میلیون بود کلا لول اپش سخت هست منم رفتم ng++ اگه انلاینی یکمی از دوستان کمک بگیر لولت بره بالا مثلا با این دوست عزیز من دیروز تو 4 ساعت 11 لول رفتم بالا

آخرین ویرایش:

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
من هر کاری میکنم این غول رو (nue)رو نمیتونم شکست بدم سه روزه این قسمت بازی رو نمیتونم تموم کنم
نقط ضعفی داری باید چیکار کنم؟

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
من هر کاری میکنم این غول رو (nue)رو نمیتونم شکست بدم سه روزه این قسمت بازی رو نمیتونم تموم کنم
نقط ضعفی داری باید چیکار کنم؟
من خیلی وقت پیش بازی کردم ولی اگه درست یادم باشه بین دست و پاهاش نقطه ضعفش هست، و اینکه سعی کت وقتی با رعد و برق بهت اتک میده داج کنی چون خیلی کندت میکنه

• Like
Reactions: sara700

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
من خیلی وقت پیش بازی کردم ولی اگه درست یادم باشه بین دست و پاهاش نقطه ضعفش هست، و اینکه سعی کت وقتی با رعد و برق بهت اتک میده داج کنی چون خیلی کندت میکنه
ممنون هر وقت میخوام از دست رعدی که میزنی فرار کنم چند تا با هم میزنه اگه نزدیک همش شم با دستش نمیزاره
چطوری باید شمیر هاش شخصیت بازی رو اپگرید کنم ؟ لولش باید چطور بالا ببرم شاید به این دلیل من هنوز نتوانستم اسلحه ها رو اپگرید کنم چن تا فیلم هم دیدم اصلا متوجه نشدم باید چیکار کنم .
یه مشکل دیگه هم هست هر چی برای سرچ میزارم کسی رو پیدا نمیکنه بشه دو نفری مرحله رو تموم کرد حتی نیم ساعت هم منتظر موندم ولی هیچ کسی رو پیدا نمیکنه

• Like
Reactions: Ludens

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
ممنون هر وقت میخوام از دست رعدی که میزنی فرار کنم چند تا با هم میزنه اگه نزدیک همش شم با دستش نمیزاره
چطوری باید شمیر هاش شخصیت بازی رو اپگرید کنم ؟ لولش باید چطور بالا ببرم شاید به این دلیل من هنوز نتوانستم اسلحه ها رو اپگرید کنم چن تا فیلم هم دیدم اصلا متوجه نشدم باید چیکار کنم .
یه مشکل دیگه هم هست هر چی برای سرچ میزارم کسی رو پیدا نمیکنه بشه دو نفری مرحله رو تموم کرد حتی نیم ساعت هم منتظر موندم ولی هیچ کسی رو پیدا نمیکنه
دمیج سلاح رو میتونید از قسمت Soul match بخش Blacksmith افزایش بدید

• Like

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
ببین این خیلی راحت میشه حرکاتش را حدس زد وقتی یک لرزش به خودش میزنه اصولا سه تا رعد میزنه همینطوری حرکت کن نگذار طمع کنی اون لحظه بهش ضربه بزنی دوم حرکت چرخشی داه و به یک سمت حرکت میکنه و قل میخوره پشتش قرار نگیر چون تو مسیر خودش رعد و برق میزنه بکی هم حرکت دم و دستش هست که میزنه دستش را میشه دفاع کرد ولی دمش باید جا خالی داد به اب حساسه اسلحه با اب مشخصه water ببر قدرت ضربت چند برابر میشه سعی کن زرهت سنگین نباشه که سریع حرکت بکنی وقتی حالت ضربه خوریش به قرمز در اومد هی بزن حرکتش اروم میشه و سریع نمیزنتت اسلحه فعلا بهترین اسلحه که داری را استفاده کن هنوز نمیتونی زیاد رو قسمت اسلحه مانور بدی موفق باشی جایی که شما هستی باید دوست پیدا کنی تا با هم برید چون اول بازی هستی زیاد تو اون منطقه کسی پیدا نمیشه که بتونه کمکت کنه مگر با فرند که باید رمز همدیگه را داشته باشی تا جویین بشی

• Like

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد

سلام. اگه تو بازی کمک خواستید، ای دی من تو امضا هست. ادد کنید باهم بزنیم.
موفق باشید

• Like

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
من بلادبورن رو سه بار تمام کردم ولی از دارک سول ۳ خوشم نیومد حالا از این بازی خوشم میاد ؟ این سختره یا بلادبورن ؟و مبارزات کدوم سریعتره ؟

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
من بلادبورن رو سه بار تمام کردم ولی از دارک سول ۳ خوشم نیومد حالا از این بازی خوشم میاد ؟ این سختره یا بلادبورن ؟و مبارزات کدوم سریعتره ؟

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد

من هم Nioh هم بلاد بورن و دارک 3 رو چن بار تموم کردم. به شخصه نیو رو سخت از اون دوتا دیدم.
البته از نظر قشنگی و محیط بسیار متفاوت هستن. ولی تجربه بسیار قشنگی هست.

• Like
Reactions: ehsan M

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر