PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
چند سوال داشتم
آیا این بازی در بازار موجود است؟
آیا برای سینگل بازی کردن اتصال دایم اینترنت می خواهد ؟
آیا نسخه ژاپنی دارک سول هستش ؟ چون من اصلا نمی تونم با دارک سول کنار بیام ولی از بازی های RPG به خصوص JRPG خوشم میاد و دارک سول رو اصلا نمی تونم تحمل کنم
توی بازار موجوده
نه نیازی به اینترنت نیست
به نظر من از سولز سختره یعنی زیاد میمیرین توی بازی

• Like
Reactions: tpouria

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
یک نکته رو لازم میدونم بگم شاید بعضی از دوستان ندونند.
هاتوری هانزو که یکی از شخصیت های اصلی این بازی به حساب میاد در واقعیت یکی از 10 سامورایی برتر تاریخ محسوب میشه و به اعتقاد خیلی ها خونریز ترین آن هاست.
باشد که رستگار شویمB-)B-)

البته تمام شخصیت های بازی تماما توی تاریخ وجود داشتن و اکثرشون هم خیلی شخصیت های مهمی هستند و واقعا باید به طراحان شخصیت ها که انقدر اونا رو با ابهت طراحی کرده کردند آفرین گفت.

--------

2.JPG
1.jpg

حالا یه نکته جالب هم من بگم: شخصیت میتیکومان که کارتونش از شبکه 2 پخش میشد هم بر اساس یه شخصیت واقعی به نام Mitsunuki Tokugawa که جزو اربابان بلند مرتبه ژاپن هست ساخته شده که این فرد پدربزرگش Ieyasu Tokugawa آخرین و به عقده خیلی ها مهم ترین شوگون (فرمانده نظامی) ژاپن هست و این شخص هم همونطور که میدونید نقش مهمی تو داستان Nioh داره و نشان خانوادگیش هم همونیه که روی علامت حاکم بزرگ بود.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
یک نکته رو لازم میدونم بگم شاید بعضی از دوستان ندونند.
هاتوری هانزو که یکی از شخصیت های اصلی این بازی به حساب میاد در واقعیت یکی از 10 سامورایی برتر تاریخ محسوب میشه و به اعتقاد خیلی ها خونریز ترین آن هاست.
باشد که رستگار شویمB-)B-)
هاتوری هانزو نینجاس نه سامورایی :D

یکی از گربه ها رو تو مرحله چهارم گرفتی همون دختره که شمشیرش رو بهت داد با زدن رفیقش هم یه گربه دیگه بهت میده که قدرتت رو دوبرابر میکنه:D
این دو تا گربه ای هم که شما میگی در اصل سگ هستن :D
Nioh-Guardian-Spirits.jpg

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,151
نام
حامد
سلام
من رسیدم به باس چهارم ولی هنوز هیچ Ochoko گیرم نیومده :|
وجب به وجب همه جارو گشتم و حتی تعداد زیادی از نفرات رو سامون کرده و کشتمشون بازم اوچوکو بهم نداده

نمی دونم چریان چیه :|

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اینجا هم مثل بلودبرن و دارک سولز بعد نصف جون شدن باس ها تاکتیکشون عوض میشه؟ تو اونجا باس ها دو یا سه مرحله ای بودن بر حسب خون

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام
من رسیدم به باس چهارم ولی هنوز هیچ Ochoko گیرم نیومده :|
وجب به وجب همه جارو گشتم و حتی تعداد زیادی از نفرات رو سامون کرده و کشتمشون بازم اوچوکو بهم نداده

نمی دونم چریان چیه :|
داداش اد کن باهم بزنیم لول ۵۰ هستم
MISAGH-AB

• Like
Reactions: ( Layken )

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
جالبه باس های بازی به نظرم ۳ ۴ تای اول فوق العاده سختر از این باس های ماموریت های میانی بازی هستند.الان من از باس مرحله spider nest تا مرحله iga escape را تو همون بار اول یا نهایت دوم زدم.نمیدونم شاید بازی اومده تو دستم اما فعلا که خیلی لذت بخش و بسیار طولانیه .

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
:-?:-?:-?
یکم توضیح؟!!!
همون جریان کلن هست که بچه ها پرسیدن صفحات قبل رو بگردی دستت میاد چیز خاصی نیست بیشتر جنبه چلنج داره:D
من الان دیگه خودم چسبیدم به احظار روح های پلیرهای کلن مقابل تا گلوری(یه امتیاز خاص برا گرفتن ایتم و چیزا دیگه) بگیرم بتونم شخصیتم رو عوض کنم
این جریان این که بچه ها میگن باس ها اسونند ماله کنترل بازیه که تو دستتون اومده من قبلنا واقعا نمیتونستم با روح های بالاتر از لول خودم مبارزه کنم ولی الان واقعا دیگه لولشون برام فرقی نمیکنه:D

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
همون جریان کلن هست که بچه ها پرسیدن صفحات قبل رو بگردی دستت میاد چیز خاصی نیست بیشتر جنبه چلنج داره:D
من الان دیگه خودم چسبیدم به احظار روح های پلیرهای کلن مقابل تا گلوری(یه امتیاز خاص برا گرفتن ایتم و چیزا دیگه) بگیرم بتونم شخصیتم رو عوض کنم
این جریان این که بچه ها میگن باس ها اسونند ماله کنترل بازیه که تو دستتون اومده من قبلنا واقعا نمیتونستم با روح های بالاتر از لول خودم مبارزه کنم ولی الان واقعا دیگه لولشون برام فرقی نمیکنه:D
پلاس میخواد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر