Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
بازی به شدت تکراریه . گرافیک شهر که خیلی متوسطه . مراحل از دم همه تکراری بغیر از کشتن هدف های اصلی که اونا هم فقط اومدن یکم روش بیشتر کار کردن که در اون حد تکراری نباشه .
کل مراحل بازی در این خلاصه میشه که برید یه هدف رو بکشید و 4 تا چیز رو به گلوله ببنید یا از یک نفر حرف بکشید . تمام و تمام . هیچ کار دیگ ای ندارید بکنید . بازی توی 4 ساعت اول خودش رو خوب نشون میده ولی بعد از 4 ساعت مثل این میمونه یه فیلم رو داری 100 بار نگاه میکنی.
من که روزی 15 ساعت هم یک نفس پای یک بازی نشستم , توی این چند روز تعطیلی به زور تونستم این بازی رو تموم کنم از بس کسل کننده و تکراری بود .
واقعا میگم یکی از بدترین بازی های امسالم بود . اکثر بازی هارو هم بازی کردم .

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
تمام شد.
در مقایسه با سری مافیا ، افتضاحی بیش نیست.نسخه دوم به مراتب لذت بخش تره! ( اول که کلا تو یه سطح دیگست)
داستان هم چیز خاصی نداره. نحوه ی روایت شاید جذاب به نظر بیاد ولی تو خالیه.3 تا Ending میتونه داشته باشه فکر کنم.
بجز حضور Vito و اون ته لهجش واقعا هیچ چیز سیسیلی نمی بینید! بازی بدون هویت و شخصیته.تا پایان هم دنبال این هویت!
ارزش خرید نداره بنظرم و اگه میخواید صرفا تجربش کنید ( مثل من ) کرایه کنین.

پایان بازی وقتی که Lincoln انتقامشو میگیره سر و کله Leo Galante پیدا میشه! حرفاشون که تموم میشه ( لئو میگه ما 20درصدمون رو میخوایم، هر کاری میکنی برای ما مهم نیست).
یکی از افراد لئو شدید شبیه Joe Barbaro هست :
5rzbhtp6ozm67t1g2lnl.jpg

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
سلام دوستان شرمنده میدونم جایه این سوال اینجا نیست ولی چون یکی از دوستان از کرایه کردن بازی گفت برای همین میپرسم
ایا طرفه غرب تهران دوستان جایی رو میشناسین که بازی کرایه بده؟
ممنون میشم اگه میشناسین پ.خ کنین

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
اقا من الان 3-4 باری میشه که بعد از دوساعت بازی کردن خود به خود از بازی میپره بیرون شما هم این مشکل رو دارید ؟ تو ps4
برای من توی 24 ساعتی که بازیش کردم فقط یک بار کرش کرد.شما آپدیت آخر بازی رو نصب کردی دیگه؟ اگر هم کردی و این مشکل رو داری نگران نباش چون کرش توی اکثر بازی ها هست منتهی شانسی هست دیگه که برای کی باشه

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,342
برای من توی 24 ساعتی که بازیش کردم فقط یک بار کرش کرد.شما آپدیت آخر بازی رو نصب کردی دیگه؟ اگر هم کردی و این مشکل رو داری نگران نباش چون کرش توی اکثر بازی ها هست منتهی شانسی هست دیگه که برای کی باشه
اپدیت اخر نصبه اره... برا بازی های دیگه هم اینطوری شده ولی نه 4 بار اونم بعد از 2. یا 3 ساعت بازی کردن عجیبه !

• Like
Reactions: ps34

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
متای بازی 69 پیش بینی می شود
بازی به نظر من بسیار عالی هست و خودمم روز اول قطعا میخرمش. .....
یه سری هم که نمیدونم فال گیرن یا شایدم استخدام ign هست میان متا پیش بینی میکنن ....
.....

آخرین ویرایش:

meysam1980

کاربر سایت
Jun 4, 2011
204
آقا یکی به من بگه توی این پنج سال سازنده ها چه گهی میخوردن فکر کنم مثل ماها فقط حقوق میگرفتن~X(احتمالا یه ماه آخر فقط کار کردن... خدائیش من انتظار بیشتر از اینها رو داشتم شاید بعضی بازیها اینقدر انتظارات مارو بالا بردن که بازی معمولی بنظرمون ضعیف میاد....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر