Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
دوستان من به جایی رسیدم حس میکنم گیر کرده.
اولا تو نقشه ماموریت خاصی نیست که برم اصلی منظورمه
فقط سه چهارتا ماموریت هست که کامیون و قایق میدزدیم و میگه deliver مثلا کامیون یا قایق به friendly racket.
بعد اونا رو انجام دادم میگه حالا برو مثلا با اون مسولش حرف بزن
میرم پیشش اصا مربع نمیا که حرف بزنم درصورتی که خودش میگه مثلا return to alma یا niki یا...
دقیقا بعد کشتن یه شخصیت بعد اون هیچی تو نقشه نیست
طیق راهنما ها هم انگار دو ماموریت مونده تموم بشه ولی چیزی نیست

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
دوستان کدوم شما بازی فرار بزرگ یا گریت اسکیپ رو بازی کردین اون هم تو نوع خودش مخصوصا مخفی کاریش و تنوع مرحله ها که فوتکپی فیلمش بود عالی بود البته چون من اون موقع فیلمش رو ندیده بودم خیلی بهم حال داد
وای وای وای ..... آقا من بازی کرده بودمش =D> ...... مرحله آخر فرار با موتور سیکیلتش @-)

عجب بازی بود ..... واقعا این نسل هشتم !!! یک فاجعه تمام عیار بود ....

اصلا نسل رویایی ششم که اصلا بیخیال حتی همین نسل هفتم ! بایوشاک @-) نسخه اول مدرن وار فار و حتی نسخه دومش @-) حتی نسخه کال 3 که اونم عالی بود @-) دارکنس @-) گیرز اف وار که وقتی منتشر شد و من برای بار اول دیدم بازی رو قشنگ 2 سه دقیقه تو هنگ بودم که این چه بازی هستش دیگه @-) آنچارتد @-) TLOU @-) دو تا GTA شاهکار @-) RDR @-) فیفا 08 شاهکار و هر نسخه بعدش شاهکار تر از بعدیش @-) انقدر بازی هست که حضور ذهن ندارم و کلی بازی دیگه که نسل هفتم ترکوندن ! حتی مکس پین 3 با وجود یه سری انتقاد ها اونم عالی بود @-) گوست ریکن ها و ....... اوه اوه یادم رفت بازی DEAD Space شماره های 1 و 2 :o.. حتی شماره سومش هم مراحل ترسناکش و داستان و گرافیکش عالی بودن @-) ......... خلاصه همین طور بگم تمومی نداره ..... حالا نسل هشتم:-& ( به جز چند بازی که در نسل هشتم عالی بودن مثل ویچر 3 و ...... و همتون میدونید چه بازی هایی رو میگم دیگه بقیه رو اصلا دربارش صحبتی نمیکنم ) ..............

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
سلام این اپدیت بازی که اومده تاثیری در بهتر شدن بازی و گرافیگ بازی داره

آپدیت جدیدی که نیومده! و فکر نکنم دیگه براش بیاد
ولی این بازی از اونایی هست که حتمن باید آپدیت بشه چون علاوه بر یکسری امکاناتی که فقط با آپدیت اضافه میشه مشکلات فنی هم زیاده که برای رفع شدنش باید آپدیت بشه حتمن، dlc هاش رو هم بگیرید ارزش داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
دوستان من تازه بازي را گرفتم و يكي دو ساعتي هم بازيش كردم و فعلا فقط ماموريت اصلي رفتم. ولي تو اين مدت نقشه را كه نگاه ميكنم، علي رغم بزرگ بودنش، به غير از ماموريتاي اصلي، هيچ آيكون ديگه اي مثل ماموريتا و كاراي فرعي، فروشگاه، لباس فروشي و بقيه چيزاي فرعي توش نيست.

اينم نشده باشه مثل مافيا 2 كه فقط اسم جهان آزاد داشت ولي در عمل هيچ كار ديگه اي به غير از ماموريت اصلي توش نبود.

كلا بازي به غير از ماموريت اصلي چيز ديگه اي نداره؟

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
گان پلی که این بازی ارائه داد تو سبک خودش عالی بود به خصوص شاتگان
گان پلی عالی ولی هوش مصنوعی در حد هویج به چه دردی میخوره.!!!!یک باگایی تو هوش مصنوعی بود که میخواستی دیسک بازی رو دربیاری بشکنی!!

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
با آپدیتا کاری نکردن بازی ازون حالت سوپر تکراری مراحل در بیاد؟ :D

یه سری ویژگی ها با آپدیت ها و dlc ها اضافه شد به بازی، مثل قابلیت پرتاب مواد منفجره از داخل ماشین، قابلیت آهسته کردن زمان در رانندگی و تیراندازی، یکی دوتا ماشین خاص، گذاشتن جنازه در داخل صندوق عقب! حتمن dlc هاش رو هم بازی کنید جالبه ، یکسری مراحل متنوع داره نسبت به مراحل اصلی
من واقعن از این بازی لذت بردم
بطور کلی با آپدیت ها و dlc ها تجربه ی بازی خیلی بهتر شده نسبت به روز اول

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: NaViiDii

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
با آپدیتا کاری نکردن بازی ازون حالت سوپر تکراری مراحل در بیاد؟ :D
مراحل که فرقی نمیکنه.
همون قبلیه هست برو تو منطقه ،یه کار تکراری رو چند بار بکن .بعد باس منطقه رو بکش برو بعدی.
ولی تنوع مراحل جانبی بیشتر شده تنوع dlc ها بد نیست ولی مشکلات شهر مرده و اینا هنوز هست
انتظار شق القمر نداشته باش
نکته مثبت بازی داستانشه،حیف این بازی و پتانسیلی که داشت و گند زدن با دادن به این استودیو

• Like
Reactions: NaViiDii

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر