Multi Platform Yakuza 6

72643170858985575971.jpg

چندی پیش در کنفرانس SCEJA در TGS ، کمپانی سگا نسخه ششم سری یاکوزا را تایید کرد. در کنار این بازی ، سگا Yakuza: Kiwami را هم که در واقع ریمیکی از شماره اول این سری است را برای کنسول PS3 و PS4 تایید کرد و افرادی که این بازی را بخرند میتوانند به دموی Yakuza 6 در PS4 دسترسی پیدا کنند.
Yakuza: Kiwami در تاریخ 21 ژانویه 2016 و Yakuza 6 هم در پاییز 2016 در ژاپن روانه بازار خواهد شد.

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
چند تا سايت معتبر خوندم كه اگه تقاضا زياد بشه شايد سگا سه گانه PS3 را براي PS4 هم بده

حركت خوبيه ولي كاشكي اول يه نگاهي به عرضه نسخه غربي Yakuza: Ishin هم مينداختن.

واقعا موندم چجوري حاضر شدن نسخه اي كه كاملا از هر لخاظ با نسخه هاي اصلي فرق داره و اين همه تنوع توش هست را براي غرب منتشر نكنن، همش تريلرهاشو نگاه ميكنم و حسرت ميخورم.

البته بعضي جاها خوندم كه يكي از دلايل نيومدنش فروش بد نسخه Yakuza Dead Souls تو غرب و اين كه ديگه خيلي بايد با فرهنگ ژاپن آشنا باشي تا كليتشو بفهمي هستش ولي بازم دلايل محكمي نيستن.

البته يه سايت كلا تمامي بخش هاشو به صورت انگليسي نوشته ولي بازم دوست ندارم اين جوري برم تا هي بفهمم چقدر ديگه به پايانش نزديكم.

كاشكي حداقل سگا ميومد براي اين كه سريع وقت بگذره، يه پولي به اين سايته ميداد تمام ترجمه انگليسيشو ميكردن تو خود بازي اصلي:D

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Yakuza 3, Yakuza 4, and Yakuza 5 Remasters Announced For PlayStation 4
Yakuza 3, 4, 5 Remasters Will Run At 1080p And 60fps With The Same Content From The Originals

تاپیک و فن بیس خاصی نداره گفتم همینجا بزنم خبرشو :D فعلاً توی ژاپن

آخرین ویرایش:

sina_unl

کاربر سایت
Oct 27, 2005
2,065
نام
سینا
کلاً با توجه به Japanaissance که سال 2017 تو دنیای بازیها اتفاق افتاد باید از فرصت استفاده کنن و هر چی یاکوزا دم دستشون هست رو واسه PS4 و حتی PC بدن بیرون.
Called It:D
هم 3و4و5 واسه PS4 دارن میان و هم 0 و K1 برای PC
یه هل دیگه بدن ایشین هم واسه غرب تایید میشه :D

• Like
Reactions: Persona.Q

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
:x:((اینم تموم شد.
داستان و کلا بازی به خوبیه 0 نبود طبیعتا ولی
واقعا پایان کیریو عالی و راضی کننده بود.
خود داستان و جنبه های احساسی ایش رو خیلی دوست داشتم و مخصوصا جریان هاروتو خیلی به تکامل شخصیت هاروکا کمک کرد.
از بچگی تا مادر شدنش رو دیدیم :((
صداگذاری ها عالی بودن.
بالاخره مجبور نیستیم، یک عالمه متن بخونیم:D
مینی لایو چت ام دیگه...:)) قشنگ خط قرمزا رو رد کرده بودن=))=))

ولی چرا بعد هر کار خفنی با گیمپلی که با کیریو کرده بودن دوباره زدن کل استایل ها رو برداشتن:|
قشنگ بشدت گیمپلی اش تکراری شده بود
الان یکجورایی بدم نمیاد ایده نوبتی 7 رو اجرا کنن چون سر گیمپلی 6 واقعا افت کرده بودن.
با اینحال اینقدر مثل همیشه پر از مینی گیم ساید کوئست و چیزای دیگه هست که ساعت ها میشه باهاش سرگرم شد.

• Like

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
:x:((اینم تموم شد.
داستان و کلا بازی به خوبیه 0 نبود طبیعتا ولی
واقعا پایان کیریو عالی و راضی کننده بود.
خود داستان و جنبه های احساسی ایش رو خیلی دوست داشتم و مخصوصا جریان هاروتو خیلی به تکامل شخصیت هاروکا کمک کرد.
از بچگی تا مادر شدنش رو دیدیم :((
صداگذاری ها عالی بودن.
بالاخره مجبور نیستیم، یک عالمه متن بخونیم:D
مینی لایو چت ام دیگه...:)) قشنگ خط قرمزا رو رد کرده بودن=))=))

ولی چرا بعد هر کار خفنی با گیمپلی که با کیریو کرده بودن دوباره زدن کل استایل ها رو برداشتن:|
قشنگ بشدت گیمپلی اش تکراری شده بود
الان یکجورایی بدم نمیاد ایده نوبتی 7 رو اجرا کنن چون سر گیمپلی 6 واقعا افت کرده بودن.
با اینحال اینقدر مثل همیشه پر از مینی گیم ساید کوئست و چیزای دیگه هست که ساعت ها میشه باهاش سرگرم شد.
زیرو خدایی از کل سری یه سر گردن بالاتره..ولی من همچنان 3 رو دوست دارم الانم دارم 3 ریمستر رو میرم میخوام پلات کنم..اگه fist of north star نرفتی برو سراغ اون خیلی فانه حال میده..

راستی تلفن کلاب بهتره ار لایو چت..واقعیه :))

• Like
Reactions: Arima Kishou

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
زیرو خدایی از کل سری یه سر گردن بالاتره..ولی من همچنان 3 رو دوست دارم الانم دارم 3 ریمستر رو میرم میخوام پلات کنم..اگه fist of north star نرفتی برو سراغ اون خیلی فانه حال میده..

راستی تلفن کلاب بهتره ار لایو چت..واقعیه :))
واقعا بهترین بازی سری 0 بود‌.
اصلا پایانش اشک ادم رو در میاره.

کیوامی 2 رو برم اونم هم میرم. بدبختی اینجاست سه تا بازی گرونن.
اینجا هم واقعیه فقط خیلی Awkward بود دیگه...چقدرم انتخاب ها محدود بودن:|:D

اره اونا جمع کردنشون هم باحال بود.

• Like

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
واقعا بهترین بازی سری 0 بود‌.
اصلا پایانش اشک ادم رو در میاره.

کیوامی 2 رو برم اونم هم میرم. بدبختی اینجاست سه تا بازی گرونن.
اینجا هم واقعیه فقط خیلی Awkward بود دیگه...چقدرم انتخاب ها محدود بودن:|:D

اره اونا جمع کردنشون هم باحال بود.
وای نگووو..ماجیما..حیف شد واقعا هیچکدوم مثل زیرو ماجیما قابل بازی نذاشتن..اخرش خیلی دلم برا ماجیما سوخت..

حالا میری 3 قشنگ آروما ماساژ :D:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر