PlayStation Dragon Quest 11

بالاخره نسخه جدید یکی از بازیهای زیبای jrpg که کمپانی خوشنام square enix در حال ساخت اون هست معرفی شد.:d

این بازی زیبا که به سبک تورن بیس میباشد زیباترین نسخه اون dragon quest 9 روی nds و dragon quest 8 روی ps2 بود که من خاطره زیادی با دو نسخه این بازی زیبا داشتم.;)

برام جالب بود که این بازی روی nx کنسول جدید Nintendo داره میاد و کسانی که wiiu دارن باید خواب این بازی رو ببینن:|

معلومه که نینتندو ip های جدیدشو داره روی کنسول جدیدش متمرکز میکنه:d

خبر خیلی خوب دیگه اینه که این بازی برای ps4 هم داره میاد.

حالا دیگه مجبور نیستم Nintendo nx بخرم خیالم راحت شد:bighug:

این بازی روی 3ds هم داره میاد که البته گفته شده که افراد دیگری به صورت جداگانه دارن روی نسخه 3ds کار میکنن و احتمالا این نسخه بازی third party میباشد.

من که بیصبرانه منتظر این بازی زیبا هستم شما چطور؟؟؟:d

آخرین ویرایش:

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
بنظر میاد که عصر طلایی jrpg و اون عناوین بینظیر دیگه تکرار نمیشه، اینجور عناوین هم مثل زخم لای استخوان میمونن
باید بگم ژاپنی ها واقعا ناامید کننده بودن

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
بنظر میاد که عصر طلایی jrpg و اون عناوین بینظیر دیگه تکرار نمیشه، اینجور عناوین هم مثل زخم لای استخوان میمونن
باید بگم ژاپنی ها واقعا ناامید کننده بودن

باز از هيچي بهتره.خدا رو شكر دارن رو أين عناوين كار ميكنن.همينشم خوبه :d

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
توقع داشتم دیر بیاد ولی دیگه نه انقد!!!:| 5ماه دیگه!!!:|
موافقم خیلی دیر داره میاد ولی ارزش داره بعد اینهمه مدت یه یازی rpg نوبتی درست حسابی..بالای 100 ساعت عشق میکنیم..

• Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,405
نام
علی
موافقم خیلی دیر داره میاد ولی ارزش داره بعد اینهمه مدت یه یازی rpg نوبتی درست حسابی..بالای 100 ساعت عشق میکنیم..
ارزشو که قطعا داره عمو! ولی بحث خود داری هستش که نری ببینی کله بازیو تو یوتوب بعد فوش بدی به اسکوئر همونطور که گفتم!:D خیلی زیاده 5 ماه بخوای خودتو نگه داری!:D من خودم همین الان یه 2تا گیمپلی 20 مینی دیدیم ازش!:D یکیشو کامل دیدم و دومیشو فوش دادم به اسکوئر وسطش بستم که چرا بازیو همزمان با جاپون برا غربم نداده و خلاص!:D

• Like
Reactions: Persona.Q

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
ارزشو که قطعا داره عمو! ولی بحث خود داری هستش که نری ببینی کله بازیو تو یوتوب بعد فوش بدی به اسکوئر همونطور که گفتم!:D خیلی زیاده 5 ماه بخوای خودتو نگه داری!:D من خودم همین الان یه 2تا گیمپلی 20 مینی دیدیم ازش!:D یکیشو کامل دیدم و دومیشو فوش دادم به اسکوئر وسطش بستم که چرا بازیو همزمان با جاپون برا غربم نداده و خلاص!:D
یوتیوب که نه ولی چند باری رفتم توییچ دیدم :D واقعا اشتباهه دیگه به زبان های مختلف آسیای شرقی اومده ولی انگلیسی نه حالا من خوندم گفته بودن که منو بازی هم فرق کرده با نسخه شرقی..حالا به هر حال این توییچ و یوتیوب و اینا فایده نداره من خودم باید شخصا پلاتش کنم.

• Like

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,405
نام
علی
انتظار برا این بازیم شده مثه تهه سربازی:| تموم نمیشه کوفتی:| صب چک کردم زده بود 9روز الانم چک کردم همون 9روز:| نمیچرخه مگه زمین سمته اونا؟:|

• Like
Reactions: BARDI YA

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
با این حجم از بازی هایی که داره پشت سر هم میاد نمیشه اول کار اینو شروع کرد چون گیم پلیشم زیاده
باید صبر کنم بعد از رد دد برم سراغش :D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر