PlayStation Gravity Rush 2

نسخه دوم بازی در کنفرانس توکیو گیم شو سونی معرفی شد!

اطلاعات داستانی:

- داستان بازی کمی بعد از اتفاقات نسخه اول رخ میدهد.

- کت به همراه سید و ریون برای بررسی یک اتفاق غیر عدی گرانشی که در سطوح بالایی شهر رخ داده به آنجا میروند و در آنجا گرفتار یک طوفان گرانشی میشوند و سر از یک مکان دیگر در میاورند؛ شهری به نام بانگا

- آنها در بانگا مجبور به بردگی و کار اجباری در معدن میشوند

تصاویر:

Attachments

• GravityRush2-1.jpg
    GravityRush2-1.jpg
    212.3 KB · مشاهده: 80
  • GravityRush2-8.jpg
    GravityRush2-8.jpg
    98.7 KB · مشاهده: 91
  • GravityRush2-9.jpg
    GravityRush2-9.jpg
    70.7 KB · مشاهده: 92
  • GravityRush2-10.jpg
    GravityRush2-10.jpg
    83.9 KB · مشاهده: 93
آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
ووووااااهاهاهاها

به این میگن بازی ... تا حالا همچین تعقیب و گریز خفنی دیده بودید ... تعقیب به سبک ابر قهرمان ها

v8u319hfhx77ugvtzzid.gif

من هنوزم حماقت سونی رو سر نمایش ندادن بعضی بازی هاش از جمله این درک نمیکنم ... جدا از کوتاه بودن مراسم .. یعنی گراویتی یا gtsport ارزششون از اون اسکالندرز و یا اون استاروارز لوگو بیشتر نبود ...
تنها چیزی که به ذهنم میرسه گیمز کامه .. یعنی اگه سونی تو گیمزکام شرکت نکنه ... یا این بازی رو اونجا هم نشون نده باورم میشه .. سونی یا یکی از مدیرای رده بالا با این بازی و یا سازنده هاش دشمنی داره

آخرین ویرایش:

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
اقا 9 دقیقه از گیم پلی بازی رو که سایت گیمرساید به طور اختصاصی گرفته بود رو دیشب نگاه کردم گرافیک روانی کننده گیم پلی اصلا باورم نمیشد اینقدر خدا باشه بازی چقدر جهانش پویاست چقدر مراحل فرعی داشت... تخریب پذیری؟:o فقط جریان اینکه طرف اصلا بلد نبود بازی کننه خیلی نوب بود:D
همش تو در و دیوار بود فکر کنم بلد نبود دسته دستش بگیره:D
واقعا سونی تازه داره میشه مثله نسل پیش کلا سونی هر چی به اخر نسل نزدیک تر میشه بیشتر میترکونه:D
خدا به ای تری ساله دیگه رحم کنه:|

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
قراره 19 جولای برنامه ای داشته باشن و اونجا تاریخ عرضه ی (ژاپن) بازی رو اعلام کنند!:D ... امیدوارم کلا تو یک روز منتشر بشه و بیشتر تو کف نمونیم:-"

+توی همون مراسم قراره اطلاعاتی از انیمه هم بدن:D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
یه خرده فروش ژاپنی تاریخ عرضه نسخه ژاپنی رو یکم December امسال اعلام کرده :| ینی تا میتونستن تاریخ عرضه رو عقب انداختن. اینطوری اگه نسخه غربی همزمان عرضه نشه احتمالا میره واسه اوایل 2017 :|~X(
تا 5 روز دیگه تاریخ رسما اعلام میشه و امیدوارم زودتر از اینا باشه. امسال منتظر هر چی بودم تاخیر خورده رفته اوایل 2017 :|

Rumour: Gravity Rush 2 Floats to Japanese PS4s on 1st December

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
یه خرده فروش ژاپنی تاریخ عرضه نسخه ژاپنی رو یکم December امسال اعلام کرده :| ینی تا میتونستن تاریخ عرضه رو عقب انداختن. اینطوری اگه نسخه غربی همزمان عرضه نشه احتمالا میره واسه اوایل 2017 :|~X(
تا 5 روز دیگه تاریخ رسما اعلام میشه و امیدوارم زودتر از اینا باشه. امسال منتظر هر چی بودم تاخیر خورده رفته اوایل 2017 :|

Rumour: Gravity Rush 2 Floats to Japanese PS4s on 1st December
دقیقا همون چیزی که میترسیدم اتفاق افتاد!
با این اوصاف عرضه ی نسخه غربی میره واسه 2017
من نمیدونم این مسخره بازیا چیه واقعا
بازی آماده هست برای همه ریجن ها با هم منتشرش کنین دیگه! :|

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
سلام
دوستان شماره یک اینو باید حتما بازی کنیم برای ادامه دادن این شماره 2؟
برای ps4 شماره یکش نیومده؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
به به! بسی شادمان نمود با تاریخ عرضه ـش! :x خوب میگفتن تاریخ عرضه ی جهانی رو مشخص میکنیم،انقدر استرس نمیگرفتیم:D
از OVA چیزی نشون ندادن؟ :D کلا لینکی نیست ببینیم چیا نشون دادن و ... ؟ :D

سلام
دوستان شماره یک اینو باید حتما بازی کنیم برای ادامه دادن این شماره 2؟
برای ps4 شماره یکش نیومده؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
آره! حتما! :D
شماره ی یکش هم برای PS4 اومده! فیزیکیش شاید سخت گیر بیاد(و توجه شود که قسمت اصلیش 40$ـه )اما از استور راحت میشه خرید و اگر عجله ای نداری،میتونی صبر کنی تا تخفیف بخوره:D (چندبار تخفیف خفن خورده البته تا الان:-" )
---
ویرایش :

خوب... تریلر بازی :
watch?v=9oQfPUh4CPE
اون لباسی که کت موقع سوار موتور(یا هرچی بهش میگن!)پوشیده خیلی خوبه اگر تو بازی قابل انتخاب باشه:-" :D

مورد بعدی اینه که اون لباس سفیده برای پیش خرید هست،علاوه بر اون 9تا از آهنگ های بازی رو هم میگیرن ، اونایی که از PSN Store پیش خرید کنند هم 10تا آواتار درجا میگیرن:-" :D
پیش خریدش توی Store هم از 12 آگوست شروع میشه!

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
تریلر منتشر شده رو دیدم ... به جز چیزایی که اضافه شده بود تقریبا همون تریلر e3 بود.
ولی واویلا کنترل بازی چرا انقدر خفن شده .. رسما دیگه حس کامل پرواز رو بهت منتقل میکنه و خیلی فوقاعاده حتی کارکتر رو بین کوچه ها هم میتونی به خوبی کنترل کنی و به پرواز در بیاری ..شناور شدن کارکتر چیزی فراتر از پرفکته ....
متا ۸۸ الی ۹۰ ... فکت

• Like
Reactions: FUTURE

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
به به! بسی شادمان نمود با تاریخ عرضه ـش! :x خوب میگفتن تاریخ عرضه ی جهانی رو مشخص میکنیم،انقدر استرس نمیگرفتیم:D
از OVA چیزی نشون ندادن؟ :D کلا لینکی نیست ببینیم چیا نشون دادن و ... ؟ :D

آره! حتما! :D
شماره ی یکش هم برای PS4 اومده! فیزیکیش شاید سخت گیر بیاد(و توجه شود که قسمت اصلیش 40$ـه )اما از استور راحت میشه خرید و اگر عجله ای نداری،میتونی صبر کنی تا تخفیف بخوره:D (چندبار تخفیف خفن خورده البته تا الان:-" )
---
ویرایش :

خوب... تریلر بازی :
watch?v=9oQfPUh4CPE
اون لباسی که کت موقع سوار موتور(یا هرچی بهش میگن!)پوشیده خیلی خوبه اگر تو بازی قابل انتخاب باشه:-" :D

مورد بعدی اینه که اون لباس سفیده برای پیش خرید هست،علاوه بر اون 9تا از آهنگ های بازی رو هم میگیرن ، اونایی که از PSN Store پیش خرید کنند هم 10تا آواتار درجا میگیرن:-" :D
پیش خریدش توی Store هم از 12 آگوست شروع میشه!
30$ هست عزیز دل برادر :D

• Like
Reactions: Akiba

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
یه ویدیو ۱۸ دقیقه ای از گیم پلی منتشر شده ..
من خودم ندیدم و دارم تمام تلاشم رو میکنم نبینم .. ولی نظر یکی از کاربرا

The music, the art style, floating around in low G mode... this looks so relaxing

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
^^^
بازی رو ازش مطمئنیم و میدونیم با چی طرفیم! :D نیازی به دیدن چیزی نیست! :D
وقتی اومد میریم سراغش و غرق(شناور!؟!) میشیم توش:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