PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
پلاس میخواد؟

نه اون بخش کلن ها و مبارزه با روح پلیرهای مرده پلاس نمیخواد و پلاس فقط برای وارد شدن به دنیای پلیرهای دیگه و احضار کردنشون هست.

---

16807094_1401205369903119_1893632512785506293_n.jpg

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
دوستان یه سوال
من تو دارک سولز با سختی بازی مشکلی نداشتم و مشکلم با بازی پیچیده بودن و زیاد بودن ایتم ها بود که ادم قاطی میکرد به چه درد میخورن.
اینم اینطوریه یا بازی سر راست هست و اونهمه ایتم نداره.
درضمن بهترین کلاس به نظرتون کدومه. قوی و فرز باشه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان یه سوال
من تو دارک سولز با سختی بازی مشکلی نداشتم و مشکلم با بازی پیچیده بودن و زیاد بودن ایتم ها بود که ادم قاطی میکرد به چه درد میخورن.
اینم اینطوریه یا بازی سر راست هست و اونهمه ایتم نداره.
درضمن بهترین کلاس به نظرتون کدومه. قوی و فرز باشه
تو این بازی کلاس وجود نداره کلا با یک شخصیت بازی میکنی ولی خود شخصیت حالت های مختلف داره که هر وقت دلت بخواد میتونی بینشون سویچ کنی
انیجا هم مثل سری سولز تعداد ایتم ها زیاده خیلی هم زیاده ولی همشون برا راحتی بازیه نه این که لازم بشه تو بدون هیچ کدوم از ایتم ها هم راحت میتونی بازی رو تموم کنی

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
تو این بازی کلاس وجود نداره کلا با یک شخصیت بازی میکنی ولی خود شخصیت حالت های مختلف داره که هر وقت دلت بخواد میتونی بینشون سویچ کنی
انیجا هم مثل سری سولز تعداد ایتم ها زیاده خیلی هم زیاده ولی همشون برا راحتی بازیه نه این که لازم بشه تو بدون هیچ کدوم از ایتم ها هم راحت میتونی بازی رو تموم کنی
ممنون. بدجوری عاشق بازی شدم. امروز حتما میخرم.
راستی گرافیک بازی خوبه یا نه. قابل تحمله.

titan13

کاربر سایت
Jul 31, 2011
684
نام
امين
گرافیک بازی برا من عالیه مخصوصا زمانی که رو حالت فیلم بزرایش ولی خب سلیقه ها متفاوته
رو حالت فیلم گرافیکش بهتره ولی خوب فریم میاد پایین. البته فکر نکنم بازی طوری باشه که به ۶۰ فریم نیاز باشه. همون سی کافیه.
از تریلر هاش که گرافیکش بهتر از دارک سولزه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان توی این عکسه من اگه این ایتم رو استفاده کنم بازی کلا میره از اول؟
fae8f1f858a22f53f3843c4a65f697e3.jpg
نه از اول نمیره مشابه این رو تو سری سولز داشتیم اگه طرف اشتباه لول اپ میکرد از یه ایتم استفاده میکرد لولش ریست میشد ولی لولش همون میموند و دوباره بدون این که لولش از صفر شروع بشه میتونست ایندفعه لول اپ درستی رو انجام بده یعنی یه جور بهت فرصت میده اشتباهت رو درست کنی مثل نیو گیم پلاس بازی dishonored 2 میمونه ولی بدون این که بازی دوباره از اول شروع بشه

• Like
Reactions: ps3_360_wii

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
سلام به دوستان
من بلادبورن و دارک 3 رو پلات کردم و این سبک بازی رو خیلی دوس دارم، بیشتر بلاد.
ولی دو دلم
بعضیا میگن خیلی سخته
بعضیا هم میگن دشمناش به سبک ژاپنی طراحی شدند و زیاد جذاب نیستند.
میخواستم ببینیم نظر دوستان چیه، حالا صفحات قبل رو هم خوندن همه نظرت مثبت بود ترغیب شدم بازی رو بخرم
بعد دکمه های بازی شبیه بلاد هست یا کلا فرق داره؟

Send from my Xperia Z5 using Tapatalk

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر