Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
سلام دوستان من میخوام بازی رو بگیرم مثل مافیا یک میشه تو شهر گشت زد و پلیس بیشتر از چهل مایل بری جریمه کنه یا ماشین از چراغ قرمز رد شه جریمه شی و سوال دوم بازی در حد مافیا2 هست مافیا1 که کلا تو دنیا مثلش نیست یک بازی بی نظیر مخصوصا مرحله کشتی بی نظیر بود یادش بخیر

سلام، نه هیچ کدوم این ها نیست در واقع بازی خواسته شبیه GTA بشه بخاطر همین اون بحث های محدودیت های سرعت و جریمه و...وجود نداره مثل GTA پلیس درگیر میشه و با مافیا 2 هم تفاوت داره سبکش
اما با همه ی این صحبت ها، بازی بدی نیست اونطور که بعضی ها میگن ، هر سه تا dlc رو نصب کنید ، میشه گفت مافیا 3 با dlc هاش کامل میشه

Sent from my Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mostafaamiri

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
سلام دوستان من میخوام بازی رو بگیرم مثل مافیا یک میشه تو شهر گشت زد و پلیس بیشتر از چهل مایل بری جریمه کنه یا ماشین از چراغ قرمز رد شه جریمه شی و سوال دوم بازی در حد مافیا2 هست مافیا1 که کلا تو دنیا مثلش نیست یک بازی بی نظیر مخصوصا مرحله کشتی بی نظیر بود یادش بخیر
این بازی کوچکترین شباهتی به مافیا نداره این بازی فقط اسم مافیا رو یدک می کشه دیگه خبری از نظم و قانون تو شهر نیست مراحلش کاملا تکراری و حوصله سر بره (یاد مافیا 1 به خیر چقدر لول دیزاین معرکه ای داشت ) به نظرم بازی موفقیت GTA V رو دید خاص یه چیزی شبیه به اون بسازه ولی برای تضمین فروشش نیاز به یه اسم بزرگ پشتش داشت برای همین سازنده ها رفتند سراغ مافیا در صورتی که کوچکترین درکی از مافیا نداشتند و مافیا رو با دله دزدی اشتباه گرفته بودند
این بازی حتی از مافیا 2 (که اونم خودش آشغالی بیش نبود ) هم کمتره

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
یاد مافیا 1 بخیر مرحله ای که باید میرفتی یک کچل رو میگرفتی با ماشین فرار میکرد من یادمه یک بار که باختم اول که شروع شد رفتم داخل مزرعش ماشینش رو پیدا کردم و چهار چرخ رو پنچر کردم تا وقتی میخواد در بره راحت بگیرمش یا مرحله کشتی بهترین مرحله تاریخ بازیها یادش بخیر

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
یاد مافیا 1 بخیر مرحله ای که باید میرفتی یک کچل رو میگرفتی با ماشین فرار میکرد من یادمه یک بار که باختم اول که شروع شد رفتم داخل مزرعش ماشینش رو پیدا کردم و چهار چرخ رو پنچر کردم تا وقتی میخواد در بره راحت بگیرمش یا مرحله کشتی بهترین مرحله تاریخ بازیها یادش بخیر
تو مافیا 1 یه چیزایی بود که همین الان تو سال 2017 هنوز داره تو بازی های ow استفاده میشه مافیا 1 اولین بازی بود که مردم شهرش کاملا هدف داشتند (دقیقا برعکس gta III ) تو مافیا 1 کار های خیلی زیادی میشد کرد مثلا میشد به سه روش مختلف موریلو رو کشت کلی نکته مخفی و جالب داشت حرکاتی که تو بازی انجام می دادی تو دنیای بازی رسما تاثیر داشت (مثلا یادمه اون مرحله کلیسا اگه اولش یه سطل که آویزون بود رو بهش تیر می زدی سطل روی سر یه مرد می افتاد:D )
فیزیک ماشین های مافیا 1 رو هنوز که هنوزه هیچ بازی نداره فیزیک اون ماشین ها رو با مافیا 3 مقایسه می کنم فقط خندم می گیره

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
تو مافیا 1 یه چیزایی بود که همین الان تو سال 2017 هنوز داره تو بازی های ow استفاده میشه مافیا 1 اولین بازی بود که مردم شهرش کاملا هدف داشتند (دقیقا برعکس gta III ) تو مافیا 1 کار های خیلی زیادی میشد کرد مثلا میشد به سه روش مختلف موریلو رو کشت کلی نکته مخفی و جالب داشت حرکاتی که تو بازی انجام می دادی تو دنیای بازی رسما تاثیر داشت (مثلا یادمه اون مرحله کلیسا اگه اولش یه سطل که آویزون بود رو بهش تیر می زدی سطل روی سر یه مرد می افتاد:D )
فیزیک ماشین های مافیا 1 رو هنوز که هنوزه هیچ بازی نداره فیزیک اون ماشین ها رو با مافیا 3 مقایسه می کنم فقط خندم می گیره
دقیقا مغز ادم هنگ میکرد چه خلاقیتی میتونستی خودت تو گیم پلی به کار ببری حیف الان نه فقط مافیا حتی بازی هایی مثل Cod یا بتلفیلد بازار خراب کردن کل خلاقیت بازی ها شده این برو نقطه A ان تهداد ادم بکش با ماشین برو فلان جا پاکسازی کن تو همه بازی ها سرایت کرده واقعا اون خلاقیت و تنوع تو کمتر بازی میبینیم نمونش طراحی مراحل Witcher 3 هم تو نوع خودش بی نظیره بازی ها باید برن به این سمت

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دقیقا مغز ادم هنگ میکرد چه خلاقیتی میتونستی خودت تو گیم پلی به کار ببری حیف الان نه فقط مافیا حتی بازی هایی مثل Cod یا بتلفیلد بازار خراب کردن کل خلاقیت بازی ها شده این برو نقطه A ان تهداد ادم بکش با ماشین برو فلان جا پاکسازی کن تو همه بازی ها سرایت کرده واقعا اون خلاقیت و تنوع تو کمتر بازی میبینیم نمونش طراحی مراحل Witcher 3 هم تو نوع خودش بی نظیره بازی ها باید برن به این سمت
مشکل اینه 95 درصد بازی های الان گیم پلیشون به ژانر بازی و حرفی که بازی می خواد بزنه نمی خوره صرفا شده تکرار مکررات بازی های الان حتی خودشون به صورت اتومات برات کاور می گیرند یعنی حتی این سختی رو بهت نمیدن که یه دکمه رو بزنی و کاور کنی
مثلا واقعا چه دلیلی داشت که مافیا بره به سمت گیم پلی به سبک جی تی ای ؟ خود مافیا یه ژانر بود بعد از مافیا کلی بازی به تقلید ازش ساخته شد مثل پدر خوانده و اسکارفیس و ... و حتی بعضی هاشون هم بازی های بسیار خوبی بودند مثل پدر خوانده 1 چی شد که 2k مافیا رو اینطوری کرد ؟؟؟ یکی از دوستان یه حرف خوبی رو موقع لانچ بازی زد و گفت 2k نمی خواست یه رقیب خودی برای جی تی ای بسازه برای همین این بلا رو سر بازی آورد

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
مشکل اینه 95 درصد بازی های الان گیم پلیشون به ژانر بازی و حرفی که بازی می خواد بزنه نمی خوره صرفا شده تکرار مکررات بازی های الان حتی خودشون به صورت اتومات برات کاور می گیرند یعنی حتی این سختی رو بهت نمیدن که یه دکمه رو بزنی و کاور کنی
مثلا واقعا چه دلیلی داشت که مافیا بره به سمت گیم پلی به سبک جی تی ای ؟ خود مافیا یه ژانر بود بعد از مافیا کلی بازی به تقلید ازش ساخته شد مثل پدر خوانده و اسکارفیس و ... و حتی بعضی هاشون هم بازی های بسیار خوبی بودند مثل پدر خوانده 1 چی شد که 2k مافیا رو اینطوری کرد ؟؟؟ یکی از دوستان یه حرف خوبی رو موقع لانچ بازی زد و گفت 2k نمی خواست یه رقیب خودی برای جی تی ای بسازه برای همین این بلا رو سر بازی آورد
بهترین حالت اینه بازیا برن سمت الگوبرداری از بازی های RPG برای مراحل و تنوع الان بازی های RPG بعضا این کار خیلی خوب انجام میدن مثلا تو همون دارک سولز که شما متخصصی بعضی شخصیت ها میبینی داستان دارن هر مرحله یک کار نکنی منکنه اون شخصیت بره جای دیگه یا ناراحت شه از دستت یا اخرش کار دیگه بکنه اینا میتونه قسنگ کنه کار رو

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137

یکی از دوستان یه حرف خوبی رو موقع لانچ بازی زد و گفت 2k نمی خواست یه رقیب خودی برای جی تی ای بسازه برای همین این بلا رو سر بازی آورد

البته این صحبت به هیچ عنوان منطقی نیست به دو دلیل : ۱-اگر مافیا 3 از همه نظر بهتر از GTA V میشد مگه به ضرر 2k هست که بخواد همچین کاری بکنه؟ به نفع خودش هست
۲-مافیا 3 سال 2016 اومد و بعد از لانچ GTAV
برای کنسول های نسل 8 و PC پس یعنی در بهترین حالت هم رقابت خاصی نمی تونست بین این دو باشه و از GTA بعدی هم که خبری نیست اصلن
اما از نظر من مهم ترین دلیل ضعیف ظاهر شدن مافیا 3 این سیاست dlc ها هست که برای پول درآوردن بیشتر انجام میگیره! اگه هر سه dlc رو بازی کرده باشید مافیا 3 از نظر تنوع، گیم پلی و غیره خیلی بهتر از اوایل لانچ میشه! من مطمئنم اگه بحث مشکلات فنی به این شدت نبود، و از اول بازی به همراه این سه تا dlc کامل منتشر میشد ، حداقل متای 80 میگرفت
الان حتی خودشون به صورت اتومات برات کاور می گیرند یعنی حتی این سختی رو بهت نمیدن که یه دکمه رو بزنی و کاور کنی

این یه مورد رو مافیا 3 رعایت کرده حداقل! باید خودت کاور بگیری
دوستان حالا این همه از نقاط ضعف بازی گفتید ، یه نفر نبود بگه کاربرد این ترانزیستور ها بعد از تموم شدن اون دستگاه ها چیه؟! یا اینکه الکی هست دیگه و جمع کردن بیشتر هم فایده نداره

Sent from my Tapatalk

آخرین ویرایش:

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
یادمه مافیا یک رو رو پی سی حداقل 8 ساعت بازی میکردم بیشترین مرحله ای هم که گیر گردم همونی که باید یه مرده رو زیر پل میترسوندی تا نقشه رو لو بده اخر سر هم یه چند روزی گیر کرردم اعصابم خورد شد سوار ماشین شدم که لهش کنم نرسیده بهش ترمز گرفتم ماشین یواش بهش برخورد کرد از ترس همه چی رو لو داد

• Like
Reactions: Romell and WCW

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
دوستان کدوم شما بازی فرار بزرگ یا گریت اسکیپ رو بازی کردین اون هم تو نوع خودش مخصوصا مخفی کاریش و تنوع مرحله ها که فوتکپی فیلمش بود عالی بود البته چون من اون موقع فیلمش رو ندیده بودم خیلی بهم حال داد

• Like
Reactions: Romell

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این مافیا ۳ یکی از بهترین داستان ها رو داره دیالوگ ها صداگذاری شهصیت ها حالت های صورت و احساسات همشون مخصوصا پدر روحانی و لینکن عالیه ولی مشکل همون تکرار مراحل و بی روح بودن شهر .. یعنی همه توانشون انگار فقط خرج داستان کردن ولی خوب با فروش ۵ میلیون نسخه ای یکجورایی جبران مافات شد و شماره های بعدش شاید بهتر بشه و با دقت بیشتر

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
یادمه مافیا یک رو رو پی سی حداقل 8 ساعت بازی میکردم بیشترین مرحله ای هم که گیر گردم همونی که باید یه مرده رو زیر پل میترسوندی تا نقشه رو لو بده اخر سر هم یه چند روزی گیر کرردم اعصابم خورد شد سوار ماشین شدم که لهش کنم نرسیده بهش ترمز گرفتم ماشین یواش بهش برخورد کرد از ترس همه چی رو لو داد

اون رو که با دوتا مشت قوی میشد به حرف آورد ! :)
نیاز به این کار نبود

Sent from my Tapatalk

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
تازه بازی رو شروع کردم چرا اینقدر HUD بازی شلوغه !! واقعا سازنده ها پیش خودشون چی فکر کردند ؟ سه تا نشان برای اینکه بتونم به مقصد برسم ؟

6y44_4a425ff8-3eaa-4b41-a11e-20165b8db138.png

v2o6_photo_۲۰۱۷-۰۸-۱۶_۱۴-۳۸-۱۰.jpg

• Like
Reactions: noorihamid99

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
تازه بازی رو شروع کردم چرا اینقدر HUD بازی شلوغه !! واقعا سازنده ها پیش خودشون چی فکر کردند ؟ سه تا نشان برای اینکه بتونم به مقصد برسم ؟

6y44_4a425ff8-3eaa-4b41-a11e-20165b8db138.png

v2o6_photo_۲۰۱۷-۰۸-۱۶_۱۴-۳۸-۱۰.jpg

میشه بگی از کجا دانلودش کردی؟؟

لینک بدید واسه منی که گیرم واسه بازی کردنش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر