Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
به نظرم اگه بتونن یه داستان خوب و جذاب درست کنن از یه سری مشکلات میشه گذشت. باید ببنیم می تونن از عهده این کار بر بیان یا نه. چون نمایش های بازی یه جورایی Mehـه.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
فرصت شدو گیم پلیو دیدم ، تیکِ پری آلفا داشت ، ولی گرافیک خیلی خوب بود توی شب
نکات مثبت : محیط پویا ، اتمسفر گیرا ، se.y girls ! ، چیه :d ، گان پلی جذاب (خشاب عوض کردنش وسترنیه)، جزییات فراوون .
نکات منفی : شخصیت اصلی مثلِ گاو میمونه :d , نه اون گاو ! ، گاوایِ گوسفند :d ، نتونستم باهاش ارتباط بگیرم به قولِ دوستمون مثل روباته ، واقعا مبحث‌جدیدی از آیینه ی جلو باز شد ! صحنه ی انفجارو از هر جایی باشه پخشِ زنده از آیینه میشه دید :d انفجارات بی ربط مثلا لاستیکو میزنه چپ میکنه بمببببب ! ، ماشین به ماشین میخوره بمببب !! .
من خیلی خوشم اومد از محیطو گرافیکو گان پلی ، فقط تنها موردی که امیدوارم گند نخوره بهش داستانو مخصوصا شخصیت پردازیه .

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
دوستان نمیدونم فقط من اینجوریم یا شما هم همچین حسی دارید؛ با دیدن هرچه بیشتر تریلرهای این بازی بیشتر به این نتیجه میرسم که اینم یه بازی افتضاح در حد God Father II خواهد بود و به عنوان یه ننگ اسم سری مافیا رو به دوش خواهد کشید.

گرافیک و انیمیشن کاراکترها و محیط تاریخ گذشته هست، داستان و شخصیت اصلی اصلا و ابدا به دل آدم نمیشینه و کلا ابهت اسم مافیا رو خراب می کنه. وضعیت فیزیک حرکت ماشین ها و شوتینگ و در کل گیم پلی بازی هم که اصلا جالب بنظر نمیرسه. من نمیدونم این بازی به چه امیدی داره ساخته میشه آخه!

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
دوستان نمیدونم فقط من اینجوریم یا شما هم همچین حسی دارید؛ با دیدن هرچه بیشتر تریلرهای این بازی بیشتر به این نتیجه میرسم که اینم یه بازی افتضاح در حد God Father II خواهد بود و به عنوان یه ننگ اسم سری مافیا رو به دوش خواهد کشید.

گرافیک و انیمیشن کاراکترها و محیط تاریخ گذشته هست، داستان و شخصیت اصلی اصلا و ابدا به دل آدم نمیشینه و کلا ابهت اسم مافیا رو خراب می کنه. وضعیت فیزیک حرکت ماشین ها و شوتینگ و در کل گیم پلی بازی هم که اصلا جالب بنظر نمیرسه. من نمیدونم این بازی به چه امیدی داره ساخته میشه آخه!
دقیقا منم همچین حسی دارم .تازه این گرافیک مربوط به بخش داستانیش بود یکی از افتضاح ترین چیزاش همین ماشینا وفیزیکشونه با اون علامت مسخره رعد وبرق که میاد روش

• Like
Reactions: The Sorrow

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592

دقیقا منم یاده godfather2 افتادم
اصلا عجیب غریب بود یه طوری بود
پراید هم اونطوری تیر بهش بزنی این مدلی چپ نمیکنه چه برسه ماشینهای امریکای
باید اسمشو میذاشتن BULLY با یه پسوند مافیا نه خود مافیا
و از همه بدتر اون 3 تا ماشین و 3 تا اسلحه رو گذاشتن برای اونای که پری اردر میکنند
که فکر کنم یکیش شورلت کامارو بود یکیش فورد ماستنگ

• Like
Reactions: The Sorrow

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
از نظر من که گرافیکو اتمسفر (مخصوصا شب) نقطه ی قوت بازیه ، تریلر جدید رو هم دیدم ، فکر نمیکردم شخصیت اصلی مثل رامبو باشه :D من که جریانو شخصی میبینم تا مافیایی . بازم میگم من خوشم اومد از ساختار بازی ولی نه به عنوان ادامه سری مافیا .

• Like
Reactions: Mini3oy

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بشدت از تریلرش خوشم اومد و هایپش شدم
و داستانشم تا حدودی شبیه پانیشر بنظر میومد ! :D
گرافیکشم خوب بنظر میاد :D ! نقطه قوت قضیه هم اون شاتگانه بود که دشمنو شوت کرد :D ! برا ما که رفت تو لیست پیش خرید :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
بشدت از تریلرش خوشم اومد و هایپش شدم
و داستانشم تا حدودی شبیه پانیشر بنظر میومد ! :D
گرافیکشم خوب بنظر میاد :D ! نقطه قوت قضیه هم اون شاتگانه بود که دشمنو شوت کرد :D ! برا ما که رفت تو لیست پیش خرید :D
منم همینطور ! یکی از مورد انتظار ترین بازی های امسال هست واسه من :D
یه بازی دهه 70 میلادی ! عاشق این دهه و جو حاکم بهش ام . تریلر داستانی و اتفاقاتش یه مقدار خشن به نظر میومد که کاملا متناسب حال و هوای همون دهه هست .
انتظار کشت و کشتار به سبک دهه 30 و 40 رو هم نباید ازش داشت . به هر حال برای تنوع هم که شده راه خوبی رو در پیش گرفتن با آوردن بازی به دو سه دهه جلوتر . هیچ ارتباطی هم به God Father از هیچ لحاظی نداره یا حداقل من نمیبینم متفاوت هستن کاملا .
امیدوارم که جذابیت خود بازی هم مثل تریلرهاش باشه .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,920
نام
نـــــــویـــــــــد
من به عنوان یک‌ انسان ناآگاه درخواست دارم بهم بگین که کجای این ۱دقیقه و ۴۰ثانیه شبیه گادفادر۲ بود ؟ :|

من کلا از همون اول شیفته ی گیم پلی و خشونت بالای بازی و اون شاتگان دووس داشتنیش شدم ، شخصیت پرفکت نیست اما بدم نمیاد ازش ! ببینیم داستانش چیه و داخل بازی چجوریاس شاید راحت تر بشه باهاش کنار اومد
گرافیک و انیمیشن ها هم به نظرم اوکی بودن + ماسل کار ها :X
Executionها عالین ، بازی بوی خوون میده کلا :D

موفق باشیم

jack daw

کاربر سایت
Jul 13, 2013
799
نام
Arash
You'll never know what heaven means
Until you've been down to New Orleans
Please don't ever go there

دیگه بازی بیاد دستتون :D
یه بازی دهه 70 میلادی ! عاشق این دهه و جو حاکم بهش ام . تریلر داستانی و اتفاقاتش یه مقدار خشن به نظر میومد که کاملا متناسب حال و هوای همون دهه هست .
انتظار کشت و کشتار به سبک دهه 30 و 40 رو هم نباید ازش داشت . به هر حال برای تنوع هم که شده راه خوبی رو در پیش گرفتن با آوردن بازی به دو سه دهه جلوتر . هیچ ارتباطی هم به God Father از هیچ لحاظی نداره یا حداقل من نمیبینم متفاوت هستن کاملا .
دهه شصت میلادی!:D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین

من به عنوان یک‌ انسان ناآگاه درخواست دارم بهم بگین که کجای این ۱دقیقه و ۴۰ثانیه شبیه گادفادر۲ بود ؟ :|

من کلا از همون اول شیفته ی گیم پلی و خشونت بالای بازی و اون شاتگان دووس داشتنیش شدم ، شخصیت پرفکت نیست اما بدم نمیاد ازش ! ببینیم داستانش چیه و داخل بازی چجوریاس شاید راحت تر بشه باهاش کنار اومد
گرافیک و انیمیشن ها هم به نظرم اوکی بودن + ماسل کار ها :X
Executionها عالین ، بازی بوی خوون میده کلا :D

موفق باشیم

دقییقا ! شاهکاریه تریلره :D دو سه دفه دیدمش خسته نمیشم :D یک نکته خیلی جالبی که داره ویس اکتینگ شخصیت اصلیه . اون تیکه که داد میزنه به شدت حال میکنم باهاش :D
کیفیت چهره ـشم خیلی خوبه ( تا حدودی هم شبیه مدل ریش دار فرانکلین تو GTAV ـه :D )

فقط خداکنه هندلینگ ماشینا رو خوب دربیارن ( شبیه JC و Sr نشه و تو مایه های همون gta دربیارنش که خیلی مهمه این نکته )
بعدم اینکه این چین و چروک خوردن لباسا خصوصا کت شلوارا چه خفن پیاده شده :D ! تریلرش سرتاسر هایپه لامصب :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر