PlayStation The King of Fighters XIV

n6rtsg9g1h7brfis1aqa.png

x6jqryw9sru79wfjt39f.png

• بازی برای PS4 معرفی شده ولی به احتمال زیاد همچنان عنوانی مولتی پلتفرم خواهد بود
  • بازی از حالت 2Dx2D به حالت 2Dx3D تغییر کرده
  • زمان عرضه ی بازی 2016 اعلام شده !
  • بازی 25 آگوست 2016 در ژاپن و 23 اگوست 2016 در غرب منتشر خواهد شد
  • تیزر ابتدایی با حضور Kyo Kusanagi و Iori Yagami همراه بود
  • Battle director بازی آقای Yasuyuki Oda همان طراح مبارزات Street Fighter IV می باشد
  • بازی 50 کرکتر قابل بازی دارد که همگی آنها در زمان لانچ در دسترس خواهند بود

c14p_kof_border_2.gif

[TD]
91l2_vfdv.jpg

King of Fighters XIV Teaser Trailer
1080p[/TD]

پست اول به روز خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
قبول ندارم این حرفتو!
به نظرم اینکه میگی گرافیک اهمیت نداره (حتی از نظر خودت) فقط داری خودتو گول میزنی! باو دیگه دهه 90 نیستش که! خیر سرمون 2016ـه. نسل هشته، PS4 و XBOX ONE اومده. گرافیک بازی ها باید متحول بشه وگرنه خب اینو واسه همه پلتفرم های قدیمی هم بزنن دیگه!
نمیتونیم بگیم گرافیک مهم نیست، داستان مهم نیست (زیاد این یه مورد مهم نیست ولی باید یه داستان درست درمون داشته باشه حداقل) فقط گیم پلی رو عشق است. واقعا واسه همچین بازی ای حاظری 200 هزار تومن بدی؟
یه نکته:
البته من کلا KOF باز نیستم ولی فکر نمیکنم هیچکدوم از این بازیایی که گفتی، به پای SF برسن:D

KOF خودش توسط خالق SF ، خلق شده :D خیلی به SF نزدیکه و به شدت جامع و حرفه ایه ولی مشکلی که داشته اینه که فراز و نشیب خیلی خیلی زیاد داشته :D مثلاً SF رو ببینی حتی بدترین نسخه هاش هم زمان خودشون شاهکاری هستن ، شاید یه سری شماره هاش نسبت به سایر SF ها یه مقدار ضعیف تر باشن ولی نسبت به فایت های زمان خودشون همیشه جلوترن ولی KOF یا خیلی خوب ظاهر میشه و به شدت ازش استقبال میشه یا یه جوری میشه که آدم رغبت نمی کنه بره طرفش :D مثلاً همین نسل پیش KOF XII به نظر من عنوان به شدت زاغارتی بود ! اصن از همون منوی اول شروع بازی می گرفتی تا توی خود بازی یه چیز فاجعه باری بود ! انگار SNK یه بازی 10 دلاری دیجیتالی ساخته :| ولی از اونور KOF XIII شاهکاری بود لامصب :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
قبول ندارم این حرفتو!
به نظرم اینکه میگی گرافیک اهمیت نداره (حتی از نظر خودت) فقط داری خودتو گول میزنی! باو دیگه دهه 90 نیستش که! خیر سرمون 2016ـه. نسل هشته، PS4 و XBOX ONE اومده. گرافیک بازی ها باید متحول بشه وگرنه خب اینو واسه همه پلتفرم های قدیمی هم بزنن دیگه!
نمیتونیم بگیم گرافیک مهم نیست، داستان مهم نیست (زیاد این یه مورد مهم نیست ولی باید یه داستان درست درمون داشته باشه حداقل) فقط گیم پلی رو عشق است. واقعا واسه همچین بازی ای حاظری 200 هزار تومن بدی؟
یه نکته:
البته من کلا KOF باز نیستم ولی فکر نمیکنم هیچکدوم از این بازیایی که گفتی، به پای SF برسن:D

نگفتم گرافیک مهم نیست گفتم کمترین اهمیتو برام داره, کیه که بدش بیاد گرافیک بازی مورد علاقش خوب باشه؟ :d

اتفاقا داستان برعکس تو برای من خیلی اهمیت داره چون باعث میشه شخصیتی که باهاش بازی میکنمو بشناسمو خیلی بیشتر باش ارتباط برقرار کنم.

این فایتینگایی که گفتم هرکدوم یه جایی توو قلبم دارن :d همونظور که SF داره. هرکدومو یه جوری دوست دارم, نمیشه گفت کدوم بهتره کدوم بدتر (البته منظقی بخوایم نگاه کنیم یه جورایی فکته که SF بهترینه) باید تجربه کنی تا بفهمی چی میگم :d ولی اصلا فکر نکن چون خیلی اسمشونو نشنیدی فایتینگای ضعیفی ان! اتفاقا جفتشون شاهکارن.

KOF خودش توسط خالق SF ، خلق شده :D خیلی به SF نزدیکه و به شدت جامع و حرفه ایه ولی مشکلی که داشته اینه که فراز و نشیب خیلی خیلی زیاد داشته :D مثلاً SF رو ببینی حتی بدترین نسخه هاش هم زمان خودشون شاهکاری هستن ، شاید یه سری شماره هاش نسبت به سایر SF ها یه مقدار ضعیف تر باشن ولی نسبت به فایت های زمان خودشون همیشه جلوترن ولی KOF یا خیلی خوب ظاهر میشه و به شدت ازش استقبال میشه یا یه جوری میشه که آدم رغبت نمی کنه بره طرفش :D مثلاً همین نسل پیش KOF XII به نظر من عنوان به شدت زاغارتی بود ! اصن از همون منوی اول شروع بازی می گرفتی تا توی خود بازی یه چیز فاجعه باری بود ! انگار SNK یه بازی 10 دلاری دیجیتالی ساخته :| ولی از اونور KOF XIII شاهکاری بود لامصب :D
دقیقا! یعنی فراز و نشیب KoF عجیب غریبه /:) یه نسخه خیلی خیلی خوبه یه نسخه افتضاح :| بدبختانه XIV یه جورایی به نظر اون نسخه افتضاحه میزنه (با توجه به شرایط SNK خیلی غیر طبیعی ام نیس)

پ.ن: من همیشه فکر میکردم مشکل از منه با KoFXII مشکل دارم :d

آخرین ویرایش:

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
نگفتم گرافیک مهم نیست گفتم کمترین اهمیتو برام داره, کیه که بدش بیاد گرافیک بازی مورد علاقش خوب باشه؟ :d

اتفاقا داستان برعکس تو برای من خیلی اهمیت داره چون باعث میشه شخصیتی که باهاش بازی میکنمو بشناسمو خیلی بیشتر باش ارتباط برقرار کنم.

این فایتینگایی که گفتم هرکدوم یه جایی توو قلبم دارن :d همونظور که SF داره. هرکدومو یه جوری دوست دارم, نمیشه گفت کدوم بهتره کدوم بدتر (البته منظقی بخوایم نگاه کنیم یه جورایی فکته که SF بهترینه) باید تجربه کنی تا بفهمی چی میگم :d ولی اصلا فکر نکن چون خیلی اسمشونو نشنیدی فایتینگای ضعیفی ان! اتفاقا جفتشون شاهکارن.
اگه اهل داستانی،:D پس فکر کنم بدجوری عاشق blazblue باشی:D
والا ما یه زمانی خیلی تو بحر داستان فایتینگ ها بودیم ولی کشیدیم بیرون اما اونجوری هم نیست که برام اصلا اهمیت نداشته باشه ولی زیاد سخت نمیگیریم و به قول گفتنی از بازی انتظار داستان در حد متال گیر (البته نه این جدیده:D) نداریم:D (فکر نکنی چون جمع میبندم، یعنی چند نفریم:D نه کلا عادت دارم خودم رو جمع ببندم:D)
من خودم عاشق blazblue هستم (احسان در جریانه:D) و از guilty gear هم خوشم میاد ولی اینا یه سبک خیلی خاصی دارن و به قول حمید جان، خیلی پیچیده ان! به نظرم هم از نظر داستان و شخصیت ها و... یه خرده شبیه همدیگه ن مثلا سول از خیلی جهات شبیه راگناـه.
درمقابل SF هم پیچیده س ولی نه از همون اول. یه جا خونده بودم که میگفتن: "راحت یاد بگیر و یه عمر تمرین کن تا حرفه ای شی" ولی اونای دیگه حوصله میخواد. البته اینو هم بگم که روی BB زیاد وقت نذاشتم و روی GG که فقط یه روز وقت گذاشتم:D و راستش حوصله شونو ندارم فعلا:D
من نگفتم اینا فایتینگای ضعیفین ولی خب به پای SF نمیرسن. منظورم هم فقط BB و GG بود وگرنه به عالی بودن KOF ایمان دارم فقط باهاش حال نمیکنم:D
درضمن احسان خان میدونم که خالق SF بازی KOF رو ساخته و همونطور که بالا گفتم، منظورم اصلا KoF نبود. البته این مسئله فراز و نشیب رو نمیدونستم و برام جالب بود.:D

- - -ویرایش - - -

چقد رو PS4 فایتینگ ژاپنی جدید معرفی میشه!

?did you get your answer
:d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
اگه اهل داستانی،:D پس فکر کنم بدجوری عاشق blazblue باشی:D
والا ما یه زمانی خیلی تو بحر داستان فایتینگ ها بودیم ولی کشیدیم بیرون اما اونجوری هم نیست که برام اصلا اهمیت نداشته باشه ولی زیاد سخت نمیگیریم و به قول گفتنی از بازی انتظار داستان در حد متال گیر (البته نه این جدیده:D) نداریم:D (فکر نکنی چون جمع میبندم، یعنی چند نفریم:D نه کلا عادت دارم خودم رو جمع ببندم:D)
من خودم عاشق blazblue هستم (احسان در جریانه:D) و از guilty gear هم خوشم میاد ولی اینا یه سبک خیلی خاصی دارن و به قول حمید جان، خیلی پیچیده ان! به نظرم هم از نظر داستان و شخصیت ها و... یه خرده شبیه همدیگه ن مثلا سول از خیلی جهات شبیه راگناـه.
درمقابل SF هم پیچیده س ولی نه از همون اول. یه جا خونده بودم که میگفتن: "راحت یاد بگیر و یه عمر تمرین کن تا حرفه ای شی" ولی اونای دیگه حوصله میخواد. البته اینو هم بگم که روی BB زیاد وقت نذاشتم و روی GG که فقط یه روز وقت گذاشتم:D و راستش حوصله شونو ندارم فعلا:D
من نگفتم اینا فایتینگای ضعیفین ولی خب به پای SF نمیرسن. منظورم هم فقط BB و GG بود وگرنه به عالی بودن KOF ایمان دارم فقط باهاش حال نمیکنم:D
درضمن احسان خان میدونم که خالق SF بازی KOF رو ساخته و همونطور که بالا گفتم، منظورم اصلا KoF نبود. البته این مسئله فراز و نشیب رو نمیدونستم و برام جالب بود.:D

ای بابا بد شد که :d پست قبلیتو یه جوری نوشتی فکر کردم نمیشناسی GG و BB رو :d

آره حدست درسته شدید با BB حال میکنم :d یه خوبی که این پیچیدگی و داستان خوبش (در کنار هم) داره اینه که باید بشینی کل داستان بازی رو تموم کنی بعد ببینی با کی بیشتر از همه حال میکنی حالا بیای با اون کرکتر ماه ها تمرین کنی, یه جورایی اون کرکتر با گوشت و خونت قاطی میشه! شاید بقیه BB بازا/فنا همچین نظری نداشته باشن ولی من اینجوریه طرز فکرم.

من خودم BB و GGرو هیچوقت بالاتر از SF ندیدم (پایینترم ندیدم) ولی راجب KoF اینجوری نیست :d KoF رو یه زمانی بالاتر از SF میدونستم (بیشتر زمان PS1) ولی اینا همش نظر شخصیه, بعضیا هستن که حتی همین SF رو قبول ندارن :d

پ.ن: خیلی آف تاپیک شد دیگه :d

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
ای بابا بد شد که :d پست قبلیتو یه جوری نوشتی فکر کردم نمیشناسی GG و BB رو :d
بعضیا هستن که حتی همین SF رو قبول ندارن :d
باو ما خدمت اینا کلی ارادت داریم:D خیر سرم یه ساله میخوام یه مقاله درباره داستان BB بنویسم:D
بولد شده: آره خب اینا، همونایی هستن که مورتال کمبت رو بهترین فایتینگ تاریخ میدونن:D (عموما کاربران فهیم و تازه وارد (اون قدیمیا خیلی حالیشون بود ولی جدیدا بچه مچه زیاد ریختن تو سایت) چیزفا ​(نوبفا، خزفاو...))

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
126493540.jpg

ایشون کارگردان بازی هستن. حالا کی هستن؟ همونی که سیستم مبارزات SF IV رو طراحی کرده/:) بریم از خدا بترسیم:d (یعنی FA رو این بشر ساخته؟:d) الان کاملا به بازی امیدوار شدم:d ایشون از استودیو Dimps هستن که در حال حاضر دارن SF V رو میسازن و قبلا برای ساخت SF IV و SF x T با کپکام همکاری داشتن.

KOFXIV director Yasuyuki Oda was previously SF4 battle director and game designer | Dream Cancel

پ.ن 1: پوستر ها تو حلقم=p~
پ.ن 2: K' اینجا. K' آن جا. K' همه جا:d

• Like
Reactions: PWLG

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Leona و Chang بای بازی معرفی شدن به همراه یه ویدئوی 30 ثانیه ای! 30 ثاینه بخوره تو سرتون. گرافیک همچنان در حد آجر/:)
[MENTION=9589]HamidoOs[/MENTION]
انیمیشن ها رو بیا ببین! دقیقا عین اسپرایت ها کار کردن ولی توی 3D خیلی زشت از آب در اومده/:)

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
Leona و Chang بای بازی معرفی شدن به همراه یه ویدئوی 30 ثانیه ای! 30 ثاینه بخوره تو سرتون. گرافیک همچنان در حد آجر/:)
@HamidoOs
انیمیشن ها رو بیا ببین! دقیقا عین اسپرایت ها کار کردن ولی توی 3D خیلی زشت از آب در اومده/:)

به نظرم بیشتر ازینکه گرافیک ضعیف باشه مدلینگ ضعیفه :| تورو خدا هیکل لئونا رو نگا شبیه عروسکه :|

بازم چرا توو تیزر نوشتن Burn to Fight؟ :d یعنی میخواد بگه تشنه ی جنگیدنن؟ /:) یا واقعا انقدر شوتن؟ :-?

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مدلینگ ، افکت ها ، نورپردازی ، رنگ آمیزی و ... خلاصه هر چی به گرافیک وصل میشه نابوده :D رنگ ها اصلاً اون تناسبی که باید رو ندارن و اصلاً به دل نمیشینن ، انگار دادن مثلاً دست این بچه پیش دبستانیا با مداد رنگی یه رنگی به این بدبختا بزنن :D مدل کرکترها فاجعس ، این چیه آخه :

بنده خدا یاگامی کجا انقد چیپه ! :D ببین با این لئونای بیچاره ی من چه کردن :|

کلاً فک کنم صورتی که برای کرکترها استفاده شده همگی یکیه ، فقط یه ذره تون رنگ هاش فرق میکنه :D همه هم دور و ور رنج سنی 10 تا 15 سال ، انگار کرکترها رفتن توی دوران بچگیشون :D تنها نکته ی مثبتش گیم پلی بازیه که ظاهراً هنوز به سبک و سیاق گذشته ـش پایبنده و فقط مثل SF IV کلیت طراحی 3D شده و باقی قضایا 2D ـه :D که از بخت بد انیمیشن های داغون اونا رو هم تا حدودی خراب کرده :D کلاً بازی بخواد با این وضع بیاد جلو بدجوری از خجالتش در میان :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
این انیمیشن ها افتضاح بودن. یعنی قشنگ یه مشت میزد، قطع میشد، لحظه بعد نشون میداد که نشسته و داره لگد میزنه. یعنی انیمیشن نشستن کلا حفظ شده این وسط!:| بینهایت بازی زشت میشه.
SF IV هم همینطوری بود، ولی به این طرز افتضاح انیمشن ها رو حذف نکرده بود و به سختی کسی میفهمید اینطوریه.
باید به SNK بگیم وقتی نه وضعیت مالیتون خوبه و نه تواناییشو دارین، بیخود میکنین میرین سراغ گرافیک 3D. الان خوشگل میتونستن یه استایل شیک و مجلسی و کامل مثل KoF XIII بسازن که اسپرایت ها با روح و روان آدم بازی کنه ولی اینجا آدم چندشش میشه به این انیمیشن ها نگاه میکنه.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ظاهرا روستر بازی هم لیک شده:

Rumored King of Fighters XIV Roster

• China Team: 恶魇青年 (?), 糖葫芦 (Tung Fu Rue), 枕头少年 (?)
  • Japan Team: 草蕹京 (Kyo Kusanagi), 二阶堂红丸 (Benimaru Nikaido), 大门五郎 (Goro Daimon)
  • Fatal Fury Team: Terry Bogard, Andy Bogard, 东丈 (Joe Higashi)
  • Art of Fighting Team: 坂崎良 (Ryo Sakazaki), Robert Garcia, 坂崎百合 (Yuri Sakazaki)
  • K’ Team: K’, Maxima, Kula Diamond
  • Kim Team: 金家藩 (Kim Kaphwan), 他师父 (Kim’s Master), 他师母 (Kim’s Wife)
  • Criminal Team: 犯人陈 (Prisoner Chang Koehan), 犯人蔡 (Prisoner Choi Bounge), 新人囚犯 (Newcomer Prisoner)
  • Women Fighters Team: 不知火舞 (Mai Shiranui), King, Alice
  • Ikari Team: Ralf Jones, Clark Still, Leona Heidern
  • Psycho Soldier Team: Athena Asamiya, 椎拳崇 (Sie Kensou), 摸元斋 (Chin Gentsai)
  • Yagami Team: 八神庵 (Iori Yagami), Mature, Vice
  • Mexico Team: Ramon, Angel, Tizoc
  • Palace Wan Team: 脸谱女 (Acting Mask Girl), 电属性少女歌手 (Teenage Girl Singer with Electric Element), 神秘兜帽男 (Mysterious Hooded Man)
  • South Town Team: Geese Howard, Billy Kane, 营家新人 (?)
  • South America Team: 巴西忍者 (Brazilian Ninja), 残障拳击手 (Handicap Boxer), 拉丁美女 (Pretty Latin Girl)
  • Alternate World Team: 娜可露露 (Nakoruru), Love Heart, 龙娘 (Mui Mui)
  • Mid-boss: 俄罗斯富豪 (Russian Billionaire)
  • Final Boss: 人形态非人类物种 (Non-Human Species)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر