1. برای کسب آخرین اخبار و اطلاعات کانال بازی سنتر را دنبال کنید.
  برای عضویت در کانال کلیک کنید
  بستن اطلاعیه

پرونده‌ی ماهانه سینمایی [مکس دیوانه] - چرخ دنده‌های مرگ

گفتگو در 'سینما، گرافیک کامپیوتری (CG Art) و Comic' ایجاد شده توسط Hooman.J, ‏Sep 2, 2015.

 1. Hooman.J

  کاربر سایت

  تاریخ عضویت:
  ‏Aug 30, 2014
  ارسال ها:
  113
  نام:
  هومن
  [​IMG]
  [TABLE="class: cms_table, width: 800, align: center"]
  [TR]
  [TD]سلام

  این ماه با کمی تاخیر همراه شما عزیزان می شویم و به همین دلیل هم در همین ابتدای کار از شما عزیزان پوزش می طلبیم. سخن کوتاه می کنم و از کامپیوتر های سوخته ی اینجانب تا هیئت تحریریه و گرافیست حرفی نمی زنم. با تمام تلاشی که داشتیم تا مجله قبل از شهریور ماه به دست شما برسد متاسفانه این امر میسر نشد اما برای شهریور ماه می توانید زودتر از همیشه منتظر شماره ی چهارم مجله باشید و در ضمن چشم به راه غافلگیری های جدید هم بمانید!

  در رابطه با فیلم انتخاب شده برای این ماه اگر دارید با خودتان می گویید : "چرا MAD MAX ؟" باید گفت آخرین ساخته ی میلر فیلم بزرگی است شاید در ژانر عامه پسندی قرار گرفته باشد اما به شما قول می دهم نه ما غرق در جریان اصلی هالیوود شده ایم و نه از عاشقان سینه چاکِ اکشن های آبکی هستیم. مکس دیوانه از این جهت انتخاب شد که فیلم بزرگی است و متعلق به دنیایی پیچیده و عجیب که متعلق به ذهنِ میلر است و آن قدر جزئیات دارد که از چشم هر کسی پنهان بماند. ما هم تصمیم گرفتیم سفری به داخل کله ی آقای کارگردان داشته باشیم تا شاید فهمیدیم که چه بر سرش آمد که دست به خلق چنین چیزی زد آن هم بعد از گذشت 30 سال از شماره ی قبلی !


  با تشکر از همه ی شما عزیزان که ما را می خوانید و به ما برای ادامه ی کار دلگرمی می دهید. طبعا این کار بدون این دلگرمی ها هر روز کهنه تر و فرساینده تر می شود و اگر تغییر و تلاشی در جهت رشد کار صورت می گیرد فقط به دلیل حضور گرم شما عزیزان است.


  با ما در تماس باشید و برای ما از نظرات , خواسته ها و انتقاداتتان بنویسید.

  با تشکر ؛
  آرمین ریاضی
  شهریور 1394
  [/TD]
  [TD="align: center"][​IMG]

  [/TD]
  [/TR]
  [/TABLE]

  [​IMG]  منتظر نظرات ، پيشنهادات و انتقادات شما هستيم