PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بازی چقدر سخته! ۴۰ هزار بار مردم :sweatsmile:

برعکس اون چیزی که شاید از تریلرا به نظر بیاد، بازی اصلا خیلی خیلی با سری سولز فرق داره و فکر کنم دلیل اصلیی هم که اینقدر بازی برامون سخته و این همه توش میمیریم همین باشه که ناخودآگاه داریم مثل سری سولز بازیش میکنیم.

متاسفانه فعلا وقت نشده زیاد بازیش کنم و فقط یه نیم ساعتی باهاش ور رفتم که اونم اکثریتش داشتم میمردم (:sweatsmile:) ولی خب تا اونجایی که دیدم سیستم مبارزاتش خیلی عمیقتر از سولزه و همونطوری که توی گف میگن بیشتر شبیه یه NG با Stamina میمونه تا Dark Souls سرعتی.
سختی منطقی یا الکی؟ :D خیلی فرق داره یه بازی واقعا سخت باشه تا زور زوری سختش کرده باشن :D سری سولز و وابستگانش سخت نیستن، مهارتی هستن :D میدونی منظورمو علی؟ :D

• Like
Reactions: -_-BIGBOSS

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
سختی منطقی یا الکی؟ :D خیلی فرق داره یه بازی واقعا سخت باشه تا زور زوری سختش کرده باشن :D سری سولز و وابستگانش سخت نیستن، مهارتی هستن :D میدونی منظورمو علی؟ :D
به نظرم منطقیه وحید :D هنوز با اساس گیم‌پلی بازی کامل آشنا نشدم ولی مشخصه که وقتی سیستمای بازی رو یاد بگیری و توشون ماهر بشی میتونی خوب خودت رو نشون بدی :D

• Like
Reactions: Red Ѵ

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
خوب منم زدم داونلود
تو ریجن ۱ تو بخش دمو ها اومده
فکر کردم قراره یک بازی سامورایی تقربلا شبیه اونیموشا باشه...

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
هااااااااا هااااااااا !!!

از مردن هام خندم گرفت...
بازی واقعا خیلی خیلی خوب بود...

به عنوان یک سولز باز , یک کوچولو حس ترس از دشمن هارو توی یک بازی دیگه حس کردم...

^___^

بنظرم جای Polish خیلی داره ولی کلیات خیلی خوب بود...
مبارزات و ... که همه ادویه سولز داشت ولی بازم حس یک بازی بی روح به لرد آف فالن نمیداد بهت...

اونا به کنار جو و موسیقی بازی دقیقا همون چیزی بود که میخواستم و خیلی خیلی لذت بردم...

فایتینگ بازی جالب بود...
7 بار شمردم - که مردم...
^____^

بچه ها همه تجربش کنید...
Day 1 هست....

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان خیلی سریع تصمیم گرفتن بهتره یکم بیشتر بازی کنن. من خودم الان حدود 1 ساعته دارم بازی میکنم و البته بگم که باید بیشتر هم بازی کنم تا بتونم نظر کاملتر بدم. اما تا اینجای کار....

یه کپی پیست کامل از سری سولزه. از منو ها بگیر تا سبک بازی و ... یه سری تغییرات داره نسبت به اون اونم آپگرید کاراکتر و باز کردن اسکیل های جدیده. و اینکه 3 حالت استایل مبارزه داره.

بازی به شدت سخته و غیر منطقی! کافیه 3 نفر همزمان بیان دنبالتون با ببینید در مورد چی حرف میزنم.استامیناتون سریع خالی میشه و هیچ کاری نمیتونید بکنید. حتی تا نقطه شروع مپ هم فرار کردن و دشمن ها با تمام سرعت پشت سرم اومدن. اینقدر سریع میزنن که اصلا مجال استفاده از آیتم جون رو هم نداری. من نمیفهمم پس این ایتم جون به چه دردی میخوری وقتی بهت مجال استفاده نمیدن؟! بازی به نظرم تا الان به شدت غیرمنطقی بوده. تا ببینم بعدا چی میشه. اینطوری بخواد بمونه آینده خوبی رو براش نمیبینم.

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
کسی میتونه در مورد استنس ها و فرقشون توضیح بده ؟ من اصلا متوجه نشدم استنس مفید برای هر دشمن چیه
استامینا هم که خیلی سریع مصرف میشه حتی دفاع کردن هم استامینا مصرف میکنه که همین باعث میشه نتونی به شیوه ی hit and run بازی کنی
سختی بازی هم اصلا fair نیست بعضی دشمنا هم که one shot kill میکنن
بازی اصلا و ابدا به نینجا گایدن شباهت نداره احتمالا دوستان به خاطر گذر زمان استایل نینجا گایدن رو فراموش کردن که به یه کپی عجیب و غریب دارک سولز میگن نینجا گایدن استامینا دار

• Like

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
خوب منم امروز 2 ساعتی بازی کردم فک کنم یه 10-12 باری مردم ! :D
بازی برای شروع فوق العاده بی رحمه ! ولی مقداری که بازی کنید لول اپ کنید و ارمور، ایتم و سلاح جدید به دست میارید وضعیت بهتر میشه ولی همچنان یه سری نکته هست که باید رعایت کنید برای مثال :
در گیری هم زمان با بیش از دو تا دشمن = مرگ . در مقابل سامورایی هایی که سلاح سنگین مثل axe استفاده میکنند خیلی باید مراقب بود . یک سری از سامورایی ها که ارمور سنگین پوشیدن این دسته از دشمن ها مثل خود بازیکن حرکات ترکیبی میزنند و دائم استایل عوض میکند در مقابل اینها خیلی باید دقت کرد .
سیستم گیم پلی بازی درگیر کننده و جذاب است و خیلی پیچیده تر از سری سولز یا BB یه .بازیکن از سه نوع استایل حمله برای هر سلاح استفاده میکنه هر کدوم را میشه کاستومایز کرد و حرکت پایانی یا (FINISHING) براش تعریف کرد همچنین بازیکن در طول بازی لوح های به دست میاره که با باز کردنش حرکات جدیدی برای کاستوم کردن باز میشه یه غیر از مبارزات بقیه المان های بازی اعم از اپگرید کاربرد ایتم ها و ... مثل سری سولزه
موسیقی بازی زیبا و لذت بخشه
و اما نکته ای منفی که بهش میشه اشاره کردن گرافیک بازی هست که همونطور که دوستان گفتن جای کار زیاد داره اگه بازی را رو 60 فریم بزارید کیفیت تکسچر ها کاهش پیدا میکنه اما شخصا خودم 60 فریم را ترجیح میدم ! همچنین دوربین بازی کمی رو اعصاب هست
در اخر بازی جای کار زیاد داره به غیر از گرافیک که باید پلیش بشه در کنار بالانس کردن مبارزات(واقعا بیرحمه) و یه داستان خوب( تا اینجا که بازی کردم چیزه زیادی از داستان مشخص نمیشه ) 100 درصد بازی موفقی خواهد شد .

• Like
Reactions: m.a.t

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
کسی میتونه در مورد استنس ها و فرقشون توضیح بده ؟ من اصلا متوجه نشدم استنس مفید برای هر دشمن چیه
استامینا هم که خیلی سریع مصرف میشه حتی دفاع کردن هم استامینا مصرف میکنه که همین باعث میشه نتونی به شیوه ی hit and run بازی کنی
سختی بازی هم اصلا fair نیست بعضی دشمنا هم که one shot kill میکنن
بازی اصلا و ابدا به نینجا گایدن شباهت نداره احتمالا دوستان به خاطر گذر زمان استایل نینجا گایدن رو فراموش کردن که به یه کپی عجیب و غریب دارک سولز میگن نینجا گایدن استامینا دار

تفاوتشون تو سرعت و شدت ضربه میزان مصرف استامنیا و دمجی که وارد میکنن متفاوته برای مثال استنس جهت بالا ضربات قوی تر ولی کند تر وارد میکنه و همچنین مصرف استامینا هم بیشتره حالا کجا کدوم را استفاده کرد باید قلقش دستت بیاد

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
کسی باس اول را زد ؟ :D بعد از 5-6 ساعت وقت صرف کردم و رسیدن به باس و حدود 20 بار مردن بالاخره باس را زدم و میشن اول بازی تموم شد الان رفته میشن 2 ظاهرا حالا حالا ها ادامه داره ! :| فقط بگم دهنی ازم سرویس شد که نگو دیگه سر گیحه گرفتم ! B-(

• Like

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
کسی باس اول را زد ؟ :D بعد از 5-6 ساعت وقت صرف کردم و رسیدن به باس و حدود 20 بار مردن بالاخره باس را زدم و میشن اول بازی تموم شد الان رفته میشن 2 ظاهرا حالا حالا ها ادامه داره ! :| فقط بگم دهنی ازم سرویس شد که نگو دیگه سر گیحه گرفتم ! B-(
من الان دقیقا همینجا گیرم :D رسیدن به باس راحته (خصوصا که با تیرکمون میشه اونا دشمنای عادی رو اکثرا هدشات کرد) ولی خب خود باس واقع سخته و هر کار میکنم حتی انرژیش به نصف هم نمیرسه :| :D

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
من الان دقیقا همینجا گیرم :D رسیدن به باس راحته (خصوصا که با تیرکمون میشه اونا دشمنای عادی رو اکثرا هدشات کرد) ولی خب خود باس واقع سخته و هر کار میکنم حتی انرژیش به نصف هم نمیرسه :| :D
نکنه هر دفعه که میمیری این کوچه پس کوچه ها رد میکنی تا برسی به باس ؟! نگو که شورت کات برای رسیدن به باس را پیدا نکردی !؟ :D تلاشت را بکن یه دو تا نکته هست رعایت کنی زدنش راحت میشه از نینجاتسو و تلسم اب روی سلاحت استفاده کن اگه گیج ریجت هم پر کنی ( با چند سری زدن و مردن سر باس پر میشه ) وقتی 3/4 جونش را خالی کردی ازش استفاده و سریع بزنش کارش تمومه

آخرین ویرایش:

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
برای زدن باس اول به راحتی می تونید از Living weapon استفاده کنید. به راجتی تو چند ضربه می میره. یه راه دیگه هم استفاده از heavy attack استنس Mid که یه حالت thrust با برد بالاس. یه بار ضربه بزنید بعد Back step . ولی در کل living weapon کارو خیلی راحت می کنه.
یه چیز دیگه هم اینکه تو مبارزه با چند نفر کاتانا رو فراموش کنید. نیزه یا تبر خیلی بهتر نتیجه می دن.

============

یه سری نکته هست که نمی دونم دیزاین چویس بوده یا باگ های آلفا دمو . مثلا این که سلاح ها هم سریع خراب می شن هم اینکه تو shrine درست نمی شن.
یا اینکه Elixir خیلی رندوم و عجیب دراپ میشه. بعضی اوقات 5-6 تا پشت سر هم بعضی اوقات اصلا.
و بدترین چیز اینه که هر چه قدر تست کردم نفهمیدم Stamina consumption تو حالت گارد از چی پیروی می کنه. تو دارک سولز شما همیشه می دونید یه ضربه مشخص چه استامینایی برای بلاک احتیاج داره. حالا هر کجای بازی باشه. اینجا یه نیزه دار ضربش مثلا 10 تا stamina point برای بلاک احتیاج داره. یه نیزه دار دیگه همون ضربه 50 تا.

============

مورد لوت هم بازی لوتش حالت رندومه و مثل دارک سولز Fixed با Drop chance نیست. در کل سلاح های بازی تکراری احتملا بشن. چون هم نوعشون کمه هم فرق آنچنانی هم غیر stat ندارن. (البته انلاک کردن اسکیل ها و کمبو های جدید می تونه یه مقدار بهتر کنه قضیه رو)

• Like
Reactions: HalfLife G

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر