PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
علاقه منم دقیقا همینه که متفاوته با سری سولز بعد یکسری فکر میکنن عین شولزه اینا بیشتر نگاهشون به نینجا گایدن بوده تا سولز و احتمالا نینجا هم احیا میشه در اینده
این یکسری کیان من خیلی دوس دارم بشناسمشون:)

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
من جزو یه کلن شدم :))
هنوز نمیدونم به چه درد میخوره ولی ظاهرا چیز خوبیه B-)
اگه جوین یه کلن باشی و بعدش بری جوین کسایه دیگه ای بشی و ببری و همچنین اون روح ها که باهشون مبارزه میکنی یه امتیاز خاصی بهت میده که میتونی اسلحه های جدید باهاش بخری ولی مهم ترین چیزش تغییر شخصته کارکتره بازیه
البته هر کلن ویژگی ها خاص خودش رو داره مثلا یه کلن قدرت ضربات نزدیک رو افزایش میده یا یه کلنه دیگه ارمیتای بیشتری بهت میده

آخرین ویرایش:

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
Untitled_1.jpg

خب دوستان بعد از گذارندن کلی نبرد طاقت فرسا و بی نظیر تونستم این بازی زیبا و خارق العاده رو با لول 110 به اتمام برسونم.

واقعا از وصف ویژگی های این بازی عاجز هستم، از هر نظر که حساب کنید هم از عناوین اکشن و هم از عناوین RPG دیگه خیلی سرتر هست. ولی مهمترین چیز Nioh برای من داستان و دنیای خارق العادش بود؛ من کلا خیلی به ژاپن فئودال و اتفاقات و شخصیت های اون زمان علاقه دارم و اینکه ببینم تمام شخصیت های مهم و واقعی اون زمان من جمله Iesu Tokugawa به بهترین شکل توی یه بازی زنده بشن و تمام حوادث مهم اون زمان به زیبایی جلوی چشمانم روایت بشن چیز ارزشمندی هست که تا حالا توی هیچ بازی دیگه ای به شخصه ندیدم.

جدا از اون گیم پلی بازی کاملا بر پایه مبارزات سامورایی ها و فنون رزمی ژاپن قدیم هست و طراحی چشم نواز اسلحه ها و حرکات قابل اجرا با هرکدام خودش نیاز به تحسین فراوانی داره، جدای از اون ترکیب افسانه و تخیل با دنیای بازی واقعا کار جالبی بود و باعث شده بود که بازی هیچوقت یکنواخت نشه.

در کل این بازی یه چیزی فرای انتظارات من بود و بسیار ازش لذت بردم و بهش نمره کامل رو میدم. امیدوارم بقیه سازنده ها کمی از این بازی یاد بگیرند و عناوین خودشون رو کامل عرضه کنند.

اگه کسی هم سوالی در مورد بازی داشت من در خدمتم.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی

خوشحالم که خوشت اومده ......دو تا سوال دارم :

1-سختی بازی چطور؟؟من نینجا گایدن رو رو درجه سختی اخر تموم کردم و سولز و بورن رو هم که جویدم...در مقایسه با این سه تا در چه حدیه بازیه؟؟(البته دموها رو رفتم خودم....میخوام میزان سختی رو تا اخر و در طی کل بازی بدونم)

2-داستان و نحوه روایتش چطور هست؟؟مثه کارای قبلی تیم نینجا مثه نینجا گایدن آبکی هست یا یه چیز سطح بالا مثه سولز بورن یا ویچر هست؟؟؟نحوه روایتش رو هم بگو خیلی مختصر.... .

ممنون

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
خب دوستان بعد از گذارندن کلی نبرد طاقت فرسا و بی نظیر تونستم این بازی زیبا و خارق العاده رو با لول 110 به اتمام برسونم.
واقعا از وصف ویژگی های این بازی عاجز هستم، از هر نظر که حساب کنید هم از عناوین اکشن و هم از عناوین RPG دیگه خیلی سرتر هست. ولی مهمترین چیز Nioh برای من داستان و دنیای خارق العادش بود؛ من کلا خیلی به ژاپن فئودال و اتفاقات و شخصیت های اون زمان علاقه دارم و اینکه ببینم تمام شخصیت های مهم و واقعی اون زمان من جمله Iesu Tokugawa به بهترین شکل توی یه بازی زنده بشن و تمام حوادث مهم اون زمان به زیبایی جلوی چشمانم روایت بشن چیز ارزشمندی هست که تا حالا توی هیچ بازی دیگه ای به شخصه ندیدم.
جدا از اون گیم پلی بازی کاملا بر پایه مبارزات سامورایی ها و فنون رزمی ژاپن قدیم هست و طراحی چشم نواز اسلحه ها و حرکات قابل اجرا با هرکدام خودش نیاز به تحسین فراوانی داره، جدای از اون ترکیب افسانه و تخیل با دنیای بازی واقعا کار جالبی بود و باعث شده بود که بازی هیچوقت یکنواخت نشه.
در کل این بازی یه چیزی فرای انتظارات من بود و بسیار ازش لذت بردم و بهش نمره کامل رو میدم. امیدوارم بقیه سازنده ها کمی از این بازی یاد بگیرند و عناوین خودشون رو کامل عرضه کنند.
دمت گرم من تازه لول 37 هستم
داداش بعد اینکه تموم میشه امکانش هست بازم تو مپ بگردی با ارواح بجنگی یا مراحل فرعی رو اگه نرفتی بری یا دوباره یک مرحله رو بری ؟
قابلیت +NG داره؟

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
خوشحالم که خوشت اومده ......دو تا سوال دارم :

1-سختی بازی چطور؟؟من نینجا گایدن رو رو درجه سختی اخر تموم کردم و سولز و بورن رو هم که جویدم...در مقایسه با این سه تا در چه حدیه بازیه؟؟(البته دموها رو رفتم خودم....میخوام میزان سختی رو تا اخر و در طی کل بازی بدونم)

2-داستان و نحوه روایتش چطور هست؟؟مثه کارای قبلی تیم نینجا مثه نینجا گایدن آبکی هست یا یه چیز سطح بالا مثه سولز بورن یا ویچر هست؟؟؟نحوه روایتش رو هم بگو خیلی مختصر.... .

ممنون

خواهش می کنم.

1- در مورد درجه سختی باید بگم که من سری نینجا گیدن رو بازی نکردم ولی میتونم بگم درجه سختی بازی با سری سولز تقریبا یکی هست اما به شکل های متفاوت. مثلا توی nioh احتمال اینکه توی بازی بخواید amrita یا همون سول از دست بدید خیلی کمه. از اون طرف باس های nioh بی نهایت سخت جون هستن و عمرشون از دشمنای DS خیلی بیشتره. عمر بعضی از دشمنای معمولیش اندازه عمر بعضی از باس های دارک سولز هست.

فقط یه چیزی بگم اینکه بنظرم طراحی باس های Nioh واقعا عالیه، از دشمنای انسان گرفته تا موجودات غول پیکر؛ مطمئنا بعضی جاها دهنتون باز میمونه از دیدن بعضی باس ها.

2- روایت داستان به این صورت هست که مثلا یه کات سین نشون داده میشه بعد یه سری ماموریت توسط اشخاص مختلف دریافت میشه و پس از اتمام اونها دوباره ماموریت های جدید در مناطق جدید... از نظر داستانی توی 60 درصد ابتدایی بجز چند مورد شاهد چیز خاصی نیستیم که چشمگیر باشه اما اون 40 درصد پایانی حسابی جبران می کنه و واقعا بخش های پایانی بازی از نظر احساس و هیجان عالی هستند.

علاوه بر اون وقتی تو هر منطقه جسد افراد مرده رو جستجو می کنید، آخرین دیالوگشون قبل از مرگ براتون خونده میشه و اطلاعات جالبی در مورد وقایع هر مرحله میده. بجز اون مثل سری سولز هر آیتم و اسپریتی جزئیات نوشتاری خودش رو داره.

دمت گرم من تازه لول 37 هستم
داداش بعد اینکه تموم میشه امکانش هست بازم تو مپ بگردی با ارواح بجنگی یا مراحل فرعی رو اگه نرفتی بری یا دوباره یک مرحله رو بری ؟
قابلیت +NG داره؟

بله بعد از اتمام بازی امکان انجام ماموریت های فرعی، twilight mission ها و انجام ماموریت های اصلی با درجه سختی بالاتر (NG+) مهیا هست. یه نکته خیلی جالب اینه که برخلاف سری سولز با رفتن به NG+ پیشرفت مراحلتون تو حالت معمولی از بین نمیره و در واقع اینا در کنار هم هستند و میشه بینشون سوئیچ کرد.

علاوه بر اون با اتمام بازی امکان لول آپ کردن guardian spirit ها هم به بازی اضافه میشه.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
خواهش می کنم.

1- در مورد درجه سختی باید بگم که من سری نینجا گیدن رو بازی نکردم ولی میتونم بگم درجه سختی بازی با سری سولز تقریبا یکی هست اما به شکل های متفاوت. مثلا توی nioh احتمال اینکه توی بازی بخواید amrita یا همون سول از دست بدید خیلی کمه. از اون طرف باس های nioh بی نهایت سخت جون هستن و عمرشون از دشمنای DS خیلی بیشتره. عمر بعضی از دشمنای معمولیش اندازه عمر بعضی از باس های دارک سولز هست.

فقط یه چیزی بگم اینکه بنظرم طراحی باس های Nioh واقعا عالیه، از دشمنای انسان گرفته تا موجودات غول پیکر؛ مطمئنا بعضی جاها دهنتون باز میمونه از دیدن بعضی باس ها.

2- روایت داستان به این صورت هست که مثلا یه کات سین نشون داده میشه بعد یه سری ماموریت توسط اشخاص مختلف دریافت میشه و پس از اتمام اونها دوباره ماموریت های جدید در مناطق جدید... از نظر داستانی توی 60 درصد ابتدایی بجز چند مورد شاهد چیز خاصی نیستیم که چشمگیر باشه اما اون 40 درصد پایانی حسابی جبران می کنه و واقعا بخش های پایانی بازی از نظر احساس و هیجان عالی هستند.

علاوه بر اون وقتی تو هر منطقه جسد افراد مرده رو جستجو می کنید، آخرین دیالوگشون قبل از مرگ براتون خونده میشه و اطلاعات جالبی در مورد وقایع هر مرحله میده. بجز اون مثل سری سولز هر آیتم و اسپریتی جزئیات نوشتاری خودش رو داره.

بله بعد از اتمام بازی امکان انجام ماموریت های فرعی، twilight mission ها و انجام ماموریت های اصلی با درجه سختی بالاتر (NG+) مهیا هست. یه نکته خیلی جالب اینه که برخلاف سری سولز با رفتن به NG+ پیشرفت مراحلتون تو حالت معمولی از بین نمیره و در واقع اینا در کنار هم هستند و میشه بینشون سوئیچ کرد.

علاوه بر اون با اتمام بازی امکان لول آپ کردن guardian spirit ها هم به بازی اضافه میشه.
Guardian sprit!?:-?

pixxy

کاربر سایت
Nov 25, 2008
67
نام
Seyed Mohsen
تو یه ویدئو دیدم یه باس هست گویا در انتهای بازی بعد از باس نهایی آزاد میشه. یه سامورایی که تو یه غروب تو گندم زار باید باهاش بجنگی. خیلی هم سخته. محیطش آدمو یاد مبارزه پایان فیلم عصیان میندازه. بعد از هر ضربه ای که بهتون میزنه به حالت مخصوص سامورایی ها شمشیرشو غلاف میکنه. کسی اون باسو زده؟

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
تو یه ویدئو دیدم یه باس هست گویا در انتهای بازی بعد از باس نهایی آزاد میشه. یه سامورایی که تو یه غروب تو گندم زار باید باهاش بجنگی. خیلی هم سخته. محیطش آدمو یاد مبارزه پایان فیلم عصیان میندازه. بعد از هر ضربه ای که بهتون میزنه به حالت مخصوص سامورایی ها شمشیرشو غلاف میکنه. کسی اون باسو زده؟
یه باس شبیه این بود تو همین گندم زار مرحله فرعی بود ولی اوایل بازی بود خیلی هم سخت بود پدرم در اومد تا زدمش بعد که زدم روح 2 تا گربه داد :)

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
Guardian sprit!?:-?
همون قدرت های خاصی که کارکتره داره تو پست اول هم درموردش توضیح داده
یه باس شبیه این بود تو همین گندم زار مرحله فرعی بود ولی اوایل بازی بود خیلی هم سخت بود پدرم در اومد تا زدمش بعد که زدم روح 2 تا گربه داد :)
یکی از گربه ها رو تو مرحله چهارم گرفتی همون دختره که شمشیرش رو بهت داد با زدن رفیقش هم یه گربه دیگه بهت میده که قدرتت رو دوبرابر میکنه:D
با پوزش از گیمرهای هاردکور، قضیه این کلن چیه؟ باید آنلاین باشیم؟
اره باید انلاین باشی زمانی که انلاینی یه سری روح جدید تو بازی میاد که هر کدومشون ماله یه کلنه دیگن باهاشون مبارزه میکنی بعد از برد یه سری امتیاز خاص بهت میده که میتونی باهاش شخصیتت رو عوض کنی یا اسلحه جدید بخری

• Like
Reactions: The Sorrow

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
یک نکته رو لازم میدونم بگم شاید بعضی از دوستان ندونند.
هاتوری هانزو که یکی از شخصیت های اصلی این بازی به حساب میاد در واقعیت یکی از 10 سامورایی برتر تاریخ محسوب میشه و به اعتقاد خیلی ها خونریز ترین آن هاست.
باشد که رستگار شویمB-)B-)

• Like
Reactions: The Sorrow

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر