PlayStation Gravity Rush 2

نسخه دوم بازی در کنفرانس توکیو گیم شو سونی معرفی شد!

اطلاعات داستانی:

- داستان بازی کمی بعد از اتفاقات نسخه اول رخ میدهد.

- کت به همراه سید و ریون برای بررسی یک اتفاق غیر عدی گرانشی که در سطوح بالایی شهر رخ داده به آنجا میروند و در آنجا گرفتار یک طوفان گرانشی میشوند و سر از یک مکان دیگر در میاورند؛ شهری به نام بانگا

- آنها در بانگا مجبور به بردگی و کار اجباری در معدن میشوند

تصاویر:

Attachments

• GravityRush2-1.jpg
    GravityRush2-1.jpg
    212.3 KB · مشاهده: 80
  • GravityRush2-8.jpg
    GravityRush2-8.jpg
    98.7 KB · مشاهده: 91
  • GravityRush2-9.jpg
    GravityRush2-9.jpg
    70.7 KB · مشاهده: 92
  • GravityRush2-10.jpg
    GravityRush2-10.jpg
    83.9 KB · مشاهده: 93
آخرین ویرایش:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
در راستای اینکه این نسل گناه کبیره ـست که بازیی بدون تاخیر منتشر بشه، GR2 هم دست از پا خطا نکرد و تاخیر خورد:|
بازی 20 ژانویه منتشر میشه...حدود یک ماه و نیم تاخیر...:(

البته ... :

باز کمی از غممان کم میکند! ... البته اگر از اون DLCـهای کات شده نباشه:-"

احتمالا دمو رو برای غرب هم بدن:-" ... البته من همون ژاپنی رو رفتم:))

واقعا این نسل تا حالا اصلا بازیی داشتیم بدون تاخیر اومده باشه؟ :|
به نظر من تاخیر مصلحتی بود این تاخیر
اگه تاخیر نمیخورد این بازی لست گاردین و گرویتی راش با فاصله یک هفته میومدن.
همین الان تو نمایشهای بازی بازی بنظر قابل عرضه میرسه

الانم با فاصله‌ی ۴ روز با RE7 و Yakuza 0 عرضه میشه...:|
=))
دیگه عرضه اونا دست سونی نیس وگرنه اینقدر اینور اونور میکردن تاریخ عرضه رو که یجوری با فاصله یک ماه بیان
الانم هورایزن و پرسونا و ni oh تاریخ عرضشون تو یه فاصله دو هفته ای هست بنظرم دوتا از اونارو هم تاخیز خواهند زد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
به نظر من تاخیر مصلحتی بود این تاخیر
اگه تاخیر نمیخورد این بازی لست گاردین و گرویتی راش با فاصله یک هفته میومدن.
همین الان تو نمایشهای بازی بازی بنظر قابل عرضه میرسه
الانم با فاصله‌ی ۴ روز با RE7 و Yakuza 0 عرضه میشه...:|

• Like
Reactions: sadegh93

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
آره برای خود من بد نشد مثلا! با خیال راحت TLG رو میگیرم...! :D (البته از دیدگاه دیگری میگیم اگر تاخیر نمیخورد و فرضا ما 20 ژانویه بازی رو میگرفتیم،بازی ارزون شده بود تا اون موقع:)) )
تاریخ جدیدشم برای من اون 2 بازیه دیگه مهم نیستن اصلا:D (خدایی RE VII میخواد به این زودی منتشر بشه؟ اصلا هایپی که یک IP به این بزرگی باید دور و برش باشه نیست:| احساس خوبی ندارم! البته به منم ربطی نداره سبک Horror :)) )

ولی برای بازی در کل اوضاع بده! :| عمده فروشش هم فکر کنم ژاپن باشه و همشم میخوره به بازی های ژاپنی! تاریخ قبلی TLG و قبل ترش FFـها که RPG هستن و وقت گیرن!
این یکی هم میخوره به یاکوزا و RE ...! :|
خوب نیست... اصلا خوب نیست برای بازی:| امیدوارم به فروشی که انتظار دارن برسه بازی و گم و گور نشه! :( با اینکه گفتن شماره ی آخر بازی خواهد بود...ولی شاید اگر استقبال بشه به جای ساخت Siren (مثلا اگر توی ذهنشون باشه:-" ) ، بگن یه Action Adventure دیگه بسازیم! :-"

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خب بالاخره بازی GOLD شد =D>
PS4 Exclusive Gravity Rush 2 Has Gone Gold
حالا یه جورایی میشه مطمئن بود که تاخیر واسه همزمان نشدن عرضه بازی با TLG و FF XV بود چون با این شرایط خیلی راحت میتونستن توی December عرضش کنن...
امیدوارم مثل نسخه‌ی قبلی موفق بشه و از نظر فروش هم بترکونه که امیدی به نسخه‌های بعدی هم باشه :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
به به بسیار عالی!:x
و چقدر هم زود!!!!:-" خوب صبر میکردن همون DLC رو هم میچپوندن تو بازی:D :-"

به هر حال، منتظریم:x
---
چندی پیش هم یه سری عکس از لباس های اضافه ی موجود در بازی منتشر نمودن، برای تنوع بد نبودن... ولی خفن هم نبودن:-" کاش یه لباسی شبیه به اون لباس Spy (گربه ایه!) یا چنین چیزایی توی بازی باشه:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
کار بازی تموم شده و به نوعی گلد شده .. ولی دو ماه باید تا انتشارش ملت منتظر بمونن .
کشته منو این برنامه ریزی های سونی ...

حالا جالبیش اینه که بازی رو برداشته انداخته وسط یه طوفان از انتشار بازی های بزرگ و معروف .. تبلیغات بازی هم اونقدر افتضاح

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
کار بازی تموم شده و به نوعی گلد شده .. ولی دو ماه باید تا انتشارش ملت منتظر بمونن .
کشته منو این برنامه ریزی های سونی ...

حالا جالبیش اینه که بازی رو برداشته انداخته وسط یه طوفان از انتشار بازی های بزرگ و معروف .. تبلیغات بازی هم اونقدر افتضاح
الانم مینداخت فرقی نداشت و شاید بدتر میشد:-"
خود سونی TLG رو داشت، از ژاپنی ها هم FF XV با اون هایپ خفن + WoFF اخیرا اومدن:-"
غیر ژاپنی ها هم که آخر سال همیشه شلوغه:D

تاریخ جدیدشم عالی نیست، ولی از وضعیت فعلی بهتره:D

ولی حیف شد...الان آماده ی گرفتن GR2 بودیم:(

• Like
Reactions: vaan 2

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
هیچوقت به اندازه ی دیشب از تاخیر یک بازی خوشحال نشدم!=))
فکر میکردم این DLCـیی که میگن مثل شماره ی اول باشه ، ولی اینی که قراره بدن عالیه! فوق العادست!:x :x :x

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
هیچوقت به اندازه ی دیشب از تاخیر یک بازی خوشحال نشدم!=))
فکر میکردم این DLCـیی که میگن مثل شماره ی اول باشه ، ولی اینی که قراره بدن عالیه! فوق العادست!:x :x :x
خودش یه بازی کامله ... شاید حداقل چهار ساعت باشه . حداقل

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
واقعا به عقل این مسولای سونی دارم شک میکنم .. اون از تبلیغات بازی .. اینم از این کالکتور بازی که فقط شرق آسیا عرضه میشه .
من میخوام کالکتور بازی رو بگیرم ... ولی اگه خبری نیست ... پیش خرید کنیم ... حداقل کاستوم توپcat از دستمون نره

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
راستی اخیرا خبرایی از بازی اومد، در مورد موارد آنلاین بازی(چلنج ها شامل Ghost ملت میشه، موارد مربوط به بخش Mine و ... ) کلا که خوبه:D

غیر از این، یه ویدیو از لباس های بازی هم دادن...لباس های شماره اولم بود توش:x Spy :x
یه لباس جدید هم بود، فکر کنم مربوط به این بازیی بود که باهاش برنامه مشترک داشتن:-"

در کل که خبر های خوب زیاد از بازی میاد:-"، اما گویا سونی روی بازی فقط رو ژاپن و شرق آسیا سرمایه گذاری کرده و کلا غرب عین خیالشم نیست:| (نسخه اول برا پلاس، دموی نسخه دوم، دادن اطلاعات و ... به صورت منظم به زبون ژاپنی...بدون هیچ زیرنویس و ...، کالکترز ادیشن) و کلا خیلی چیزای دیگه:|

• Like
Reactions: FUTURE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر