مقاله + نظر سنجی : بیشتر از همه منتظر چه بازی هستید که هنوز برای PS4 معرفی نشده ؟

بیشتر از همه منتظر چه بازی هستید که برای PS4 معرفی بشود ؟

• The Last Of Us جدید

رای‌ها: 25 28.1%
  • Resistance جدید

رای‌ها: 3 3.4%
  • Crash Bandicoot جدید (غیر مسابقه ای)

رای‌ها: 11 12.4%
  • بازی جدید از David Cage

رای‌ها: 8 9.0%
  • Daxter یا Jack And Daxter جدید

رای‌ها: 1 1.1%
  • Killzone ی جدید با اتمسفر Dark تر

رای‌ها: 6 6.7%
  • GOW جدید

رای‌ها: 20 22.5%
  • Motostorm جدید

رای‌ها: 0 0.0%
  • Crash مسابقه ای جدید

رای‌ها: 1 1.1%
  • بازی جدید که نقش اصلی Clank باشه

• Twisted Metal جدید

• Gran Turismo 7 یا GT ی جدید

رای‌ها: 9 10.1%
  • Medieval جدید

• Syphon******** جدید

• Pursuit Force جدید

رای‌ها: 2 2.2%
  • هیچ کدام (اگر میخواهید بازی مورد نظر خود را بنویسید)

رای‌ها: 3 3.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    89

pania

کاربر سایت
Jul 21, 2014
29
منتشر شدن یا نشدن بازی های غیر انحصاری و مولتی پلتفرم بیشتر به خود سازنده ی اون بازی ها و ناشرانش ربط داره به نظرم تا سونی
بحث بنده در اینجا بیشتر بابت بازی هایی که حق امتیاز آن ها برای سونی هست و یا انحصاری های PS4 هست

اگر ابهامی ایجاد شده توسط حرف بنده ببخشید

به نظر تقریبا 99 درصد بازی های 3rd party در این نسل برای این کنسول یعنی PS4 منتشر میشوند , علت اینکه من بیشتر روی انحصاری تاکید داشتم در واقع این هست که بازی های انحصاری در واقع یکی از برگ برنده های اصلی این کنسول در مقابل رقیب اصلیش هست به نظرم , چرا که اکثر بازی های 3rd party برای هر دوی آنها منتشر میشه و منتشر شده .

منظور ایشون رو دقیقا متوجه شدید آیا؟؟ منظور من از سیاست مایکرو فوکوس این شرکت روی دادن بازی های انحصاری اونم در همین امسال هست نه سال دیگه.اینم که میگم به گفته فیل اسپنسر گفتم.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بازی های اکشن و ماجرای و فکری
مثل ایندینا جونز یا تام رایدر اصلا واسه نسل جدید نیستد و واقعا جای تاسف دارد!

rise of tomb raider که قراره برای 4 هم بیاد بعدا , و گویا فکری تر شده و معمایی تر اما فکر نکنم بازم به معماهایی اون تومب رایدر های سابق برسه مثلا

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
مطمئن باشین یه شاهکار دیگه از دیوید کیج میتونه دوباره همه نظرا رو برگردونه....
گاد اف وارو به نظر من ادامه ندن بهتره...بزارین همون اسطوره باقی بمونه و خراب نشه....
تلو هم میتونه دوباره همه رو انگشت به دهن کنه....

من میگم تا شکوفایی انحصاریای ps4 چیزی نمونده....یکم صبر داشته باشین

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
شدیدا جای یه Hack & Slash اصیل و با محتوای Blood & Gore دار زیاد (:d) حس میشه . قطعا اون بازی چیزی نیست جز GOW :d
امیدوارم هرچه زودتر بیاد و Prequel هم نباشه . اصلا یه سه گانه ی جدید از پایان GOW III شروع کنن . من شخصا خسته شدم از بس تو این نسل FPS و کلا شوتر بازی کردم . خیلی هوس یه Hack & Slash خشن کردم واقعا :| امیدوارم حداقل یا GOW جدید تایید شه یا اگر هم نشد شاهد یه H&S جدید از Santa Monica یا Ready At Down باشیم :d

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت
توی لیست بیشتر از همه منتظرم ببینم GT7 چی میشه و در درجه دوم Twisted Metal.

Medieval جدید

اگر منظور MediEvil باشه که اگر خبری ازش بشه من از نوستالژی شدید پس میفتم کارم میکشه به بیمارستان :d حتی بیشتر از Crash میخوامش. مگر اینکه یه Crash رو خود ناتی بسازه.

یه Harvest Moon درست حسابی هم روش بیاد Natsume رو دعا میکنم. به Rune Factory کنسولی هم راضیم. :d
از Monster Hunter هم استقبال بسیار میشه.

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
شدیدا دلم fifa street میخواد البته انحصاری نیست ولی واسه pc نیومد بیشترین بازی که باهاش خاطره دارم تو ps2 ... یکی از دلایلی هم که این نسل کنسول گرفتم همین بازی ... شاید درکش سخت باشه ولی من عاشقشم
توی انحصاریا کرش خیلی دوست دارم بازم تجربه کنم
تو کنسول سبک هک اند اسلش خیلی به دل میشینه اما دیگه با گاو حال نمیکنم این طوری که این آی پی داره پیش میره چند شماره دیگه رسما به یه عنوان پ.و.ر.ن تبدیل میشه امید وارم چنتا آ پی جدید بیاد

hossein6800

کاربر سایت
Jun 27, 2011
3
اول زدم the last of us بعد باقی و خوندم ...
ولی خوب، خبرای جدید از عنوان های نوستالوژیکی مثل syphon فلان هم میتونه برگ برنده خوبی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر