PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
گمونم وقتی این بازی رو انجام بدم تا یه مدت در مورد اجسام و اشخاص اول فاصلم رو تخمین بزنم بعد تعداد قدمها رو تقریبا بدست بیارم بعد به سمتش خیز بردارم (اینقدر که تو این بازی باید این کارو کنیم:|)
البته از میزان انرژی باقیمونده هم نباید غافل بشم :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
اعلام کردن که بعد از عرضه ی بازی، PvP بعد از مدتی به صورت رایگان به بازی اضافه میشه.
در مورد سیزن پس هم گفتن :
“There is also a season pass available for pre-order on the PlayStation Store that will add three large downloadable contents in short term after the game is released.”

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
قراره آخرین دمو رو هم بدن، 20 و 21 ژانویه قابل بازیه.
از امروز هم قابل دانلوده ، مرحله ی نمایش داده شده در PSX رو شامل میشه(کامل تر)
و آخرین فرصت برای گرفتن اون 2تا DLC هست که گفته بودن، فقط فایل های بازی رو تا گرفتن بازی پاک نکنید:D

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
قراره آخرین دمو رو هم بدن، 20 و 21 ژانویه قابل بازیه.
از امروز هم قابل دانلوده ، مرحله ی نمایش داده شده در PSX رو شامل میشه(کامل تر)
و آخرین فرصت برای گرفتن اون 2تا DLC هست که گفته بودن، فقط فایل های بازی رو تا گرفتن بازی پاک نکنید:D
کدوم dlc ها؟:-?:D

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
خوب اونم اول یکبار Normal یا Hard رفتیم، داستان رو دنبال کردیم و ... بعد رفتیم سراغ Elite :D ، ولی اینجوری من مطمئنم بخوام تمومش کنم قشنگ دو قرن طول میکشه، دیگه یادم نمیاد چی شد و کجا بودم و ...:))
جدا از اینکه امسال انقدر شلوغه، شخصا نه حوصله(و نه وقت:-") دارم که بشینم درگیر بشم با رد کردن چک پوینت به چک پوینته این:-"

گفتن NG ، کاش مثل اون 57درجه سختی مختلف داشت:-"
آها اینم اضافه کنم من همینجوریشم حوصله RPG ندارم:-"

امیدوارم درجه سختی راحت تر براش تایید بشه، یا بعدا بهش اضافه کنند:D اون موقع اگر حال داد شاید این حالت عادی رو هم رفتم:-"
اینم درجه سختی داره امیر
منتها یه مقدار سخت ترش میکنه :D

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
هر ریجن اکانتت باشه همون ریجن دانلود میکنه؟
برای من اکانتم ریجن 1 هست.

بله، مال همون منطقه رو دانلود میکنه. فکر کنم ساعتش برای همه جا یکی باشه، از 16:30 امروز شروع میشه و کمتر از یک روز وقت داره برای بازی کردن.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خب دان شد روی PRO تنظیمات داره .

منو

اسپویل بازی و یه عالمه عکس بسیار خطرناک

این تنظیمات مخصوص پرو نیست برا کنسول معمولی هم این تنظیمات هست تو وزژن بتا این تنظیمات اعمال شد که به خاطر سرعتی بودن بازی رو حالت اکشن گذاشتمش هنوز تنظیمات اصلی برا پرو نیومده که شامل 60 فریم بودن میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر