Skyfoge ، عنوان جدید MMORPG به سبکی متفاوت

Skyforge ، عنوان جدید MMORPG به سبکی متفاوت

سلام
چند وقتی میشه این بازی اومده تو فاز Open Beta .. حسابی هم سر صدا کرده و تعداد پلیر هاش زیاد شدن.. یه سری توضیح مختصر میدم
راجع به بازی، بسته به اینکه چقدر استقبال بشه، کاملش می کنم..

سبک بازی کلا یه چیز هیبریده..! هم المان های بازی های تارگتینگ رو داره هم non torgeting هم تاکید زیادی روی دانجن شده هم روی
قسمت اپن ورد و سعی شده طیف علاقه های مختلف رو پوشش بده که به نظرم توی این کار موفق بوده.. مثلا منی که از بازی های grindy
مثل ترا خوشم نیومد (اینکه هی باید کوئست های مشابه و تکراری انجام داد) ترجیح میدم دانجن هاشو برم و کسی هم که با اپن ورد و این
طور چیزا حال میکنه دستش بازه.. از نظر اکشن ، بازی واقعا نفس گیریه.. (کلا بازی سختیه) و جاخالی دادن نقش خیلی مهمی داره اگه
تو این کار مهارت نداشته باشید کارتون تمامه..! دانجن ها معمولا 2 باس یا بیشتر دارن که هرکدوم مکانیزم مربوط به خودشو داره و بعضی ها
واقعا سختن.. (درکل به نظرم بازی زیادی سخته و باید روند بازی و لول آپ رو آسون تر کنن :d )

بازی به صورت لابی بیس هست مثل warframe و از یه هولوگرام مشابه زمین میشه وارد قسمت های مختلف بازی شد که شامل Solo
(دانجن های 1-3 نفره) ، Group (دانجن های 5 نفره شامل سه کلاس دمیج یک تانک و یک ساپورت) ، Raid که هنوز لول من نرسیده و
نمیدونم چطوره ، Battle یا همون pvp خودمون که تا اینجا که من رسیدم تو مدل 3 به 3 و مود کلاسیک Free for All رو داره.. و بالاخره Region
که درواقع مپهای بزرگی هست که بازیکنا به طور آزادانه توش کوئست های کلاسیک رو انجام میدن، طبیعتا هرچی لولتون بالاتر بره مپهای
جدیدی باز میشن با اینکه هنوز تو فاز بتاس، اما ریجن های واقعا بزرگی داره که جلوتر برید آنلاک میشن.. مطمئنا در آینده به لیستشون اضافه
هم میشه.. پس دوستانی که فقط از بازی های اپن ورد لذت می برن هم میتونن با این بازی ارتباط برقرار کنن

بازی یه سری تابو شکنی هایی داره تو سبک کلاسیک mmorpg که بخوام لیست کنم خیلی میشه .. خودتون تست کنید متوجه میشید
یکی از اینها اینه کلا سیستم لول آپش به طور سنتی و گرفتن exp و افزایش لول نیست.. ینی کلا لول به اون معنا وجود نداره.. سطح شما
رو عدد Prestige مشخص میکنه. بجای skill tree که تو بقیه بازی های مرسومه، اینجا قسمتی هست به اسم اطلس، تمام کلاس ها
اسکیل ها و باف ها اینجا هست، توی دانجن ها و کوئست ها شما یک سری Spark میگیرید که با اینها میتونید اطلس رو کامل کنید
درکل به نظرم سیستم خیلی جالبیه و بهتون هدف میده که مثلا واسه باز کردن فلان کلاس تلاش کنید (نه صرفا لول آپ کردن فرسایشی)

در واقع اینجا شما یک کاراکتر دارید که میتونید کلاس های جدید رو براش باز کنید و هر لحظه که خواستید کلاستون رو عوض کنید.. (البته
نباید وسط جنگ باشید) واقعا ویژگی خوبیه.. شخصا خوشم اومد.. تمام آپگرید های موجود هم واسه کاراکتر انجام میشه.. نه صرفا یک کلاس
خاص.. پس دیگه نگران نیستید مثلا شمیر این کاراکتر رو آپگرید کردید بقیه ضعیف موندن..

FB_img_contest_1200_630.jpg

بازی در کل 13 کلاس داره که سه کلاس Paladin, Cryomancer و LightBinder به طور پیش فرض فعال هستن بقیه رو باید خودتون باز کنید. تمام کلاس ها توی سه گروه تانک،
ساپورت و دمیج دسته بندی میشن (در حال تکمیل)

20150326235130a0e1zbqgonx22j68.jpg

Paladin اولین کلاس تانک که همون اول بازی آنلاکه، یکی از خوب های pvp .. زیاد به درد solo نمیخوره بخاطر دمیج نه چندان بالا

Cryomancer اولین کلاس dps بازی.. دمیج خوبی میده.. aoe داره.. تحرک خیلی بالایی داره .. نسبت به بقیه کلاسها به نظرم زیاد جذاب
نیست چون cd زیاد داره و عموما باید راست کلیک چپ کلیک کنید
20150326235112a0e1zbq659vi7zun.jpg

LightBinder اولین کلاس ساپورت پازی میتونه به هم گروهی ها شیلد و بوست بده. دمیجش هم نسبتا بالاس..

Archer کلاس Ranged dps .. دمیج خوبی داره.. بازی کردن باهاش به سادگی archer توی بقیه بازی ها نیست و مکانیزم خاص خودشو
داره.. یکی از بهترین های pvp .. سولو کردن باهاش راحت نیست
20150326235121a0e1zbqblp52pr3k.jpg

Kinetic کلاس dps که حدود یک هفته زمان لازمه تا بتونید بازش کنید. به نظر اکثر کاربرا بهترین dps بازیه و به خاطر Burst بودنش، اگه توسط یه
کلاس ساپورت بوست بشه، وحشتناک دمیج بالایی میده توی زمان کم.. توی pvp هم خیلی خوبه بخاطر اسکیل های دفاعی
البته باید حتما اسکیل Sledgehammer رو باز کنید تا دمیج بده.. زیاد به درد سولو نمیخوره.. چون تحرک و دفاع نسبتا کمی داره

Berserker کلاس Melee dps .. دمیج بسیار بالا.. جون نسبتا بالا..حدود یک ماه زمان لازمه واسه باز کردنش
Slayer کلاس Melee dps .. بازی کردن باهاش زیاد ساده نیست ولی اگه خوب بازی بشه یکی از بهترین dps هاست.. یکی از بهترین
و شاید بهترین کلاس واسه pvp هستش.. حدود یک هفته زمان واسه باز کردنش لازمه

Necromancer کلاس Ranged dps .. دمیج خوبی داره، اسکیل هاش بجای mp از hp شما کم میکنه.. اما عوضش یه اسکیل داره تبدیل به lich میشه
و هم دمیج خیلی زیادی میده هم با هر ضربه، hp جمع میکنه.. بهترین کلاس واسه سولو.. پیشنهاد ویژه.. حدود یک هفته هم طول میکشه
باز بشه.. پیشنهاد میکنم اگه تو برنامه تونه که زیاد تنهایی بازی کنید حتما اینو به عنوان اولین کلاس باز کنید
20150326235217a0e1zbr94tk4c6xa.jpg

کلاس تانک.. دمیج نسبتا خوبی هم میده.. به طور مسخره ای واسه pvp قویه و احتمالا نرف میشه به زودی.. سه هفته تا یک ماه زمان میبره
تا بتونید بازش کنید
20150326235140a0e1zbqn1bhvhok1.jpg

(Witch (Warlock کلاس ranged dps .. در کنار kinetic و Berserker بهتین dps ها هستن .. اون دوتا واسه آخر بازی بیشتر کاربرد دارن چون Burst هستن.. اما
این واسه مراحل ابتدایی و گروه های 1 تا 5 نفره بهترین دمیج رو میده و اگه نمیرید، سریع ترین کلاس واسه تمام کردن مراحله. تحرک خوبی هم
داره و واسه سولو هم خوبه. توی pvp هم خیلی اذیت میکنه با اسکیل های آزار دهنده ش

Gunner کلاس Ranged dps .. دمیج خوب، ولی زیاد مناسب سولو نیست چون موقع اعمال قوی ترین اسکیل هاش، پوزشن فوق العاده آسیب پذیری داره
و کلا زیاد ساده نیست.. حدود یک ماه زمان لازم داره واسه باز کردن
20150326235155a0e1zbqw1i5zm0cm.jpg

Alchemist کلاس ساپورت، میتونه هیل ، بوست، شیلد بده دمیج خوبی هم داره. حدود یک ماه زمان لازمه واسه باز کردن

Monk کلاس mele dps .. شخصا به نظرم خیلی مزخرفه!! :d نه دمیج درست حسابی داره.. نه اسکیل هاش جالبه.. در حال حاضر uselessـه
باید دید در آینده باف میشه یا نه

راجع به هزینه، بازی کاملا مجانی هست، و هر چیزی که با پول واقعی میشه خرید، (حتی اکانت پریمیوم!!!) با پول توی بازی هم میشه..
درواقع اشتراک پریمیوم این حسن رو داره که 50 درصد Spark اضافی میگیرید.. ینی کسی که خرج کنه زودتر رشد میکنه اما دست نیافتنی نمیشه.. بقیه
بدون خرج کردن میتونن بهش برسن ولی دیرتر..

ویرایش: بیشتر که بازی کردم به این نتیجه رسیدم پول خرج کردن آنچنان هم توی "سرعت" رشدتون موثر نیست چرا که کلا هر هفته یه تعداد خاصی spark
میشه بدست اورد و باهاش پیشرفت کرد.. و حتی بدون پریمیوم هم راحت میشه به این حد رسید.. بعد از رسیدن به این حد به جای spark ، چیزای دیگه میده

توی بازی فعلا 4-5 مدل mount هست که خود بازی یکی رو به طور موفت بهتون میده.. متاسفانه هزینه ش واسه خرید دائمی زیاده و یکی
دیگه از محاسن اشتراک پریمیوم اینه که با اولین خرید، یک مونت دائمی هدیه میگین

از نظر گرافیکی هم میتونم بگم بین بازی های هم سبک خودش که درحال حاضر عرضه جهانی شدن، بی رقیبه.. مگه اینکه Black desert
چند وقت دیگه بیاد و یه کاری کنه..! هم گرافیک تکنیکی هم بصری به عنوان یه بازی مجانی در سطح بسیار بالایی قرار داره در این سبک
البته مثل تمام بازی های mmorpg که من تست کردم، چندان بهینه نیست و افت فریم داره.. ولی مثلا از ترا و دراگون نست که تست کردم
بهینه تره با اینکه چندین برابر گرافیک قوی تری داره

نوشته شده توسط کاربر kparsakia

در دنیای skyforge خدایان قدرتشونو از پیروانشون میگیرن ،روزگاری در سیاره ی Aelion (آلیون؟) جهانی آزاد وجود داشت که توسط خدایی
قدرتمند به نام Aeli محافظت شده بود ، کسی که به شکوفایی تمدن کمک میکرد . بعد ها او ناپدید شد و پیروانش را تنها گذاشت و این جهان
حالا تنها توسط جاودانگان و تعدادی از خدایان ضعیف حفاظت میشد و فرصت فراهم شده بود تا خدایان دشمن به آن حمله کنند و آن را مورد
هجوم و تجاوز خود قرار دهند ، چرا که دیگر خدایی قدرتمند در آنجا حضور نداشت.... حالا هم بازیکن به عنوان یه سرباز جاودانه یا همون
immortal soldier وارد بازی میشه تا با این دشمنا بجنگه و از سیاره محافظت کنه! باشد که رستگار شود

از اونجایی که دیدم یه سری از دوستان (مثل اوایل خودم) بازی براشون سخته ، میخوام یه سری توضیحات بدم بلکه بازی راحت تر بشه. البته
اینا رو نگم هم به مرور خودتون یاد میگیرید اما خب واسه دوستانی که عجله دارن شاید به کار بیاد
1.اگه کلاس تانک نیستید، هیچ وقت به عنوان اولین عضو گروه ، به گروه دشمنا حمله نکنید. اول بازی مشکلی نیس اما به تدریج که بازی سخت
میشه حتی ضعیف ترین دشمنا هم میتونن بخاطر این بی احتیاطی شما رو بکشن
2.دشمنا توی این بازی 4 دسته میشن. اول اونایی که قدرت دفاعی زیادی دارن که بالا سرشون علامت سپر هست. دوم اونایی که دمیج زیادی
میدن بالای سرشون علامت شمشیر هست. سوم اونایی که با اسکیل هاشون مبارزه رو واسه شما سخت میکنن و حریف رو ساپورت. بالا سرشون
علامت مثلث بزرگ دارن. چهارم دشمنایی که ضعیفن ولی زیاد..! بالا سرشون 3 تا لوزی هست.
3.توصیه اینه که همیشه به عنوان اولین دشمن، ساپورتشون رو بزنید. و همه ی گروه همزمان بریزید روی یک نفر. پراکنده کار نکنید. بعد دمیج رو بزنید
و در آخر تانک. هیچ وقت اول از همه سراغ تانک نرید.
4. نکته خیلی خیلی مهم که خیلیاتون میدونید ولی بعضی ها شاید ندونن یا استفاده نکنن. با کلید F روی هدف خودتون قفل کنید تا احیانن خواستید
دوربین رو تغییر بدید، بازم بتونید اتک بدید
5. مهم ترین نکته واسه کشتن باس ها اینه که مکانیزمشون رو بدونید. اینجا هرکدوم از باس ها یه مکانیزم خاص خودشو داره و اگه همینطور الکی
بخواید حمله کنید، میمیرید. تاکتیک های کلی اینه که اول از همه add ها و اضافاتی که باس میریزه (و به طور گول زننده ای علامت لوزی دارن) رو بزنید
و الا مردید. همینطور اکثر باس ها یه special attack دارن که یا باید جاخالی بدید یا اینکه جایی پناه بگیرید. در غیر این صورت حتی باد این اتک بهتون
بگیره مردید :))
6.آخرین نکته ای که الان به ذهنم میرسه. اگه میخواید تنهایی یه اسکواد برید، درجه سختی رو قبل از لانچ چک کنید. هیچوقت جو نگیرتون رو درجه
impossible برید. بجز با نکرومنسر (اونم به زور) با هیچ کلاس دیگه ای نمیتونید. هرچقدر هم خوب بازی کنید..

همه ش که نمیشه خوبی بگیم.. از اونجایی که بازی هنوز تو فاز بتا هست باید توقع یه سری باگ داشته باشید. اما درکل مهم ترین عیبی
که به ذهن من میرسه همین سختی بیش از حد بازی و زمان بر بودنشه.. دانجن های ساده بعضا نیم ساعت، حتی تا یک ساعت ممکنه
طول بکشه (اگه گروه خوبی نداشته باشید) من یک هفته س بکوب بازی می کنم، اشتراک پریمیوم هم دارم، تازه سطحم رسیده 5000
از سقف 120 هزار فعلی..و فقط یک کلاس علاوه بر کلاس های پیشفرض باز کردم.. (البته دومیش هم نزدیکه) البته این نکته میتونه واسه
دوستانی که دنبال چالش هستن نکته مثبتی باشه.. اما اگه صبرتون کمه، واقعا عذاب میده :d عیب دیگه ش اینه که شخصا به نظرم بیش
از حد Cool down ها زیاد و mp کمه.. و زمان زیادی رو باید صرف جاخالی، راست کلیک و چپ کلیک کنید البته هردو این عیب
ها میتونه تو نسخه نهایی برطرف بشه و دیگه اینکه به نظرم انیمیشن های بازی زیاد نرم نیست و یکم خشکه.. تلاش کردن بیش از اینکه
فانتزی باشه، Real به نظر برسه.. شاید به همین دلیل خشکه به نظرم

8arn6gjsdq6m.jpg

4ooi64h8s3qa.jpg

un1uu5vgv2q3.jpg

jssx0botd38f.jpg

و کلاینت رو دانلود کنید.. به طور عجیبی سرعتش واسه من بالا بود نمیدونم شانسی بود یا نه..
ولی از نظر آیپی و اینا هم هیچ مشکلی نداره و کلا بسیار سریع بازی لانچ میشه. بازی فقط یک نسخه س ولی موقع اجرا سرور رو
انتخاب می کنید که شما طبیعتا باید اروپا بزنید.. حجم بازی هم درحال حاضر 10 گیگه و به 20 گیگ فضا نیاز داره

اگه تمایل دارید توی گروه باشید، شماره تون رو پ.خ کنید برام

White Mage
narutu ozomaki
ryu zai
Divn dragneel
koorosh bozorg
Sniper Troll
Dante MayCryM
Kamdin Parsakia
bachelor yari
Mrr Nobody

آخرین ویرایش:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
سلام
خواستم خدمت دوستان عرض کنم حدود 8 نفری ایرانی هستیم که فعالیم تو بازی.. اگه میبینید اینجا خلوته، چون صحبتهامون تو گروه تلگرامه..
از اومدن اعضای جدید هم استقبال می کنیم ;;)

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
اقا ما هم تا چند روز دیگه به بازی ملحق میشیم فقط زیاد فرصت بازی نیست این روزا همین میایم واسه تنوع دیرو پیشرفت کردیم مشکلی نیست :d

w3c

کاربر سایت
Sep 5, 2015
1
سلام
خواستم خدمت دوستان عرض کنم حدود 8 نفری ایرانی هستیم که فعالیم تو بازی.. اگه میبینید اینجا خلوته، چون صحبتهامون تو گروه تلگرامه..
از اومدن اعضای جدید هم استقبال می کنیم ;;)

2ماه پیش قبل اپدیت 4 گیگی به خاطر پیشنهاد یکی از بچه های استیم بازیو گرفتم
ادرس این توپیکم داد گفت برو بخون توضیح داده اومدم دیدم شما خیلی تعریف کردی
یه دوساعتی پلی دادم
به نظرم گیم پلیش خشک بود هیچ حسی نداشت بام که انلاینه انگار بازی افلاین بود :|
دیگه پلی ندادم دوباره برگشتیم به DOTA2
:(

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,766
نام
Masoud
فرقش از نظر کسایی که بازی کردن با tera چیه؟مثلا کدوم بیشتر ایرانی داره پینگش کمتره گرافیکش بهتره ...

ایرانی که اسکای بیشتر باید داشته باشه ، گرافیک اسکای هم که خداست تو آنلاین ها ، پینگشم بد نیست ولی یه مقدار فکر کنم از ترا بد تر باشه.
مشکل اصلی اسکای گیم پلی بد و خشکش هست و این که ادم احساس انلاین بودن بهش دست نمیده موقع بازی کردن.
به نظر من شما همین اسکای رو بگیری بهتره ، ترا یه مقدار گرفتنش مکافاته ، 40 گیگ با اون لانچر اشغالش ، و این که شما مثل این که به بودن ایرانی تو سرور زیاد اهمیت میدید.
بعد این که شما ترا بازی نکردید ، پس میتونی ارتباط برقرار کنید با گیم پلیش :d

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
یه دوساعتی پلی دادم

والا من آخر تعریف هام هم مشکلات بازیو گفتم و دقیقا همین خشکی رو بهش اشاره کردم
ولی بعد که بیشتر بازی کردم، واسم جالب تر شد.. کلا بازی از پرستیج 30 هزار به بعد جالب تر میشه با مود های جدید
و کلا احساس یکنواختی نمیکنم .. دوتا2 هم که کلا سبکش با این فرق میکنه نمیشه مقایسه کرد.. شما اگه دنبال
سبک moba باشی و انتظار همچین چیزی داشته باشی معلومه با ا.ف نمیتونی ارتباط برقرار کنی..
فرقش از نظر کسایی که بازی کردن با tera چیه؟مثلا کدوم بیشتر ایرانی داره پینگش کمتره گرافیکش بهتره ...
درکل به نظرم کسی که از ترا خوشش بیاد با این هم میتونه ارتباط برقرار کنه.. مگه اینکه اصرار داشته باشه بازی صرفا اپن ورد باشه
چون این بازی علاوه بر بخش های اپن ورد، حالت دانجن هم داره مخصوصا اوایل بازی وقت نسبتا زیادی رو صرف این مراحل میکنید
من شخصا با این بیشتر ترا حال کردم چون گیم پلی ترا و اون لول آپ فرسایشی و گریندینگش واسه من کسل کننده بود (همینطور که
ممکنه بعضی ها حالت مرحله ای اسکای فورج براشون کسل کننده باشه) ولی به هر حال هردو بازی تقریبا توی یه سبک هستن
و میشه گفت کسی که از ترا خوشش بیاد شانس خوبی هست که اینم خوشش بیاد.. اما مثلا دوتا2 نه.. چون هیچ شباهتی بین
دوتا2 و این بازی نیست

wtff

کاربر سایت
Nov 6, 2015
1
یه دوساعتی پلی دادم
من از دوتا اومدم اسکای دوماهه و خیلی حال کردم با بازی در کل با دو ساعت پلی کردن نه درباره اسکای نه هیچ بازیه دیگه ای تو این سبک نمیشه نظر داد بازیش یه مقدار سخته من خودم اوایل اگه بدون کمک بچه های ایرانی میرفتم بعضی از دانجنا 2-3 ساعت طول می کشید باس آخرم نمی شد زد یا مثلا اگه چپلارو درست نچینید یا بجای فول کردن 1کلاس به صورت بی هدف کلاسای مختلف باز کنین تو پرستیج بالا به مشکل می خورین بعد از گاد شدن هم برای پیشرفت تو بازی باید دور سولو رفتنو خط کشید با دو ساعت پلی کردن به پی وی پیه بازیم نمیشه رسید در کل اگه از چالش خوشتون نمیاد سمت این بازی نیاین تو اسکای نه خبری از هیل بعده 3ثانیه هست نه هیل کیلویی از سمت ساپرت و برای تموم کردن ساده ترین دانجنها هم باید با مکانیزم باس آشنا باشین این یوزر من اگه کسی خواست ادد کنه باهم پلی کنیم: psycho killerr

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
من شاید بیشتر بازی های آنلاین روز رو تست (skyforge , wildstar , Archeage) و اخبارشون رو پیگیری میکنم و تا open beta میشن دانلود...
این بازی هنوز بتا هست شاید خشکی به خاطر همون باشه و خیلی از بازی هارو که من آلفا و بتا تست کردم movement ها اصلا با نسخه 1 قابل مقایسه نبوده.

اما مشکل اصلی skyforge اینه که حس mmo بودن نداره!! من حسم بهش مثل این بود که مثلا دارم DMC رو تنهایی بازی میکنم و داستان میرم جلو!! دقیقا همین حس رو تو wildstar هم داشتم... سیستم party و raid و مبارزاتشون اصلا جالب نیست!! اکشن بودنشون خوبه و خیلی خیلی زود تکراری میشه و همون استوری لاین که تموم بشه دیگه حرفی واسه گفتن ندارن! و به قولی lack of end game دارن.

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
من شاید بیشتر بازی های آنلاین روز رو تست (skyforge , wildstar , Archeage) و اخبارشون رو پیگیری میکنم و تا open beta میشن دانلود...
این بازی هنوز بتا هست شاید خشکی به خاطر همون باشه و خیلی از بازی هارو که من آلفا و بتا تست کردم movement ها اصلا با نسخه 1 قابل مقایسه نبوده.

اما مشکل اصلی skyforge اینه که حس mmo بودن نداره!! من حسم بهش مثل این بود که مثلا دارم DMC رو تنهایی بازی میکنم و داستان میرم جلو!! دقیقا همین حس رو تو wildstar هم داشتم... سیستم party و raid و مبارزاتشون اصلا جالب نیست!! اکشن بودنشون خوبه و خیلی خیلی زود تکراری میشه و همون استوری لاین که تموم بشه دیگه حرفی واسه گفتن ندارن! و به قولی lack of end game دارن.

open beta = soft release
این بازی release شده به حساب میاد

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
open beta = soft release
این بازی release شده به حساب میاد

درسته ولی منظور من این بود که میتونه تغییر کنه (مثل خشک بودن حرکات) ! ...
کلا mmo ها رو هر چند وقت یک بار باید رفت و دوباره چک کردشون و چند ساعتی چیز های جدیدی که اضافه شدن رو بررسی کرد و زیاد به تاریخ release اهمیت نداد بگی فلان بازی مال 2014 هست حتما دیگه قدیمی شده و کسی بازی نمیکنه... چون دائم آپدیت میشن حتی بعد از final release هم تغییراتی پیدا می کنن که ممکنه باعث بشه از بازی خوشتون بیاد.

ولی خب توی open beta میشه فهمید بازی چه چیزی واسه ارائه داره و بازی کرد و بعد معمولا جزئیات توی آپدیت ها کم کم درست میشن و این ها همه به شرکت سازنده بستگی داره که چقدر قدرت توی برآورده کردن انتظارات پلیر هاش داشته باشه.

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
درسته ولی منظور من این بود که میتونه تغییر کنه (مثل خشک بودن حرکات) ! ...
کلا mmo ها رو هر چند وقت یک بار باید رفت و دوباره چک کردشون و چند ساعتی چیز های جدیدی که اضافه شدن رو بررسی کرد و زیاد به تاریخ release اهمیت نداد بگی فلان بازی مال 2014 هست حتما دیگه قدیمی شده و کسی بازی نمیکنه... چون دائم آپدیت میشن حتی بعد از final release هم تغییراتی پیدا می کنن که ممکنه باعث بشه از بازی خوشتون بیاد.

ولی خب توی open beta میشه فهمید بازی چه چیزی واسه ارائه داره و بازی کرد و بعد معمولا جزئیات توی آپدیت ها کم کم درست میشن و این ها همه به شرکت سازنده بستگی داره که چقدر قدرت توی برآورده کردن انتظارات پلیر هاش داشته باشه.
این تیکه از حرف شما کاملا درسته.. MMO ها دائما در حال تغییر هستن.. همین ا.ف از وقتی وارد فاز اپن بتا شده، هر هفته چهارشنبه آپدیت میشه
و ماهی یک بار هم massive update میشه.. تاحالا فک کنم 4-5 تا massive update شده هر کدوم حجمش بالای 2-3 گیگ بوده (آخری 5 گیگ) و کلی
تغییرات با خودش داشته.. انیمیشن ها کماکان به نظر من خشکه ولی خیلی خیلی بهتر شده!! خیلی بهتر!! بعضی انیمیشن ها مثل کلاس کینتیک رو
کلا عوض کردن!
ولی راجع به lack of end game, اصلا باهاتون موافق نیستم..! اولا که این بازی هنوز به end نرسیده و همه یوزر ها کماکان دارن پرستیج بالا میبرن و داستان
هنوز ادامه داره، در حال حاضر end game اصلا مطرح نیس.. بلکه content مطرحه که با وجود بتا بودن بازی، تو این زمینه فوق العاده س.. فوق العاده.. کلـــــــی
content داره این بازی مخصوصا بعد از پرستیج 30 هزار که مود های جدید اضافه میشه... منم اوایل فکر میکردم مثلا قراره چی بشه.. همه ش یا ریجن یا
دانجن.. مثلا قراره چی اضافه کنن.. ولی هر دفه سورپرایز میکنن واقعا.. مود هایی که اضافه میشه عالین.. من با پرستیج 50 هزار هنوز کلی مود بازی هست
که انجام ندادم.. راجع به حس mmo دست ندادن هم نمیدونم تا چه پرتیجی رفتی.. اما فقط اولش اینطوره.. همون روز اول از این حالت خارج میشه و هر چیزی
که یه بازی mmo لازم داره به شما منتقل میکنه.. اما با تمام اینها مهم ترین چیز اینه که بتونید باش ارتباط برقرار کنید.. و الا 100 نفر هم بیان از این بازی تعریف
کنن تا وقتی خودتون خوشتون نیاد مهم نیس.. و این کاملا به سلیقه ی محترم هر شخص بر میگرده.. و همونطور که توی گروه هم خدمتت عرض کردم، عزیزان
طرفدار wow معمولا از این بازی خوششون نمیاد به دلایلی که همونجا گفتم :))

Ashkan#90

کاربر سایت
Jun 3, 2008
506
نام
اشكان
این تیکه از حرف شما کاملا درسته.. MMO ها دائما در حال تغییر هستن.. همین ا.ف از وقتی وارد فاز اپن بتا شده، هر هفته چهارشنبه آپدیت میشه
و ماهی یک بار هم massive update میشه.. تاحالا فک کنم 4-5 تا massive update شده هر کدوم حجمش بالای 2-3 گیگ بوده (آخری 5 گیگ) و کلی
تغییرات با خودش داشته.. انیمیشن ها کماکان به نظر من خشکه ولی خیلی خیلی بهتر شده!! خیلی بهتر!! بعضی انیمیشن ها مثل کلاس کینتیک رو
کلا عوض کردن!
ولی راجع به lack of end game, اصلا باهاتون موافق نیستم..! اولا که این بازی هنوز به end نرسیده و همه یوزر ها کماکان دارن پرستیج بالا میبرن و داستان
هنوز ادامه داره، در حال حاضر end game اصلا مطرح نیس.. بلکه content مطرحه که با وجود بتا بودن بازی، تو این زمینه فوق العاده س.. فوق العاده.. کلـــــــی
content داره این بازی مخصوصا بعد از پرستیج 30 هزار که مود های جدید اضافه میشه... منم اوایل فکر میکردم مثلا قراره چی بشه.. همه ش یا ریجن یا
دانجن.. مثلا قراره چی اضافه کنن.. ولی هر دفه سورپرایز میکنن واقعا.. مود هایی که اضافه میشه عالین.. من با پرستیج 50 هزار هنوز کلی مود بازی هست
که انجام ندادم.. راجع به حس mmo دست ندادن هم نمیدونم تا چه پرتیجی رفتی.. اما فقط اولش اینطوره.. همون روز اول از این حالت خارج میشه و هر چیزی
که یه بازی mmo لازم داره به شما منتقل میکنه.. اما با تمام اینها مهم ترین چیز اینه که بتونید باش ارتباط برقرار کنید.. و الا 100 نفر هم بیان از این بازی تعریف
کنن تا وقتی خودتون خوشتون نیاد مهم نیس.. و این کاملا به سلیقه ی محترم هر شخص بر میگرده.. و همونطور که توی گروه هم خدمتت عرض کردم، عزیزان
طرفدار wow معمولا از این بازی خوششون نمیاد به دلایلی که همونجا گفتم :))

۱۰۰٪‌بهتر میشه... بازی رایگان هست و سیاست ساپورت بخش مالیش متفاوته از اول نمیان کلی خرج موشن کپچر و این چیزا کنن کسی دنبال Action-MMO هست واقعا نباید سر خشکی حرکات SF رو از دست بده. در مورد سیستم اکشن و گیم پلی چیزی نگفتم چون توضیح داده بودی دیگه خواستم در مورد مشکل که داره از دید من بگم که حالا مجبورم نقد و توضیح کامل تری بدم که اضافه بشه به توضیحات شما کاربرا درک بهتری از محیط و سبک بازی و و خوبی و کم و کاستیش پیدا کنن.

من بیشتر منظورم این بود هنوز واسه من به اون چیزی نرسیده که من میخوام به قول خودت هم محتوی داره اضافه میشه هنوز چه برسه اند گیم...
دانجن ها محیط های بسته و intence هست برای حد اکثر ۵ نفر و البته محیط های تقریبا باز هم داره اما هنوز حس اون open world رو نمیده (به هیچ عنوان طرفدار WOW نیستم‌:)) و واسه این میگم حس mmo رو هنوز نمیده چون اگه بری تو متن اش میبینی بیشتر مثل co-op میمونه و تا مسیو شدن راه زیادی در پیش داره.

(اینجا رو توجه کنن دوستان) => اما این واسه کسایی که میخوان سریع یه بازی رو بازی کنن یه زون رو بزنن با ۴ نفر دیگه پارتی بشن و برن و خودشون رو درگیر کرفتینگ و این چیزا نکن جهان آزاد و این چیزا هم براشون مهم نیست در حال حاضر بهترین گزینه هست.

ولی من خودم شخصه دوست دارم که تو بازی یه گوشه دنج هم واسه خودم داشته باشم توش کشاورزی کنم و این چیزا به قولی chilling کنم (خواستی archeage که من فعلا بازی میکنم تا این ممو های بتا رو بیان رو نگاه بنداز چند تا از بچه ها که اومدن خوششنون اومد).

این بازی خیلی هنوز جا داره بهتر بشه و امید وارم بشه... چون بازی چیز هایی مثل هاوسینگ یا کرفتینگ سیستم نداره... شاید بعدا اگه مثل وایلد استار بهش هاوسینگ هم توی همون محیط ها اینتنس اضافه کنن خیلی خوب بشه... فکر کن مثلا یه خونه واسه هر خدا توی آسمون اضافه شه ... خدایی که پولدار تر خونش شیک تر و محبوب تر از سایر خدا ها :d پتانسیلش هست دیگه میمونه کرم سازنده ها که چقدر به آه دل پلیر هاشون عمل کنن.

در کل دست آدم رو که نبستن فقط یک mmo بازی کنه و نشه دو یا سه تا هم زمان بازی و تست کرد و در جریان تغییرات و پیشرفت بازی بود (بعضی ها طوری روی ممو ها تعصب دارن انگار مثلا به بازی خیانت میشه اگه بازی دیگه هم تست کنن مثل همون طرفدار های wow... دیدم که میگم.. !! :d) بعضی وقت ها از بازی اصلیت مجبوری مرخصی بگیری یه گشتی تو بازی ها دیگه بزنی... باور کن من از زمان rune escape بازی ها رو تست میکنم و آپدیت هاشون هم دنبال میکنم ببینم کدوم به حد انتظار من و چیز هایی که از یک بازی مسیو مولتی پلتر میخوام میرسه بعد شروع میکنم... دیر شروع کردن بعضی وقتا بهتر از زود شروع کردن و زده شدن از بازیه =)) (یاد پلیس راهنمایی و رانندگی افتادم)... واسه خیلی ها این اتفاق میوفته یه بازی رو تو بتا تست می کنن میببن مثلا گرافیکش بده یا محتوی کمه میذارنش کنار دیگه هم سراغ ازش نمیگیرن بعد یکی دو سال اتفاقی میببن عجب بازی رو از دست دادن!

شما هم حالشو ببرن برادر فقط یادت باشه اصراف نکنی :p اگه بهتر شد واسه من حتما میام یه سر بهت میزنم تو بازی ;)

این بحث ها ام خوبه کسی میخواد دانلود کنه (مخصوصا با نت ایران) هم نکات مثبت رو ببینه هم کاستی ها. بسنجه نکات مثبتش میچربه به بازی که در حال حاضر داره یا نه هنوز باید صبر کنه...
به نظرم این فایل های لوگ پچ ها رو که میاد ترجمه کن بذار توی تاپیک دوستانی هم که زبان انگلیسی زیاد مسلط نیست ببین با هر آپدیت چقدر محتوی اضافه میشه به بازی جذب بشن اگه دنبال این سبک هستن.

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
۱۰۰٪‌بهتر میشه...
.
.
.
بازی رایگان هست و سیاست .
به طور کلی بات موافقم حرف خاصی نیست که زده بشه.. راجع به اون حسه هم واسه این گفتم طرفدارا wow چون این عزیزا به open world عادت
کردن و معمولا اینجا به مشکل میخورن، حالا شما شاید فن واو نباشی ولی مشکل کلیت با بازی همینه.. طبیعی هم هست خب به هر حال هرکی
یه طوری میپسنده.. من کلا با اینکه کوئست دارم تو ریجن ولی رغبت نمیکنم برم.. همون محیط های بسته رو ترجیح میدم :)) درکل حرفم اینه و چند
جا هم گفتم.. با اینکه قسمت های وسیع ریجن داره این بازی (که هرچی جلوتر بیای محیط های وسیع تر هم باز میشه) اما کسی که به بازی اپن
ورد عادت کرده و اونو ترجیح میده رو راضی نمیکنه.. چون به هر حال لازم میشه (و کوئست میده) که این مراحل و دانجن ها رو هم برید.. همونطور که
گفتی، اینو میگم که دوستانی که میخوان بیان، بدونن..

elyaspeyou

کاربر سایت
Apr 11, 2016
1
سلام عزیزان.
این بازی رو (اسکای فورج) توی یک تبلیغات یه سایت دیدم،بعد اومدم یه چن تریلری از تو سایت اصلیش تماشا کردم،خب می شه گفت بازیش چالش برانگیز و در عین حال مجذوب کننده هستش... و این خوبه که کابرای ایرانی هم اونجا هستن...راستش خواستم دانلود کنم ولی با این سرعت اینترنتی که من داشتم امکانپذیر نشد به همین خاطر خواستم یه پیامی به شما عزیزان بدم که اگر کسی بازی رو داره و مـی تونه یه کپی ازش بزنه لطفا با من وارد ارتباط بشه،بازی رو بهم بفرسته و من هزینه اش رو به ایشون پرداخت کنم.
ممنون عزیزان.

The Threat of Evil Is Ever Present, We Can Contain It As Long As We Stay Vigilant, But It Can Never Truly Be Destroyed...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر