PlayStation Gravity Rush 2

نسخه دوم بازی در کنفرانس توکیو گیم شو سونی معرفی شد!

اطلاعات داستانی:

- داستان بازی کمی بعد از اتفاقات نسخه اول رخ میدهد.

- کت به همراه سید و ریون برای بررسی یک اتفاق غیر عدی گرانشی که در سطوح بالایی شهر رخ داده به آنجا میروند و در آنجا گرفتار یک طوفان گرانشی میشوند و سر از یک مکان دیگر در میاورند؛ شهری به نام بانگا

- آنها در بانگا مجبور به بردگی و کار اجباری در معدن میشوند

تصاویر:

Attachments

• GravityRush2-1.jpg
    GravityRush2-1.jpg
    212.3 KB · مشاهده: 80
  • GravityRush2-8.jpg
    GravityRush2-8.jpg
    98.7 KB · مشاهده: 91
  • GravityRush2-9.jpg
    GravityRush2-9.jpg
    70.7 KB · مشاهده: 92
  • GravityRush2-10.jpg
    GravityRush2-10.jpg
    83.9 KB · مشاهده: 93
آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
خوب بالاخره منم بازی رو خریدم ... و اصلا نمیتونم صبر کنم برای بازی کردنش دیگه

9x3l_tumblr_n2l5oxdhk81ttn473o1_250.gif

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خوب بالاخره منم بازی رو خریدم ... و اصلا نمیتونم صبر کنم برای بازی کردنش دیگه

9x3l_tumblr_n2l5oxdhk81ttn473o1_250.gif
فقط خیلی با انتظارات بالا سراغ بازی نرو چون منم همینکارو کردم و یکم ناامید شدم...
====================
من فکر می‌کردم مشکلاتی که توی نقدا بهش اشاره میشد یکم بزرگنمایی بیش از حد بود ولی متاسفانه بازی واقعا توی بخش دوربین و کنترل مشکل داره...حتی اگه مثل من نسخه‌ی اول و دمو رو بازی کرده باشید و با کنترلش آشنا باشید، بازم ممکنه توی بخشای مختلف بازی به مشکل بخورید و دوربین اذیت کنه...
یه سری مرحله‌های مخفی‌کاری فوق‌العاده بد هم توی بازی هستش که واقعا من نمی‌دونم چرا مجبور بودن اینارو توی بازی بزارن وقتی هیچ لذتی توی انجام دادنشون نیست و Level Design خیلی خسته‌کننده و ضعیفی دارن. در کل به غیر از اینا بقیه بخشای بازی عالیه و خیلی لذت‌بخشه.
حالا دارم میفهمم چرا امتیازهای بازی خیلی بالا نرفت... به نظرم نسخه‌ی قبل بهتر بود ولی طرفدارا این نسخه رو هم نباید از دست بدن

• Like
Reactions: vaan 2 and KingAmir

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
فقط خیلی با انتظارات بالا سراغ بازی نرو چون منم همینکارو کردم و یکم ناامید شدم...
====================
من فکر می‌کردم مشکلاتی که توی نقدا بهش اشاره میشد یکم بزرگنمایی بیش از حد بود ولی متاسفانه بازی واقعا توی بخش دوربین و کنترل مشکل داره...حتی اگه مثل من نسخه‌ی اول و دمو رو بازی کرده باشید و با کنترلش آشنا باشید، بازم ممکنه توی بخشای مختلف بازی به مشکل بخورید و دوربین اذیت کنه...
یه سری مرحله‌های مخفی‌کاری فوق‌العاده بد هم توی بازی هستش که واقعا من نمی‌دونم چرا مجبور بودن اینارو توی بازی بزارن وقتی هیچ لذتی توی انجام دادنشون نیست و Level Design خیلی خسته‌کننده و ضعیفی دارن. در کل به غیر از اینا بقیه بخشای بازی عالیه و خیلی لذت‌بخشه.
حالا دارم میفهمم چرا امتیازهای بازی خیلی بالا نرفت... به نظرم نسخه‌ی قبل بهتر بود ولی طرفدارا این نسخه رو هم نباید از دست بدن
اصلا من فازم برای بازی کردن گراویتی یه چیز دیگست و بیشتر داستان برام مهمه و به خصوص اینکه ببینم سرنوشت اون زن و شوهر محقق چی میشه نگید که تو بازی نیستن که اصلا بیخیالش شم همین الان ... اصلا همین تجدید دیدار با بانو ریون مرا بسه برای هایپ بودن ....

• Like
Reactions: KingAmir

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
====================
اون دوربین رو مخ رو درست میگی مخصوصا قسمت های پایانی که دیگه می خوایی بزنی مانیتور رو بشکنی:|...ولی مراحل مخفی کاری اکثریت تو ساید میشن ها بودن که واقعا طراحی جالبی نداشتن منم نرفتمشون:D ولی فکر کنم فقط دوتا ازمراحل اصلی مخفی کاری بود که انصافا لول دیزاین خیلی خوبی داشتن من که حال کردم:D
ولی ای کاش این دوربین بازی درست بود لذتش دوبرابر میشد مخصوصا مراحل پایانی:D من حسگر دسته رو تو بازی غیر فعال کردم اینطوری خیلی بهتر شد ولی باز دوربین مشکل خودش رو داشت...من نسخه اول رو نرفتم ولی با ویدئو هایی که دیدم بنظرم این نسخه خیلی بهتر از اونه مخصوصا قدرت های جدید کت که عالی بودن:D البته شاید به این دلیل بود که من بدون هیچ انتظاری از بازی رفتم سمتش

• Like
Reactions: vaan 2 and KingAmir

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
فروش بازی در حد فاجعه بوده:|
فیزیکی رو که شاهدید...دیجیتالی هم نه استور آمریکا و نه استور اروپا جزو 20تا نبوده!:(( چرا آخه:(

• Like
Reactions: pbgame

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
فیزیکی رو که شاهدید...دیجیتالی هم نه استور آمریکا و نه استور اروپا جزو 20تا نبوده!:(( چرا آخه:(

حالا سونی خیلی هزینه کرد برای بازی که انتظار فروشم داشته باشه. دریغ از یه تریلر تو کنفرانس ها و یه تبلیغ تو غرب ... بعدم که بازی رو از بهترین بازه زمانی دم تعطیلات فرستادن به بدترین زمان ممکن .. اونم وسط طوفانی از بازی های گردن کلفت با اسامی بزرگ .... حماقت های سونی نسبت به این بازی که از نظر من شبیه به ضدیت شده بود ..بی نهایت بود .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pbgame

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اتفاقا خیلی خوب شد تو یکی دو ماه اینده یه سیل خفن ۵۰ درصدی میخوره میخرمش فیزیکیش که گیرم نیومد.کلا بازی هایی که فروش خوبی ندارن سریع میرن تو سیل ناشرم که سونی باشه دیگه زودتر:>B-)

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
یه دو -سه ساعت بازی کردم .... یعنی بازی تا اینجا از یالاترین انتظارتم هم کلی فراتر بوده .... حالا از اینکه بازی منتقل شد به ps4 حسابی خوشحالم .... همه چی خیلی خوبه ...
داستان و شخصیت پردازی خیلی خوبه ... و کارکتر های فرعی خیلی بولد و پررنگ هستن ... کت هم که شیرین تر و دوست داشتنی تر از همیشه .... کنترل بازی شدیدا روون و نرم شده ادم کیف میکنه ... مبارزاتم یهتر و روون تره و کلی امکانات برای کنترل بهتر تو مبارزات گذاشتن مثل قفل کردن روی هدف تو گراویتی کیک ... ارتقا ها هم بهتر و موثرتر شده و هر ابیلیتی کلا نسبت به نسخه قبل کلا زیر و رو شده .
اما مبحث دوربین ... اولش یه کم به نظرم خشک اومد و حس میکردم دوربین حرکتش تیکه تیکه است ..ولی بعد دو سه دقیقه کار کردن باش و چرخوندنش دور کارکتر شگفت زده شدم که چقدر دوربین خوبه و کنترل کردنش راحته ... ده ها برابر بهتر و روون تر از نسخه اول شده ... حالا نمیدونم برم جلوتر تو ماموریت هایی که به سرعت عمل نیازی چطور میشه .. ولی تا اینجا که همه چی پرفکت بوده ... فیزیک بازی و اعضای بدن کارکترا چقدر داینامیکه
ولی یه چیز گندش رو در اورده ... من دکمه اسکرین شاتم تو همین دو ساعت از بین رفت
اخه چرا یه کارکتر انقدر کاوایی میتونه باشه .... به خصوص اول بازی که کت با تاپ بود یه حداقل ۶۰-۷۰ تا اسکرین گرفتم ازش .

همچنان دلتنگ ریون

جالب اینکه داشتم ویچر میزدم بازی اینستال شد ... گفتم فقط بیام ببینم اولش چطوریه که خوب .......

الان بیشتر حسرت میخورم که چرا بازی رو پیش خرید نکردم و الکی یه ماه صبر کردم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: KingAmir

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
موسیقی‌ بازی انصافا شاهکاره :x اگه آخر سال جوایز بخش موسیقی رو درو نکنه کلا از صنعت بازی ناامید میشم :D البته رقیب‌های قدرتمندی مثل P5 توی این بخش داره :D

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
سلام ، من ١ رو بازي نكردم ، جايي هست در مورد داستان بازي شماره ١ شرح بده؟ انگليسي يا فارسي فرق نميكنه،، ممنون .

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
اگه هنوز بازی رو نگرفتید شاید اینجا گیر بیاد

kamw_screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B7-%DB%B0%DB%B2-%DB%B2%DB%B1-%DB%B1%DB%B4-%DB%B4%DB%B6-%DB%B0%DB%B0.png

اگه داشت و خردیدید ما رو هم دعا کنیذ و حالشم از بازی ببرید که بی نظیره
راستی منم این بازی را خریدم فیزیکیشو البته از اینجا که ادرس دادی نه از یه جا دیگه گیر اوردم .فعلا تمام فکر و ذکرم شده NIOH باور کن هنوز تو دستگاهم نزاشتم بازی را .از ترس اینکه تموم بشه گیر نیاد خریدم .NIOH را تموم کردم میچسبم به این شاهکار البته بدم نیست تو مارس داستان ریون هم میاد باهم بازی میکنم:D

• Like
Reactions: KingAmir and vaan 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر