PlayStation Gravity Rush 2

نسخه دوم بازی در کنفرانس توکیو گیم شو سونی معرفی شد!

اطلاعات داستانی:

- داستان بازی کمی بعد از اتفاقات نسخه اول رخ میدهد.

- کت به همراه سید و ریون برای بررسی یک اتفاق غیر عدی گرانشی که در سطوح بالایی شهر رخ داده به آنجا میروند و در آنجا گرفتار یک طوفان گرانشی میشوند و سر از یک مکان دیگر در میاورند؛ شهری به نام بانگا

- آنها در بانگا مجبور به بردگی و کار اجباری در معدن میشوند

تصاویر:

Attachments

• GravityRush2-1.jpg
    GravityRush2-1.jpg
    212.3 KB · مشاهده: 80
  • GravityRush2-8.jpg
    GravityRush2-8.jpg
    98.7 KB · مشاهده: 91
  • GravityRush2-9.jpg
    GravityRush2-9.jpg
    70.7 KB · مشاهده: 92
  • GravityRush2-10.jpg
    GravityRush2-10.jpg
    83.9 KB · مشاهده: 93
آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
من که دمو رو نسخه ژاپنی زدم=))، ولی حالا شما که رفتید چای بازی بگید فاز این حالت Light چیه...من که باهاش کنار نیمدم و بی خیال استفاده شدم:-"

انیمه هم...منتظریم:x :x

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من که دمو رو نسخه ژاپنی زدم=))، ولی حالا شما که رفتید چای بازی بگید فاز این حالت Light چیه...من که باهاش کنار نیمدم و بی خیال استفاده شدم:-"

انیمه هم...منتظریم:x :x
حالت Light رو مگه واسه مبارزه با دشمن‌های سریع که پرواز می‌کنن طراحی نکردن؟ :-? گفته بودن بیشترین استفادش واسه همینه. توی تریلر‌های بازی هم خیلی راحت می‌تونست با این حالت به دشمنای سریع برسه و نابودشون کنه. جواب نمیده؟
توی چند جا دیده بودم که سازنده‌ها می‌گفتن عادت کردن به سبک‌های جدید مبارزه یکمی طول می‌کشه و اول باید حالت عادی رو بهش خوب مسلط باشی...
راستی حجم نسخه‌ی ژاپنی دمو چقدر بود؟

• Like
Reactions: Akiba

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
حالت Light رو مگه واسه مبارزه با دشمن‌های سریع که پرواز می‌کنن طراحی نکردن؟ :-? گفته بودن بیشترین استفادش واسه همینه. توی تریلر‌های بازی هم خیلی راحت می‌تونست با این حالت به دشمنای سریع برسه و نابودشون کنه. جواب نمیده؟
توی چند جا دیده بودم که سازنده‌ها می‌گفتن عادت کردن به سبک‌های جدید مبارزه یکمی طول می‌کشه و اول باید حالت عادی رو بهش خوب مسلط باشی...
راستی حجم نسخه‌ی ژاپنی دمو چقدر بود؟
من یادمه فقط هرچی میزدم نمیمردن! خیلی کم بود قدرتش به نظرم:-" با همون حالت عادی بهتر بود:-"
حالت Heavy هم میری بالا ، میای پایین و یه موج خفن ایجاد میکنه و همه رو میترکونه! عالیه!>:)

دمو رو سه صفحه پیش نگاه کردم، گویا 6.6 گیگ بوده:-"

• Like
Reactions: FUTURE

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
وای پسر عالی بود روانیم کرد چه کامبتی داشت چه باس فایت هایی چه تخریب پذیری چه شهر پویایی چه تنوع دشمن هایی:D:x
من که پیش خرید کردم رفت یه 20 تایی هم تم داده بهم:D
وقتی بازی شروع میشه دوتا حالت داره که بهتره رو حالت دوم برید بازی رو چون هم داخلش سه تا قدرت دارید که همشون روانی کنندن هم این که یه باس فایت خیلی خفن داخلش هست رو مد اولیه بازی تو 15 دقیقه تمومه ولی رو حالت دوم بیشتر از 30 دقیقس بازی
ولی علاوه بر اکشن خیلی خفن بازی و کامبت هاش کنترل شخصیته یه خورده سخته مخصوصا کنترل شخصیت تو هوا باید بهش عادت کنی:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
وای پسر عالی بود روانیم کرد چه کامبتی داشت چه باس فایت هایی چه تخریب پذیری چه شهر پویایی چه تنوع دشمن هایی:D:x
وقتی بازی شروع میشه دوتا حالت داره که بهتره رو حالت دوم برید بازی رو چون هم داخلش سه تا قدرت دارید که همشون روانی کنندن هم این که یه باس فایت خیلی خفن داخلش هست رو مد اولیه بازی تو 15 دقیقه تمومه ولی رو حالت دوم بیشتر از 30 دقیقس بازی
ولی علاوه بر اکشن خیلی خفن بازی و کامبت هاش کنترل شخصیته یه خورده سخته مخصوصا کنترل شخصیت تو هوا باید بهش عادت کنی:D
شماره قبلی رو نزدی؟
به نظرم قبل از شروع این، حتما اون رو بازی کن! چون داستان ادامه ی مستقیمه اونه! و جواب سوالات اون بازی...
حتی اون DLCهه Raven مربوط به آخرای اونجاست اگر اشتباه نکنم:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
شماره قبلی رو نزدی؟
به نظرم قبل از شروع این، حتما اون رو بازی کن! چون داستان ادامه ی مستقیمه اونه! و جواب سوالات اون بازی...
حتی اون DLCهه Raven مربوط به آخرای اونجاست اگر اشتباه نکنم:D
نه بازیش نکردم متنظرم تخفیف بخوره بشه 10 دلار بگیرمش:D
راستی بازی نسبت به نسخه یک چقدر تغییر کرده؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
دو حالت Heavy و Light جدیدن ، اون حمله ی دو نفره جدیده ، از نظر تعداد کاراکتر و ... خیلی بیشتر شده(تعداد کاراکترهای خاص شماره اول چندان زیاد نبود:-" ) ، مپ بازی خیلی بزرگ تر شده(و گویا کاملا مپ قبلی هم تو بازی هست!)، از نظر گرافیکی به خاطر اینکه بازی برای PS4 ساخته میشه خیلی خفن شده!(اصلا Riftها فوق العاده شدن:D )، دیگه... قابلیت های آنلاین ، ماموریت های فرعی متنوع تر گویا(قبلی فقط چلنج بود فرعی جاتش!:'")، یه عالمه لباس اضافه:-"(باز هم قبلی فقط تو DLC بودن:-")

