1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

World of Warcraft: Legion

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط Skychaser, ‏Jun 4, 2006.

1. Gold User

نه با ایران مشکلی نداره ولی مثلا اگه اکانتتون امریکا باشه یا یه سری کشورای دیگه نمیتونید توکنو به بالانس تبدیلش کنید
    این مشکلو منم پیدا کردم چون اکانتم امریکا بود مدارک ارائه دادم چنجش کردن به ایران بعد تونستم به بالانس اضافه کنم

SAGAD این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

ایول پس هر وقت اکسپنشن بعدی اومد پری اوردر میکنیم با تشکر

3. کاربر سایت

هیچ مشکلی نداره

آخرین ویرایش: ‏Jul 17, 2017
  4. کاربر سایت

دوستان گرامی، تا اطلاع ثانوی از خریدن وو توکن برای گرفتن بتل بالانس توی ریجن ایران خود داری کنید . گویا یا ریجن ایران لاک شده و نمیشه دیگه ازش استفاده کرد و یا مشکل پیدا شده که فقط میشه شارژ ماهیانه رو باهاش داد.

upload_2017-7-15_7-42-20.png

آخرین ویرایش: ‏Jul 15, 2017
    masoud101 و pedram_dadgar این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

دوستان یه مشکلی واس من پیش اومده،من وارد بازی که میشم ترافیک نتم به شدت میره بالا و پینگم هم بد جور میره بالا در صورتی که قبل بازی همه چی اوکی هست،انگار که وارد بازی میشم یه چیزایی در حال دانلود هست،در صورتی که من بازیو تا اخرین پچ روی لانچر کامل دانلود کردم ،نمیدونم چیه،و چجوری باید متوقفش کنم،لطفا راهنمایی کنید.

6. کاربر سایت

نام:
    Sina
    واس منم اولش همینه پینگ بدجور بالا ولی بعد 4 5 دقیقه خوب میشه ! اگه خوب نشد ببین چیزی دانلود نمیشه تو بازی ن pc خودت ! اگرم نبود چیزی با ی نت دیگه تست کن !

7. کاربر سایت

بله دوباره بلیزارد لطف کرد و بالانس برای اکنت هایی که کشورشون ایران بلک کرد

8. کاربر سایت

نام:
    علی قربانی
    سلام
    من بازی رو از داخل بتل.نت دانلود کردم حالا میخوام از حالت starter edition در بیام باید چیکار کنم؟

9. کاربر سایت

نام:
    مجید
    باید سی دی کی battle chest و legion را بخری و داخل امونتت وارد کنی .. بار اول 30 روز رمان داده میشه و بعدش باید شارژ ماهانه بخری

10. کاربر سایت

نام:
    علی قربانی
    ممنون

11. کاربر سایت

نام:
    مجيد
    دوستان کسی میتونه یه سایت مطمئن برا خرید گیم تایم به من پ.خ کنه ؟

12. کاربر سایت

نام:
    محمد حسین
    دوستان قیمت گلد در حال حاضر تو سرور kazzak horde چقدره؟ کسی اینجا فروشنده هست؟

13. Gold User

هنوز نتونستم درک کنم چرا کسی باید گلد بخره؟
    من فقط دو هفته (شایدم کمتر) نسخه اورجینال رو بازی کردم (که بعدش فهمیدم کلا زدن بازیو ترکوندن برگشتم همون سرورای 3.3.5) توی دو هفته نصفش صرف لولینگم شد تو بقیه اون مدت دو یا سه تا توکن فارم کردم

فقط برام سوال پیش اومد بدونم چرا یه عده دنبال خرید گلدن.

14. کاربر سایت

نام:
    محمد حسین
    داداش یه توضیحی میدی چجوری فارم کردی؟

15. Gold User

من زیاد بازی نکردم ولی مطمئنم خیلی راههای سریعتر و بهتری هم از روش من برای فارم کردن هست
    از قیمتای سرور شما هم اطلاع ندارم من draenor بازی کردم ولی قیمت mats زیاد تفاوتی بین سرورا نباید داشته باشه
    یکی از professional هام رو mining برداشتم بعد هم وقتی لولم مکس شد فهمیدم توی suramar یه منطقه هست مخصوص فارمینگه ماینر ها توی مپ suramar رو نگاه کنید یه قسمت سبز هست سمت چپ نقشه هست سمت بالا - راست اون قسمت یه cave هست که جلوش هم کلی felslate basilisk هست (همون منطقه جلوش هم جای خوبی برای فارم هست ولی حوصله کشتنشون رو باید داشته باشید) برید داخل save آخرش یه مکان کوچیکی هست که توش felslate و leystone بصورت deposit - rich reposit و seam اسپاون میشه
    یه افزونه به اسم server hop هست اون رو پیدا کنید و نصب کنید (دیگه سازندش پشتیبانیش نمیکنه ولی هنوز کار میکنه) هربار به یه گروه توی suramar وارد بشید که لیدرش از سرور دیگه ای باشه و توی اون منطقه هم باشه شما داخل اون سرور میشید و بنابراین اون منطقه ای که داخلش هستید هم عوض میشه و دوباره leystone-felslate deposit های جدید برای ماین کردن هست حالا این پروسه تحت شرایط مختلف پیچیده میشه مثلا معمولا یکی دو نفر دیگه هم اونجا فارم میکنن که باعث میشه وقتی به یه سرور دیگه hop کردید اونجا چیزی برای ماین کردن نباشه و اینم اضافه کنم که وقتی توی suramar ورلد کوئست های جدید زیادی باشه خیلی راحتتر میتونید از افزونه استفاده کنید و فارم کنید وقتی WQ ها کم باشن دردسر ساز میشه خودتون استفاده کنید کم کم متوجه میشید چجوریه
    ادیت: اینم اضافه کنم که جدا از این موارد مارکت هم خیلی وقتا ریست میکردم توی draenor برخی از ساعات روز یا همون زمان هایی که WQ های توی suramar زیاد بودن ماینتر ها هم بیشتر فارم میکردن و با قیمت پایینتر برای فروش میذاشتن من هم همشون رو میخریدم نزدیکای صبح میشد با قیمت خیلی بالاتر فروختشون

این صفحه را به اشتراک بگذارید