1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

World of Warcraft: Legion

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط Skychaser, ‏Jun 4, 2006.

1. کاربر سایت

نام:
    NS
    سلام دوستان من تازه بازیو خریدم خیلی هم عالیه و اصن 180 درجه با سرور های free فرق داره و یه لذت خاصی توش هست ولی تنها مشکلی که دارم اینه که خیلی از حجم نتم مصرف میکنه... دقیقه ای بالای 60 مگ میخوره ولس اونطور که یادمه قدیما که فری بازی میکردیم ساعتی 50 مگ به زور میخورد... کسی این مشکلو داره ؟

2. کاربر سایت

سینماتیک های بازی برای اولین بار که میرید تو بازی بک گراند دانلود میشه اگر نه شما بازی به کم مصرفی wow پیدا نمیکنی من روزی 2-3 ساعت بازی میکنم شاید سر ماه 1 گیگ مصرف کنه(ساعتی نهایتش 10 مگ).اونا دانلود شه اوکی میشه

master_hate این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

سلام
    دوستان بهترین سرور پ.لی برای بازی چیه؟ من تازه وارد بازی شدم کدوم سرور رو انتخاب کنم؟ ممنون

4. کاربر سایت

نام:
    محمد حسین
    اگه میخواید هورد بازی کنید kazzak و اگه میخواین آلاینس بازی کنید silvermoon تو این دوتا ایرانی خیلی زیادن به طوری که تو چت فینگلیش بنویسی جوابتو میدن :D:D

5. DSM DSM

کاربر سایت

نام:
    رامین
    سلام دوستان کسی هس اینجا بتونه به وسیله wowtoken برام destiny 2 رو بگیره؟ اگه هس برام تو پیام خصوصی قیمتش و شرایطش رو بفرسته

6. کاربر سایت

d2 گیفت نمیشه پس یعنی شما باید یه اکانت فعال wow با کشور غیر از ایران داشته باشید

DSM این نوشته را Like کرده است.
  7. DSM DSM

کاربر سایت

نام:
    رامین
    سلام دوستان این EXPANSION LEGION چون تخفیف خورده میخام بگیرمش بعد اینجا کسی هستش بتونه با wowtoken برام لیجن رو بگیره؟ اگه هس یه پیام خصوصی برام بفرسته

8. کاربر سایت

wowtoken acount bind هست نمیشه بدی به کس دیگه ای

9. کاربر سایت

cdkey رو براش گیفت میکنن

10. کاربر سایت

والا تا اونجایی که من میدونم wowtoeken تبدیل به بالانس میشه . با بالانس هم از استور بلیزارد مستقیم خرید میکنی cd key فکر نکنم در کار باشه عین استیم به battle.net اضافه میشه شاید من اشتباه میکنم البته راه دیگه اینه که طرف گلد مورد نیاز رو براش بفرسته رو اکانتی که میخواد بگیره بعد خودش بره wowtoken بخره و اقدام کنه فکر نکنم cdkey بده

11. کاربر سایت

کل بازیا جز لوت باکس owو پیش خریدا قابل گیفته
    حتی مونتها

12. کاربر سایت

آقا مشکلی ندارین شما؟ من الان نه میتونم به battle.net app کانکت شم نه wow حدوده 2 -3 ساعته صبح درست بود کسی مشکلی نداره؟فکر کنم داخلی باشه....

مثل اینکه حمله سایبری شده ورداشتن یه سری پورت رو بستن

آخرین ویرایش: ‏Aug 30, 2017
  13. کاربر سایت

دوستان کسی مشکل ورود به بازی و لاگین شدن به بتل نت رو نداره ؟

14. کاربر سایت

نام:
    مسعود
    سلام دوستان
    کسی raf داره واسه من؟

این صفحه را به اشتراک بگذارید