کلا اینکه خیلی بهتر شده:D چیزای دیگه رو هم شاید من یادم نمیاد:-"

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
این چه دمو مسخره ای بود دیگه :|
مدت زمانش که خیلی کم بود، سر جمع با tut اش 15 دقیقه هم نمی شد
از گیم پلی دو نفره هم که خبری نبود
آخرشم که کلا با Special Attack سریع همه چی جمع می شد می رفت

من الان نفهمیدم فلسفه این دمو چی بود :|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یعنی گفتی کنترلش سخته ... میخواستم ازت بپرسم یک رو زدی یا نه ...
کنترل بازی مشکل نداره ... یه کم کنار اومدن با منطق بی وزنی و شناور شدن تو هوا و کنترل کردنش برای ذهن ادم سخته ..به خصوص وقتی روی سطوح قاعم و دیوار ساختمون ها شناور شی ... چند ثانیه خودت رو گم میکنی. بعد دو سه ساعت که به این مسله عادت کنی بین ساختمونا ویراژم میدی ..خودت حال میکنی با خودت ... یه کم طول میکشه باهاش کنار بیای ... ولی حالا که این رو پیش خرید کردی حتما یکش رو بگیر .. چون هیچی از داستان نمیفهمی

همین هفته پیش تخفیف وسوسه انگیزی خورد

.......
منم گذاشتم دانلود احتمالا چند روز دیگه دانلود شه . ~X(:D

• Like
Reactions: KingAmir

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
این چه دمو مسخره ای بود دیگه :|
مدت زمانش که خیلی کم بود، سر جمع با tut اش 15 دقیقه هم نمی شد
از گیم پلی دو نفره هم که خبری نبود
آخرشم که کلا با Special Attack سریع همه چی جمع می شد می رفت

من الان نفهمیدم فلسفه این دمو چی بود :|
برادر گل یه خورده زحمت بده بازیو رو مد دوم هم برو:D در اصل این قسمتی که تو رفتی ماله تازه کارا بود که با گیم پلی اشنا بشند حتی بخش داستانی هم ناقصه تو حالات بیگینر

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
یعنی گفتی کنترلش سخته ... میخواستم ازت بپرسم یک رو زدی یا نه ...
کنترل بازی مشکل نداره ... یه کم کنار اومدن با منطق بی وزنی و شناور شدن تو هوا و کنترل کردنش برای ذهن ادم سخته ..به خصوص وقتی روی سطوح قاعم و دیوار ساختمون ها شناور شی ... چند ثانیه خودت رو گم میکنی. بعد دو سه ساعت که به این مسله عادت کنی بین ساختمونا ویراژم میدی ..خودت حال میکنی با خودت ... یه کم طول میکشه باهاش کنار بیای ... ولی حالا که این رو پیش خرید کردی حتما یکش رو بگیر .. چون هیچی از داستان نمیفهمی

همین هفته پیش تخفیف وسوسه انگیزی خورد

.......
منم گذاشتم دانلود احتمالا چند روز دیگه دانلود شه . ~X(:D
میدونستم مشکل نداره قبلا هم شنیده بودم که کسانی که برایه بار اول میرن کنترل شخصیت براشون یه خورده گیج کنندس...
این دشمن های انسانی اخر فان بودن با حالت لایت بردمشون تو هوا(چون فقط با حالت لایت میشد) پرتشون میکردم بین سربازا واکنششون تو هوا روانی کننده بود اصلا داغون شدم عالی:D یه خورده اهنگاش برام جو ni no kuni رو تازه کرد یادش افتادم اشکم در اومد...
اگه پولم جور نشد همین انمیشنش رو نگاه میکنم چون گفتند وقایع قسمت اول داخلش هست

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر