امتیازات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
وضعیت این تاپیک واقعا وخیم شده ! دیگه همین مونده بود پایان متال گیر 4 ترول بشه !! پایان از اون فوق العاده تر برای نسخه 4 وجود نداشت . اول اینکه این زائده ذهن شماست که اسنیک جرات نداشته ماشه رو بکشه . اصلا چنین خبری نبود . دوم اینکه بعد از صدای شلیک و دیدن نوشته ها هیچ فنی راضی به این پایان نبود . چرا باید یه قهرمان که سال ها باهاش زندگی کردیم رو اینقدر ساده از دست بدیم !؟ و در تیتراژ پایانی وقتی با اسم بیگ باس مواجه می شیم اتفاق فوق العاده ای در بازی می افته که به خیلی از سوال های ما پاسخ می ده و ظاهر شدن بی موردش چیه ؟ در مورد نانو ماشین و این صحبت ها شما کلا با این مقوله ها کنار نمیایی باید بیخیال این سری بازی بشی ! چون عملا تو تمام نسخه ها از این تخیلات وجود داره و هر کسی نمی تونه باهاش کنار بیاد. دیگه از متال گیر 2 بدتر که دست لیکوئید بر کل مغز و بدن و اسلات احاطه داره !!؟
اولا که جرات داشت خودش رو میکشت بنده دوست داشتم که قهرمانی که برای اهدافش دست به همه کار زده توی این سری تبدیل به بچه ترسو نشه و در مورد ظاهر شدن بیگ باس هم اینکه بیگ باسی که توی تمام بازی ها از کلون هاش (به خاطر زیرو) بدش میومد یکهو ظاهر شد و کلونش رو نجات داد عجیبه
ثانیا بنده کلی ادم میشناسن با اخر بازی مشکل داشتن این که با قاطعیت میگی همه دوست نداشتن اسنیک بمیره احتمالا شما سوپر پاور داری که از ذهن همه خبر داری
ثالثا اضافه شدن نانو ماشین تا خرتناق به بازی در خلاف همون بخش تخیلات هستش که میگی نانو ماشین کلا زد شخصیت ومپ و اون بک استوری که توی متال گیر 2 براش درست کرده بودن از بین برد.
رابعا مشکل بنده با فیلم بازی کردن اوسلوت به این برمیگرده که در توجیحش میگه با فیلم بازی کردن تونست پیتریوتز رو گول بزنه. خوب که چی؟ گذاشتن توئیست فقط به صرق گذاشتن توئیست
در اخر نمیشه مثل اینکه توی این سایت کلا بحث کرد با ادبیات خوشگل بچه ها

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اولا که جرات داشت خودش رو میکشت بنده دوست داشتم که قهرمانی که برای اهدافش دست به همه کار زده توی این سری تبدیل به بچه ترسو نشه و در مورد ظاهر شدن بیگ باس هم اینکه بیگ باسی که توی تمام بازی ها از کلون هاش (به خاطر زیرو) بدش میومد یکهو ظاهر شد و کلونش رو نجات داد عجیبه
ثانیا بنده کلی ادم میشناسن با اخر بازی مشکل داشتن این که با قاطعیت میگی همه دوست نداشتن اسنیک بمیره احتمالا شما سوپر پاور داری که از ذهن همه خبر داری
ثالثا اضافه شدن نانو ماشین تا خرتناق به بازی در خلاف همون بخش تخیلات هستش که میگی نانو ماشین کلا زد شخصیت ومپ و اون بک استوری که توی متال گیر 2 براش درست کرده بودن از بین برد.
رابعا مشکل بنده با فیلم بازی کردن اوسلوت به این برمیگرده که در توجیحش میگه با فیلم بازی کردن تونست پیتریوتز رو گول بزنه. خوب که چی؟ گذاشتن توئیست فقط به صرق گذاشتن توئیست

شما مطمئنی متال گیر 4 رو بازی کردی ؟ قبل از این که سالید ماشه اسلحه رو بکشه توسط شلیک بیگ باس این اتفاق نمی افته ! صدای شلیکی هم که شنیدی مال اسلحه بیگ باس بود و بچه ترسو واسه کارتون خاله سوسکه بوده !! در مورد بیگ باس شما دیالوگ های رد و بدل شده بین بیگ باس و سالید در اخر بازی رو ببینی کاملا متوجه می شی که علت حضورش چی هست و این که دیگه کلا از جنگ و ... خسته شده و اصلا بحث نجاتی در کار نیست . همونطور که بهش می گه تو نهایتا 3 ماه دیگه می میری و تو دنیا دیگه جایی برای اسنیک ها نیست .
دوما شما و اونایی که با پایان بازی حال نکردن احتمالا جزو همون دسته از افرادی هستید که اشتباهی یه بازی دیگه رو انجام می دادید ! خدا رو شکر ما 100 تا منبع معتبر داریم تو دنیای گیم که داستان و شروع و پایان و ... همه چیز متال گیر 4 رو ستایش می کنن ! نیازی به سوپر پاور نیست !
سوما شما جواب سوال من رو ندادی که دست لیکوئید چه جوری کل بدن اسلات رو تحت اختیارش قرار داده بود !؟ اونو که متوجه نشدی 4 هم که حال نکردی و اینم از 5 شما چرا داری متال گیر بازی می کنی و فنش هستی ؟ :D
چهارم این که اینجا تاپیک امتیازات نسخه پنجم هست و من و بقیه هم برای دیدن نمرات این بازی و بحث در موردش اومدیم اینجا ، شما در افشانی هاتون در مورد متال گیر 4 رو با ادبیات خوشگل خودتون ببرید یه جا دیگه انجام بدید . فقط قبلش اطلاعات کامل از نسخه ای که دارید نقد می کنید به دست بیارید که ماجرای تراژدی اواتار استاد اسدی تکرار نشه براتون ! موفق باشید

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
سری MGS همیشه تلفیقی از تخیل و واقعیت بوده.تو تک تک نسخه هاش.سایکو مانتیس،وولکان ریون،فرچون،تمام ویلین های نسخه سه...ولی همونطور که یکی از بچه ها گفت اینا ظاهر قضیه هستن و پشت پرده متال گیر خیلی حرفها برای گفتن داره.
والا از نظر من تو فرنچایز خیلی اتفاقا بوده که واقعا با عقل جور در نمیان.چطور بعضیا فقط دارن به اندینگ TPP گیر میدن نمیدونم.

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
بله من با خوندم خط اول شما کاملا مطمئن شدم من بازی رو نفهمیدم ولی شما فهمیدین دیگه ادامه اش رو لازم ندیدم بخونم فقط من نمیدونم چه جوری صدای شلیک بیگ باس هستش در آخر بازی در حالی که اسلاید تفنگ اسنیک هستش که اومده عقب و نشون میده که تفنگ اسنیک شلیک شده.
1sph1mubjfxvynmni31p.jpg

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
خوب خدا رو شکر که داری ادامه می دی ! و اطلاعات قویت رو به رخ می کشی ! اسلحه سالید اسنیک قفل می کنه و تیر شلیک نمی کنه . اتفاقی که هزاران بار برای هر تفنگی می افته حتی اگه اسلاید اسلحه رفته باشه عقب ! اگر قرار بود صدای تیر شنیده شده از اسلحه اسنیک باشه مغزش پاشیده می شد رو زمین چون اسلحه درون دهن سالید قرار داشت ! بقیه صحبت ها رو هم کلا بیخیال بشو . شما برو بشین ببین چرا فن این سری بازی هستی وقتی با هیچ نسخه ای کنار نیومدی !!

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
یعنی حاضری بشینی داستان پردازی کنی تفنگ قفل کرد و شلیک نکرد تا اینکه قبول کنی اسنیک شلیک هوایی میکنه و جرات کشتن خودش رو نداره. عالیه. تا وقتی که خشاب و چمبر یک تفنگ خالی نشده باشه اسلایدش قفل نمیشه مثل اون عکس. وقتی هم چمبر و خشاب خالی میشن که تیر شلیک شده باشه. البته اطلاعات خنده داره من رو ول کن همون شما راست میگی قفل کرد تفنگ
شونصد بار هم حرفت رو عوض میکنی =))

آخرین ویرایش:

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
نه خدا رو شکر من مثل شما علاقه ای به موهومات ندارم و تمام صحبت های من شواهدش در بازی موجود هست . در مورد اسلحه فقط یک تیر تو اسلحه وجود داره و خشابی در کار نیست و وقتی بیگ باس رو می بینه تازه خشاب رو جا می زنه سالید اسنیک ! پس گیر کردن تفنگ و شلیک نکردنش چیز عجیبی نیست . دوم اینکه فاصله زمانی قرار گرفتن اسلحه درون دهن سالید اسنیک و شنیدن صدای تیر 2 ثانیه هم نمی شه و اسلحه ای که دست بیگ باس هست هم کاملا مشخصه . شما برای توجیه توهم خاله سوسکه و بچه ترسو می خوای جریان رو اینطوری جلوه بدی که اسنیک جرات نداشت خودشو بزنه و تیر هوایی شلیک می کنه :)) خوب اقا جراتش رو نداشت دیگه شلییک نمی کرد چه کاریه که تیر هوایی بزنه =)) اسلحه ای که دست بیگ باس می بینیم کاملا مشخص می کنه ماجرا رو و من همچنان پیشنهاد می کنم شما اطلاعاتت رو در رابطه با این سری بیشتر کنی تا همونطور که گفتم تراژدی استاد اسدی برات تکرار نشه ! بعد این توهم عوض کردن حرف رو از کجا در اوردی ؟ دقیقا بولد کن برای من کجا حرف من عوض شده ؟ :)) ضمن اینکه برای بار صدم می گم این تاپیک هیچ ربطی به متال گیر 4 نداره و شما در افشانیت در مورد این نسخه رو جای دیگه انجام بدی سنگین تری !

آخرین ویرایش:

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
اقایون داداشام ول کنین mgs رو جان من. حالا هرکی میاد میخواد یه نشگونی به یه شماره و یه قسمت داستان بزنه بدونه اینکه هیچی از داستان بازی بدونه و مطمئنم 90 درصد پستهای این تاپیک از کسایی بوده که تمام شماره هارو عمرن بازی کرده باشن. بحث داستانی دارین برین تو تاپیک فن کلاب یا جاهای دیگه بکنین و روشن شین اصلا داستان چی بچیه بعد کارشناشی کنین خواهشا. من خودمم تا تموم نکردن هیچحا راجع به داستان V نظر نمیدم.

amir799

کاربر سایت
Jul 13, 2015
88
یک جای نقد ها مشکل داره نقد منتقد ها متاش 9 بعد یوزر ها که چند برابر منتقد ها اند متاش 7و خورده ایه و نهایت تو ps4 یوزر ها 8
بوی overrate شدن شدیدی میاد

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
بعد ۳۲ چپتر اصلی و۲۰ -۳۰ ماموریت فرعی بازی به سادگی هر چه تمام رفت توی ۵ بازی تاپ و برتر عمرم!
بازی همونی هست که باید باشه تمام ویژگی ها و عناصر جدید به بهترین شکل ممکن به بازی اضافه شدن و بازی رو کاملتر از قبل کردن!
از گیم پلی جادویی و گرافیک چشم نواز و داستان موفق و بقیه ی عناصر موفق به زودی در تاپیک امتیازات نظرم رو خواهم گفت و فقط به این جمله بسنده کنم که کوجیما رسالتش رو با این بازی به طور کامل ادا کرد و کاری کرد که سکان داران بعدی این فرنچایز کارشون برای موفقیت شبیه یک ماموریت غیر ممکن باشه!
۱۰/۱۰

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
بعد ۳۲ چپتر اصلی و۲۰ -۳۰ ماموریت فرعی بازی به سادگی هر چه تمام رفت توی ۵ بازی تاپ و برتر عمرم!
بازی همونی هست که باید باشه تمام ویژگی ها و عناصر جدید به بهترین شکل ممکن به بازی اضافه شدن و بازی رو کاملتر از قبل کردن!
از گیم پلی جادویی و گرافیک چشم نواز و داستان موفق و بقیه ی عناصر موفق به زودی در تاپیک امتیازات نظرم رو خواهم گفت و فقط به این جمله بسنده کنم که کوجیما رسالتش رو با این بازی به طور کامل ادا کرد و کاری کرد که سکان داران بعدی این فرنچایز کارشون برای موفقیت شبیه یک ماموریت غیر ممکن باشه!
۱۰/۱۰
مطمئنی بازی رو تا آخر بردی و پایان اصلی رو دیدی؟:-" چون چپتر های های اصلی بیشتر از 32 تاست! :-"

آخرین ویرایش:

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
مطمئنی بازی رو تا آخر بردی و پایان اصلی رو دیدی؟:-" چون چپتر های های اصلی بیشتر از 32 تا است! :-"
نگفتم که تموم کردم :d
تا اینجایی هم که بازی کردم و تازه چپتر ۲ رو شرو کردم این همه بازی منو تحت تاثیر قرار داده!
البته یه چند مورد ایراد ریز داره!! واقعا ریزا :d یعنی در حدی که ۱۰/۱۰ رو نمیتونه ۹.۹/۱۰ کنه :d
باز بازی رو تموم کنم نظر نهاییم رو میگم ولی مطمعنم نظرم تغییری نمیکنه!
ضمنا با این موفقیت به نظر من متال گیر موفقترین سری تاریخه :x

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
عزیزان من:d از نظر کیوان سوء استفاده نکنید برای ترول کردن کل بازی:d
من که هنوز پایان رو ندیدم و نمیدونم چیه! ولی یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان:d یعنی این که هر چقدر گره ی پایانی داستان بد باشه(که نمیدونم هست یا نه! ) دلیل نمیشه کلیت داستان ایراد داشته باشه.
عناصر داستانی مثل زبان، کودک های جنگ و ... هست که گیم پلی هم به شدت به این عناصر وابسته هست! این نشون از یک داستان فوق العاده میده و کمتر بازی یا فیلمی هست که اینقدر عمیق و تأثیر گذار در مورد این موضوعات صحبت کرده باشه.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
من همینجا به خاطر پست هایی که در دفاع از داستان دادم، عذر خواهی می کنم. هر کسی راجب داستان بازی بد میگه، حق داره.

با تموم کردن بازی فهمیدم که چرندترین و شر و ورترین چیزی بود که کوجیما میتونست از خودش در بیاره. به عنوان یک فن 100 آتیشه MGS و Big Boss میگم به خاطر همین داستان چرتش به هیچ وجه استحقاق این نمره ها رو نداره. لعنت به کوجیما.

این پست جدیه دوستان، sarcasm نیست.

کیوان حالا هی پست های مارو پاک کنید!! برین صفحات قبل رو بخونین ببینید حرف من و امثال من چی بود،

چهار دسته داریم تو این تاپیک:
یا یه سری که ادای فن متال بودن در میارن ( با بازی کردن فقط یه نسخه ی پنجم یا حداکثر چهارم ) و دارن از این بازی دفاع میکنن و یه جورایی چون متال ندیدن خیلی بهشون بازی چسبیده( کی به کیه یه دفعه با یه آواتار و امضا فن میشی! )
یا یه سری که فن قدیمیه متال هستن اما انگار تعصب رو این بازی دارن و هیچ جوره ضعفاش رو نمیخوان قبول کنن
یه سری فن قدیمی مثل شما که با واقعیت و یه سری کم و کاستی کنار میان
و یه دسته هم مثل من که متال رو بازی کردن ( به شخصه از 3 به بعد ) اما فن بازی نیستن و این بازی هم انجام دادن و با دید باز انتقاد میکنن

ممنون بازم،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر