PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,103
نام
حامد
دوستان بازی به اندازه دارک سولز و بلادبورن سخته؟ یا آسونتره؟

باس فایتاش زیاد نسبت به بلادبورن و قسمت اول دارک سولز سخت نیستن
ولی در مقایسه با باس فایت های دارک سولز 3 برابری میکنه و در اون سطح هستش

اما سخت از باس فایت های برخی مینی باس های داخل بازی هستند که واقعا چالش می طلبه زدنشون و خیلی باید در مبارزات باهاشون دقت کرد.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
انصافا بازی سخت تر از سری سولزبورنه. اما من تو مراحل کمتر میمیرم، چون دیگه فهمیدیم بازی های این سبکو چطور باید بازی کنیم. باس هاشم سخت ترن، بیشتر به این دلیل که جون خیلی زیادی دارن. اما همه اینها به کنار دوئل های بازی واقعا عرق می اندازه رو پیشونی آدم. شده سر بعضی از دوئل ها 40 بار بمیرم :D
تو سولز لول آپ هم نمیکردی بازی قابل بازی بود. من ویدئوهایی میدیدم که طرف با لول 10 بازی رو تموم میکرد، اما تو nioh لول آپ واقعا حیاتیه. بدون لول آپ اصلا قدم نمیشه برداشت تو این بازی.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
باس فایتاش زیاد نسبت به بلادبورن و قسمت اول دارک سولز سخت نیستن
ولی در مقایسه با باس فایت های دارک سولز 3 برابری میکنه و در اون سطح هستش

اما سخت از باس فایت های برخی مینی باس های داخل بازی هستند که واقعا چالش می طلبه زدنشون و خیلی باید در مبارزات باهاشون دقت کرد.
زیاد و کم نداره سیستم باس فایت این با اونا برابری میکنه ایینجا تازه بیشتر باید لول اپ کرد

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان بازی به اندازه دارک سولز و بلادبورن سخته؟ یا آسونتره؟
اره سختتره. ولی خیلی کمتر از بلاد و دارک توش میمیری.
در کل اگه درست و با دقت بازی کنی نمیمیری.
بازی اصلا مثل دارک اعصاب خردکن نیست.
انصافا با توجه به سختی زیاد بازی خیلی لذت بخشه. و اگه درست بازی کنی خیلی کم میمیری.

• Like
Reactions: Milad_HW

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دوستان این umibozu رو چطور باید زد؟
خیلی رو مخ ـه : |
خیلی راحته اگه بدونی چیکار باید بکنی.اتیش اتیش اتیش فقط همین.توی مپ این مرحله ۳ تا مشعل هست که باید روشن کنی تا وقتی با باس مبارزه میکنی دور محیط ۳ تا جای اتیش برات روشن بشه میری نزدیکشون شمشیرتو اتیشی میکنی دخلشو در میاری.اگرم نکردی این کارو از اون تالیسمانی که شمشیرو اتیشی میکنه استفاده کن

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,026
نام
مصطفی
دوستان این umibozu رو چطور باید زد؟
خیلی رو مخ ـه : |
در کل آتیشم باشه سخته من خیلی اذیت شدم
وقتی 2 تا دستشو میاره بالا بدو جلو برو جلو به بدنش ضربه بزن وقتی هم از دهنش آتیش میزنه جا خالی بده سریع برو جله دهنش بازه اتک بده.
وقتی هم میاد بیرون از آب کلا بیخیال اون 2 تا کوچیکا بشو فقط راه برو هر وقت میپره بالا میاد پایین اتک بده سریع بک کن چون وقتی بلند میشه اتک میده که میمیره فک کنم با همون اتک.

• Like
Reactions: .SamueL.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
یکی دو روزی گذشته و گویا کسی خبرش رو نزاشته...در راستای علاقه به بازی( و نه علاقه به گیم پلی ـش:| :-" ) ، خبرش رو میزارم و حسرت میخورم! :D

خوب...اولین DLC داستانی بازی به نام Dragon of The North برای عرضه در آپریل تایید شد.

با توجه به اسم DLC و عکس، داستان در مورد داته ماسامونه( :x )، ملقب به اژدهای یک چشم میباشد! ( شما Spirit رو دریاب اصلا! :-" )

این اضافه شونده شامل موارد زیر میشه :
  • New weapon types
  • New scenarios
  • New characters
  • New guardian spirits
  • New yokai
  • New stages
(همه چی کلا:-" )

---

DLCـه دوم هم Japan’s Best Warrior و سومی هم Peaceful and Tranquil نام میدارند! :D
اطلاعاتی ازشون ندادن، ولی حدس میزنم که دومی در مورد سانادا یوکیمورا باشه، Spiritـش هم ببر میباشد:-" سومی رو هم ایده ای ندارم:D (ویرایش : گویا Spirit ببر تو بازی هست،پس ایده ای ندارم:-" )

---
دوتا آپدیت مجانی هم در آینده قراره بدن که چیزای جدیدی اضافه میکنند.
اواخر مارچ ماموریت هایی با درجه ی سختی بالاتر میدن.
اواخر آپریل هم PvP اضافه میشه!

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
خیلی راحته اگه بدونی چیکار باید بکنی.اتیش اتیش اتیش فقط همین.توی مپ این مرحله ۳ تا مشعل هست که باید روشن کنی تا وقتی با باس مبارزه میکنی دور محیط ۳ تا جای اتیش برات روشن بشه میری نزدیکشون شمشیرتو اتیشی میکنی دخلشو در میاری.اگرم نکردی این کارو از اون تالیسمانی که شمشیرو اتیشی میکنه استفاده کن

واسه من اون مشعل ها همیشه خاموشه نمیدونم چطور روشنشون کنم .

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,026
نام
مصطفی
واسه من اون مشعل ها همیشه خاموشه نمیدونم چطور روشنشون کنم .
اگه منظورتون مشعل های جای باس مرحله است اون ها رو باید قبل اینکه بری جای باس با گشتن تو مپ روشن کنی تو مپ اگه بگردی یه چیزایی هست سنگی استوانه میری جلوش مربع اگه اشتباه نکنم فشار میدی روشنشون میکنه بعد وقتی بری جای باس اون سه جا هم برات روشن هست.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
فوق العاده بود بی نظیر بود محشر بود نمیدونم از چه واژه ای استفاده کنم .نمیدونم سالی چند تا بازی تموم میکنم حسابش از دستم خارجه اما حداقل ۲ ۳ سالی بود همچین لذتی از یه بازی نبرده بودم.بعد از نزدیک ۷۲ ساعت بالاخره تمومش کردم.البته تموم مراحل جانبی را هم رفتم حالا بگذریم که بازی را تموم کنید تازه درجه سختی بالاتری هم باز میشه که فکر کنم اونم ۶۰ تا ۷۰ ساعتی طول بکشه.همه چیز بازی عالی بود از طراحی مراحل تا داستان بازی که تاریخ ژاپنو به بهترین شکل بازگو میکنه بازی واقعا سخت بود من لولم اخر بازی ۱۲۲ بود.حالا ۲ تا حقه بهتون یاد میدم برای کسایی که براشون بازی سخته اول اینکه سعی کنید مجیک یوزر خوبی باشید تا شمشیر زن چرا که باس های بازی را با جادو خیلی راحت تر میشه زد .پس لول اپتونه توی مجیک بیشتر قرار بدید ظرفیت onmyo را زیاد کنید و مهارت Sloth را حتما یاد بگیرید این باعث میشه تمام باس ها ۵۰ درصد از سرعتشون کم بشه و به راحتی قابل زدن باشن مخصوصا باس های انسانی که بیشتر حالت مبارزه تن به تن و دوئل هست واقعا با این جادو راحت میشه.دومین حقه استفاده از living weapon بی نهایت هست .برای این کار شما به soulstone نیاز دارید.وقتی تو حالت living weapon هستید ضد ضربه هستید و به راحتی میتونید هر باسی را بزنید.حالا برای به دست اوردن soulstone زیاد توی ناحیه ۵ بازی یه مرحله ساده به نام Unrepentant thief هست اونجا توی یه غار تهش یه جسد هست که ۲ تا soulstone بهتون میده اونا را بگیرید و با استفاده از himoragi fragment یا himoragi branch مرحله را ریست کنید .انقدر این کارو تکرار کنید یا به اندازه کافی soulstone بگیرید .من خودم با همین روش باس اخر بازی را دفعه اول قورت دادم .
واقعا تا چند وقت خاطرات شیرین این بازی از ذهنم پاک نمیشه فعلا برم سراغ gravity rush 2 :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر