PlayStation The King of Fighters XIV

n6rtsg9g1h7brfis1aqa.png

x6jqryw9sru79wfjt39f.png

• بازی برای PS4 معرفی شده ولی به احتمال زیاد همچنان عنوانی مولتی پلتفرم خواهد بود
  • بازی از حالت 2Dx2D به حالت 2Dx3D تغییر کرده
  • زمان عرضه ی بازی 2016 اعلام شده !
  • بازی 25 آگوست 2016 در ژاپن و 23 اگوست 2016 در غرب منتشر خواهد شد
  • تیزر ابتدایی با حضور Kyo Kusanagi و Iori Yagami همراه بود
  • Battle director بازی آقای Yasuyuki Oda همان طراح مبارزات Street Fighter IV می باشد
  • بازی 50 کرکتر قابل بازی دارد که همگی آنها در زمان لانچ در دسترس خواهند بود

c14p_kof_border_2.gif

[TD]
91l2_vfdv.jpg

King of Fighters XIV Teaser Trailer
1080p[/TD]

پست اول به روز خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Kizaru-Sama

کاربر سایت
May 26, 2016
31
توی این ویدیو به بررسی حرکات هر کرکتر پرداخته میشه و برای کسایی که نسخه های قدیمی تر KOF رو بازی کردن، نکات درخور توجه زیادی وجود داره.

• Like
Reactions: HamidoOs

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Atlus نسخه ی The King of Fighters XIV "Burn to Fight" Premium Editionرو معرفی کرد این نسخه شامل :

SteelBook بازی , آرت بوک 144 صفحه ای و 3 دیسک ساند ترک میشه :D که کل این پکیج داخل یه بسته ی کالکتور قرار داره :D بسی وسوسه کنندس :D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نیست که Capcom تو ساخت V Gauge به Drive Gauge بازی KOF XIII رحم کرد. x_x
احتمالا شما میدونستی سیستم Drive Gauge و Custom Combo که XIII ازش استفاده میکنه اولین بار توی SF Alpha Series معرفی شد و تحت V-Ism Style فعال میشد؟ (جدا از A-Ism و X-Ism)
که صد البته چون SFV بازی نکردی نمیدونی ذره ای شباهت بین V Gauge و Drive Gauge نیست. چون جفتشون بعد از اکتیو شدن، شروع به خالی شدن میکنن، لابد نتیجه گرفتی V Gauge و Drive Gauge مثل همن و SFV از XIII کپی کرده. V Gauge در واقع Special ها و بعضا Normal ها یه کرکتر رو برای مدت محدودی تغییر میده در حالی که Drive Gauge اجازه کنسل کردن Special ها به یکدیگر رو برای مدت زمان محدودی میده.
تازه این موضوع به اینا ختم نمیشه. موقعی که XIV عرضه شد به لیست بلند و بالای کپی پیست کردن های XIV هم اشاره ای میکنیم در همین تاپیک.

پ.ن: محض اطلاع شما استیج آشیانه هواپیما معروف ترین و محبوب ترین استیج توی SF هست که دست بر قضا اخیرا این استیج که مال SF II بود رو توی SFV ریمیک کردن.

• Like
Reactions: m.a.t and Kainé

Kizaru-Sama

کاربر سایت
May 26, 2016
31
احتمالا شما میدونستی سیستم Drive Gauge و Custom Combo که XIII ازش استفاده میکنه اولین بار توی SF Alpha Series معرفی شد و تحت V-Ism Style فعال میشد؟ (جدا از A-Ism و X-Ism)
که صد البته چون SFV بازی نکردی نمیدونی ذره ای شباهت بین V Gauge و Drive Gauge نیست. چون جفتشون بعد از اکتیو شدن، شروع به خالی شدن میکنن، لابد نتیجه گرفتی V Gauge و Drive Gauge مثل همن و SFV از XIII کپی کرده. V Gauge در واقع Special ها و بعضا Normal ها یه کرکتر رو برای مدت محدودی تغییر میده در حالی که Drive Gauge اجازه کنسل کردن Special ها به یکدیگر رو برای مدت زمان محدودی میده.
تازه این موضوع به اینا ختم نمیشه. موقعی که XIV عرضه شد به لیست بلند و بالای کپی پیست کردن های XIV هم اشاره ای میکنیم در همین تاپیک.

پ.ن: محض اطلاع شما استیج آشیانه هواپیما معروف ترین و محبوب ترین استیج توی SF هست که دست بر قضا اخیرا این استیج که مال SF II بود رو توی SFV ریمیک کردن.
خوب چرا میزنی ؟ :D
همین حرفا رو میتونی دوستانه تر و محترمانه تر بیان کنی.
با این حال ممنون از اطلاعاتی که دادید. در مورد Drive Gauge اشتباه از بنده بود، خداییش شباهتی ندارن. اما بازم اینا چیزای جدیدی نیستن فقط با یه اسم جدید ارائه شدن. مثلا:
V-Reversal = GCCD
خداییش GCCD که توی استریت فایتر آلفا نبوده. مال kof بوده. (این مکانیزم ها مال الان نیست مال ۲۰ سال پیشه.)
KOF هم مکانیزمی مشابه V-Trigger داشته به اسم Max Mode.
یه نکته پایانی بگم که capcom و snk هر دو ابداع کننده خیلی چیزا بودن و همیشه هم رقابت داشتن. البته این رقابتشون خیلی وقتا دوستانه بوده و یه سری بازی capcom vs snk هم عرضه شد.

• Like
Reactions: LeonSM

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
V-Reversal قبلا توی سری Alpha هم تحت نام Alpha Counter بوده. 3 سال قبل از اینکه GCCD توی KoF 98 وارد بشه.
V-Trigger هم همونطور که گفتم برای بعضی ها به صورت یه تایمر که یه سری از Special ها رو تغییر میده هست یا به صورت یه حرکت خاص که فقط 1 بار میشه ازش استفاده کرد (مثل تلپورت نَش یا گردباد رشید)
بازم توی پست قبلیم گفتم که اگر بخواییم برگردیم به اولین بازی که از این ویژگی استفاده کرد، اون SF Alpha و سیستم Style بوده. این ویدئو رو ببین. فرم ابتدایی چیزی که XIII توی سال 2010 ازش به صورت آپگرید شده استفاده کرد:

CC a2

البته بحث سر این نیست چه کسی اول آورد و این حرفا. همینطور که گفتی Capcom و SNK رقیب و رفیق هستن و یه جورایی برادر حساب میشن و وجه مشترک زیادی بین بازی هایی که میسازن، دارن. ولی بحث از اول سر این بود که تیم سازنده XIV که دست از قضا 2 نفر از اعضای سابق کپکام هم توش هستن، به طرز بی شرمانه ای Asset های SF IV رو توی بازیشون بدون تغییر اعمال کردن. دقت کن من اصلا کاری ندارم بازی چجوری میشه در نهایت. فقط میخوام بگم این حرکت هایی که دارن میزنن به شدت وقیحه.

• Like
Reactions: Kainé

Kizaru-Sama

کاربر سایت
May 26, 2016
31
V-Reversal قبلا توی سری Alpha هم تحت نام Alpha Counter بوده. 3 سال قبل از اینکه GCCD توی KoF 98 وارد بشه.
V-Trigger هم همونطور که گفتم برای بعضی ها به صورت یه تایمر که یه سری از Special ها رو تغییر میده هست یا به صورت یه حرکت خاص که فقط 1 بار میشه ازش استفاده کرد (مثل تلپورت نَش یا گردباد رشید)
بازم توی پست قبلیم گفتم که اگر بخواییم برگردیم به اولین بازی که از این ویژگی استفاده کرد، اون SF Alpha و سیستم Style بوده. این ویدئو رو ببین. فرم ابتدایی چیزی که XIII توی سال 2010 ازش به صورت آپگرید شده استفاده کرد:

CC a2

البته بحث سر این نیست چه کسی اول آورد و این حرفا. همینطور که گفتی Capcom و SNK رقیب و رفیق هستن و یه جورایی برادر حساب میشن و وجه مشترک زیادی بین بازی هایی که میسازن، دارن. ولی بحث از اول سر این بود که تیم سازنده XIV که دست از قضا 2 نفر از اعضای سابق کپکام هم توش هستن، به طرز بی شرمانه ای Asset های SF IV رو توی بازیشون بدون تغییر اعمال کردن. دقت کن من اصلا کاری ندارم بازی چجوری میشه در نهایت. فقط میخوام بگم این حرکت هایی که دارن میزنن به شدت وقیحه.
دمت گرم روشنمون کردی. با این حساب کپکام باید خیلی سال پیش از snk شکایت میکرد.
شایدم کرده و من خبر ندارم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دمت گرم روشنمون کردی. با این حساب کپکام باید خیلی سال پیش از snk شکایت میکرد.
شایدم کرده و من خبر ندارم.
دلیلی برای شکایت نداشت. چون خالقان SF توی همون دوره Fatal Fury و Art of Fighting رو ساختن که در نهایت با دنیای KoF تلفیق شدن. این خودش نشون میده چرا شخصیت Ryo شباهت بسیار بسیار زیادی به Ryu میده از لحاظ طراحی و حرکات. شکایت در صورتی میتونه انجام بگیره که بدون اجازه و لایسنس کردن شخصیت های کپکام، از شخصیت های این کمپانی استفاده کنن توی بازیشون.

بازم میگم من کاری ندارم قبلا چه اتفاقی افتاده و چه کارهای انجام دادن. بحث من فقط و فقط روی XIV و روی صحبتم خطاب به اونایی هست که لانچ ضعیف SFV رو فرصتی دونستن که بقیه بازی ها رو توی سرش بکوبن (که این وسط XIV بیشتر از بقیه خودنمایی میکنه با توجه به توییت ها و کامنت های نفرت انگیز طرفداراش توی توییتر و فروم هایی مثل SRK و Eventhubs و NeoGaf که توی هر خبری که از بازی میاد، اسم SFV رو میارن و شروع به مقایسه میکنن) و این وسط نگاهی به وضعیت و انتقادهایی که به خود XIV هست نمیندازن (که صد البته واضحه چرا). خوبه که وقتی از یه بازی طرفداری میکنیم، ازش اطلاعات داشته باشیم و همینطور اطلاعات از بازی های دیگه و ایضا در کنار نکات مثبتش، مشکلاتش رو هم قبول کنیم.

• Like
Reactions: Kainé

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
Atlus نسخه ی The King of Fighters XIV "Burn to Fight" Premium Editionرو معرفی کرد
اوه اوه من به یه چیزِ این عکس دقت نکرده بودم!
شنیده بودم که واسه PS4 میاد، اما گوشه‌‌ی باکس نوشته PS4 Exclusive! آیا ترجمه‌ی این، میشه اینکه بعداً هم برای PC نمیاد؟ :|

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
شنیده بودم که واسه PS4 میاد، اما گوشه‌‌ی باکس نوشته PS4 Exclusive! آیا ترجمه‌ی این، میشه اینکه بعداً هم برای PC نمیاد؟ :|
برای PC که 100% میاد. نمیدونم تو چرا حرفای من رو قبول نداری. تکن 7 کافی نبود؟/:) میدونستی SNK گفت دلیل اینکه برگشتن و دوباره دارن KoF میسازن، به خاطر فروش XIII روی استیم و به طور کلی فروش بازیهاشون روی استیم بوده که تونسته نجاتشون بده؟
اصولا وقتی مثلا میگن PS4 Exclusive یعنی اینکه در حیطه کنسولی فقط روی PS4 منتشر میشه. PC چون کنسول نیست، این این قاعده خارجه. اینجوری مواقع غیر مستقیم میگن برای PC هم میاد (نمونه های مختلفی داره که میتونی سرچ خور کنی ببینی کدوم بازی ها این شکلی بودن)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

همونطور که علی هم گفت Console Exclusive ـه :D اینم برای اینکه خیالت راحت بشه :D

اگه روی پلتفرم دیگه ای نیاد اینو میزنه اون بالا :

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر