1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

World of Warcraft: Legion

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط Skychaser, ‏Jun 4, 2006.

1. کاربر سایت

نام:
    N.i.M.a
    از بچه ها کسی rotation برای Warrior Fury رو بلده ؟ تا حالا بازی نکردم با این class

2. کاربر سایت

نام:
    N.i.M.a
    دیروز maintance داشت انگار

3. کاربر سایت

Fury Warrior DPS Guide (Legion 7.2)

4. کاربر سایت

دوستان یک سوال مبتدی، من تازه می خوام wow رو شروع کنم و الان می بینم سایت wow بدون فیلترشکن باز نمیشه، اما از blizzard launcher می تونم بازی رو دانلود کنم( فعلا نسخه ی یه ماه رایگان)

می خواستم بپرسم وضعیت سرورهای اریجینال توی ایران چجوریه؟ فیلتر نشدن؟

پ.ن: اینترنت من هایوب هست و با overwatch که مشکلی نداره.

5. کاربر سایت

فقط دامنه ی worldofwarcraft.com فیلتره که تاثیری تو بازی و مدیریت اکانت نداره

6. Gold User

نام:
    مصطفی
    با سلام ایرانی ها برای آلیانس تو کدوم ریلم بیشترن؟

7. کاربر سایت

نام:
    بی نام!
    تا جایی که من میدونم silvermoon

mostafawarcraf این نوشته را Like کرده است.
  8. کاربر سایت

سلام. اگه بخوام اکانت جدید بسازم. کسایی که میخوان منو Recruit a friend کنن و وقت و تایم کافی برای lvl up با هم دیگه طبق شرایط blizz که باید اونا هم کاراکتر جدید با حداکثر 4 لول فاصله بسازن با هم بریم لول آپ شرایطشون رو بگن که حاضر چقدر گلد یا تایم بزارن بریم با هم بسازیم!! ممنون!

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

9. کاربر سایت

نام:
    محسن
    سلام من می خوام شروع به بازی کنم
    ۱- میشه بازی‌ رو از یک سایت غیر رسمی(مثلا با ورژن ۷.۱) دانلود کنم و بعد با Launcher اپدیت کنم؟ چون حجمش خیلی زیاده و از سایت های‌ ایرانی سریع تر دانلود میشه.
    ۲- برای خرید Battlechest یک جایی معرفی کنین. لازمه قبل از این که لول ۱۰۰ بشم Legion هم بخرم؟ (نمی خوام Demon hunter بسازم)
    ۳- شما همه در EU بازی می کنین؟ من در Dota 2 پینگم با US East حدودا ۲۰۰ هست و با Europe حدود 150 ولی اونحور که در فروم رسمی WoW خوندم ظاهرا پینگ ها بین US و EU خیلی فرق می کنه . خلاصه: میشه در ریلم های امریکا‌ با پینگ قابل قبول بازی کرد؟

آخرین ویرایش: ‏Jun 16, 2017
  10. کاربر سایت

کاری به پینگ ندارم ولی کلا پلیر بیس تو eu خیلی قوی تر از Us هست علاوه بر پینگ بهتر مورد اول هم فکر نکنم عملی سرعت لانچر خیلی بالاس فقط یه نکته داره من خودم داشتم دانلود میکردم تا نیم ساعت اول پایین بود بعد کم کم رفت بالا سر legion که انلود کردم.در مورد سایت هم برات پ . خ میکنم .

11. کاربر سایت

نام:
    علی قربانی
    سلام
    الان اگه بخوایم wowtoken رو از داخل بازی با گلد بخریم چند تا گلد میخواد؟

12. کاربر سایت

سلام به همه
    من بازی رو تازه شروع کردم و رسیدم به به لول 45، چندتا سوال داشتم فقط

1. تو سیلورمون گیلد ایرانی خوب و باحال کسی میشناسه معرفی کنه یا اد کنه؟
    2. من رمان بازی رو تا کاتاکلیسم خوندم بعد خواستم ببینم مثلا تو بازی هیچی از اول داستانا گفته نمیشه دیگه نه؟ مثلا ارتاس و بقیه؟ چون تا اینجا که بازی کردم همچین چیزی نبود و تا اونجاییم که متوجه شدم بعد از همون کاتاکلیسمه که نخوندم رمانشو هنوز و گیج میزنم بعضی چیزا که تو بازی میبینم
    منظورم اینه که داستان تو بازی روایت نمیشه اصلا؟ ویدیو، کات سین یا یه همچین چیزی

آخرین ویرایش: ‏Jun 19, 2017
  13. کاربر سایت

همین الان بازار سیلورمون 220095 تا گلد ناقابل :D:D

14. کاربر سایت

نام:
    بهنام
    خب منم بازی رو دو سه روزی میشه که گرفتم با بوست لول 100 یه وارلاک ساختم که بتونم با دیمن هانتر بازی کنم چون بنظرم DH خیلی فان میومد و دلیل اومدنم سمته سرور اصلی بازی همین DH بود. جدای از این حرفا خیلی تازه کارم دوستانی که میتونن کمک کنن مارو . فقط الان نمیدونم برای اینکه بتونید پیدام کنید باید بتل تگ بدم یا اسمه هیرومو؟

15. کاربر سایت

نام:
    سالار
    بتل تگ بزار دوستان ادد کنن :D
    کدوم ریلم و کدوم ریس هستین ؟ :D

Kaiki این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید