PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
یعنی بردن مراحل twilight اجباری؟ داستانی هم هست؟ یا فرعیه؟
راجب به سوال اولم منظورت رو درست متوجه نشدم که گفتی باید از جناز های قرمز بدست بیارم! منظورت شمشیر قرمز ها که رو زمین هستن!؟ که فعالشون میکنیم دشمن میاد باید بکشیم یا؟؟ اگر منظورت اینا نیست خوب چطور جنازه ی افراد کو آپ رو پیدا کنم وقتی که ochoko cup ندارم که ورود کنم!
مراحل twilight اجباری نیست. مراحل اضافیه. البته اگه بخوای پلات کنی باید یه تعداد از اینا رو بری. ۷ تا یا ۱۰ تا
اره همون شمیر های قرمز. اینا همون جنازه پلییر های واقعی که اونجا مردن..

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
سئوال از اساتید فن:
1. کجا باید سلاح ها و آیتم های مختلف را فروخت.
2. در مورد بخشهای مختلف منوها توضیحاتی بدید، مثلاً نحوه آپگرید کردن ها، لول آپ ها و ماموریت های فرعی.

با تشکر.
۱. برا فروش باید مرحله که تموم شد تو مپ اصلی بری به start point و اونجا هم تو blacksmith میتونی اینجا خرید و فروش کنی.
البته به نظر من به جای فروش و گرفتن گلد میتونی تو داخل مرحله بری shrine و از بخش make offering صلاح ها رو بدی و به جاش amrita بگیری تا لول اپ کنی.
امریتا بیشتر از پول به درد میخوره
لول اپ که از منوی لول اپ تو shrine انجام میشه
ماموریت های فرعی و اصلی هم تو مپ اصلی نوشته
اگه تلگرام داری برو اینجا تمام راهنمایی ها هست
راهنمای بازی nioh

• Like
Reactions: pixxy

sa-sot1

ʙʀᴇᴀᴋ ɪᴛ ᴛᴏ ᴍᴇ
کاربر سایت
Dec 11, 2012
954
نام
Soheil
سلام.
دوستان این بازی سبکش در حد DMC هست؟اصلا برای مقایسه مناسبن؟
آخه کپکام فعلا نسخه ای جدید از DMC نداده برای همین ی بازی میخوام که تقریبا هم سبک اون باشه.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
سلام.
آخه کپکام فعلا نسخه ای جدید از DMC نداده برای همین ی بازی میخوام که تقریبا هم سبک اون باشه.
خیر حتی نزدیک بهش هم نیست:D

• Like
Reactions: sa-sot1 and rezab

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
سلام.
خیر سبکش یه چیزی از بازی های onimisha , dark souls , tencho sony2 هست

• Like
Reactions: sa-sot1 and rezab

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
دوستان بازى از بلاد بورن و سرى سولز سختتره يا در همون حد هست سختى بازى؟؟ باس ها چطور؟؟
تو بعضی موارد از دارک سولز و بلاد هم سخت تره..!!!!!!جایی میرسه که مجبور میشی برای چند ساعت دسته رو بزاری کنار بری یه دور بزنی برگردی بشینی پای بازی..!!!!!چون بارها برای خودم پیش اومد میگم...!!!!!!!!از نظر سرعت هم تغریبا تو مبارزات 2 برابر سرعت رو نسبت به دارک و بلاد داره.!!!از نظر باس هم بی نهایت قشنگ کار شدن و خیلی متنوع هستن.

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
تو بعضی موارد از دارک سولز و بلاد هم سخت تره..!!!!!!جایی میرسه که مجبور میشی برای چند ساعت دسته رو بزاری کنار بری یه دور بزنی برگردی بشینی پای بازی..!!!!!چون بارها برای خودم پیش اومد میگم...!!!!!!!!از نظر سرعت هم تغریبا تو مبارزات 2 برابر سرعت رو نسبت به دارک و بلاد داره.!!!از نظر باس هم بی نهایت قشنگ کار شدن و خیلی متنوع هستن.
يعنى بازى مثل بلاد و دارک 3 يه ipبزرگيه؟؟ و طرفداراى بازى هاى ميازاکى و نينجا گايدن رو به سمت خودش کشيده؟؟ ميخوام بخرم و مثل دارک و بلاد آرشيو کنم پس ارزش خريد رو داره؟؟؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
يعنى بازى مثل بلاد و دارک 3 يه ipبزرگيه؟؟ و طرفداراى بازى هاى ميازاکى و نينجا گايدن رو به سمت خودش کشيده؟؟ ميخوام بخرم و مثل دارک و بلاد آرشيو کنم پس ارزش خريد رو داره؟؟؟
اگه به کسی نگی اره:D

• Like
Reactions: rezab

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
من خودم دارک بازم و به نظر من خیلی بهتر از اوناست. دقیقا بازی ترکیبی از نینجا گایدن و انیموشا و دارک هست. ۱۰۰ درصد ارزش داره.
اینم بدون بازی سخت تر از دارک هست ولی اعصاب خرد کن نیست بلکه شدیدا لذت بخشه. و طبق گفته دوستمون بازی سریع تر هست
برای من بهترین بازی نسله تا امروز
بازی یه گیم پلی منحصر به فردی داره که تو هیچ بازیی نمیتونی پیدا کنی. فقط به این بازی میشه گفت شاهکار

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
برا این کار کلا تو منو هیچ گزینه ای وجود نداره. و به طور عادی نمیتونی از مرحله بیای بیرون و بری تو مپ اصلی
ولی بازی ایتم هایی داره برا این کار. دو تا ایتم داره
اولی fragment himorogi هست که با استفاده از اون میتونی از مرحله خارج بشی و بیای مپ اصلی. به طور نامحدود هم میتونی این کار رو بکنب. ولی هرچی تو اون مرحله جمع کرده باشی ازت میگیره.
ایتم دوم اسمش هست himorogi branch که همون کار رو میکنه ولی هر چی جمع کردی تو مرحله میمونه برات. البته این ایتم هم شدیدا کمیابه
درود
اینهایی که فرمودید کجاها پیدا میشوند.من مرحله یک رو تموم کردم و غول تو کشتی رو کشتم ولی تو مپ اشتباهی باز مرحله اول رو انتخاب کردم حالا باز باید تا آخر برم؟

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
درود
اینهایی که فرمودید کجاها پیدا میشوند.من مرحله یک رو تموم کردم و غول تو کشتی رو کشتم ولی تو مپ اشتباهی باز مرحله اول رو انتخاب کردم حالا باز باید تا آخر برم؟
نه میتونی از مرحله بیای بیرون
ایتم fragment himorogi همیشه داخل اینونتری هست
صفحه لمسی رو بزن و بعد برو بخش ایتم هم . اخرای لیست هست. یه برگ سبز رنگه

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
سلام

چرا میگید بازی سخته؟ من هم بلادبورن بازی کردم و هم دارک سولز 3 . خیلی از باس های این بازیها رو بدون دیدن ویدئوی راهنما نمی تونستم بکشم! یعنی اینکه اصلا حرفه ای نبودم . اما تو بازی Nioh دشمنان عادی که چون تنوع کمی دارند بعد از یاد گرفتن حرکاتشون راحت می کشتم و دیگه اخرای بازی اصلا توقف نمی کردم و همینجوری درو می کردم! :Dاکثر باس ها رو هم اولین یا دومین تلاش کشتم و فقط 2-3 تاشون اذیت کرد . خلاصه تو بازی بلادبورن اتفاق می افتاد که حتی 2 روز روی یک باس بمونم اما اینجا نهایتش 1 ساعت بود!
بعد از یاد گرفتن استایل مناسب برای مبارزه بازی خیلی خیلی اسون میشه. مثلا من خودم 90 درصد بازی رو با کاتانا و گارد پایین بازی کردم. رسما غیر قابل کشتن شده بودم:D می رفتم تو بازی دیگران در عرض 20 ثانیه باس رو براشون می کشتم. اخرای بازی700-800 تا ochoko cup داشتم:D

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
سلام

چرا میگید بازی سخته؟ من هم بلادبورن بازی کردم و هم دارک سولز 3 . خیلی از باس های این بازیها رو بدون دیدن ویدئوی راهنما نمی تونستم بکشم! یعنی اینکه اصلا حرفه ای نبودم . اما تو بازی Nioh دشمنان عادی که چون تنوع کمی دارند بعد از یاد گرفتن حرکاتشون راحت می کشتم و دیگه اخرای بازی اصلا توقف نمی کردم و همینجوری درو می کردم! :Dاکثر باس ها رو هم اولین یا دومین تلاش کشتم و فقط 2-3 تاشون اذیت کرد . خلاصه تو بازی بلادبورن اتفاق می افتاد که حتی 2 روز روی یک باس بمونم اما اینجا نهایتش 1 ساعت بود!
بعد از یاد گرفتن استایل مناسب برای مبارزه بازی خیلی خیلی اسون میشه. مثلا من خودم 90 درصد بازی رو با کاتانا و گارد پایین بازی کردم. رسما غیر قابل کشتن شده بودم:D می رفتم تو بازی دیگران در عرض 20 ثانیه باس رو براشون می کشتم. اخرای بازی700-800 تا ochoko cup داشتم:D
داداش من بلاد بورنو رو هوا تموم کردم تا آخرش بدون اینکه حتی کمک بگیرم از کسی تو 3 روز اینقدر بازی بهم چسبیده بود:D
یعنی از بلاد بورنم آسونتره بازیش؟؟؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر