Mafia 3 l PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط Hamidreza, ‏Jul 28, 2015.

1. Time to Change ناظم انجمن

نام:
    حمیدرضا

Publisher : 2k

Genre : Action

Platform : Xbox one / PC / PS4

Release Date : 2016

درود

بلاخره انتظارات برای دوستاران و منتظران سری Mafia ( از جمله خودم:d ) به پایان خواهد رسید . ساعاتی پیش ناشر بازی ( 2K ) بصورت رسمی طی ارسال ایمیلی خبر از انتشار و ساخت Mafia 3 رو در نمایشگاه Gamescom رو داد .

همچنین قراره اولین تریلر بازی روز چهارشنبه ( 5 آگست ) در نمایشگاه Gamescom پشت درهای بسته به نمایش در بیاد .

هنوز اطلاعات و جزییاتی از بازی منتشر نشده و باید تا چهارشنبه هفته ی دیگه صبر کرد . با اومدن اطلاعات بیشتر پست اول بروز میشود ...

اولین تصاویر رسمی منتشر شده :

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

12 دقیقه از Gameplay بازی :

تصاویر منتشر شده از 2K در نمایشگاه E3 16 :

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

آخرین ویرایش: ‏Jun 15, 2016
    mafia.gta, Barcelona FC, trainer و 10 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. hry hry

کاربر سایت

دوستان ببخشید امیدوارم ناراحت نشید شاید این جمله رو شنیده یا نشنیده باشید "اون چیزی که مفت یا با قیمت کمی گیر آدم میاد ارزشش رو بسیار کم میدونیم حالا هر چی میخاد باشه ولی اگه پاش هزینه کرده باشیم انوقت آشغالم باشه به به و چه چه میکنیم" . قصه مافیا 3 هم همینه . البته منکر کاستیهای بازی نمیشم ولی انصاف داشته باشید . اگر بازی کردید و در مجموع لذت بردید اونقدر تو سر بازی نکوبید . ما بازی میکنیم که تفریح کنیم ما منتقد که نیستیم مسلما اگه بازی همون ستینگ شماره 1 یا 2 رو داشت یه سری میومدند میگفتن این تکراریه . ولی من به شخصه تو یه بازی دو چیز از همه برام مهمتره 1. داستان(اصولا بازیهای بی داستان رو خیلی کم بازی میکنم) 2. گیمپلی(که تو گیمپلی نرمی کنترل بازی برا مهمتره) ... به طور مثال بازی Thomas was alone رو ببینید کل بازی از 6 تا مربع و مراحلی که با مربعها ساخته شده است ولی سازنده داستان و نریشنهایی در بازی قرار داده که شما با اون مربعها همزاد پنداری میکنید

GPSY و mafia.gta این نوشته را Like کرده اند.
  3. کاربر سایت

نام:
    محمد رضا
    ببینید یکی از دلایل ناراحتی خیلی از بازی دوستان قدیمی این هست که این بازی از ریشه ها و اون چه که باید باشه فاصله گرفته... بله اگر مثلا بازی با یه اسم دیگه ای منتشر میشد انقدر بهش ایراد نمی گرفتیم که شابد ازش تعریف هم می کردیم...
    بازی تقریبا هیچ چیزش به مافیا نمی خوره... نه داستان مافیایی داره نه گیم پلی مافیایی و نه شخصیتهای مافیا گونه... یه بازی بزن بهادر بکش بکش جهان باز هست بیشتر...

بازی چرخ دنده های جنگ 4 :D ! رو نگاه کنید ... با وجود تغییر شخصیت اصلی بازی بازم اصل بازی رو حفظ کرده...چه در داستان و چه در گیم پلی... حالا شما کرایسیس بسازی و به نام GeOW منتشر کنی مطمعنن طرفداران قدیمی GeOW رو ناامید می کنی.

ما منتقد رسانه ای نیستیم...اما هر کسی این حق رو داره بازی رو اونطور که خودش تجربه کرده نقد کنه... و این چیز عجیبی نیست...حالا یکی خوشش بیاد و یکی دیگه نه و این برای هر دو گروه ناراحتی از نوع تعصب گونه هم نداره... بازی رو اگر مافیا رو ازش برداریم بازی بدی نیست(خوبه) اما با یدک کشیدن نام مافیا اصلا خوب و در شان نیست.

Ƥ.s.Y.c.H.o, Fifa 10, GPSY و 4 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  4. کاربر سایت

نام:
    محسن
    من که بازی رو نصفه ول کردم. دلیل اصلیش هم به خاطر ماموریت های تکراری و مزخرف بود. واقعا حیف اسم مافیا که رو این بازیه :)

ⓘceғℓoฬer, NO ps3 و Argada این نوشته را Like کرده اند.
  5. کاربر سایت

نام:
    میثم
    سلام.مندتقریبن اخرای بازی هستم ولی تو نقشه فقط optional mission نشون میده قسمتدkill list هم tony drazio و sal مونده.دوستانی که بازیرو تموم کردن راهنمایی کنن.

Sent from my E6633 using Tapatalk

6. |ًٌ We're The Whites | کاربر فعال

نام:
    Mehdi
    خب من بعد از اینکه GTA V رو بالاخره تموم کردم، وقت کردم با دقت بیشتری به مافیا 3 بپردازم. تازه به شروع مراحل اصلی بازی رسیدم، داستان داره جون و قوت میگیره و بازی داره شروع میشه.
    شوتینگ، درایوینگ، مراحل (البته تا اینجا - چون دوستان میگن تکراری میشه - ) عالی بوده. صداگذاری ها و موسیقی بازی بی نظیره. داستان جذاب دنبال میشه اما... مشکلات بازی تا اینجا گرافیک ضعیف توی شهر و در روز بخصوص، شب باز قابل قبول تره، دقت نکردن به جزئیات، تخریب پذیری وسایل بخصوص اتومبیل ها به شدت ضعیف. باگ های فراوان و از همه مهمتر بهینه نبودن. اینکه سازنده کلا ارزشی قائل نشده و بازی رو ناقص داده.
    حیف اگر یکم بیشتر روش وقت میذاشتن، تاخیر میدادن و به جزئیات بیشتری میپرداختند، در زمینه های بیشتری موفق میشد، همین الانشم بخاطر فروش عجیب و بسیار بالاش موفق هست.

من که رو پایین ترین حد تنظیمات دارم بازی میکنم و طبیعی هم هست چون سیستمم دیگه قدیمی شده، ولی امیدوارم یه آپدیت خوب بدند حداقل لگ به حداقل برسه و راحت تر بازی کنم، بخصوص من که عاشق کشت و گذار با ماشین هستم امیدوارم لگ داخل ماشین هم از بین بره.

مافیا 1 که همیشه بهترین بازی عمرم هست و خواهد بود شکی هم ندارم بهش. اما مافیا 2 که خیلی انتقاد شد هم من به تعداد بسیار بسیار زیادی بار تمومش کردم. چون یه ویژگی ای که دارم، بخص درایوینگ بازی های اپن ورلد برای من خیلی اهمیت داره، مافیا 2 لعنتی از این حیث خیلی عالی بود و حس ماشین های قدیمی رو میده به آدم و جالب اینجاست مافیا 3 هم از این حیث خوب کار شده، اگر تخریب پذیریشم مثل قبل خوب بود، یعنی اینکه به جزئیات بیشتر توجه میکردند خیلی بازخورد های بهتری میگرفت.

خلاصه که داریم میریم ببینیم آیا تکراری میشه یا نه :D

Pyramid Head این نوشته را Like کرده است.
  7. کاربر سایت

نام:
    محمد
    دقیقا مثل خودت فکر می کنم یکی از دلایلی که به جی تی ای خیلی جدی نگاه نمی کنم همین قضیه آرکید بودن بازیه ولی مافیا میشه گفت تنها ow که سعی می کرد خیلی جدی و واقعی باشه نه تنها درایوینگ بازی بلکه شوتینگ بازی طوری بود که مثلا لگد تامسون رو دقیقا حس می کردید چیزی که سر مافیا 3 منو عذاب می داد این بود که بازی نمی خواست مافیا باشه بیشتر دوست داره یه چیزی تو مایه های gta iv باشه
    مافیا 1 و 2 همیشه درایوینگ محشری داشتند خصوصا شماره اول که اصلا یه چیز عجیبی بود اصلا نمی دونم از چه سیستمی استفاده کردند ولی هر ماشینش یه احساس خاص خودش رو داشت هر ماشین وزن و شناسنامه خودش رو داشت به حدی محشر بود که آدم دلش نمی اومد ازش دل بکنه مافیا 2 یکم درایوینگ ماشین ها سبک تر شده بود و به اندازه شماره اول فوق العاده نبود ولی بازم خیلی خوب بود و حداقل احساس دهه 40 و 50 رو به شدت می داد شماره 2 هر چی بود شخصیت مافیا رو داشت ولی این یکی واقعا بی شخصیته و این که بازی شخصیتش رو از دست داده برای من از تمام باگ هاش و مراحل تکراریش (مشکلی که مافیا 2 هم داشت ) عذاب آور تره

SILICON POWER و Ƥ.s.Y.c.H.o این نوشته را Like کرده اند.
  8. کاربر فعال

آخرین ویرایش: ‏Nov 9, 2016
    Ƥ.s.Y.c.H.o, sabco و mafia.gta این نوشته را Like کرده اند.
  9. کاربر سایت

دوستان مراحل اصلی که باعث به اتمام رسیدن بازی میشن کدوم مراحله؟
    مراحل زرد،سبز،بنفش یا آبی؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

10. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

رنگ هاش فرق میکنه ، کل مراحلی که وقتی Tab یا Pause رو میزنی سمت چپ باشه و بالاشون نوشته Main Mission فکر کنم ، اینا اصلیه ، سمت راست که نوشته Optional Mission اینا فرعی و اختیاری هستند.

saswar این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

مرسی.
    منظورتون story mission هست؟

12. کاربر سایت

دوستان من اونجا هستم که میره تو رینگ بوکس.
    خیلی دیگه مونده تموم بشه؟
    واقعا دیگه حوصلمو داره سر میبره.

13. El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant کاربر فعال

بله دقیقا
    نه دیگه آخرشه

saswar این نوشته را Like کرده است.
  14. کاربر سایت

نام:
    SaSaN
    چند روز پیش بازی رو تموم کردم و باید بگم که اندکی از حد انتظارم بالاتر بود
    بازی داستان و روایت جالبی داره اما همون موضوع تکراری و کلیشه ای انتقام هست. پایان بازی هم کاملا قابل قبول هست و مثل Mafia 2 نصفه و نیمه تموم نمیشه
    Mafia 3 تو خیلی قسمت ها مثل داستان، شخصیت پردازی، Free Ride و گرافیک یک سر و گردن از Mafia 2 بالاتر هست اما اشکالات بازی به قدری زیاده که باعث میشه پایین تر از نسخه ی قبلی قرار بگیره
    بزرگترین مشکل بازی مربوط به مراحل هست که تکراری و شبیه به همه ... بنظر میاد سازنده ها تعداد ماموریت های تکراری رو بیشتر کردن تا بازی طولانی تر بشه و همین باعث شده که مراحل آخر کشدار و خسته کننده بشه. سیستم رانندگی و تیر اندازی هم بنظر از روی Mafia 2 کپی شده و فقط قسمت کاور گیری بهبود پیدا کرده
    همینطور به لطف هوش مصنوعیه افتضاح، قسمت های مربوط به مخفی کاری و شوتینگ راحته و میشه یک تنه 50 نفر ادمو از پای در اورد:Smoke:
    ...........................................................................................................
    در کل بنظرم بازی ارزش یک بار تموم کردنو داره و اگه بخوام نمره ای بهش بدم، 7 میدم
    توی این بررسی هم نخواستم مقایسه ای با Mafia 1 داشته باشم چون اصلا قابل مقایسه نیست و زمین تا اسمون با این بازی ها فرق داره...

Ƥ.s.Y.c.H.o, uriel و fifa13 این نوشته را Like کرده اند.
  15. کاربر سایت

دوستان من تا اون مرحله بازی که گارسن شده بود و مشروب سرو میکرد و بعد زنه رو کشت و بعدش مارکانو با یه مردملاقات داشت و تو خیابون اونم کشتم دیگه بعدش هیچ ماموریتی بهم نداد تو نقشه همه ماموریتا فرعی هم انجام دادم ولی دیگه ماموریتی تو نقشه نمیاد.ممنون میشم راهنماییم کنید.

16. |ًٌ We're The Whites | کاربر فعال

نام:
    Mehdi
    سلام داداش.میشه لطفا سیوتو بدی :D
    C:/User/"YOUR NAME"/AppData/Local/2K Games/Mafia III

برچسب ها:

این صفحه را به اشتراک بگذارید