Multi Platform Yakuza 6

72643170858985575971.jpg

چندی پیش در کنفرانس SCEJA در TGS ، کمپانی سگا نسخه ششم سری یاکوزا را تایید کرد. در کنار این بازی ، سگا Yakuza: Kiwami را هم که در واقع ریمیکی از شماره اول این سری است را برای کنسول PS3 و PS4 تایید کرد و افرادی که این بازی را بخرند میتوانند به دموی Yakuza 6 در PS4 دسترسی پیدا کنند.
Yakuza: Kiwami در تاریخ 21 ژانویه 2016 و Yakuza 6 هم در پاییز 2016 در ژاپن روانه بازار خواهد شد.

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
والا توی نسخه 4 ویدئوهایی بود که میشد باهاشون خلاصه داستان نسخه های قبلی رو فهمید ولی خب مثل اینکه توی 5 دیگه اینطوری نیست. البته میشه با یکم گشت و گذار توی نت داستانش رو پیدا کرد، حداقل فکر کنم ویکی پدیا خلاصه ای ازش رو داشته باشه :D

والا من خودم خیلی دوست دارم یه تاپیک مفصل برای سری یاکوزا بزنم ولی زدن همچین تاپیکی احتیاج به کلی وقت داره و دست تنها هم نمیشه. از طرفی الان ترم آخر دانشگاهم و وقت خالیم قراره خیلی کمتر بشه و از طرف دیگه میترسم کلی زحمت پاش بکشم ولی بعد استقبال خاصی ازش نشه.

لول =)) حالا اینو که شوخی کردی ولی خب این بنده خدا هم آدم معروفیه Takeshi Kitano یکی از بازیگرهای قدیمی ژاپنیه :D
من قول يه استقبال عظيم رو ميدم :d همه جا جار ميزنم مردم بيان واسه خوندن متن ، البته اشتباه برداشت نشه با سابقه اي كه شما داري مسلما چيز خوبي در مياد :d
با اين چند سري اي هم كه ميخواد بياد مسلما خيليا نياز پيدا ميكنن به داستان ، شما همونطوري كه دوستمون گفت برو جلو ايشالا به مشكلي بر نميخوري ما رو هم بسي خوشحال ميكني :bighug::d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خدا یارو یاورت باشه اگه یه تاپیکی بزنی درباره داستان بازی و شخصیت ها یه توضیحی بدی =;قسمت بندیش کنی
هر سری یه قسمت و یه پارت تکمیل کنی(داستان ، شخصیتهاو...) اینجوری هم جذاب تره میشه واسه ما هم شما به ترم اخرت میرسی:d
خدا وکیلی من یه چیز تو زندگیم هیچوقت نتونستم بفهمم این شماره گذاری ژاپنی ها رو IP هاشون داستان بازیاشون
به خودی خود قشنگ و پیچیده هستن با شماره گذاری کردنشون پیچیده ترشونم میکنن
الان kiwami , zero . yakuza 6 کدوم بعد کدوم قبل ؟:d
من قول يه استقبال عظيم رو ميدم :d همه جا جار ميزنم مردم بيان واسه خوندن متن ، البته اشتباه برداشت نشه با سابقه اي كه شما داري مسلما چيز خوبي در مياد :d
با اين چند سري اي هم كه ميخواد بياد مسلما خيليا نياز پيدا ميكنن به داستان ، شما همونطوري كه دوستمون گفت برو جلو ايشالا به مشكلي بر نميخوري ما رو هم بسي خوشحال ميكني :bighug::d
لول :D حالا فعلا که فصل امتحاناته، تا ببینم بعدش وقت میشه یا نه :D

به خودی خود قشنگ و پیچیده هستن با شماره گذاری کردنشون پیچیده ترشونم میکنن
الان kiwami , zero . yakuza 6 کدوم بعد کدوم قبل ؟:d
اتفاقا برعکس، داستان سری یاکوزا از این لحاظ خیلی سر راسته.

0 بعد 1، بعد 2 و... تا 5 :D هنوز چیزی در مورد 6 نگفتن ولی احتمال خیلی زیاد اونم بعد از 5 اتفاق میوفته. Kiwami هم بازسازی نسخه اوله (با یه عالمه اضافات جدید برای گیم پلی و مینی گیم ها و همینطور یه گرافیک فوق خفن) و یه ریمیک حساب میشه و دقیقا نسخه جدید نیست :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Walkthrough کامل از دموی Yakuza 6 با کیفیت 720p:

HYJkf.jpg

Yakuza 6 Playable Demo - Complete Walkthrough
720p

یکی باید بیاد فک من رو از روی زمین جمع کنه.

محیطای Seamless (دیگه باز کردن در و لود شدن نداریم یه راست کازوما میره توی کلاب!!!) گرافیک و جزییات گرافیکی فوق العاده توی مبارزات (حتی گونه و فک شخصیتا وقتی بهشون مشت و لگد میزنیم بر اثر ضربه تکون میخورن و جابجا میشن!!!)، تخریب پذیری و جزییات وحشتناک اون توی محیط های داخلی، توی اداره یکی از میزها روش 20 تا برگه است، میز میشکنه بیست برگه قشنگ هر کدوم فیزیک خاص خودشون رو دارن و بر اساس برخوردی که داشتن میرن روی هوا و بعد دونه دونه میان روی زمین میشینند! تازه اونجا هم باز ثابت نیستن و اگه روشون راه بری یا باد تکونشون بده دوباره جابجا میشن!!!

خداییش کدوم بازی OW/Sandbox رو میتونید مثال بزنید که همچین جزییاتی داشته باشه؟! تازه بازی AAA هم نیست! بخدا اینا سازنده نیستن جادوگرن.

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
Walkthrough کامل از دموی Yakuza 6 با کیفیت 720p:

HYJkf.jpg

Yakuza 6 Playable Demo - Complete Walkthrough
720p

یکی باید بیاد فک من رو از روی زمین جمع کنه.

محیطای Seamless (دیگه باز کردن در و لود شدن نداریم یه راست کازوما میره توی کلاب!!!) گرافیک و جزییات گرافیکی فوق العاده توی مبارزات (حتی گونه و فک شخصیتا وقتی بهشون مشت و لگد میزنیم بر اثر ضربه تکون میخورن و جابجا میشن!!!)، تخریب پذیری و جزییات وحشتناک اون توی محیط های داخلی، توی اداره یکی از میزها روش 20 تا برگه است، میز میشکنه بیست برگه قشنگ هر کدوم فیزیک خاص خودشون رو دارن و بر اساس برخوردی که داشتن میرن روی هوا و بعد دونه دونه میان روی زمین میشینند! تازه اونجا هم باز ثابت نیستن و اگه روشون راه بری یا باد تکونشون بده دوباره جابجا میشن!!!

خداییش کدوم بازی OW/Sandbox رو میتونید مثال بزنید که همچین جزییاتی داشته باشه؟! تازه بازی AAA هم نیست! بخدا اینا سازنده نیستن جادوگرن.

تیمشونم مثل بعضیا شونصد نفری نیست ، بودجه ـشونم سر به فلک نمی کشه :D بازی سازی یعنی این ، نه اینکه با تعداد افراد + بودجه ی بی نهایت بازی خوب بسازی ، این که طبیعیه :D شاهکار کاریه که اینا میکنن ، این گیمرای نامرد نمی دونم چرا درست و حسابی حمایت نمی کنن :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
احسان فوق العاده بود دمو!

حتی یه ثانیه هم لودینگ نداشت. خداییش رویات در مورد یه یاکوزایی نسل بعدی تا الان چی بوده احسان؟ غیر از این بود که تمام محیط بدون هیچ لودینگی باز باشه و بتونی راحت بدون سیاه شدن صفحه توی همه مغازه ها و ساختمونا بری؟ غیر از اینه که میخوای ثانیه ای مبارزه شروع بشه (بدون ادعا کردن و اومدن لوگو) و بعد از تموم شدن هم درجا بتونی برگردی به گشت و گذار (بازم بدون سیاه شدن صفحه) ؟

اینجا دقیقا همینطوری شده احسان! اصلا باورت نمیشه تا خودت نبینی! ظرف یه دقیقه با چندتا ولگرد میجنگی، بعد دوباره بدون هیچ لودینگی میری توی Smile Burger غذا میخوری، بعد میری طبقه بالاش دوباره با یه عده دیگه اونجا توی طبقه دوم Smile Burger میجنگی!!! بعدش میری توی یکی از M Store ها تا خرید کنی که میبینی یه عده دارن از مغازه دزدی میکنند و باهاشون توی همون مغازه مبارزه میکنی و بعد از اینکه شکستشون دادی صاحب مغازه به کیریو یه نوشیدنی هدیه میده و همونجا جلوی روت کیریو میتونه نوشیدنی رو بخوره تا انرژیش خوب بشه!

اصلا عالی شده بازی احسان. حالا فکر کن بعدا توی نسخه نهایی وقتی همه محیطا باز باشن چه چیز وحشتناکی بشه.

Club Sega
Hot Spring
Bar
Karaoke
Massage
Bowling
Batting Cage
و...

همشون بدون کوچیکترین لودینگی قابل دسترسی باشن..... اصلا تصورش هم نمیتونم بکنم :x

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali
توی اداره یکی از میزها روش 20 تا برگه است، میز میشکنه بیست برگه قشنگ هر کدوم فیزیک خاص خودشون رو دارن و بر اساس برخوردی که داشتن میرن روی هوا و بعد دونه دونه میان روی زمین میشینند! تازه اونجا هم باز ثابت نیستن و اگه روشون راه بری یا باد تکونشون بده دوباره جابجا میشن!!!

اصلاً درک نمیکنم Team Yakuza چطور با این تعداد کم نفرات همچین شاهکارایی رو میسازن ! تصورش هم نابود کنندس !

مبارزه کنی ، بری سوپر مارکتی واسه خرید ، برگردی بری Bowling و حسابی لذت ببری و آخر شبم قبل رفتن به بار و یه فایت دیگه بری یه چیزبرگر خوشمزه بزنی اونم بدون لودینگ و صبر و دنگ و فنگ هاش و اون صفحه سیاه .. عالیه :x

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
تا ما یاکوزا 5 رو بریم یه چنتا مسافر اینور اونور کنیم یاکوزا 3 4 هم یه مرور کنیم 6 هم ایشالا انگلیسیش اومده :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
واقعا کارشون عالیه نشون میده چقدر حرفه این . نمیدونم چی این بازی منو یاد شنمو میندازه
بخشی از اعضای سازنده شنمو توی تیم Yakuza هم حضور دارن. مثلا خود Nagoshi یکی از کسایی بوده که روی Shenmue کار کرده.
تا ما یاکوزا 5 رو بریم یه چنتا مسافر اینور اونور کنیم یاکوزا 3 4 هم یه مرور کنیم 6 هم ایشالا انگلیسیش اومده :d
یاکوزا 0 فراموش نشه :D

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد

من هم هنوز دربدر شماره پنج میمونم :(

نه توی سایت ها هست، نه توی بازار. کم کم باید فکر تورنت باشم. شانس از تورنت هم خوشم نمیاد.

Persona.Q

کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
بعضی بازیها رو باید خرید این ازون بازیاس مجبور شدیم 40 دلارو دادیم خریدیم 22 گیگشم با هزار بدبختی دیتاشو دانلود کردیم ریختیم ولی خدایی قشنگه پشیمون نیستم. ای کاش رو دیسک میدادن بیرون.

- - -ویرایش - - -

بخشی از اعضای سازنده شنمو توی تیم Yakuza هم حضور دارن. مثلا خود Nagoshi یکی از کسایی بوده که روی Shenmue کار کرده.

یاکوزا 0 فراموش نشه :D

یاکوزا 0 مگه زبان انگلیسی اومده؟

- - -ویرایش - - -

من هم هنوز دربدر شماره پنج میمونم :(

نه توی سایت ها هست، نه توی بازار. کم کم باید فکر تورنت باشم. شانس از تورنت هم خوشم نمیاد.

کپی حال نمیده من تازه از پارسال فهمیدم کپی بازی کردن اصلا حال نمیده. تروفی گرفتن یه مزه دیگه ای داره.

Persona.Q

کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
هنوز نیومده ولی خب تایید شده و احتمالا تا آخر سال میاد :D

خیلی خبر خوبی بهم دادی ممنون. یادمه زمان ps2 یاکوزا 1 رو بازی کردیم منتها یاکوزا 2 نسخه امریکاش که دی وی دی ناین بود پیدا نشد که نشد ژاپنیش هم 2 تا دیسک بود به هیچ عنوان نمیشد رفت. کاش اون یاکوزا 1 و 2 رو زبون انگلیسیش میومد. اینقد سخته یه ترجمه کنن واقعا؟

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
کپی حال نمیده من تازه از پارسال فهمیدم کپی بازی کردن اصلا حال نمیده. تروفی گرفتن یه مزه دیگه ای داره.

من خودم بازیهای PS4 رو فعلا که غیر کپی میرم (مگه راحی غیرش هم هست!) البته فکر هم نکنم در آینده هم کپی خور بشه کپیش خورش کنم.

ولی در کل از کسی که بازیهای اصل PS3 رو هم میگرفتم، یاکوزا 5 رو نیاورده؛ چنتا جای دیگه هم به همین ترتیب، فکر کنم مغازه های اطراف من خیلی زود به PS4 کوچ کردن.

Persona.Q

کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
من خودم بازیهای PS4 رو فعلا که غیر کپی میرم (مگه راحی غیرش هم هست!) البته فکر هم نکنم در آینده هم کپی خور بشه کپیش خورش کنم.

ولی در کل از کسی که بازیهای اصل PS3 رو هم میگرفتم، یاکوزا 5 رو نیاورده؛ چنتا جای دیگه هم به همین ترتیب، فکر کنم مغازه های اطراف من خیلی زود به PS4 کوچ کردن.

دیجیتالی بگیر دیگه اگه مثل من کشته مرده یاکوزا هستی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر