TGS 2015

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
65565588774888206490.jpg

20 - 17 September
(26 - 29 شهریور)

Countdown To TGS 2015

طی هماهنگی که انجام شد، قرار شده که تمام اخبار مربوط به Tokyo Game Show 2015 توی این تاپیک قرار بگیره (عکس سر در هم بنر رسمی همایش هست که هر سال یکی از اینا میدن8-|)

• مایکروسافت عدم حضور خود را اعلام کرده است.
  • سونی در برنامه حضور خواهد داشت و از عناوین مختلفی پرده برداری خواهد کرد.
  • کنفرانس سونی در تاریخ 15 سپتامبر (24 شهریور) برگذار خواهد شد.
  • نمایش بازی های بیشتری در رابطه با Project Morpheus از جانب سونی.
  • تایید عنوان Phantasy Star Online برای PS4 و دموی قابل بازی در نمایش.
  • رونمایی از عنوان جدید Yakuza Team (سازندگان بازی Yakuza و Binary Domain)
  • رونمایی از عنوان جدید ATLUS
  • رونمایی از عنوان جدید خالفان Dragon Crown و Odin Sphere (شرکت ATLUS و VanillaWare)
  • امکان رونمایی از Soul Calibur VI
  • امکان رونمایی از بازی جدید استودیو Sucker Punch
  • امکان رونمایی از بازی جدید استودیو Japan Studio
  • امکان رونمایی از بازی جدید استودیو Quantic Dream
  • امکان رونمایی از بازی جدید استودیو Level - 5
  • امکان رونمایی از عنوان Gran Turismo 7
  • امکان رونمایی از نسخه جدید Parasite Eve
  • دنباله عنوان Gravity Rush
  • کاتسوهیرو هارادا، خالق عنوان Tekken در برنامه حضور خواهد داشت. احتمالا نمایش های از Tekken 7, Summer Lesson, Pokken و Tekken x Street Fighter خواهیم داشت.
  • معرفی عنوان جدید Sega

• لاین آپ Namco Bandai:
    • Digimon World: Next Order
    • Disney Infinity 3.0
    • God Eater Off Shot Cross-Play Pack & Anime Vol. 2
    • God Eater Resurrection
    • JoJo’s Bizarre Adventure: Eyes of Heaven
    • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4
    • Project X Zone 2
    • Pro Yakyuu Famista Returns
    • Saint Seiya: Soldiers’ Soul
    • Sword Art Online: Lost Song and Re: Hollow Fragment
    • Tokyo Ghoul: Jail
    • TV Anime The Idolmaster: Cinderella Girls G4U! Pack
  • لاین آپ Koei Tecmo:
    • Angelique Retour
    • Arslan: The Warriors of Legend
    • Atelier Sophie: The Alchemist of the Mysterious Book
    • Attack on Titan
    • Dead or Alive Xtreme 3: Fortune
    • Dead or Alive Xtreme 3: Venus
    • Deception: Trap Girls
    • Dynasty Warriors Online
    • Hyrule Warriors Legends
    • Kiniro no Corda 4
    • Nobunaga’s Ambition Online
    • Romance of the Three Kingdoms XIII
    • Samurai Warriors 4: Empires
    • Uncharted Waters Online
    • Yoru no Nai Kuni
  • لاین آپ Square Enix:
    • Final Fantasy XV
    • World of Final Fantasy
    • Dragon Quest Heroes II
    • Seiken Densetsu
    • Dragon Quest VII
    • Dragon Quest X
    • Imperial SaGa
    • Gunslinger Stratos
    • Final Fantasy Brave Exvius
    • Kingdom Hearts Unchained Chi
    • Star Ocean: Integrity and Faithlessness
    • Dragon Quest Builders
    • Final Fantasy XIV: Heavensward
  • لاین آپ Capcom:
    • Resident Evil Zero HD
    • Street Fighter V
    • Monster Hunter X
    • Monster Hunter Stories
    • Monster Hunter Spirites
    • Pokapoka Airoumura
لینک های مرتبط:

TGS Official Website
Sony to Reveal More Project Morpheus Titles at TGS 2015 - VRFocus
Tokyo Game Show 2015 to Be the Biggest Ever; Will Use The Whole Venue For the First Time | DualShockers
Sony***8217;s Shuhei Yoshida Teases PS4 Lineup At The Tokyo Game Show � GamingBolt.com: Video Game News, Reviews, Previews and Blog
Microsoft to skip Tokyo Game Show 2015 - Gematsu
Level-5 President Akihiro Hino to Speak at Tokyo Game Show Keynote
Phantasy Star Online coming to PS4. Will be playable at TGS
Project Soul Teases SoulCalibur 6, Asks For Fans Favorite Characters In Survey | Attack of the Fanboy
CAPCOM:東京ゲームショウ2015
Sega to announce new console game at TGS: ***39;We***39;d like to win back consumer trust***39; | Alien: Isolation News | The Australian PS4 Community
Rumour: New Parasite Eve game to be revealed at TGS, directed by Toriyama | Mognet Central - The Final Fantasy & Square Enix Community
出展タイトル|東京ゲームショウ2015|バンダイナムコエンターテインメント公式サイト
Yakuza Creator Has An Exciting New Game To Announce At Tokyo Game Show 2015 - Siliconera
PlayStation Tokyo Game Show 2015 Press Conference Dated
東京ゲームショウ2015 | SQUARE ENIX
https://www.gamecity.ne.jp/tgs2015/title.html

آخرین ویرایش:

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
پروفایل Morgana هم اپدیت شد
WANTED 怪盗団を追え!!

بر اساس نوشته های این پروفایل تمامی گربه های سیاه یک ارتباطی با سایه ها دارند

توی استریم یک پوستر از P5 رونمایی کردند که توسط Shigenori Soejima طراحی شده

اهنگی تو تریلر پخش شده بود رو تو این استریم اجرا کردند
این ورژنی که تو استریم پخش شده کامل تر از تریلره

لینک دانلود هم توسط Mystic از Neogaf اپلود شده
https://mega.nz/#!o0EUwBBR!MPyovfbPuKxN8ZxdrhD2jdoglt5lZnaNuIJMpb1cxzE

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
با توجه به صحبت های اخیر مدیر عامل سونی، آقای Andrew house، قیمت هدست مجازی سونی PlayStation VR به اندازه یک کنسول بازی جدید خواهد بود.
در صحبت های انجام شده در TGS 2015، آقای House قیمت مشخصی را اعلام نکرد اما می توان از اشاره او دریافت که قیمت هدست مجازی در حدود 399.99$ خواهد بود، به اندازه قیمت یک PS4 با هارد 500 گیگابایتی در US.

Speaking with Bloomberg at TGS 2015 (thanks,MCV), House didn’t reveal a specific price, but if his comment is anything to go by, the headset could cost around $399.99. That’s the price of a standard 500GB PS4 in the US. In the UK, the standard console’s suggested retail price is around the £350 mark

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
با توجه به صحبت های اخیر مدیر عامل سونی، آقای Andrew house، قیمت هدست مجازی سونی PlayStation VR به اندازه یک کنسول بازی جدید خواهد بود.
در صحبت های انجام شده در TGS 2015، آقای House قیمت مشخصی را اعلام نکرد اما می توان از اشاره او دریافت که قیمت هدست مجازی در حدود 399.99$ خواهد بود، به اندازه قیمت یک PS4 با هارد 500 گیگابایتی در US.

خدایش بیامرزد! :D

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
مورد انتظار ترین بازی Shuhei Yoshida که در سال 2016 منتشر میشه Ni-Oh هست
Shuhei Yoshida: Ni-Oh is my most anticipated game of 2016! - NeoGAF
البته ایشون به Dragon Quest Builders و 13Sentinels: Aegis Rim علاقه نشون داده
===========
تا اون جایی که یادمه ایشون یکی از بزرگترین طرفدار های پرسونا هست ولی اصلا هیچ حرفی از P5 نزده:-?
مثل این نمیدونه هنوز P5 به تابستون سال 2016 تاخیر خورده

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,822
نام
بردیا دلوشی
میخوام ناباورانه اعلام کنم Highlight این TGS برام {نه کنفرانس سونی} بازی جدید Attack On Titan هست...
شدیدا گیم پلی خوفی داره...

:d:bighug:

درباره ی قیمت PSVR من حاضرم روز اول بخرمش فقط بخاطر Summer Lesson شدیدا عقده ای میباشم که به بقیه درس بدم...
:-"

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
یک نکته ی خیلی جالب تو تریلر P5 کشف شد
وسطای تریلر یک جا هستش که شخصیت های بازی دارند با یک Boss مبارزه میکنند(همونی که چند تا دست داره و یک تاج داره)
تو یکی از دستش میشه یک لیوان شراب دید.اگه به لیوان شراب دقت کنید Anne رو توش میبینید!
تو همین قسمت هم Anne میگه" تو انسان نیستی!تو شیطانی هستی که پر از خواسته های نامشروعه"
تو تریلر قبلی که چند ماه پیش منتشر شده بود هم یک Stalker رو میبینیم که دنبال Anneه و Ryuji و شخصیت اصلی هم جلوش رو میگیرند
مثل این که اون شخصی که تو تریلر قبلی دیده بودیم همون Boss هست که تو تریلر جدید دیدم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
من امروز فرصت کردم تقریبا همه تریلرهای TGS رو ببینم. اولین بازی که خیلی توجه منو به خودش جلب کرده Ni Oh هست. تو تریلر اول چیز زیادی از گیم پلی نشون ندادن و تریلر بعدی علی رغم کیفیت پایین کاملا سبک و سیاق بازیو نشون میداد. Ni Oh حداقل تو این نمایش یه بازی خوش ساخت به نظر میرسه. گفتنی هارو همه گفتن و نیازی به تاکید دوباره نیست اما واقعا گیم پلیش ترکیب خوش آیندی از Onimusha و Ninja Gaiden و Dark Souls هست. از Oni تم و استایل بازی گرفته شده. خصوصا Oni 2. دقیقا به همین دلیل من Art Style رو خیلی میپسندم و بنظرم بعد هنری قضیه به تکنیکال نچندان قوی بازی میچربه. Ninja Gaiden و تجربه ساخت یه اکشن سریع شاید تو نگاه اول خیلی سنخیتی با اکشن کمتر سرعتی و بیشتر متفکرانه بازی نداشته باشه اما TM تجربیاتش توی ساخت یه اکشن به غایت خشن رو خوب تو Ni Oh پیاده کرده. من احساس میکنم گیم پلی بازی عین Black روون و خوش دسته. البته فقط یه حسه اما بنظر واقعا همینطور باشه. و Dark Souls هم سیستم خاص کامبتش رو به بازی داده. دشمن های احتمالا سمج و خشن، و مبارزات مبتنی بر داج کردن یا همون جا خالی دادن.

کلا در نگاه اول شاید Oni و NG و DS خیلی به هم ربط نداشته باشن و بازی که قراره یه چیزی از هر سه تاشون داشته باشه آش شله قلمکار بنظر برسه اما نقطه مثبت Ni Oh دقیقا همینجاس و شخصا فکر میکنم یه ترکیب موفق و جالبی باشه. اگه اتفاق عجیبی نیفته و TM فاجعه NG3 رو تکرار نکنه Ni Oh میتونه تو لول خودش بازی جالبی باشه. خصوصا تو نبود یه بازی مشابه تو این سبک حتی در صورت صرفا خوب بودن هم حکم جواهرو پیدا میکنة!

بازی دوم مورد علاقه من Attack on Titan بود. گیم پلی نصفه و نیمه بازی که نشون دادم کامل منو سورپرایز کرد. شخصا انتظار یه چرت و پرت سرتاسر QTE داشتم اما بازی فعلی یه اسپایدر من HnS باز عجیب غریب بود! اول از همه آرت استایل بازی جذاب و چشم گیره و دقیقا حس خود انیمه رو داره. خصوصا تم قهوه ای مرده خود انیمه. سیستم گیم پلی هم تقریبا مشابه خود انیمه در امده. فقط اینکه من دوست داشتم یکم سریع تر باشه. اما جز این مورد حس حرکت آزادانه تو محیط به سبک اسپایدر من حتی تو تریلر بی کیفیت بازی هم هیجان انگیز بود! کامبت هم چیز زیادی برای نمایش نداشت اما همونی که نشون دادن جالب بود. باز حمله به غول ها یکم کند بود. حالا شاید اونی که بازی نشون میداد مرض داشت و اونجوری بازی میکرد. اما در کل خیلی جالب بود. اگه مثلا تو خود بازی یه عالم غول بریزه سرت و بتونی با سرعت بالا قلع و قمعشون کنیم خیلی فان و باحال میشه! در ضمن انیمیشن غول ها خیلی خوب بود! دقیقا اون استایل اخمخانه راه رفتنشون رو درآوردن! دمشون گرم.

کلا اگه Attack on Titan برنامه ای برای عرضه تو غرب داشته باشه یکی از مورد انتظار ترین بازی های من برای سال آینده خواهد بود! (یا هرسالی که بیاد)

عشق بعدی من 13Sentinels: Aegis Rim بود. این بازی عملا چیزی برای نمایش نداشت. فقط همون آرت و استایل هنری که از ونیلاور انتظار میره. مثل Odin Sphere و Muramasa. فقط اینکه من آرت ایشون رو به مراتب بیشتر دوست داشتم و چون تو بازی ربات های گنده هم بودن تقریبا از خوشحالی نیشم تا بناگوش باز شد!:D به امید اهورا Muramasa هم برای PS4 تایید بشه دیگه بسات ما جور جور خواهد بود!:D

بازی بعدی مورد علاقه من World of Final Fantasy‌ هست. نمایش این بازی در عین کوتاه بودن خیلی خیلی جذاب تر از XV بود! یه بازی خاص و بامزه، به شدت FF و مناسب فن های فوق خفن FF. یحتمل از WoFF همه خوششون نمیاد و نمیتونن باهاش ارتباط برقرار کنن اما باز نکته مثبت بازی در همین جاست. این بازی اساسا برای همه گیمرها ساخته نشده و همین نقطه قوتشه. بازی دقیقا برای فن های FF‌ طراحی شده و کسی که FF هارو کامل بازی کرده اصلا درکش نمیکنه. نه آرت بازی رو میفهمه، نه شخصیت ها و نه یحتمل داستان. در نتیجه من از همین الان دارم برای عرضه ایشون لحظه شماری میکنم و از این کاغذها که باکلاس ها میزنن رو دیوار اتاقشون و یه سری خط میزنن روش، درست میکنم. یعنی اکه حوصلشو داشتم حتما اینکارو میکردم.

The Witness کماکان معما بزرگ زندگی منه و هنوز سردرنیاوردم گیم پلیش قراره چجوری باشه اما قطعا نمایشش بعد از این همه سکوت، اونم تو بی ربط ترین جای دنیا، بزرگ ترین سورپرایز کل TGS بود. گرافیک بازی جالب و چشم نواز بود. با یه موسیقی عالی و محشر. گیم پلیش هم چون نمیدونم چجوریه نمیشه در موردش صحبت کرد اما کلا باید یه مورد دیگه هم به لیست بازی های عجیب سال دیگه PS4 اضاف

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
خب استریم SE شروع شده و از Mobius شروع میشه میره Star Ocean و بعدش XIV و بعدشم XV و بعدشم I Don't care ^^

watch?v=tN9Gv0hf0wI

- - -ویرایش - - -

هم اکنون برا Star Ocean هم شروع شد ^^

watch?v=H7RcTUQOEV0

- - -ویرایش - - -

صداگذارای تک تک شخصیتای اصلی رو آوردن رو صحنه :d خیلی باحاله این همه صدای خفن باهم بیان

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بعد از اینکه هم خودم بازی کردم هم الان دارم پخش TGSشون رو میبینم به نظرم بهترین پروژه SE الان (بین اینایی که جدیدا منتشر شدن و اونایی که میخوان منتشر بشن تو آینده) واقعا XIV از همشون بهتره :d تو هر آپدیت هم کلی چیزای هیجان انگیز اضافه میکنن >< من که با این بازی معتاد mmo شدم شما هم امتحان کنید باهم دیگه یه کمپ ترک بریم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
DoA Extreme 3 از PSVR پشتیبانی خواهد کرد! :D فکر کنم برخلاف فروش داغون PS4 توی ژاپن، PSVR توی این کشور از غرب بیشتر بفروشه! lol

The Witness کماکان معما بزرگ زندگی منه و هنوز سردرنیاوردم گیم پلیش قراره چجوری باشه اما قطعا نمایشش بعد از این همه سکوت، اونم تو بی ربط ترین جای دنیا، بزرگ ترین سورپرایز کل TGS بود. گرافیک بازی جالب و چشم نواز بود. با یه موسیقی عالی و محشر. گیم پلیش هم چون نمیدونم چجوریه نمیشه در موردش صحبت کرد اما کلا باید یه مورد دیگه هم به لیست بازی های عجیب سال دیگه PS4 اضاف
خیلی وقت پیش توی یکی از نمایشگاه ها بازی رو نمایش دادن و ملت امتحان میکردن. البته اون طور که میگن بازی خیلی عظیم و طولانی هست و از معماهای مختلفی تشکیل شده، ولی اون بخشی که توی نمایشگاه بود به این شکل بود که باید توی صفحات مختلف، یه خطی رو از یه نقطه به نقطه دیگه میرسوندی و بین راه هم یه سری نقاط سفید و سیاه بود که باید دور سفیدها حرکت میکردی و کاری با سیاه ها نداشتی. :D توضیحش یه کم سخته!
ولی کلاً فکر میکنم یه چیزی شبیه The Talos Principle باشه. یعنی یه محیط بزرگ که بازیکن توش میگرده و در بخش های مختلف به پلتفورم های حل معما میرسه و اون ها رو پشت سر میذاره و میره سراغ معمای بعدی و این وسط داستان هم با حل معماها جلو میره. حداقل تریلرهاش که همچین حسی به آدم میده.

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
چیز خاصی تو استریم رونمایی نکردند
انیمه P5 معرفی شده.البته این انیمه یک سری کامل نیست.فقط OVA هست
خواننده P5 هم معرفی کردند که با تیتراژ بازی میخوند!:bighug:
عجب اهنگی بود!:bighug:
ویرایش:سال دیگه هم سالگرد 20 سالگی سری Persona هست
ATLUS یک نقشه هایی برای این سالگرد داره