PlayStation Gravity Rush 2

نسخه دوم بازی در کنفرانس توکیو گیم شو سونی معرفی شد!

اطلاعات داستانی:

- داستان بازی کمی بعد از اتفاقات نسخه اول رخ میدهد.

- کت به همراه سید و ریون برای بررسی یک اتفاق غیر عدی گرانشی که در سطوح بالایی شهر رخ داده به آنجا میروند و در آنجا گرفتار یک طوفان گرانشی میشوند و سر از یک مکان دیگر در میاورند؛ شهری به نام بانگا

- آنها در بانگا مجبور به بردگی و کار اجباری در معدن میشوند

تصاویر:

Attachments

• GravityRush2-1.jpg
    GravityRush2-1.jpg
    212.3 KB · مشاهده: 80
  • GravityRush2-8.jpg
    GravityRush2-8.jpg
    98.7 KB · مشاهده: 91
  • GravityRush2-9.jpg
    GravityRush2-9.jpg
    70.7 KB · مشاهده: 92
  • GravityRush2-10.jpg
    GravityRush2-10.jpg
    83.9 KB · مشاهده: 93
آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
انتظار که داشتم گیم پلیش درگیر کننده باشه ، توی سبک خودش منو حداقل راضی نکرد ، nier نیاز به معجزه نداره :D چون یه استودیوی کاربلد در زمینه گیم پلی پشتشه :x همین دمو با همون دشمنایی که ارتقا پیدا میکردن هر چی که رو به جلو میرفتیم خودش استراتژیهای حمله رو تغییر میداد .
ولی GRچی ؟؟؟ چند تا مربع بزن ، رو زمین بودی زحمت نمیخواد دایره:D ، رو هوا هم بودی چند تا ضربه بعد هم مثلث بزن فقط زحمت اسکرولو بکش:D ، GRچقدر متنوع بود نسبت به NA .
دلیلام بخاطر خورد کردن بازی نیس ، انتظاراتمو برآورده نکرد .

حالا نه که (بزن بزن بکش بکش) اینطوریام نبود:D ، گفتم بازی خوبیه که به مزاق من خوش نیومد .
نمیدونستم بازی تو سبک و سیاق gr هست . اگه سراغ دارید معرفی کنید بریم بازی کنیم .
.......
شما فکر میکنی همه این امکانات رو از اول بازی بهت میده؟ فکر میکنی اسپشیال اتک هاش فقط به همین یه مثلث ختم میشه ... ؟؟

دوستان کسی l2 بازی رو امتحان کرده .. چه کیفی داد ... تو نسخه ۱ ده مترم نمیتونستم اسکیتی برم ... برای همین بیشتر ساید کویست هاش رو نتونستم gold کنم
ولی اینجا چقدر خوب و روون بود ... راحت و مسلط.

الان باز دارم بازی میکنم ... فقط میرم هوا شیرجه میزنم روی زمین ... تازه الان چپن ارتفاع بیشتری میره بالا دارم روی حرکات نمایشی حین سقوط کار میکنم ... خیلی حال میده.

الن من تنها نگرانیم داستان بازی و طراحی ماموریت های اصلیه . وگرنه همه چی پرفکته

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
پرش ها رو تو سه حالت مختلف امتحان کنید خیلی حال میده ... تو حالت light ضربدر رو بگیرید ... به اندازه یه ساختمون میپره بالا .

تو دویدن حالا سنگین هم از سنگفرش خیابون تا هر چیزی که حلوی راحش باشه له میکنه میره خیلی حال میده .. اصلا همه چیز بازی حال میده

• Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
Gravity Rush 2 looks great, whether Sony wants you to know it or not

اصلا تیتر مقاله منو کشت .

جدا چرا واقعا من نمیفهمم . البته از یه طرف خوشحالم که سونی بازی رو بی خودی بولد نکرد و هایپ کاذب و از این حرفا .
ولی از طرفی به نظر میاد فروش بازی براش مهم نیست و سر اینکه این اخرین بازی گراویتی عزمشون جدیه .

حداقل امیدارم کاری که با GR2 کردن ... با FREEDOM WARS هم بکنن و یه بازی با داستان و روایت بهتر و طراحی مراحل خوب در بیارن ازش. وگرنه گیم پلی و لول اپ و کاستومایز و بعضی چیزای دیگش حتی اتمسفرش از بهترین چیزایی بوده که چند سال اخیر تجربه کردم

آخرین ویرایش:
  • Like

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
خب منم بالاخره دموی این بازی هم دانلود شد و تونستم بازیش کنم.
راستش از اونجایی که نسخه ی اول رو بازی نکردم اصلا هیچ ذهنیتی راجب بازی و نحوه ی کنترل و مبارزاتش نداشتم برای همین با انجام دمو هم سوپرایز شدم هم هایپ:D
اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد گرافیک و طراحی جالب و چشم نواز بازی به همراه دنیای فوق العاده ش بود. در قدم بعدی کنترل بازی یکم برام سخت بود ولی خب غلقش که دستم اومد مشکلی خاصی نداشتم. موسیقی بازی هم خیلی خوب بود و فضای جالبی رو درست کرده بود. زبان بازی برام غریب و ناآشنا بود ولی خب مشکلی باهاش ندارم ولی شخصا ترجیح میدادم زبان بازی ژاپنی بود... حالت دیالوگ ها و کمیک گونه بودنش هم خیلی خوشم اومد هم متنوع بود هم جالب و با هوای بازی همخوانی داشت.
پرواز کردن به شدت برام جذاب بود و خیلی خوشم اومد از ایده و اینکه چقدر خوب تونستن این مکانیزم رو روان و لذت بخش وارد بازی کنند:x
مبارزات هم از اون چیزی که فکر میکردم بیشتر بود... راستش گفته ی بعضی ها رو که شنیدم فکر نمیکردم اصلا بازی مبارزه هم داشت باشه:D:-" مبارزه روی زمین که عالی بود و امیدوارم تنوعش هم در ادامه بالاتر بره, بخش پرتاب آیتم هم خیلی جالب بود ولی موقع حرکت با دوربین یکم مشکل داشتم و باعث گیج شدنم میشد:D مبارزات توی هوا هم عالی بودن خیلی جالب بود و مشکل اندکی که با دوربین داشتم اگه حل بشه هیچ چیز دیگه ای نمیخوام\:D/
============
فقط یه سوال: به عنوان کسی که نسخه ی قبلی بازی را انجام ندادم میتونم کامل از نسخه ی جدید لذت ببرم یا حتما باید اول اونو تجربه کنم؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خب منم بالاخره دموی این بازی هم دانلود شد و تونستم بازیش کنم.
راستش از اونجایی که نسخه ی اول رو بازی نکردم اصلا هیچ ذهنیتی راجب بازی و نحوه ی کنترل و مبارزاتش نداشتم برای همین با انجام دمو هم سوپرایز شدم هم هایپ:D
اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد گرافیک و طراحی جالب و چشم نواز بازی به همراه دنیای فوق العاده ش بود. در قدم بعدی کنترل بازی یکم برام سخت بود ولی خب غلقش که دستم اومد مشکلی خاصی نداشتم. موسیقی بازی هم خیلی خوب بود و فضای جالبی رو درست کرده بود. زبان بازی برام غریب و ناآشنا بود ولی خب مشکلی باهاش ندارم ولی شخصا ترجیح میدادم زبان بازی ژاپنی بود... حالت دیالوگ ها و کمیک گونه بودنش هم خیلی خوشم اومد هم متنوع بود هم جالب و با هوای بازی همخوانی داشت.
پرواز کردن به شدت برام جذاب بود و خیلی خوشم اومد از ایده و اینکه چقدر خوب تونستن این مکانیزم رو روان و لذت بخش وارد بازی کنند:x
مبارزات هم از اون چیزی که فکر میکردم بیشتر بود... راستش گفته ی بعضی ها رو که شنیدم فکر نمیکردم اصلا بازی مبارزه هم داشت باشه:D:-" مبارزه روی زمین که عالی بود و امیدوارم تنوعش هم در ادامه بالاتر بره, بخش پرتاب آیتم هم خیلی جالب بود ولی موقع حرکت با دوربین یکم مشکل داشتم و باعث گیج شدنم میشد:D مبارزات توی هوا هم عالی بودن خیلی جالب بود و مشکل اندکی که با دوربین داشتم اگه حل بشه هیچ چیز دیگه ای نمیخوام\:D/
============
فقط یه سوال: به عنوان کسی که نسخه ی قبلی بازی را انجام ندادم میتونم کامل از نسخه ی جدید لذت ببرم یا حتما باید اول اونو تجربه کنم؟

حساسیت دوربین اول دمو خیلی بالاست ، کمش کردی؟
از بازی که لذت میبری قطعا .. ولی از اونجا که مهمترین بخش gr داستان و شخصیت پردازیشه نصف العیش میشه بازی برات. من خودم از دیروز دوباره شروع کردم به رفتن ۱ تا داستان کامل یادم بیاد ... الان فقط اتفاقات مهمش یادمه

تازه تو دمو بخش اعتیاد اور زیر و رو کردن سوراخ سمبه های شهر و پیدا کردن جواهر های قرمز , که برای اپگرید به کار میرن نبود.
...........

یکی از سرگرمی های مورد علاقه من با گیم پلی بازی این بود که میرفتم بالای بلند ترین ساختمون ها و میپریدم پایین و چند سانتی متر مونده به زمین خوردن گراویتی رو فعال میکردم. امتحان کنید , درست حس فیلم ماموریت غیر ممکن بهتون میده.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
حساسیت دوربین اول دمو خیلی بالاست ، کمش کردی؟
از بازی که لذت میبری قطعا .. ولی از اونجا که مهمترین بخش gr داستان و شخصیت پردازیشه نصف العیش میشه بازی برات. من خودم از دیروز دوباره شروع کردم به رفتن ۱ تا داستان کامل یادم بیاد ... الان فقط اتفاقات مهمش یادمه

تازه تو دمو بخش اعتیاد اور زیر و رو کردن سوراخ سمبه های شهر و پیدا کردن جواهر های قرمز , که برای اپگرید به کار میرن نبود.
نه راستش دست به تنظیمات نزدم. حالا امتحان کنم امیدوارم حل بشه.
پورت نسخه ی اول چطور بود؟ چون فکر کنم پلتفرم اصلیش ویتا بوده.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
نه راستش دست به تنظیمات نزدم. حالا امتحان کنم امیدوارم حل بشه.
پورت نسخه ی اول چطور بود؟ چون فکر کنم پلتفرم اصلیش ویتا بوده.
اگه روی ۵۰ بود بیارش رو ۱۰-۱۵

پورت نسخه اول رو خیلی تعریفش رو کردن ... کنترل بازی هم میگن خیلی بهتر و روون تر شده و ایمیج کوالیتی هم که چندین برابر بهتر شده .
هفته پیشم پنجاه درصد تخفیف خورده بود . روی استور ژاپنم free بوده . شایعه هایی هم هست که برای ژانویه بازی پلاز میشه . که من چشم اب نمیخوره
.....

انیمه رو هم دیدم ..با اینکه خیلی کوتاه و گنگ بود ... ولی خیلی خوب بود .. حس انیمه شونن داشت عجیب .
دو تا وعده هم داشت این انیمه .. داستان به نظر خفن میاد .. و از اون بهتر باس های بازی قراره خیلی خفن تر از تصور باشن .

حالا همه اینها به درک این موسیقی متن چی بود دیگه ... روحم رو تراشید

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
سایت Push Square یه نظرسنجی توی سایتش گذاشته واسه اینکه بیشتر منتظر کدوم بازی توی ماه ژانویه هستید:

C1XM7_vXEAQ7-CN.jpg large.jpg

فکر نمی‌کردم بازی بیشتر از بقیه رای بیاره :D تا الان نگران فروش کم بازی بودم ولی حالا دیگه کم‌کم دارم مطمئن میشم که فن‌بیس بازی قوی‌تر از این حرفاس که از RE7 بیشتر رای آورده. البته Push Square فقط مخصوص خبر‌های PS هستش و اینکه کاربراش هم یکی از انحصاری‌های سونی انتخاب کنن منطقیه ولی در کل رای‌هاش بیشتر از انتظار من بوده و امیدوارم توی فروشش هم راضی کننده عمل کنه تا سونی بیخیال این IP نشه.

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
24 نقد از بازی تا الان منتشر شده و متاش 80 شده... نمره ی خوبیه ولی امیدوارم نمراتش بالاتر بره.
بیشترین نکات مثبت بازی داستان سرایی و گرافیک و طراحی عالی بازی بوده و به علاوه بازی رو خیلی سرگرم کننده و لذت بخش دونستن:x
هرچند ظاهرا دوربین بازی(که توی دمو هم مقداری مشخص بود) و مراحل مخفی بازی زیاد جالب از آب درنیومده:-"

• Like
Reactions: KingAmir

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
24 نقد از بازی تا الان منتشر شده و متاش 80 شده... نمره ی خوبیه ولی امیدوارم نمراتش بالاتر بره.
بیشترین نکات مثبت بازی داستان سرایی و گرافیک و طراحی عالی بازی بوده و به علاوه بازی رو خیلی سرگرم کننده و لذت بخش دونستن:x
هرچند ظاهرا دوربین بازی(که توی دمو هم مقداری مشخص بود) و مراحل مخفی بازی زیاد جالب از آب درنیومده:-"
اصلا فاز بازی به مخفی کاری نمیخوره نمیدونستم اصلا همچین چیزی هم داره:D
ولی منتقد ign گفته نزدیک 40 ساعت بازیش کرده و هنور خسته نشده منقد گیم اسپات هم که به نظر میاد مشکلات دوربین و مخفی کاری نادیده گرفته( اونم بخاطر این که گفته بازی بیش از عالیه و گیم پلی هم که بنظرش خیلی خیلی عالی بوده) و این نکات به لذت بازی صدمه نمیزنه دقیقا چیزی که من تو اخرین نگهبان تجربش کردم:x

• Like
Reactions: KingAmir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر