احیاء داینوکرایسیس

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
دلایلی که آووردی واقعا منطقی بود...
خیلی قشنگ گفتی جای دایناسورها واقعا خالیه...واقعا جاشون خالیه انصافا.
اخر داینو 2 رو هیچوقت یادم نمیره وقتی یه چیزی مثله کمد داشت میفتاد رو خواهره بعد داداشش بغلش کرد جفتشون مردن...
خیلی زیبا بود.من اهنگه تیتراژه داینو دو رو هم خیلی خاطره دارم.ساندترکشم دارم.بازم مرسی باببت مقالت واقعا لذت بردم.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
m4tz_yuyu.jpg

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
ممنون احسان. امیدوارم میکامی با بتسدا در اینده یک بازی دایناسور محور بسازن تا نیازی هم به شرکت بی عقل کپکام نباشه

هر چند احیا داینوکرایسیس از واجبات است

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
وقتی حرف از بازی و سرگرمی بشه من اول میگم بازی ویدیویی ، وقتی حرف از بازی ویدیویی بشه من بدون شک میگم داینو کرایسیس ! دلیل داره خب ، کدوم سرگرمی تو دنیا میشه به دست آورد که باهاش بری توی عمق نه یک مکان ترسناک بلکه یک حس ترسناک ، یک معجون با طعمی غیر قابل وصف !

کدوم بازی رو میشه در کنار بازی بحران گذاشت و گفت این دوتا احساسات مخفی منو برانگیخته کرد ؟ بله هستن بازی هایی که سعی در این کار داشتند و دارند ولی من این بازی رو تلفیق تمام روحیات بازی ها میدونم البته بازی ها نه شوخی ها و نه شوخی های بی مزه به اسم بازی !

اصلا نمیشه برای یک حس معمولی ، انسان دست به کارهای عجیب بزنه ؛ من فقط بخاطر اینکه بتونم داینو کرایسیس 3 رو بازی کنم کلی گشتم تا کنسول یک دهه گذشته که اصلا باهاش ارتباط برقرار نمیکردم رو بخرم . نمیشه توصیف کرد وقتی دیدم این بازی با اون پایان وصف ناپذیر شماره دوم چه کرده ، از جهانی که توش زندگی میکنم بدم اومد .

یعنی شرکت کپکام با لیاقت ترین بی لیاقتی ـه که من میشناسم و با استعدادترین بی استعدادی ـه که من دیدم و بزرگترین کاری که در بیش از یک دهه گذشته کرده بر باد دادن چیزایی که براش بزرگترین اعتبارات رو کسب کرده بودند . اینگونه کارهای این دسته از شرکت ها دقیقا مثل تیمی میمونه که گل میزنه ولی نمیبره ! چرا ؟

ننگ بر ثروتی که باعث از بین رفتن عشق شد ، سلام بر فقری که باعث اون عشق و اون حال شد .

:)

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
وقتی حرف از بازی و سرگرمی بشه من اول میگم بازی ویدیویی ، وقتی حرف از بازی ویدیویی بشه من بدون شک میگم داینو کرایسیس ! دلیل داره خب ، کدوم سرگرمی تو دنیا میشه به دست آورد که باهاش بری توی عمق نه یک مکان ترسناک بلکه یک حس ترسناک ، یک معجون با طعمی غیر قابل وصف !

کدوم بازی رو میشه در کنار بازی بحران گذاشت و گفت این دوتا احساسات مخفی منو برانگیخته کرد ؟ بله هستن بازی هایی که سعی در این کار داشتند و دارند ولی من این بازی رو تلفیق تمام روحیات بازی ها میدونم البته بازی ها نه شوخی ها و نه شوخی های بی مزه به اسم بازی !

اصلا نمیشه برای یک حس معمولی ، انسان دست به کارهای عجیب بزنه ؛ من فقط بخاطر اینکه بتونم داینو کرایسیس 3 رو بازی کنم کلی گشتم تا کنسول یک دهه گذشته که اصلا باهاش ارتباط برقرار نمیکردم رو بخرم . نمیشه توصیف کرد وقتی دیدم این بازی با اون پایان وصف ناپذیر شماره دوم چه کرده ، از جهانی که توش زندگی میکنم بدم اومد .

یعنی شرکت کپکام با لیاقت ترین بی لیاقتی ـه که من میشناسم و با استعدادترین بی استعدادی ـه که من دیدم و بزرگترین کاری که در بیش از یک دهه گذشته کرده بر باد دادن چیزایی که براش بزرگترین اعتبارات رو کسب کرده بودند . اینگونه کارهای این دسته از شرکت ها دقیقا مثل تیمی میمونه که گل میزنه ولی نمیبره ! چرا ؟

ننگ بر ثروتی که باعث از بین رفتن عشق شد ، سلام بر فقری که باعث اون عشق و اون حال شد .

:)

غصه نخور مرد! میکامی این انتظارو بهش یک روزی پایان میده. اره. میکامی این کار را میکنه. من ایمان دارم به حرفم

الان که دارم اینو مینویسم اشک تو چشام جمع شده و از درون گریه میکنم

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
غصه نخور مرد! میکامی این انتظارو بهش یک روزی پایان میده. اره. میکامی این کار را میکنه. من ایمان دارم به حرفم

الان که دارم اینو مینویسم اشک تو چشام جمع شده و از درون گریه میکنم

غصه ها که خیلی وقت پیش منو خوردن ولی درد جایی بالا میگیره که میفهمی شیـ ـاطـ ـین ثروت و قدرت ، امثال آقای میکامی رو توی صنعت بازی ویدیویی به علت انـ ـقـ ـلاب های حسی و داستانی ای که برپا میکردند ، به شدت به حاشیه انزوا بردند و سیستم دیـ ـکتاتـ ـوری " گرافیک و دیگر هیچ " رو بنیانگذاری کردند و گند زدن با آینده ما !

ولی ممنون برای حس همدردیت :)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
حالا زیاد احساساتی نشید :D

یادمه تو یه خبر میامیتو گفته بود ما میخوایم بازی بسازیم اول از تعداد زیادی گیمر ها نسل جدید آزمونی میگیریم

مرحله ۱ ماریو میزاریم بازی کنن از حدود ۱۰۰ نفر تعداد انگشت شماری تونستن با بار ها تلاش مرحله ۱ تموم کنن
بقیه حتی نتونستن مرحله ۱ تموم کنن
گیمر ها زیاد باور نمیکردن این یک محصول موفق و واقعی گیم میباشد
پس ما مجبوریم بازی هایی بسازیم ساده باشه و راحت تموم بشه
با ساخت بازی ها سخت و بازی هایی که به مزاج گیمر ها جدید سازگار نیست اون بازی ۱۰۰ درصد شکست میخوره

نظر خودم اینه کمپانی ها از پول بدشون نمیاد اما میدونن ساخت یه بازی چقدر ممکنه شکست بخوره ، مثل بازی بایوند نسل ۶ تمام منتقدا عاشقش شدن عالی عمل کرد اما از نظر فروش شکست خورد گیمر ها نخریدن
کمپانی ها بازار فقط نگاه میکنن نسل جدید فقط سبک run & gun دوست دارن
بخاطر همینه منو شما و گیمر ها هارد کور و قدیمی دینو کراسیس و سه گانه اول رزیدنت اویل و .... میپسندیم اما نسل جدید رزیدنت اویل ۶ که یه نسخه کالاف دیوتی شده اس رو میپسنده

آخرین ویرایش:

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
حالا زیاد احساساتی نشید :D

آره زیاد احساساتی شدم ! حس میکنم اگر اندکی بیشتر از احساساتم بگم کلا منم برم حاشیه !
به سلامتی همه ، چه اونایی که شادن چه اونایی که شادیشون واسه بقیه غمه
من از این یارو شکلک " دی " استفاده نمیکنم ولی همون .

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره زیاد احساساتی شدم ! حس میکنم اگر اندکی بیشتر از احساساتم بگم کلا منم برم حاشیه !
به سلامتی همه ، چه اونایی که شادن چه اونایی که شادیشون واسه بقیه غمه
من از این یارو شکلک " دی " استفاده نمیکنم ولی همون .

برو تو فکر فروم هایی که بودیم کلا جمع شدن خاطراتتم بردن :D

• Like
Reactions: ALBERT W3SKER

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
برو تو فکر فروم هایی که بودیم کلا جمع شدن خاطراتتم بردن :D

آره بعضی اوقات بهش فکر میکنم و چه بهتر که جمع شدن چون جور نبودن !
خاطرات بد رو باید ساعت 9 شب گذاشت دم در خونه
همون

ویرایش : ایام به کام .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر