آپدیت بزرگ GTA V

Mrjojo

کاربر سایت
Jul 23, 2014
16
نام
م.ح
سلام. من امروز Xbox One رو به همراه یه نسخه GTA V خریداری کردم. بعد از نصب بازی دیدم که یه آپدیت 6.4 گیگابایتی رو باید دانلود کنم تا بازی اجرا بشه. آیا راهی هست که بشه بدون این آپدیت بازی رو اجرا کرد؟ آیا امکانش هست که این آپدیت رو از کسی که قبلا دانلود کرده بگیرم و کپی کنم روی کنسول خودم؟ (اگر ممکنه لطفا راهنمایی کنید به چه شکل امکان پذیره.) ممنون.

Mrjojo

کاربر سایت
Jul 23, 2014
16
نام
م.ح
هم میتونی آفلاین بشی و بازی کنی و هم میتونی از یکی که داره بگیری مثل همون که گفتی
میشه دقیقا توضیح بدی چطوری میشه آفلاین بازی کرد؟ به طوری که نخواد آپدیت بشه؟ چون تا وقتی که به اینترنت متصل نباشه نمیزاره لاگین کنم.

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
میشه دقیقا توضیح بدی چطوری میشه آفلاین بازی کرد؟ به طوری که نخواد آپدیت بشه؟ چون تا وقتی که به اینترنت متصل نباشه نمیزاره لاگین کنم.
شما اگه بخوای انلاین بازی کنی حتما باید اپدیت رو داشته باشی ولی اگه بخوای افلاین بازی کنی بدون اپدیت هم میتونی افلاین بازی کنی.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
برو داخل تنظیمات کنسول رو بزار روی offline mode یا اینکه بگرد دوستی اشنایی پیدا کن که بتونی اپدیت رو ازش بگیری (روی هارد USB 3.0)

Mrjojo

کاربر سایت
Jul 23, 2014
16
نام
م.ح
برو داخل تنظیمات کنسول رو بزار روی offline mode یا اینکه بگرد دوستی اشنایی پیدا کن که بتونی اپدیت رو ازش بگیری (روی هارد USB 3.0)
وقتی کنسول رو میزارم روی آفلاین نه میتونم وارد اکانتم بشم و نه اینکه بازی رو اجرا میکنه ، روی عکس بازی نوشته Installation stopped. اگر میشه به صورت مرحله به مرحله توضیح بده چطوری بازی رو در حالت آفلاین اجرا کنم. و چرا نمیتونم در حالت آفلاین وارد اکانتم بشم؟

- - -ویرایش - - -

شما اگه بخوای انلاین بازی کنی حتما باید اپدیت رو داشته باشی ولی اگه بخوای افلاین بازی کنی بدون اپدیت هم میتونی افلاین بازی کنی.
مساله اینه که من در حالت آفلاین حتی نمیتونم وارد اکانتم بشم! ممکنه چیزی باشه که من از قلم انداخته باشم؟

پ.ن : کسی بازی GTA V رو بدون دانلود اون آپدیت 6 گیگابایتی و در حالت آفلاین بازی کرده؟ اگر آره راه حلش رو لطفا به من هم توضیح بدید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر