PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,022
نام
مصطفی
تاپیک چرا خوابیده من کلی به این بازی امید دارم تریلر ها رو که میدیدم خیلی به المان های دنیای سامورایی ها وابسته بود من که پولامو از الان جمع کردم هرچی گرفت خبر بده کوپ بریم من پایه ام.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
سوني داخل قاره اروپا و امريكا كلا ناشر بازيه، به نظرم واسه اينه كه اتفاقي كه واسه demon souls افتاد ديگه تكرار نشه
چه اتفاقی بار Demon's Souls افتاد داداش؟ تشکر.
بازی منو یاد Tenchu میندازه ولی خوب تنچو به نظر مرموزتر از این میزد برام!

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
چه اتفاقی بار Demon's Souls افتاد داداش؟ تشکر.
بازی منو یاد Tenchu میندازه ولی خوب تنچو به نظر مرموزتر از این میزد برام!
demon souls رو نامكو براي ps3 نشر داد كه باعث شد پول زيادي از كف سوني بره :D

• Like
Reactions: J. Constantine

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
خیلی عجیبه بازی تقریبا 33 روز دیگه منتشر میشه هنوز سونی تازیخ انتشارش رو تو استور نزده برا یه بازی انحصاری خیلی عجیبه:-?
تم بازی واقعا عالیه مخصوصا این که داینامیک هم هست موسیقی منوی بازی هم روشه:D

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
هدف این بازی اینه که دهن منو شما صاف شه
همون هدفش رو دوست ندارم:-"
دنیای بازی عالیه، ولی این رو اعصابه!
اگر چلنج بود و انقدر سخت مشکلی نداشتم، اصلا دو روز درگیر یه چلنج....
ولی بخش داستانی، شخصا دوست دارم داستان رو دنبال کنم و لذت ببرم، نه جوری باشه که از آسونی بی مزه بشه، نه جوری باشه که اعصاب و روانم رو بریزه بهم:-"

• Like
Reactions: Oakenshield

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ای کاش رو فایتش بهتر کار میکردن اگه مثل نینجا گایدن اعضای بدن دشمنا رو قطع میکرد بعد از اینکه دهن ادم صاف شد(:D) دیدن تیکه تیکه شدن دشمن خیلی لذت بخشه که اینم نداره:-<

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
ای کاش رو فایتش بهتر کار میکردن اگه مثل نینجا گایدن اعضای بدن دشمنا رو قطع میکرد بعد از اینکه دهن ادم صاف شد(:D) دیدن تیکه تیکه شدن دشمن خیلی لذت بخشه که اینم نداره:-<
کی میگه نداره؟
من هر دو دمو رو بازی کردم و تو هر دوشم تیکه تیکه شدن دشمنا بود
ولی کیفیت و شدتش در حد نینجا گایدن نیس که اونم بخاطر تفاوت سبک

.

• Like
Reactions: jhoobin

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
کی میگه نداره؟
من هر دو دمو رو بازی کردم و تو هر دوشم تیکه تیکه شدن دشمنا بود
ولی کیفیت و شدتش در حد نینجا گایدن نیس که اونم بخاطر تفاوت سبک

.
تو تریلر 3 دقیقه ایه گیم اسپات که اینطور نبود:| ولی شما بازی کردی از طرفی هم حق با شماست:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
همون هدفش رو دوست ندارم:-"
دنیای بازی عالیه، ولی این رو اعصابه!
اگر چلنج بود و انقدر سخت مشکلی نداشتم، اصلا دو روز درگیر یه چلنج....
ولی بخش داستانی، شخصا دوست دارم داستان رو دنبال کنم و لذت ببرم، نه جوری باشه که از آسونی بی مزه بشه، نه جوری باشه که اعصاب و روانم رو بریزه بهم:-"
کسی که کیلزون 2 رو روی درجه سختی Elite رفته و بازی رو پلات کرده بیاد به سختی این گیر بده یه کم دوشواری داره هضمش :D تو که دلت با بازی هست ، گرم کن برای خریدش دیگه :D

• Like
Reactions: Oakenshield

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر